Sami Khedira

Oficialu: S.Khedira papildė „Juventus“ klubo gretas
Oficialu: S.Khedira papildė „Juventus“ klubo gretas 2015.06.09 16:17 Vokietijos rinktinės saugas Sami Khedira apsisprendė dėl savo ateities. Po sezono futbolininkas tapo laisvuoju agentu ir nusprendė pasirašyti sutartį su Turino „Juventus“ klubu.
S.Khedira dėl traumos nežais pusantro mėnesio
S.Khedira dėl traumos nežais pusantro mėnesio 2014.09.10 18:00 Vokietijos rinktinės saugas Sami Khedira be futbolo veikiausiai praleis apie mėnesį laiko. Futbolininkui buvo sėkmingai atlikta operacija, todėl dabar jam liko tik visiškai išsigydyti traumą.
S.Khedira gali nežaisti apie 6 savaites
S.Khedira gali nežaisti apie 6 savaites 2014.09.03 13:30 Madrido „Real“ ir Vokietijos rinktinės saugas Sami Khedira patyrė traumą. Pranešama, kad Vokietijos rinktinės treniruotėje saugas susižalojo kairės kojos šlaunies raumenį. Tai patvirtino Vokietijos Futbolo Federacija, tačiau ji nenurodė kiek laiko saugas negalės žaisti.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.) 2014.08.26 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau startavo, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius. Iki jo pabaigos kasdien bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 25 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 25 d.) 2014.08.25 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau startavo, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius. Iki jo pabaigos kasdien bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 24 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 24 d.) 2014.08.24 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau startavo, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius. Iki jo pabaigos kasdien bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
A.Di Maria ir S.Khedira „Real“ klubą paliks kitą savaitę
A.Di Maria ir S.Khedira „Real“ klubą paliks kitą savaitę 2014.08.23 13:50 Angelis Di Maria ir Sami Khedira padėjo koją ant Madrido „Real“ durų slenksčio, o per artimiausias 48 valandas jį turėtų galutinai peržengti, praneša Ispanijos dienraštis „Marca“.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 17 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 17 d.) 2014.08.17 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 16 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 16 d.) 2014.08.16 10:19 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 1 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 1 d.) 2014.08.01 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 31 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 31 d.) 2014.07.31 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 20 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 20 d.) 2014.07.20 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 18 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 18 d.) 2014.07.18 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
Vasaros perėjimų langas (liepos 17 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 17 d.) 2014.07.17 08:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
S.Khedira pakeliui į „Arsenal“
S.Khedira pakeliui į „Arsenal“ 2014.07.14 16:30 Ispanijos spauda praneša, kad jau artimiausiu metu pasaulio čempionas Sami Khedira turėtų oficialiai tapti Londono „Arsenal“ nariu. Katalonijos dienraštis Sport teigia, kad Vokietijos rinktinės narys su „kanonieriais“ sudarys ketverių metų sutartį.
Šokas šeimininkams: vokiečių uragano nusiaubta Brazilija patyrė skaudų pažeminimą
Šokas šeimininkams: vokiečių uragano nusiaubta Brazilija patyrė skaudų pažeminimą 2014.07.08 21:55 Lyderių netektys Brazilijos rinktinės neužvedė, o neįtikėtinai nuostabiai puolę ir tarsi draugiškas rungtynes žaidę vokiečiai po 12 metų pertraukos daugiau nei užtikrintai žengė į FIFA pasaulio futbolo čempionato finalą. Trenerio Joachimo Lowo auklėtiniai pusfinalyje turnyro šeimininkus sutalžė 7-1.
J.Lowas: „Esame neįtikėtinai išsekę“
J.Lowas: „Esame neįtikėtinai išsekę“ 2014.06.22 02:31 Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas po lygiųjų FIFA pasaulio futbolo čempionate prieš Ganą (2-2) džiaugėsi, kad jo auklėtiniai atidavė paskutines jėgas ir išvengė pralaimėjimo. Specialistas kaip pagrindinę tokio scenarijaus priežastį įvardijo didelį karštį.
J.Heynckesas: „Būčiau suteikęs galimybę M.Gomezui“
J.Heynckesas: „Būčiau suteikęs galimybę M.Gomezui“ 2014.05.28 11:30 Buvęs Miuncheno „Bayern“ komandos strategas Juppas Heynckesas mano, kad Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas paskubėjo į komandą nepakviesdamas Italijos „Fiorentina“ ekipoje rungtyniaujančio puolėjo Mario Gomezo. Karjerą baigęs specialistas mano, kad jo buvęs auklėtinis, nepaisant pastaruoju metu kamuojamų tra...
C.Ancelotti: „Jei viskas priklausytų nuo manęs, vasarą naujų pirkinių nebūtų“
C.Ancelotti: „Jei viskas priklausytų nuo manęs, vasarą naujų pirkinių nebūtų“ 2014.05.10 14:00 Madrido „Real“ komandos treneris Carlo Ancelotti yra patenkintas savo dabartiniais futbolininkais ir vasarą apie naujus pirkinius negalvoja. Italo teigimu, jei viskas būtų jo valioje, „karališkasis“ klubas po sezono perėjimų rinkoje neišleistų nė cento.
Vokietijos rinktinė paskelbė kandidatų sąrašą pasaulio čempionatui
Vokietijos rinktinė paskelbė kandidatų sąrašą pasaulio čempionatui 2014.05.08 14:40 Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas paskelbė preliminarų 30 futbolininkų sąrašą, kurie kovos dėl galimybės žaisti vasarą Brazilijoje vyksiančiame pasaulio čempionate. Iš visų dabartinių kandidatų su nacionaline ekipa atsisveikins septyni žaidėjai.
I.Casillasas prieš Čempionų lygos finalą sužais dar dvi rungtynes Ispanijos čempionate
I.Casillasas prieš Čempionų lygos finalą sužais dar dvi rungtynes Ispanijos čempionate 2014.05.03 17:30 Madrido „Real“ klube rungtyniauja du aukščiausios klasės vartininkai – Ikeras Casillasas ir Diego Lopezas. Šiame sezone D.Lopezas rungtyniaudavo Ispanijos „Primera“ lygos čempionate, o I.Casillasas – Čempionų lygoje. Iki Ispanijos čempionato pabaigos liko vos keturi turai, o „Real“ taip pat pateko ir į Čempionų lygos f...
S.Khedira jau lieja prakaitą  „Real“ treniruotėse
S.Khedira jau lieja prakaitą „Real“ treniruotėse 2014.04.14 13:30 Didžiąją šio sezono dalį traumą gydęsis Madrido „Real“ komandos atraminis saugas Sami Khedira vėl gali žaisti futbolą. Vokietijos rinktinės narys tinkamai reabilitavosi ir jau prisijungė prie „karališkojo“ klubo treniruočių. Tačiau abejojama, ar 27 metų žaidėjas jau bus pasirengęs trečiadienį Valensijoje vyksiančiam Is...
Žiemos perėjimų langas (sausio 9 d.)
Žiemos perėjimų langas (sausio 9 d.) 2014.01.09 09:00 Futbolo portalas Ivartis.net visą sausio mėnesį seks atsidariusio „Žiemos perėjimų lango“ įvykius bei įvairiausius gandus, su kuriais bus siejami klubai, futbolininkai ar treneriai. Visos įdomybės bus atnaujinamos ir pateikiamos kiekvieną dieną, mažėjimo tvarka – nuo naujausių iki seniausių.
C.Ancelotti: „Išsiversime ir be S.Khediros“
C.Ancelotti: „Išsiversime ir be S.Khediros“ 2013.11.18 20:00 Madrido „Real“ komandos treneris Carlo Ancelotti neketina ieškoti Sami Khediros pamainos žiemos perėjimo lango metu ir versis turimais futbolininkais. „Los Blancos“ pasiekė nemaloni žinia, kai draugiškų varžybų metu vokiečiui trūko kelio kryžminiai raiščiai.
S.Khedira sezonas pakibo ant plauko (+ 2 traumų naujienos)
S.Khedira sezonas pakibo ant plauko (+ 2 traumų naujienos) 2013.11.16 13:50 Madrido „Real“ klubo saugas Sami Khedira patyrė kraupią traumą ir tikriausiai  šiame sezone daugiau nežais. Futbolininkui nutrūko priekiniai kryžminiai kelio raiščiai. 26 metų vokietis traumą patyrė vakar vykusiose draugiškose varžybose prieš Italijos rinktinę, kurias jo tautiečiai sužaidė rezultatu 1-1. 67 minutę...
Nesustabdomai žaidęs C.Ronaldo vedė į pergalę „Real“
Nesustabdomai žaidęs C.Ronaldo vedė į pergalę „Real“ 2013.11.09 18:52 Šią savaitę Europoje stabtelėjęs Madrido „Real“ klubas įjungė aukštesnę pavarą Ispanijoje. Šeštadienio vakarą sostinės ekipa „La Liga“ pirmenybių 13-ojo turo mače savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5-1 sutriuškino „Real Sociedad“ vienuolikę. Įvartis į svečių komandos vartus krito jau 12 minutę.
„Manchester City“ už 35 mln. eurų bandys įsigyti S.Khedirą
„Manchester City“ už 35 mln. eurų bandys įsigyti S.Khedirą 2013.11.04 15:00 Britanijos dienraštis „Mirror“ teigia, kad „Manchester City“ sausio mėnesį Madrido „Real“ klubui ketina pateikti 35 milijonų eurų pasiūlymą už saugą Sami Khedirą. Vokietijos rinktinės saugas su „Real“ klubu turi galiojantį kontraktą iki 2015 metų vasaros, todėl „Man City“ bandys suvilioti „Real“ ekipą parduoti šį saugą...
S.Khedira: „M.Ozilo pagalba „Arsenal“ tapo stipriausiu klubu Anglijoje“
S.Khedira: „M.Ozilo pagalba „Arsenal“ tapo stipriausiu klubu Anglijoje“ 2013.10.08 12:00 Madrido „Real“ komandos saugas Sami Khedira mano, kad Mesuto Ozilo atvykimas į Londono „Arsenal“ klubą padarė pastarąjį stipriausiu Anglijoje. Ispanijos sostinės ekipos narys tautiečiui negailėjo liaupsių ir palinkėjo jam laimėti „Premier“ lygą. S.Khedira taip pat neabejoja tuo, kad buvęs jo komandos draugas gali nulem...
D.Luizas: „Atsisakiau „Barcelona“ pasiūlymo ir likau „Chelsea“ klube“
D.Luizas: „Atsisakiau „Barcelona“ pasiūlymo ir likau „Chelsea“ klube“ 2013.09.05 08:00 Kaip Madrido „Real“ komandos saugas Sami Khedira, taip ir Londono „Chelsea“ ekipos gynėjas Davidas Luizas nusprendė „atversti kortas“ po to, kai užsidarė vasaros perėjimų langas. Pirmasis atskleidė, kad jį siekė įsigyti „Manchester United“ klubas, savo ruožtu brazilas prasitarė, jog buvo sulaukęs „Barcelona“ pasiūlymo.
S.Khedira: „Iš „Man Utd“ pasiūlymas buvo, bet „Real“ jį atmetė“
S.Khedira: „Iš „Man Utd“ pasiūlymas buvo, bet „Real“ jį atmetė“ 2013.09.03 16:55 Paskutinėmis vasaros perėjimų lango valandomis susitarimą su saugu Marouane‘u Fellaini pasiekęs „Manchester United“ klubas savo planuose turėjo ir kitų variantų. Madrido „Real“ komandos narys Sami Khedira atskleidė, kad „raudonieji velniai“ bandė įsigyti ir jį. Tiesa, Anglijos čempionų bandymas buvo bevaisis.