Romos Lazio

S.De Vrij nedomina galimybė žaisti „Manchester United“ klube
S.De Vrij nedomina galimybė žaisti „Manchester United“ klube 2015.10.12 13:00 Olandijos rinktinės gynėjas Stefanas de Vrij tikina, kad neturi jokių minčių palikti Romos „Lazio“ klubą ir jo nedomina galimybė žaisti „Manchester United“ klube. Nuo tada, kai prie „Man Utd“ vairo stojo Louisas van Gaalas, Mančesterio ekipa visą laiką buvo siejama su S.De Vrij.
„Juventus“ iškovojo antrą pergalę Italijoje
„Juventus“ iškovojo antrą pergalę Italijoje 2015.10.04 21:58 Turino „Juventus“ klubas pradėjo kilti iš lentelės apačios Italijos „Serie A“ čempionate. Massimiliano Allegri vadovaujama komanda 7-ojo turo rungtynėse 3-1 palaužė „Bologna“ vienuolikę ir šventė antrą pergalę turnyre.
S.El Shaarawy neleido „Monaco“ klubui pralaimėti prieš „Tottenham“ (+ kiti rezultatai)
S.El Shaarawy neleido „Monaco“ klubui pralaimėti prieš „Tottenham“ (+ kiti rezultatai) 2015.10.01 22:22 Pergalingai UEFA Europos lygos grupių etapą pradėjęs Londono „Tottenham“ klubas ketvirtadienio vakarą prarado pirmuosius du taškus.
Puikus H.M.Sono žaidimas atvedė į pergalę „Tottenham“
Puikus H.M.Sono žaidimas atvedė į pergalę „Tottenham“ 2015.09.18 00:40 Londono „Tottenham“ klubui 30 milijonų eurų kainavęs puolėjas Heung-Min Sonas pradeda įrodinėti savo vertę.
„Milan“ klubas derbyje nesustabdė „Inter“ futbolininkų
„Milan“ klubas derbyje nesustabdė „Inter“ futbolininkų 2015.09.14 00:09 Milano „Inter“ klubas sekmadienio vakarą pratęsė pergalingą žygį Italijos čempionate „Serie A“. Stratego Roberto Mancini kariauna sugebėjo pasiekti pergalę Milano derbyje, namuose 1-0 įveikdama „Milan“ ekipą.
Spauda: „Manchester United“ žiemą vėl bandys įsigyti L.Biglia
Spauda: „Manchester United“ žiemą vėl bandys įsigyti L.Biglia 2015.09.04 18:05 Anglijos ir Italijos spauda teigia, kad „Manchester United“ jau galvoja apie žiemos pirkinius ir vienas pagrindinių jų taikinių yra Romos „Lazio“ klubo saugas Lucasas Biglia. 29-erių metų argentinietis jau šią vasarą buvo ypač siejamas su „Man Utd“ ekipa, tačiau perėjimas neįvyko, bet saugas toliau liko Mančesterio eki...
„Juventus“ įsigijo Hernanesą, „Borussia“ klubo lenkas žais Italijoje (+ 4 perėjimai)
„Juventus“ įsigijo Hernanesą, „Borussia“ klubo lenkas žais Italijoje (+ 4 perėjimai) 2015.08.31 23:48 Vėlų pirmadienio vakarą Italijos čempionas Turino „Juventus“ klubas savo bazėje sulaukė Milano „Inter“ komandos atakuojančiojo saugo Hernaneso.
„Lazio“ patyrė pažeminimą Veronoje, „Inter“ įveikė lygos nykštukus
„Lazio“ patyrė pažeminimą Veronoje, „Inter“ įveikė lygos nykštukus 2015.08.30 23:38 Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį užbaigtas žaisti antrasis turas. Romos „Lazio“ klubas neatsigavo po pralaimėjimo, patirto UEFA Čempionų lygos atrankoje ir svečiuose buvo sutriuškintas „Chievo Verona“ klubo 0-4.
W.Rooney driokstelėjo, „Man United“ tęsia kovą Čempionų lygoje
W.Rooney driokstelėjo, „Man United“ tęsia kovą Čempionų lygoje 2015.08.26 23:39 „Manchester United“ klubas beveik po pusantrų metų pertraukos vėl žais UEFA Čempionų lygos grupių etape.
„Lazio“ Italijos čempionatą pradėjo pergale prieš lygos naujokus
„Lazio“ Italijos čempionatą pradėjo pergale prieš lygos naujokus 2015.08.22 23:37 Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį savo pirmąsias sezono rungtynes sužaidė ir kita Romos komanda „Lazio“. UEFA Čempionų lygos atrankai besiruošianti Stefano Pioli treniruojama vienuolikė namuose 2-1 nugalėjo „Bologna“ klubą.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.) 2015.08.22 01:00 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
M.Depay‘us priartino „Man United“ prie Čempionų lygos grupių etapo
M.Depay‘us priartino „Man United“ prie Čempionų lygos grupių etapo 2015.08.18 23:35 „Manchester United“ klubas antradienį sugebėjo iškovoti pergalę pirmose UEFA Čempionų lygos paskutinio atrankos etapo rungtynėse.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 14 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 14 d.) 2015.08.14 01:15 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 11 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 11 d.) 2015.08.11 00:27 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
P.Dybalos ir M.Mandžukičiaus įvarčiai padėjo „Juventus“ iškovoti Italijos supertaurę
P.Dybalos ir M.Mandžukičiaus įvarčiai padėjo „Juventus“ iškovoti Italijos supertaurę 2015.08.08 17:01 Šeštadienio popietę Šanchajuje buvo sužaistos Italijos supertaurės rungtynės, kuriose Turino „Juventus“ ekipa antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Romos „Lazio“ ekipą ir šventė pergalę 2-0.
Italijos supertaurė: „Juventus“ – „Lazio“
Italijos supertaurė: „Juventus“ – „Lazio“ 2015.08.08 07:30 Praėjusį sezoną beveik viską Italijos turnyruose susišlavęs Turino „Juventus“ klubas pradeda naują titulų medžioklę. Šį kartą šalies čempionas sieks ištaisyti praėjusių metų klaidą ir triumfuoti supertaurės rungtynėse.
Paaiškėjo „Manchester United“ ir „Monaco“ varžovai Čempionų lygos atrankoje
Paaiškėjo „Manchester United“ ir „Monaco“ varžovai Čempionų lygos atrankoje 2015.08.07 13:22 Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti Čempionų lygos ketvirtojo atrankos etapo burtai, kurie 20 komandų suskirstė į 10 porų.
„Manchester United“ sužinojo galimus varžovus Čempionų lygos atrankoje
„Manchester United“ sužinojo galimus varžovus Čempionų lygos atrankoje 2015.08.06 08:00 UEFA Čempionų lygos turnyrą nuo ketvirtojo atrankos etapo pradėsianti „Manchester United“ ekipa sužinojo savo galimus oponentus, kurie gali užkirsti kelią komandai patekti į grupių etapą.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.) 2015.08.04 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 3 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 3 d.) 2015.08.03 01:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.) 2015.07.30 01:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
„Juventus“ įveikė D.Kazlausko klubą tik paskutinėmis minutėmis
„Juventus“ įveikė D.Kazlausko klubą tik paskutinėmis minutėmis 2015.07.30 00:12 Trečiadienį Europoje toliau tęsėsi draugiškų rungtynių ciklas prieš ateinantį klubinį sezoną. Donato Kazlausko atstovaujama Gdansko „Lechia“ ekipa iki rungtynių pabaigos priešinosi Turino „Juventus“ žvaigždynui, bet pralaimėjo 1-2
Vasaros perėjimų langas (liepos 15 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 15 d.) 2015.07.15 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
Vasaros perėjimų langas (liepos 13 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 13 d.) 2015.07.13 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
„Corinthians“ klubas atsikratyti A.Pato bando maldomis
„Corinthians“ klubas atsikratyti A.Pato bando maldomis 2015.06.27 14:40 Brazilijos „Corinthians“ klubo prezidentas Roberto de Andrade dieną ir naktį meldžiasi, kad tik sulauktų pasiūlymų už puolėją Alexandre‘ą Pato.
Oficialu: „Lazio“ prisiviliojo „Barcelona“ auklėtinį
Oficialu: „Lazio“ prisiviliojo „Barcelona“ auklėtinį 2015.06.10 07:00 Romos „Lazio“ klubas pranešė, kad jų gretas papildys „Barcelona“ akademijos auklėtinis Patricio Gabarronas Gilas, kuris geriau žinomas tiesiog kaip Patricas. 22-ejų metų dešinio krašto gynėjas, kuris gali žaisti ir saugų grandyje, „Barcelona“ akademijoje treniruojasi jau septynerius metus.
R.Van Persie ir F.Borini gali persikelti į Romą
R.Van Persie ir F.Borini gali persikelti į Romą 2015.06.06 11:00 Italijos spauda teigia, kad Romos „Lazio“ klubas nusitaikė į du puolėjas iš Anglijos „Premier“ lygos. „Lazio“ savo gretose nori Robino van Persie ir Fabio Borini. Romos dienraštis „Il Messaggero“ praneša, kad „Lazio“ klubas bandys įsigyti „Manchester United“ klubui priklausantį puolėją R.Van Persie.
„Lazio“ neatidavė „Napoli“ klubui kelialapio į Čempionų lygą
„Lazio“ neatidavė „Napoli“ klubui kelialapio į Čempionų lygą 2015.05.31 23:50 Gonzalo Higuaino smūgis „Dievui į langus“ neleido „Napoli“ klubui sekmadienio vakarą išplėšti kelialapio į UEFA Čempionų lygą. Trenerio Rafaelio Benitezo atsisveikinimas su Neapoliu baigėsi nesėkme Italijos „Serie A“ čempionate prieš Romos „Lazio“ ekipą.
Dramatiškame sostinės derbyje „Roma“ iškovojo „Serie A“ čempionato sidabrą
Dramatiškame sostinės derbyje „Roma“ iškovojo „Serie A“ čempionato sidabrą 2015.05.25 20:55 Italijos „Serie A“ čempionate pirmadienį 37-asis lygos turas buvo vainikuotas centrinėmis rungtynėmis tarp dviejų stipriausių Romos komandų. „Lazio“ klubas namuose rungtynių pabaigoje dramatiškai pralaimėjo...
G.Chiellini: „Dengsiu L.Suarezą taip pat, kaip dengiau K.Benzemą, C.Ronaldo ar G.Bale‘ą“
G.Chiellini: „Dengsiu L.Suarezą taip pat, kaip dengiau K.Benzemą, C.Ronaldo ar G.Bale‘ą“ 2015.05.20 16:35 Turino „Juventus“ klubo gynėjas Giorgio Chiellini tikina, kad UEFA Čempionų lygos finale jis išskirtinio dėmesio „Barcelona“ klubo puolėjui Luisui Suarezui neteiks ir dengs jį taip pat, kaip pusfinalyje dengė „Real“ klubo puolėjus. Italas ir urugvajietis tarpusavyje susitiks pirmą kartą po incidento įvykusio pasaulio č...