Romos Lazio

„Lazio“ Italijos čempionatą pradėjo pergale prieš lygos naujokus
„Lazio“ Italijos čempionatą pradėjo pergale prieš lygos naujokus 2015.08.22 23:37 Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį savo pirmąsias sezono rungtynes sužaidė ir kita Romos komanda „Lazio“. UEFA Čempionų lygos atrankai besiruošianti Stefano Pioli treniruojama vienuolikė namuose 2-1 nugalėjo „Bologna“ klubą.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.) 2015.08.22 01:00 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
M.Depay‘us priartino „Man United“ prie Čempionų lygos grupių etapo
M.Depay‘us priartino „Man United“ prie Čempionų lygos grupių etapo 2015.08.18 23:35 „Manchester United“ klubas antradienį sugebėjo iškovoti pergalę pirmose UEFA Čempionų lygos paskutinio atrankos etapo rungtynėse.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 14 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 14 d.) 2015.08.14 01:15 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 11 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 11 d.) 2015.08.11 00:27 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
P.Dybalos ir M.Mandžukičiaus įvarčiai padėjo „Juventus“ iškovoti Italijos supertaurę
P.Dybalos ir M.Mandžukičiaus įvarčiai padėjo „Juventus“ iškovoti Italijos supertaurę 2015.08.08 17:01 Šeštadienio popietę Šanchajuje buvo sužaistos Italijos supertaurės rungtynės, kuriose Turino „Juventus“ ekipa antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Romos „Lazio“ ekipą ir šventė pergalę 2-0.
Italijos supertaurė: „Juventus“ – „Lazio“
Italijos supertaurė: „Juventus“ – „Lazio“ 2015.08.08 07:30 Praėjusį sezoną beveik viską Italijos turnyruose susišlavęs Turino „Juventus“ klubas pradeda naują titulų medžioklę. Šį kartą šalies čempionas sieks ištaisyti praėjusių metų klaidą ir triumfuoti supertaurės rungtynėse.
Paaiškėjo „Manchester United“ ir „Monaco“ varžovai Čempionų lygos atrankoje
Paaiškėjo „Manchester United“ ir „Monaco“ varžovai Čempionų lygos atrankoje 2015.08.07 13:22 Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti Čempionų lygos ketvirtojo atrankos etapo burtai, kurie 20 komandų suskirstė į 10 porų.
„Manchester United“ sužinojo galimus varžovus Čempionų lygos atrankoje
„Manchester United“ sužinojo galimus varžovus Čempionų lygos atrankoje 2015.08.06 08:00 UEFA Čempionų lygos turnyrą nuo ketvirtojo atrankos etapo pradėsianti „Manchester United“ ekipa sužinojo savo galimus oponentus, kurie gali užkirsti kelią komandai patekti į grupių etapą.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.) 2015.08.04 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 3 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 3 d.) 2015.08.03 01:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.) 2015.07.30 01:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
„Juventus“ įveikė D.Kazlausko klubą tik paskutinėmis minutėmis
„Juventus“ įveikė D.Kazlausko klubą tik paskutinėmis minutėmis 2015.07.30 00:12 Trečiadienį Europoje toliau tęsėsi draugiškų rungtynių ciklas prieš ateinantį klubinį sezoną. Donato Kazlausko atstovaujama Gdansko „Lechia“ ekipa iki rungtynių pabaigos priešinosi Turino „Juventus“ žvaigždynui, bet pralaimėjo 1-2
Vasaros perėjimų langas (liepos 15 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 15 d.) 2015.07.15 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
Vasaros perėjimų langas (liepos 13 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 13 d.) 2015.07.13 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
„Corinthians“ klubas atsikratyti A.Pato bando maldomis
„Corinthians“ klubas atsikratyti A.Pato bando maldomis 2015.06.27 14:40 Brazilijos „Corinthians“ klubo prezidentas Roberto de Andrade dieną ir naktį meldžiasi, kad tik sulauktų pasiūlymų už puolėją Alexandre‘ą Pato.
Oficialu: „Lazio“ prisiviliojo „Barcelona“ auklėtinį
Oficialu: „Lazio“ prisiviliojo „Barcelona“ auklėtinį 2015.06.10 07:00 Romos „Lazio“ klubas pranešė, kad jų gretas papildys „Barcelona“ akademijos auklėtinis Patricio Gabarronas Gilas, kuris geriau žinomas tiesiog kaip Patricas. 22-ejų metų dešinio krašto gynėjas, kuris gali žaisti ir saugų grandyje, „Barcelona“ akademijoje treniruojasi jau septynerius metus.
R.Van Persie ir F.Borini gali persikelti į Romą
R.Van Persie ir F.Borini gali persikelti į Romą 2015.06.06 11:00 Italijos spauda teigia, kad Romos „Lazio“ klubas nusitaikė į du puolėjas iš Anglijos „Premier“ lygos. „Lazio“ savo gretose nori Robino van Persie ir Fabio Borini. Romos dienraštis „Il Messaggero“ praneša, kad „Lazio“ klubas bandys įsigyti „Manchester United“ klubui priklausantį puolėją R.Van Persie.
„Lazio“ neatidavė „Napoli“ klubui kelialapio į Čempionų lygą
„Lazio“ neatidavė „Napoli“ klubui kelialapio į Čempionų lygą 2015.05.31 23:50 Gonzalo Higuaino smūgis „Dievui į langus“ neleido „Napoli“ klubui sekmadienio vakarą išplėšti kelialapio į UEFA Čempionų lygą. Trenerio Rafaelio Benitezo atsisveikinimas su Neapoliu baigėsi nesėkme Italijos „Serie A“ čempionate prieš Romos „Lazio“ ekipą.
Dramatiškame sostinės derbyje „Roma“ iškovojo „Serie A“ čempionato sidabrą
Dramatiškame sostinės derbyje „Roma“ iškovojo „Serie A“ čempionato sidabrą 2015.05.25 20:55 Italijos „Serie A“ čempionate pirmadienį 37-asis lygos turas buvo vainikuotas centrinėmis rungtynėmis tarp dviejų stipriausių Romos komandų. „Lazio“ klubas namuose rungtynių pabaigoje dramatiškai pralaimėjo...
G.Chiellini: „Dengsiu L.Suarezą taip pat, kaip dengiau K.Benzemą, C.Ronaldo ar G.Bale‘ą“
G.Chiellini: „Dengsiu L.Suarezą taip pat, kaip dengiau K.Benzemą, C.Ronaldo ar G.Bale‘ą“ 2015.05.20 16:35 Turino „Juventus“ klubo gynėjas Giorgio Chiellini tikina, kad UEFA Čempionų lygos finale jis išskirtinio dėmesio „Barcelona“ klubo puolėjui Luisui Suarezui neteiks ir dengs jį taip pat, kaip pusfinalyje dengė „Real“ klubo puolėjus. Italas ir urugvajietis tarpusavyje susitiks pirmą kartą po incidento įvykusio pasaulio č...
„Lazio“ užleido antrąją poziciją
„Lazio“ užleido antrąją poziciją 2015.05.03 21:10 Italijos „Serie A“ lygoje toliau vyko 34-ojo turo susitikimai. Šiame ture du taškus prarado ir antrą vietą užleido Romos „Lazio“ klubas, kuris svečiuose 1-1 sužaidė su Bergamo „Atalanta“ klubu. Abi komandos rungtynes pradėjo labai aktyviai. 6 mačo minutę „Lazio“ saugas Balde Keita pataikė į kairį virpstą.
Žiemos perėjimų langas (sausio 18 d.)
Žiemos perėjimų langas (sausio 18 d.) 2015.01.18 03:00 Lankomiausias futbolo portalas Lietuvoje Įvartis.net antrus metus iš eilės seks „Žiemos perėjimų lango“ oficialius įvykius bei įvairiausius gandus, su kuriais bus siejami klubai, futbolininkai ar treneriai. Visą sausio mėnesį įdomybės bus atnaujinamos ir pateikiamos kiekvieną dieną, mažėjimo tvarka – nuo naujausių iki ...
Legenda švenčia jubiliejų: Roberto Mancini sulaukė 50-ies metų
Legenda švenčia jubiliejų: Roberto Mancini sulaukė 50-ies metų 2014.11.27 09:00 Futbolo portalas Įvartis.net tęsia rubriką „Legenda švenčia jubiliejų“. Lankytojai turi galimybę prisiminti praeityje žibėjusius geriausius pasaulio futbolininkus. Šiandien savo 50-metį švenčia Genujos „Sampdoria“ klubo legenda Roberto Mancini.
„Milan“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale (+ kiti rezultatai)
„Milan“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale (+ kiti rezultatai) 2014.08.31 21:00 Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje toliau vyko pirmojo turo mačai. „Milan“ klubas sugebėjo pergalingai pradėti sezoną ir namuose 3-1 įveikė Romos „Lazio“ klubą. Šį triumfą iš tribūnų stebėjo naujasis „Milan“ puolėjas Fernando Torresas. „Milan“ klubas į priekį išsiveržė jau 8 mačo minutę.
Italijos taurėje – penki A.Di Natale įvarčiai, „Lazio“ per antrą kėlinį įmušė 7 įvarčius (+ kiti rezultatai)
Italijos taurėje – penki A.Di Natale įvarčiai, „Lazio“ per antrą kėlinį įmušė 7 įvarčius (+ kiti rezultatai) 2014.08.25 00:15 Sekmadienį Italijoje stipriausios šalies ekipos neturėjo vargo Italijos taurės („Coppa Italia“) pirmojo turo etape ir įveikė savo varžovus, kai kurios ir triuškinančiais rezultatais. Nesunkią pergalę iškovojo „Udinese“ klubas, kuris savame stadione net 5-1 įveikė antros lygos klubą „Ternana“. Svečių gretose vienintelį ...
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.) 2014.08.22 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
M.Klose baigia karjerą rinktinėje
M.Klose baigia karjerą rinktinėje 2014.08.11 14:50 Po sezono karjerą baigsiantis veteranas Miroslavas Klose oficialiai paskelbė apie karjeros pabaigą Vokietijos futbolo rinktinėje. 36 metų pasaulio čempionas nusprendė paskutiniuosius savo karjeros metus praleisti tik Romos „Lazio“ klube.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 1 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 1 d.) 2014.08.01 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Oficialu: Romos klubas įsigijo Olandijos rinktinės gynėją
Oficialu: Romos klubas įsigijo Olandijos rinktinės gynėją 2014.07.30 21:05 FIFA pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje su Olandijos rinktine bronzos apdovanojimus iškovojęs gynėjas Stefanas de Vrijis kitą sezoną žais Italijoje. Romos „Lazio“ klubas oficialiai pranešė, kad futbolininką įsigijo iš Roterdamo „Feyenoord“ ekipos.