Rūta Meilutytė

J.Jefimovos ir L.King priešprieša keliasi į kitą rungtį – rusė turi puikią progą revanšui
J.Jefimovos ir L.King priešprieša keliasi į kitą rungtį – rusė turi puikią progą revanšui (1) 2016.08.10 10:47 Nors Rūtai Meilutytei Rio de Žaneiro olimpiada jau baigėsi, tačiau nemaža dalis pagrindinių jos konkurenčių trečiadienį pradeda kovą dėl 200 m plaukimo krūtine medalių.
R.Meilutytė užsiminė apie asmenines problemas, atskleidė ateities planus ir įvertino savo trenerius
R.Meilutytė užsiminė apie asmenines problemas, atskleidė ateities planus ir įvertino savo trenerius 2016.08.09 22:09 Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse ankstyvą antradienio rytą be medalio liko olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė 19-metė Rūta Meilutytė.
Jaudinanti žinutė, primenanti sunkų R.Meilutytės kelią į Rio
Jaudinanti žinutė, primenanti sunkų R.Meilutytės kelią į Rio 2016.08.09 17:33  Geriausia Lietuvos plaukikei 19-metei Rūtai Meilutytei nepavyko pakartoti 2012-ų metų Londono olimpinių žaidynių sėkmės ir Lietuvai padovanoti dar vieno medalio. Plaukikė Rio de Žaneire vyksiančioje olimpiadoje pasirodė ne taip, kaip pati norėjo ir kaip tikėjosi visi jos gerbėjai. R.Meilutytė socialiniuose tinkluose ...
Buvęs plaukikas V.Janušaitis: apie R.Meilutytės pasirodymą, jos trenerį, pasirengimą žaidynėms bei kūno brendimą
Buvęs plaukikas V.Janušaitis: apie R.Meilutytės pasirodymą, jos trenerį, pasirengimą žaidynėms bei kūno brendimą (2) 2016.08.09 16:31  Pasikeitęs kūnas, patirta trauma, netinkamas pasirengimo planas ar nervai nuplukdė iš R.Meilutytės medalį? Apie tai svarsto buvęs plaukikas Vytautas Janušaitis. Lietuvos auksinė žuvelė Rūta Meilutytė po finalo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse apsipylė ašaromis. Tik šįkart, priešingai nei prieš ketverius metus ...
M.Phelpsas nusprendė nebetylėti: „J.Jefimova mane siutina“
M.Phelpsas nusprendė nebetylėti: „J.Jefimova mane siutina“ (5) 2016.08.09 13:02 Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpiniame baseine įvyko vienas laukiamiausių finalų – moterų 100 m plaukimas krūtine.
L.King ir K.Meili po finalo įgėlė J.Jefimovai
L.King ir K.Meili po finalo įgėlė J.Jefimovai (2) 2016.08.09 10:39 Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpiniame baseine įvyko vienas laukiamiausių finalų – moterų 100 m plaukimas krūtine.
D.Motiejūnas išreiškė paramą ir palaikymą R.Meilutytei
D.Motiejūnas išreiškė paramą ir palaikymą R.Meilutytei (4) 2016.08.09 09:28 Donatas Motiejūnas, deja, negalėjo dalyvauti šių metų olimpiadoje, nes dar neturi naujos komandos NBA, tačiau tai nereiškia, kad jis nežiūri savo tautiečių pasirodymų. Aukštaūgis sveikino mūsiškius su pergale prieš Braziliją, o neseniai stebėjo Rūtos Meilutytės pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine finale. Jaunoji ...
Ašarų nesuvaldžiusi R.Meilutytė po finalo puolė į trenerio J.Ruddo glėbį
Ašarų nesuvaldžiusi R.Meilutytė po finalo puolė į trenerio J.Ruddo glėbį (1) 2016.08.09 06:19  Rio de Žaneiras Lietuvos plaukikei Rūtai Meilutytei paliks blogus prisiminimus - prie pergalių pripratusi plaukikė nesusivaldė su emocijomis ir 100 metrų krūtine finale pademonstravusi prasčiausią savo rezultatą per tris plaukimus užėmė vos septintąją vietą. Lietuvės plaukimą stebėjo Lietuvos prezidentė Dalia ...
R.Meilutytė liko toli nuo medalio, L.King triumfavo pagerindama olimpinį rekordą
R.Meilutytė liko toli nuo medalio, L.King triumfavo pagerindama olimpinį rekordą (21) 2016.08.09 05:02 Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse ankstyvą antradienio rytą pirmąjį medalį Lietuvai bandys iškovoti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė 19-metė Rūta Meilutytė.
Plaukimo treneris A.Juozaitis: „Bus gerai, jei Rūta laimės bronzą“
Plaukimo treneris A.Juozaitis: „Bus gerai, jei Rūta laimės bronzą“ (6) 2016.08.08 13:11 Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse per pirmąsias dvi dienas išdalinti 26 medalių komplektai, kuriuos pasidalino 31 šalies atstovai. Deja, tarp tų šalių nėra nei vieno Lietuvos atstovo.
J.Jefimova papasakojo apie incidentą prieš pat startą ir prisiminė legendinę frazę
J.Jefimova papasakojo apie incidentą prieš pat startą ir prisiminė legendinę frazę (3) 2016.08.08 12:40 Sekmadienį Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse paaiškėjo visos aštuonios moterų 100 m plaukimo krūtine finalo dalyvės.
Pasižymėkite: aiškūs rugpjūčio 8-os dienos Lietuvos atletų startų laikai olimpiadoje
Pasižymėkite: aiškūs rugpjūčio 8-os dienos Lietuvos atletų startų laikai olimpiadoje 2016.08.08 11:21 Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse startuoja dar du nauji sportininkai, buriuotojai Gintarė Scheidt ir Juozas Bernotas. Taip pat paguodos plaukimuose dalyvaus Armandas Kelmelis bei vyrų keturvietė valtis. Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos sporto sirgaliai galės pamatyti vieną laukiamiausių startų Rio ...
J.Jefimovai įsimintiną gestą parodžiusi L.King: „Rusę reikia paerzinti“
J.Jefimovai įsimintiną gestą parodžiusi L.King: „Rusę reikia paerzinti“ 2016.08.08 10:45 Sekmadienį Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse paaiškėjo visos aštuonios moterų 100 m plaukimo krūtine finalo dalyvės.
Rio de Žaneiro olimpiados trečią dieną startuos G.Scheidt ir J.Bernotas, o R.Meilutytė kovos dėl medalio
Rio de Žaneiro olimpiados trečią dieną startuos G.Scheidt ir J.Bernotas, o R.Meilutytė kovos dėl medalio (3) 2016.08.08 10:32  Trečiąją Rio de Žaneiro olimpiados dieną Gintarė Sheidt ir Juzoas Bernotas startuos buriavimo varžybose, o dėl kelialapio į kitą etapą kovos vakar dėl blogų oro sąlygų to padaryti negalėjęs Armandas Kelmelis. Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos sporto sirgalių lauks vienas laukiamiausių olimpiados finalų - ...
R.Meilutytė pateko į olimpiados finalą, J.Jefimova ir L.King toliau didina greitį
R.Meilutytė pateko į olimpiados finalą, J.Jefimova ir L.King toliau didina greitį (4) 2016.08.08 04:38 Sekmadienį Rio de Žaneire vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse paaiškėjo visos aštuonios moterų 100 m plaukimo krūtine finalo dalyvės.
J.Jefimova į klausimą dėl dopingo vartojimo atsakė vienu gestu, žiūrovai rusę nušvilpė
J.Jefimova į klausimą dėl dopingo vartojimo atsakė vienu gestu, žiūrovai rusę nušvilpė (1) 2016.08.07 22:24 Rio de Žaneire vykstančioje vasaros olimpiadoje sekmadienį startavo skandalingoji Rusijos plaukikė 24-erių metų Julija Jefimova.
Atranką laimėjusi L.King: „R.Meilutytė manęs neišgąsdino“
Atranką laimėjusi L.King: „R.Meilutytė manęs neišgąsdino“ (4) 2016.08.07 20:32 Rio de Žaneire vykstančioje vasaros olimpiadoje sekmadienį savo pasirodymą pradėjo viena didžiausių Lietuvos vilčių 19-metė Rūta Meilutytė.
R.Meilutytė nesunkiai pateko į olimpiados pusfinalį, J.Jefimova ir L.King demonstravo puikų greitį
R.Meilutytė nesunkiai pateko į olimpiados pusfinalį, J.Jefimova ir L.King demonstravo puikų greitį (1) 2016.08.07 20:08 Rio de Žaneire vykstančioje vasaros olimpiadoje sekmadienį savo pasirodymą pradėjo viena didžiausių Lietuvos vilčių 19-metė Rūta Meilutytė.
Pasižymėkite: aiškūs rugpjūčio 7-os dienos Lietuvos atletų startų laikai olimpiadoje
Pasižymėkite: aiškūs rugpjūčio 7-os dienos Lietuvos atletų startų laikai olimpiadoje 2016.08.07 10:52 Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės įgauna pagreitį, o antrąją dieną didžiausiame metų sporto renginyje startuos dar keturi Lietuvos atletai bei krepšinio rinktinė. Taip pat paguodos plaukime dėl vietos pusfinalyje kovos vakar olimpiadoje apšilęs Armandas Kelmelis. Sportas.lt pateikia antrosios Rio de Žaneiro olimpiados ...
Rio de Žaneiro olimpiada: antrosios dienos lietuvių startų pristatymas
Rio de Žaneiro olimpiada: antrosios dienos lietuvių startų pristatymas (2) 2016.08.07 10:29 Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių antrąją dieną lietuviai rungsis irklavimo, bokso, plaukimo, dviračių sporto ir krepšinio varžybose.
Rusai netiki J.Jefimova: „Ji olimpiadoje nepretenduotų nei į auksą, nei į sidabrą“
Rusai netiki J.Jefimova: „Ji olimpiadoje nepretenduotų nei į auksą, nei į sidabrą“ (2) 2016.08.03 13:35 24-erių metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova vis dar nesulaukė sporto arbitražo teismo (CAS) verdikto dėl savo pateiktos apeliacijos. Nors antradienį pranešta, kad CAS sprendimą dėl J.Jefimovos jau priėmė, bet jis viešai vis dar nepaskelbtas.
Rio de Žaneirą pasiekęs R.Berankis nusižengs gydytojų rekomendacijoms
Rio de Žaneirą pasiekęs R.Berankis nusižengs gydytojų rekomendacijoms 2016.08.01 15:27 Ankstų pirmadienio rytą į Rio de Žaneirą atvyko tenisininkas Ričardas Berankis, gimnastas Robertas Tvorogalas, plaukikai Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, dviratininkai Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas.
„Goldman Sachs“ pateikė savo prognozę, kiek medalių Rio de Žaneire iškovos lietuviai
„Goldman Sachs“ pateikė savo prognozę, kiek medalių Rio de Žaneire iškovos lietuviai 2016.08.01 15:15 Įtakingas investicinis bankas „Goldman Sachs“ pateikė savo prognozę, kiek šalys iškovos medalių Rio de Žaneiro olimpiadoje.
J.Ruddas: apie R.Meilutytės vargus ruošiantis olimpiadai ir tikslus Rio de Žaneire
J.Ruddas: apie R.Meilutytės vargus ruošiantis olimpiadai ir tikslus Rio de Žaneire (4) 2016.07.26 13:16 Jau liepos 27-ąją pirmieji Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius – iškeliauja į Olimpines žaidynes, baigę stovyklą Kaune. Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis netrukus baigs treniruočių stovyklą Kanaruose, o Simonas Bilis – Jungtinėse Valstijose.
Antrąjį aukso medalį iškovojusi J.Jefimova Los Andžele triuškino varžoves
Antrąjį aukso medalį iškovojusi J.Jefimova Los Andžele triuškino varžoves (1) 2016.07.18 10:50 Po dopingo skandalo į plaukimo baseiną sugrįžusi 24-erių metų rusė Julija Jefimova varžybose Los Andžele (JAV) sekmadienį iškovojo antrąjį aukso medalį.
Svarbiausioje lietuviams rungtyje J.Jefimova Los Andžele su geriausiu rezultatu pateko į finalą
Svarbiausioje lietuviams rungtyje J.Jefimova Los Andžele su geriausiu rezultatu pateko į finalą 2016.07.17 21:09 Po dopingo skandalo į plaukimo baseiną sugrįžusi 24-erių metų rusė Julija Jefimova tęsia savo pasirodymą varžybose Los Andžele (JAV).
J.Jefimovos sugrįžimo varžybose – pergalė ir gėdingas rezultatas
J.Jefimovos sugrįžimo varžybose – pergalė ir gėdingas rezultatas 2016.07.17 10:39 Po dopingo skandalo į plaukimo baseiną sugrįžusi 24-erių metų rusė Julija Jefimova šeštadienį pradėjo pirmąsias varžybas nuo kovo mėnesio.
Nuo pūlingos anginos kenčianti J.Jefimova grįžta į varžybas
Nuo pūlingos anginos kenčianti J.Jefimova grįžta į varžybas 2016.07.08 17:38 24-erių metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova vis dar nežino, ar galės startuoti Rio de Žaneiro olimpiadoje, bet plaukimo varžybose žiūrovai ją išvys jau netrukus.
Legendinė M.Phelpso ir R.Lochte priešprieša tęsis Rio de Žaneiro olimpiadoje, L.King laimėjo dar vieną rungtį
Legendinė M.Phelpso ir R.Lochte priešprieša tęsis Rio de Žaneiro olimpiadoje, L.King laimėjo dar vieną rungtį (1) 2016.07.02 11:03 Omahoje tęsiasi JAV olimpinės plaukimo atrankos varžybos, kuriose dar vieną pergalę šventė tituluočiausias visų laikų olimpietis Michaelas Phelpsas.
Paskelbta Lietuvos olimpinės delegacijos sudėtis ir prognozuojamos vietos Rio de Žaneire
Paskelbta Lietuvos olimpinės delegacijos sudėtis ir prognozuojamos vietos Rio de Žaneire (1) 2016.06.30 13:10 Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis prasidėjo pakilia nuotaika – Lietuvos olimpinės akademijos organizuoto konkurso „Sukurkime talismaną Lietuvos atletams, vyksiantiems į 2016 m. olimpines žaidynes“ nugalėtoja Monika Potockaitė Lietuvos misijos vadovui Einiui Petkui įteikė ...