Prancūzijos Ligue 1 čempionatas

Antgamtinis „Ajaccio“ vartininko šou privertė PSG klubą tenkintis lygiosiomis, „Monaco“ iškovojo užtikrintą pergalę
Antgamtinis „Ajaccio“ vartininko šou privertė PSG klubą tenkintis lygiosiomis, „Monaco“ iškovojo užtikrintą pergalę 2013.08.18 23:59 Sekmadienį Prancūzijoje buvo sužaisti likę trys antrojo turo „Ligue 1“ mačai. Viename jų žaidė Prancūzijos čempionas Paryžiaus „Saint-Germain“, kuris priėmė svečius „Ajaccio“. PSG klubas nesugebėjo įveikti „Ajaccio“ ekipos ir sužaidė lygiosiomis 1-1. Tai buvo antrosios PSG lygiosios iš eilės.
„Marseille“ klubas tęsia sėkmingą sezono pradžią (+ kiti rezultatai)
„Marseille“ klubas tęsia sėkmingą sezono pradžią (+ kiti rezultatai) 2013.08.17 22:55 Šeštadienį Prancūzijoje buvo sužaisti šeši „Ligue 1“ lygos antro turo mačai. Sezoną ir toliau sėkmingai tęsia Marselio „Olympique“ klubas, kuris šįkart namuose 2-0 įveikė „Evian“ klubą. Šiame mače „Marseille“ klubą į pergalę vedė puikią formą rodantys puolėjai Andre-Pierre Gignacas ir Dimitri Payetas, kuris ir pelnė po...
PSG naująjį „Ligue 1“ sezoną pradėjo lygiosiomis
PSG naująjį „Ligue 1“ sezoną pradėjo lygiosiomis 2013.08.09 23:30 Šiandien startavo naujasis 2013/14 metų Prancūzijos „Ligue 1“ sezonas. Jis prasidėjo dviejų pastarųjų čempionų dvikova. 2012 metų čempionai „Montpellier“ savo aikštėje priėmė praėjusio sezono čempionus Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą. Abi komandos per vasarą pakeitė trenerius, o PSG klubui titulo ginimas prasidėjo nes...
Pirmuoju „Marseille“ pirkiniu tapo D.Payetas (+ 3 perėjimai)
Pirmuoju „Marseille“ pirkiniu tapo D.Payetas (+ 3 perėjimai) 2013.06.28 12:45 Marselio „Olympique“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad jie pasiekė susitarimą su „Lille“ klubu dėl krašto puolėjo Dimitri Payeto įsigijimo. „Marseille“ paskelbė, kad jie jau susitarė ir dėl žaidėjo kainos, ir dėl sutarties detalių su pačiu futbolininku.
Z.Ibrahimovičius: „PSG yra geresnis už „Milan“
Z.Ibrahimovičius: „PSG yra geresnis už „Milan“ 2012.10.01 18:13 Šią vasarą iš Italijos „Milan“ klubo į Prancūzijos sostinės Paryžiaus „Saint Germain“ ekipos gretas persikėlęs puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius prisiminė savo senąją komandą ir pareiškė, kad ambicingasis PSG klubas jau pranoko milaniečius.
Žvilgsnis iš arčiau: keturių prancūzų sekso skandalas
Žvilgsnis iš arčiau: keturių prancūzų sekso skandalas 2012.09.26 14:04 2010 metų balandžio 18 dieną Prancūzijos televizija „M6“ pranešė, kad keturi šios šalies futbolo rinktinės nariai yra įtariami turėję lytinių santykių su nepilnamete. Netrukus paaiškėjo kas tie nenaudėliai – tai Franckas Ribery, Karimas Benzema, Sidney Govou Ir Hatemas Ben Arfa.
E.Hazardas: „Atvykau į „Chelsea“ ne savęs parodyti“
E.Hazardas: „Atvykau į „Chelsea“ ne savęs parodyti“ 2012.09.13 11:09 Šią vasarą Londono „Chelsea“ klubo gretas iš „Lille“ ekipos už 32 milijonus svarų papildęs Edenas Hazardas teigia, kad į londoniečių klubą atvyko ne tapti žvaigžde, o padėti komandos draugams iškovoti titulų, nes labiausiai belgas aikštėje ir mėgsta pagelbėti bendraklubiams.
M.Sakho yra pasiruošęs palikti PSG klubą
M.Sakho yra pasiruošęs palikti PSG klubą 2012.07.08 21:56 Paryžiaus „Saint Germain“ klube rungtyniaujantis gynėjas Mamadou Sakho pareiškė, kad jei komandą papildys dar bent vienas gynėjas, jis padarys viską, kad paliktų komandą, nes jam atsibodo trinti atsarginių žaidėjų suolą.
Nene: „Kitąmet PSG galės varžytis su stipriausiais Europos klubais“
Nene: „Kitąmet PSG galės varžytis su stipriausiais Europos klubais“ 2012.07.02 23:26 Antrą vietą šio sezono Prancūzijos pirmenybėse užėmusio PSG klubo sauga Nene pareiškė esąs tikras, kad ateinantį sezoną jo atstovaujamas klubas galės lygintis su stipriausiomis Europos žemyno komandomis.
C.Ancelotti patvirtino, jog PSG domisi E.Lavezzi
C.Ancelotti patvirtino, jog PSG domisi E.Lavezzi 2012.05.22 16:21 Prancūzijos sostinės Paryžiaus „Saint Germain“ klubo vyriausiasis treneris Carlo Ancelotti patvirtino gandus, kad jo vadovaujmą komandą domina Italijos „Napoli“ ekipos gretose rungtyniaujantis puolėjas Ezequielis Lavezzi.