„Crystal Palace“
Pasibaigė
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Man United“

Paulius Motiejūnas

 Išpirka už M.Kalnietį skirta žalgiriečių atlyginimams
Išpirka už M.Kalnietį skirta žalgiriečių atlyginimams 2013.03.21 14:27 Finansinę krizę išgyvenantį Kauno „Žalgirį“ pasiekė piniginė injekcija. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda už buvusio žalgiriečio Manto Kalniečio perėjimą į šią Rusijos ekipą sumokėjo išpirką. Tiksli išpirkos pinigų suma neatskleidžiama. Gautas lėšas „Žalgiris“ paskirstė po lygiai jau keturis mėnesius atlyginimo ...
A.Sabonis: „Žalgirį“ ištrauktų tik verslininkai, P.Motiejūnas gali tik padėti
A.Sabonis: „Žalgirį“ ištrauktų tik verslininkai, P.Motiejūnas gali tik padėti 2013.03.20 20:02 Kauno „Žalgiryje“ – permainų metas. Į klubo generalinio direktoriaus postą grįžo Paulius Motiejūnas, šį darbą dirbęs trejus metus. „Manau, kad Paulius turėtų kažkiek aptvarkyti situaciją. Jis yra ten dirbęs, todėl, tikiu, kad gali kažkiek padėti šioje sunkioje padėtyje“.
A.Sabonis: „Žalgirį“ iš duobės ištrauktų verslininkai. P.Motiejūnas gali tik padėti“
A.Sabonis: „Žalgirį“ iš duobės ištrauktų verslininkai. P.Motiejūnas gali tik padėti“ 2013.03.20 19:12 Kauno „Žalgiryje“ - permainų metas. Į klubo generalinio direktoriaus postą grįžo Paulius Motiejūnas, šį darbą dirbęs trejus metus. „Manau, kad Paulius turėtų kažkiek aptvarkyti situaciją. Jis yra ten dirbęs, todėl, tikiu, kad gali kažkiek padėti šioje sunkioje padėtyje“, - lrytas.lt sakė Lietuvos krepšinio federacijos ...
A.Guoga: „Šiais metais žaidėjai gaus tik vieno mėnesio atlyginimą“
A.Guoga: „Šiais metais žaidėjai gaus tik vieno mėnesio atlyginimą“ 2013.03.20 18:29 Permainos Kauno „Žalgirio“ vadovybėje iki galo nenuramino norą investuoti į legendinį klubą viešai išreiškusio Antano Guogos.
P.Jankūnas: „Žaidėjai pavargo nuo pažadų. Po Eurolygos varžybų treniruosimės individualiai“
P.Jankūnas: „Žaidėjai pavargo nuo pažadų. Po Eurolygos varžybų treniruosimės individualiai“ 2013.03.20 11:55 Nors į Kauno „Žalgirio“ komandą po pertraukos vėl grįžo generalinio direktoriaus pareigas užėmęs Paulius Motiejūnas, tačiau pasikeitimai ekipos vadovybėje žaidėjų nenuramino.
Oficialu: „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi tapo P.Motiejūnas! (atnaujinta)
Oficialu: „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi tapo P.Motiejūnas! (atnaujinta) 2013.03.20 11:23 Paulius Motiejūnas po beveik pusantrų metų pertraukos grįžta į klubą, kuriame susikūrė savo vardą. Šiandien naujasis Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius oficialiai pristatytas Kauno „Žalgirio“ arenoje.
P.Motiejūnas linksta grįžti į Kauno „Žalgirį“
P.Motiejūnas linksta grįžti į Kauno „Žalgirį“ 2013.03.19 15:44 Kauno „Žalgirio“ klubas artėja prie susitarimo su Pauliumi Motiejūnu, kuriam praėjusią savaitę buvo pasiūlytas generalinio direktoriaus postas. Kaip praneša „Žalgirio“ atstovai, taškas derybose bus padėtas iki trečiadienio. DELFI žiniomis, praeityje šias pareigas jau ėjęs P.Motiejūnas turėtų grįžti į daugkartinių Lietuvos ...
Sprendimo eiti „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas P.Motiejūnas šią savaitę nepriims
Sprendimo eiti „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas P.Motiejūnas šią savaitę nepriims 2013.03.13 18:39 Kauno „Žalgirio“ klubo valdybos narė Angelė Dementavičiūtė viešai paskelbė, kad antradienį paaiškės, kas užims klubo generalinio direktoriaus vietą. Tačiau panašu, kad pagrindinis kandidatas į šias pareigas sprendimo šią savaitę dar nepriims.
P.Motiejūnas apie „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas: „Tai daugiausiai ir būtų Arvydo sprendimas“ (+ sąlyga - turi nelikti V.Romanovo)
P.Motiejūnas apie „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas: „Tai daugiausiai ir būtų Arvydo sprendimas“ (+ sąlyga - turi nelikti V.Romanovo) 2013.03.13 12:09 Paulius Motiejūnas – dar ne Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius, bet pokalbiai tarp jo ir iš skandalų bei nepriteklių liūno norinčio išbristi klubo tęsiasi. Tuo tarpu krepšinio kuluaruose kalbama, kad svarbiausią vaidmenį šiose derybose suvaidins Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, ...
D.Adomaitis treniruos Lietuvos studentų rinktinę
D.Adomaitis treniruos Lietuvos studentų rinktinę 2013.03.12 09:23 Lietuvos krepšininkai šiais metais dalyvaus ne tik Europos ir pasaulio čempionatuose. 2013-aisiais Kazanėje (Rusija) vyks studentų žaidynės, kuriose kovos ir mūsiškiai. Prieš dvejus metus į Universiadą vyko ne pačios stipriausios sudėties komanda — joje nebuvo Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjų. Šiemet ...
A.Sabonis apie Lietuvos vyrų rinktinę: „Tikimės patekti į pirmąjį žemyno komandų penketuką“
A.Sabonis apie Lietuvos vyrų rinktinę: „Tikimės patekti į pirmąjį žemyno komandų penketuką“ 2013.02.26 14:33 Šiandien Kaune nubraižytos 2013-ųjų metų Lietuvos krepšinio gairės. Šalies krepšinio federacijos (LKF) vadovai vykdomo komiteto posėdyje vyrų nacionalinei rinktinei iškėlė ambicingą tikslą – rudenį Slovėnijoje vyksiančiame Europos čempionate užlipti ant prizininkų pakylos.
D.Motiejūnas atvyks į Lietuvos rinktinės stovyklą
D.Motiejūnas atvyks į Lietuvos rinktinės stovyklą 2013.02.21 17:19 Šį sezoną Hiustono „Rockets“ komandos marškinėlius vilkintis Donatas Motiejūnas pažadėjo šią vasarą prisijungti prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, rašo portalas „lrytas.lt“.
Kitais metais Lietuvoje veikiausiai vyks tik merginų pasaulio čempionatas
Kitais metais Lietuvoje veikiausiai vyks tik merginų pasaulio čempionatas 2012.11.21 18:47 „FIBA Europe“ paskelbė 2013 metų įvairių amžiaus kategorijų vaikinų ir merginų Europos čempionatų rengėjų sąrašą, kuriame nėra Lietuvos vardo.
P.Motiejūnas: „Laikomės FIBA taisyklių ir rinktinėms nepataikaujame"
P.Motiejūnas: „Laikomės FIBA taisyklių ir rinktinėms nepataikaujame" 2012.07.03 20:06 Kaune vykstančio Pasaulio jaunių krepšinio pirmenybių vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas džiaugėsi sėkmingai besiklostančiu turnyru. Specialisto teigimu, pirmenybėse apsilanko nemažai užsienio šalių skautų ir agentų, kurie stebi talentingiausius planetos septyniolikamečius.
Milijoną litų kainuosiantis pasaulio jaunių krepšinio čempionatas – iššūkis Kaunui
Milijoną litų kainuosiantis pasaulio jaunių krepšinio čempionatas – iššūkis Kaunui 2012.06.28 14:24 Pasaulio jaunių krepšinio pirmenybės Kaune, prasidedančios jau penktadienį, taps ne tik sportiniu, bet ir ekonominiu kauniečių gyvenimo varikliu. To tikisi turnyro rengėjai. Drauge jame neturėtų trūkti šventinės nuotaikos, rašo „lrytas.lt“.
P.Motiejūnas: „Nenorime spausti vaikinų, jie patys turi tikėti savo jėgomis ir siekti svajonės"
P.Motiejūnas: „Nenorime spausti vaikinų, jie patys turi tikėti savo jėgomis ir siekti svajonės" 2012.06.26 15:31 Šią vasarą krepšinio virusas siaus ne tik už Atlanto, kur Lietuvos vyrų rinktinė kovos dėl kelialapio į Londono olimpines žaidynes, bet ir mūsų šalyje. Jau penktadienį Kaune prasideda pirmasis iš trijų mūsų šalies šią vasarą rengiamų krepšinio čempionatų – pasaulio septyniolikmečių pirmenybės.
Š.Jasikevičius prisidėjo prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, o D.Motiejūno šiemet nebus
Š.Jasikevičius prisidėjo prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, o D.Motiejūno šiemet nebus 2012.06.13 11:37 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, pajūryje tęsianti pasiruošimą olimpiniam atrankos turnyrui, sulaukė pastiprinimo – antradienį vėlai vakare tiesiai į Palangą iš Kopenhagos atskrido įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius, kuris jau trečiadienio rytą pradėjo sportuoti kartu su visa komanda.
Kauno „Žalgirio“ klubui mestus kaltinimus ėmė tirti teisėsauga
Kauno „Žalgirio“ klubui mestus kaltinimus ėmė tirti teisėsauga 2012.05.23 12:15 Kauno miesto apylinkės prokuratūra nusprendė pradėti ikiteisminį tyrimą pagal Kęstučio Marčiulionio pareiškimą, kuriuo buvęs Kauno „Žalgirio“ ekipos krepšininkas apkaltino 700 tūkst. litų skolos jam negrąžinantį Lietuvos čempionų klubą trukdymu antstolei ir areštuoto turto perleidimu. Įtarimai šioje baudžiamojoje byloje ...
Ar tikrai Venesueloje bus pragaras – sirgalius medžios nusikaltėliai, teisėjai bus papirkti, o Lietuvos rinktinės lauks sunkūs išbandymai?
Ar tikrai Venesueloje bus pragaras – sirgalius medžios nusikaltėliai, teisėjai bus papirkti, o Lietuvos rinktinės lauks sunkūs išbandymai? 2012.05.14 19:58 Iki olimpinės krepšinio atrankos Venesueloje liko mažiau nei du mėnesiai, tačiau Karakaso krepšinio arena vis dar yra tragiškos būklės. Šalyje jaučiama suirutė, o sostinėje nėra net menkiausių ženklų, kad liepą vyks tarptautinis krepšinio turnyras.
Prasidėjo prekyba bilietais į Lietuvą drebinsiančius jaunimo krepšinio čempionatus
Prasidėjo prekyba bilietais į Lietuvą drebinsiančius jaunimo krepšinio čempionatus 2012.05.14 14:11 Prasidėjo oficiali prekyba bilietais į šią vasarą Lietuvoje vyksiančius net tris Europos ir pasaulio jaunimo krepšinio čempionatus.
Iki Olimpinės atrankos turnyro likus mažiau nei dviems mėnesiams, „Poliedro“ arenos būklė - tragiška
Iki Olimpinės atrankos turnyro likus mažiau nei dviems mėnesiams, „Poliedro“ arenos būklė - tragiška 2012.05.08 22:27 Iki olimpinio krepšinio atrankos turnyro Venesueloje liko mažiau nei du mėnesiai, tačiau „Poliedro“ krepšinio arena vis dar yra tragiškos būklės. Kitaip tariant, paruošiamieji darbai turnyrui dar neprasidėjo.
„Žalgirio” klube bręsta permainos generalinio direktoriaus poste
„Žalgirio” klube bręsta permainos generalinio direktoriaus poste 2012.05.05 10:05 Vos prieš pusmetį Kauno „Žalgirio” klubo generaliniu direktoriumi tapęs Jonas Stadalninkas netrukus po LKL finalo serijos turėtų palikti postą.
Lietuvos šešiolikmečių rinktinės strategas: „Tikslai čempionate – patys aukščiausi“
Lietuvos šešiolikmečių rinktinės strategas: „Tikslai čempionate – patys aukščiausi“ 2012.05.03 15:41 Lietuvos šešiolikmečiai mėnesio pabaigoje pradės ruoštis liepos antroje pusėje Lietuvoje ir Latvijoje vyksiančiam Europos krepšinio čempionatui. Treneriai neslepia: tikslai yra patys aukščiausi.