PSG klubas

Ištraukti Čempionų lygos grupių etapo burtai
Ištraukti Čempionų lygos grupių etapo burtai 2015.08.27 17:55 Ketvirtadienio vakarą Monake buvo ištraukti ateinančio sezono UEFA Čempionų lygos grupių etapo burtai, kurie suskirstė 32 komandas į 8 grupes.
Oficialu: F.Coentrao keliasi į „Monaco“ klubą, L.Digne papildė „Roma“
Oficialu: F.Coentrao keliasi į „Monaco“ klubą, L.Digne papildė „Roma“ 2015.08.26 19:46 Trečiadienio vakarą „Monaco“ klubas oficialiai paskelbė, jog išsinuomojo Madrido „Real“ komandos gynėją Fabio Coentrao visam sezonui.
PSG papildys Prancūzijos rinktinės gynėjas
PSG papildys Prancūzijos rinktinės gynėjas 2015.08.26 14:31 Prancūzijos čempionas Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas jau artimiausiu metu sustiprins savo gynybą. Šalies dienraščiai skelbia, kad paryžiečiai susitarė su „Monaco“ komanda dėl Laywino Kurzawos išpirkos.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.) 2015.08.26 01:35 Iki vasaros perėjimų lango pabaigos liko vos savaitė, todėl portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti įvykius futbolo rinkoje. Iki perėjimų lango užsidarymo kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
L.Blancas: „PSG klubas ir pirks, ir parduos“
L.Blancas: „PSG klubas ir pirks, ir parduos“ 2015.08.22 12:03 Paryžiaus „Saint-Germain“ komanda šią vasarą savo komplektavimo dar nebaigė. Po pergalės (1-0) prieš „Montpellier“ ekipą treneris Laurentas Blancas užsiminė apie galimą naujų futbolininkų atvykimą.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 22 d.) 2015.08.22 01:00 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
PSG klubo pergalę lėmė nepriekaištingas B.Matuidi įvartis
PSG klubo pergalę lėmė nepriekaištingas B.Matuidi įvartis 2015.08.21 23:25 Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienį prasidėjo 3-iojo turo susitikimai. Turas sėkmingai susiklostė Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai, kuri svečiuose palaužė „Montpellier“ ekipą 1-0.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 20 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 20 d.) 2015.08.20 02:00 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
PSG pamokė lygos naujoką, „Marseille“ patyrė antrą pralaimėjimą (+ kiti rezultatai)
PSG pamokė lygos naujoką, „Marseille“ patyrė antrą pralaimėjimą (+ kiti rezultatai) 2015.08.16 23:50 Sekmadienį „Ligue 1“ čempionate buvo užbaigtas 2-asis turas. Vėliausiai rungtynes sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris namuose rezultatu 2-0 nugalėjo lygos naujoką „Gazelec Ajaccio“ klubą. Šalies čempionas puikiai pradėjo rungtynes ir į priekį išsiveržė jau 11 mačo minutę.
PSG klubas nusitaikė į „Real“ supertalentą
PSG klubas nusitaikė į „Real“ supertalentą 2015.08.16 11:02 Prancūzijos spauda skelbia, kad Paryžiaus „Saint-Germain“ dar turi ketinimų šiame vasaros perėjimų lange ir yra pasiryžusi prisivilioti Madrido „Real“ talentą Martiną Odegaardą.
Z.Ibrahimovičius lieka Paryžiuje: „Čia esu laimingas“
Z.Ibrahimovičius lieka Paryžiuje: „Čia esu laimingas“ 2015.08.14 15:11 Šią vasarą Paryžiaus „Saint-Germain“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius ne kartą buvo siejamas su išvykimu. Spaudoje pasirodė gandai, kad puolėją nori susigrąžinti jo buvęs klubas „Milan“. Švedas taip pat domino „Premier“ ir MLS lygų klubus. Visgi pats Z.Ibrahimovičius, kurio sutartis su PSG galioja iki 2016 metų vasaros...
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 10 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 10 d.) 2015.08.10 01:00 Europoje startavo elitinio futbolo sezonas, o portalas Ivartis.net siūlo ir toliau sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių.
A.Di Maria: „Mane norėjo parduoti, Mančesteris – jau praeitis“
A.Di Maria: „Mane norėjo parduoti, Mančesteris – jau praeitis“ 2015.08.07 07:30 Ketvirtadienį oficialiai Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos saugu tapęs Angelis Di Maria savo pristatyme buvo atviras ir atskleidė, kodėl šis perėjimas įvyko.
A.Di Maria: „Stengsiuosi iš visų jėgų padėti PSG pasiekti Čempionų lygos finalą“
A.Di Maria: „Stengsiuosi iš visų jėgų padėti PSG pasiekti Čempionų lygos finalą“ 2015.08.05 13:36 Angelis Di Maria jau labai greitai turėtų tapti Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos žaidėju. Nors šis perėjimas dar nėra oficialiai patvirtintas, tačiau pats krašto puolėjas prakalbo, kad yra laimingas, jog žais Paryžiuje. Priminsime, kad A.Di Maria tik praėjusią vasarą atvyko į „Manchester United“ klubą, kuomet „Raudonie...
„Milan“ neatmeta galimybės įsigyti Z.Ibrahimovičių
„Milan“ neatmeta galimybės įsigyti Z.Ibrahimovičių 2015.08.04 15:33 Italijos „Milan“ komanda šią vasarą į savo gretas gali susigrąžinti puolėją Zlataną Ibrahimovičių. Apie tai užsiminė „madų sostinės“ ekipos vadovas Adriano Galliani.
D.Luizas: „Mano karjera tikrai gali pasukti į JAV“
D.Luizas: „Mano karjera tikrai gali pasukti į JAV“ 2015.08.04 12:10 Paryžiaus „Saint-Germain“ gynėjas Davidas Luizas mano, kad jis ateityje gali žaisti MLS lygoje. Brazilas taip pat mano, kad ši lyga po penkerių metų bus viena stipriausių pasaulyje. Šią vasarą už Atlanto persikėlė tokie žinomi žaidėjai kaip Andrea Pirlo, Stevenas Gerrardas, Didier Drogba ir Frankas Lampardas.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 2 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 2 d.) 2015.08.02 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Prancūzijos „Supertaurė“: PSG – „Lyon“
Prancūzijos „Supertaurė“: PSG – „Lyon“ 2015.08.01 07:00 Šiandien startuoja naujasis Europos elitinio futbolo sezonas. Vokietijos „Supertaurėje“ susitiks „Wolfsburg“ ir Miuncheno „Bayern“, o dėl Prancūzijos „Supertaurės“ ginklus surems Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Liono „Olympique“ klubai.
Z.Ibrahimovičius žada netikėtumą
Z.Ibrahimovičius žada netikėtumą 2015.07.30 19:15 Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius po pergalės kontrolinėse rungtynėse prieš „Manchester United“ žurnalistams užsiminė, jog neketina iki karjeros pabaigos žaisti Prancūzijos čempionų gretose.
E.Cavani: „Visas pasaulis žino, kad esu puikus vidurio puolėjas“
E.Cavani: „Visas pasaulis žino, kad esu puikus vidurio puolėjas“ 2015.07.30 18:00 Paryžiaus „Saint-Germain“ puolėjas Edinsonas Cavani pareiškė, kad jis yra laimingas Paryžiuje ir ketina PSG ekipoje žaisti bent jau iki savo sutarties pabaigos – tai yra 2018 metų vasaros. E.Cavani taip pat mano, kad klubas sulauktų daug naudos, jei jis žaistų vidurio puolėjo pozicijoje.
L.Van Gaalas: „Nežinau, kur yra A.Di Maria“
L.Van Gaalas: „Nežinau, kur yra A.Di Maria“ 2015.07.30 13:01 „Manchester United“ klubo treneris Louisas van Gaalas pareiškė, kad nežino savo komandos saugo Angelio Di Marios buvimo vietos, nors jis turėjo prisijungti prie ekipos stovyklos JAV.
PSG įveikė „Manchester United“, H.Kane'o „patranka“ neišgelbėjo „Tottenham“ klubo
PSG įveikė „Manchester United“, H.Kane'o „patranka“ neišgelbėjo „Tottenham“ klubo 2015.07.30 08:35 Šią naktį buvo sužaisti dar dveji draugiški susitikimai ir viename jų pralaimėjimą patyrė „Manchester United“ klubas, kuris 0-2 nusileido Paryžiaus „Saint-Germain“ klubui. Louiso van Gaalo auklėtiniai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau savomis progomis „Man Utd“ nepasinaudojo ir PSG gan greitai sugebėjo išsiveržti į pr...
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.) 2015.07.30 01:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
Vasaros perėjimų langas (liepos 28 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 28 d.) 2015.07.28 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Z.Ibrahimovičius: „Su A.Di Maria mes tapsime geresni“
Z.Ibrahimovičius: „Su A.Di Maria mes tapsime geresni“ 2015.07.27 14:30 Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius norėtų, kad jo komanda nusipirktų „Manchester United“ krašto saugą Angelį Di Maria. Paskutiniu metu. A.Di Maria yra ypač siejamas su PSG ekipa. Argentinietis neišvyko su „Man Utd“ ekipa į turą po JAV, o Paryžiaus treneris Laurentas Blancas patvirtino, kad...
A.Di Maria yra laukiamas PSG klube
A.Di Maria yra laukiamas PSG klube 2015.07.26 16:55 Netikėtai į JAV neišskridęs „Manchester United“ komandos saugas Angelis Di Maria artimiausiomis dienomis taps Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo nariu.
„Draugiškos rungtynės“: Z.Ibrahimovičius alkūne smogė J.Terry
„Draugiškos rungtynės“: Z.Ibrahimovičius alkūne smogė J.Terry 2015.07.26 12:13 Praėjusią naktį įvartį draugiškose rungtynėse į Londono „Chelsea“ komandos vartus įmušę Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius pasižymėjo ir ne itin sportišku elgesiu.
„Chelsea“ po baudinių serijos įveikė PSG, „Borussia“ nugalėjo „Juventus“
„Chelsea“ po baudinių serijos įveikė PSG, „Borussia“ nugalėjo „Juventus“ 2015.07.26 11:45 Anglijos čempionas Londono „Chelsea“ klubas praėjusią naktį iškovojo pirmą pergalę JAV vykstančiose kontrolinėse rungtynėse.
Vasaros perėjimų langas (liepos 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 26 d.) 2015.07.26 00:20 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 25 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 25 d.) 2015.07.25 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių