Mykolas Masilionis

Svarbų karjeros žingsnį žengęs irkluotojas S.Ritter: „Vienuolikta vieta? Tai manęs netenkina“
Svarbų karjeros žingsnį žengęs irkluotojas S.Ritter: „Vienuolikta vieta? Tai manęs netenkina“ 2019.11.08 16:38 „Esu laimingas, kad šaliai iškovojome kelialapį į olimpines žaidynes, tačiau pačiu rezultatu tikrai nebuvome patenkinti“, – kalbėdamas apie pasaulio čempionatą pabrėžė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkas irkluotojas Saulius Ritter. Pasaulio pirmenybėse porinę dvivietę su Dovydu Nemeravičiumi irklavęs ...
Irklavimo rinktinės treneris: „Kovosime dėl olimpinių kelialapių“
Irklavimo rinktinės treneris: „Kovosime dėl olimpinių kelialapių“ 2019.08.24 15:45  Rytoj Austrijoje prasidėsiančiame pasaulio irklavimo čempionate varžysis septynios Lietuvos įgulos. Rinktinės treneris Mykolas Masilionis teigia, kad pagrindinis rinktinės tikslas – realizuoti save ir pasirodyti kuo geriau.
Lietuvos irkluotojų žiema: aukštikalnių magija ir šiltieji kraštai
Lietuvos irkluotojų žiema: aukštikalnių magija ir šiltieji kraštai 2019.01.30 11:14  Irklavimas – sezoninis sportas. Irkluotojo gebėjimus ir galimybes ugdo ne vien fiziniai pratimai, bet ir besikeičiantis oras. Lietuviška žiema, deja, tokių galimybių irkluotojams nesuteikia.
Pasaulio irklavimo čempionų treneriui M.Masilioniui – „Toyota“ automobilis
Pasaulio irklavimo čempionų treneriui M.Masilioniui – „Toyota“ automobilis 2018.08.07 14:53  Savaitgalį Glazge (Škotija) trenerio Mykolo Masilionio auklėtiniai iškovojo Europos irklavimo čempionato sidabro medalius. Vos po poros dienų Vilniuje, LTOK kiemelyje, šiam treneriu įteikti naujo „Toyota Avensis“ rakteliai. Tiesa, ne už Europos sidabrą, o už prieš metus su porine keturviete valtimi iškovotą pasaulio ...
Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms ruošėsi treneriai ir medikai
Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms ruošėsi treneriai ir medikai 2015.12.10 18:17 Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) gruodžio 8-10 dienomis Druskininkuose organizavo seminarą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dirbsiantiems medikams, treneriams ir sporto federacijų atstovams. Į renginį, kurį finansavo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo programa, susirinko apie ...
LTOK trenerių komisijoje - nerimas dėl finansų
LTOK trenerių komisijoje - nerimas dėl finansų 2015.11.23 16:11 Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete posėdžiavusi LTOK trenerių komisija daugiausiai dėmesio skyrė artėjančioms Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms.
Iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių – mažiau nei 300 dienų
Iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių – mažiau nei 300 dienų 2015.10.13 13:09 Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) paminėjo iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių likusias 300 dienų. Ta proga LTOK būstinėje sporto žurnalistai susirinko į spaudos konferenciją, kurios metu Lietuvos rinktinės nariams buvo įteikti olimpinės rinktinės ženklai.
Lietuvos irklavimo čempionate pergales skynė favoritai, svečiai išsivežė 8 medalius
Lietuvos irklavimo čempionate pergales skynė favoritai, svečiai išsivežė 8 medalius 2015.08.16 22:12 Šeštadienį Trakų irklavimo bazėje vyko atvirasis Lietuvos suaugusiųjų ir veteranų irklavimo čempionatas. Jame be daugybės mūsų šalies sportininkų dalyvavo ir svečiai iš Izraelio, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Ukrainos.
Atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate – Izraelio, Ukrainos ir Šiaurės šalių irkluotojai
Atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate – Izraelio, Ukrainos ir Šiaurės šalių irkluotojai 2015.08.13 16:10 Ateinantį penktadienį Trakų irklavimo bazėje startuoja atvirasis Lietuvos irklavimo čempionatas. Penktadienį varžybose dalyvaus jauniai, kurie varžysis atvirajame jaunių čempionate, o šeštadienį ir sekmadienį – suaugę irkluotojai ir veteranai. Suaugusiųjų varžybose iš viso dalyvaus 128, jaunių – 105 įgulos.
Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams
Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams 2014.05.05 12:08 Savaitgalį (gegužės 3-4 d.) Trakuose Lietuvos irkluotojai varžėsi kontrolinėje komplektuojamojoje regatoje, kur paaiškėjo šalies rinktinės sudėti Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams. Į Europos suaugusiųjų čempionatą gegužės gegužės 27-birželio 2 dieną Serbijoje tikrai vyks 8 irkluotojai, o į jaunių pirmenybes ...
Savaitgalį Trakuose paaiškės Lietuvos rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams
Savaitgalį Trakuose paaiškės Lietuvos rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams 2014.05.02 15:53 Gegužės 3 ir 4 dieną Trakuose esančioje irklavimo bazėje susirinks visas Lietuvos irkluotojų elitas – nuo jaunių iki suaugusiųjų. Čia vyks kontrolinė komplektuojamoji regata, kurios tikslas – atrinkti sportininkus, atstovausiančius Lietuvai Europos jaunių (U-18) ir suaugusių čempionatuose.
M.Masilioniui nepavyko pirmuoju bandymu patekti į pasaulio universitetų čempionato finalą
M.Masilioniui nepavyko pirmuoju bandymu patekti į pasaulio universitetų čempionato finalą 2012.09.07 18:13 Penktadienį Kazanėje (Rusija) prasidėjo pasaulio universitetų irklavimo čempionatas, kuris yra generalinė repeticija prieš šiame mieste 2013 metais vyksiančią planetos universiadą.
Sėkmingi Lietuvos irkluotojų startai tarptautinėje regatoje Italijoje
Sėkmingi Lietuvos irkluotojų startai tarptautinėje regatoje Italijoje 2012.04.14 22:09 Italijoje vykstančioje tarptautinėje „Memorial D'Aloja“ regatoje sėkmingai varžosi Lietuvos sportininkai.