Monchengladbacho Borussia

L.De Jongas pasipiktinęs „Twente“ direktoriaus siekiu pasipelnyti
L.De Jongas pasipiktinęs „Twente“ direktoriaus siekiu pasipelnyti 2012.07.07 19:43 Enchedės „Twente“ klube rungtyniaujantis Luukas De Jongas, trokštantis palikti komandą, yra pasipiktinęs ekipos direktoriaus Joopo Munstermano siekiu pasipelnyti iš žaidėjo pardavimo ir sunkiomis derybomis su Monchengladbacho „Borussia“ klubu.
Agentas: „L.De Jongas pasiruošęs savo karjeroje žengti laipteliu aukštyn“
Agentas: „L.De Jongas pasiruošęs savo karjeroje žengti laipteliu aukštyn“ 2012.07.05 00:40 Enschedės „Twente“ klube rungtyniaujančio puolėjo Luuko de Jongo agentas atskleidė, kad jo klientas yra pasiruošęs savo karjeroje žengti laipteliu aukštyn ir šiuo metu yra arti susitarimo su Monchengladbacho „Borussia“ ekipa.
„Bayern“ namuose iškovojo pergalę prieš „Hannover“  (VISI REZULTATAI)
„Bayern“ namuose iškovojo pergalę prieš „Hannover“ (VISI REZULTATAI) 2012.03.24 19:36 Šeštadienio popietę Vokietijoje ir toliau buvo žaidžiami 27 „Bundesliga“ turo susitikimai. Viename jų, Miuncheno „Bayern“ futbolininkai savo aikštėje rezultatu 2-1 įveikė svečių „Hannover“ komandą.
B.Schweinsteigeris veikiausiai praleis Vokietijos taurės pusfinalį
B.Schweinsteigeris veikiausiai praleis Vokietijos taurės pusfinalį 2012.03.19 18:08 „Kicker“ praneša, jog Miuncheno „Bayern“ klubas trečiadienio Vokietijos taurės („DFB Pokal“) pusfinalio rungtynėse su Monchengladbacho „Borussia“ ekipa veikiausiai turės verstis be saugo Bastiano Schweinsteigerio.