„Žalgiris“
II kėlinys, 3 min.
19
:
33
Atsinaujins po sek
„Zenit“

Mindaugas Griškonis

Savaitgalį Trakuose – jau 53-ioji „Gintarinių irklų“ regata
Savaitgalį Trakuose – jau 53-ioji „Gintarinių irklų“ regata 2015.06.24 11:30 Birželio 26-28 dienomis Lietuvos irklavimo federacija (LIF) ir Lietuvos irklavimo klubo fondas (LIKF) kviečia į tradicinę jau 53-ąjį kartą organizuojamą tarptautinę „Gintarinių irklų“ regatą. Ji skirta Lietuvos irklavimo 130-mečiui paminėti.
Irkluotojos D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė iškovojo Europos čempionato sidabrą!
Irkluotojos D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė iškovojo Europos čempionato sidabrą! 2015.05.31 14:26 Poznanėje (Lenkija) baigėsi Europos irklavimo čempionatas. Vienintelius medalius Lietuvai iškovojo šalies moterų porinė dvivietė valtis, irkluojama Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės, o Lina Šaltytė neįtikėtinai apmaudžiai liko be bronzos.
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta)
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta) 2015.05.30 16:33 Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate šeštadienį startavo 11 Lietuvos sportininkų, iš kurių net 9 pateko į A finalus ir kovos dėl 1-6 vietų bendroje įskaitoje.
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta)
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta) 2015.05.30 13:33 Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate šeštadienį startavo 11 Lietuvos sportininkų, iš kurių net 9 pateko į A finalus ir kovos dėl 1-6 vietų bendroje įskaitoje.
Poznanėje prasideda Europos irklavimo čempionatas
Poznanėje prasideda Europos irklavimo čempionatas 2015.05.28 23:53 Lenkijos mieste Poznanėje ketvirtadienio vakare oficialiai atidarytas 9-asis po atkūrimo Europos irklavimo čempionatas. Jame Lietuvos garbę šešiose valčių klasėse gins 11 mūsų šalies irkluotojų. Čempionatas vyksta Maltos ežere pačiame Poznanės miesto centre. Čempionate dalyvauja 35 valstybių irkluotojai.
Poznanėje prasideda Europos irklavimo čempionatas
Poznanėje prasideda Europos irklavimo čempionatas 2015.05.28 21:23 Lenkijos mieste Poznanėje ketvirtadienio vakare oficialiai atidarytas 9-asis po atkūrimo Europos irklavimo čempionatas. Jame Lietuvos garbę šešiose valčių klasėse gins 11 mūsų šalies irkluotojų. Čempionatas vyksta Maltos ežere pačiame Poznanės miesto centre. Čempionate dalyvauja 35 valstybių irkluotojai.
Be medalių: trys lietuvių įgulos pasaulio irklavimo čempionate užėmė ketvirtąsias vietas
Be medalių: trys lietuvių įgulos pasaulio irklavimo čempionate užėmė ketvirtąsias vietas 2014.08.31 15:11 Sekmadienį Amsterdame (Nyderlandai) baigiasi pasaulio irklavimo čempionatas. Paskutinė varžybų dieną ypač aktuali lietuviams – net penki mūsų šalies sportininkai plauks A finaluose ir kovos dėl medalių.
Penki Lietuvos irkluotojai kovos dėl pasaulio čempionato medalių
Penki Lietuvos irkluotojai kovos dėl pasaulio čempionato medalių 2014.08.29 16:47 Amsterdame (Nyderlandai) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate dėl medalių kovos penki Lietuvos sportininkai.
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį 2014.08.25 17:22 Pirmadienį Amsterdame tęsėsi pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos atstovai. Į pusfinalį pateko dviviečių valčių klasėje besivaržanti Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės pora. Lietuvos vyrų įgulai dėl kelialapio į pusfinalį dar reikės pakovoti.
Irkluotojai M.Griškonis ir L.Šaltytė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalius
Irkluotojai M.Griškonis ir L.Šaltytė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalius 2014.08.24 19:16 Sekmadienį Amsterdame startavo Pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos plaukikas. Pirmasis atrankoje pasirodė vienvietę valtį irkluojantis Mindaugas Griškonis. Lietuvis su geriausiu rezultatu pateko į varžybų ketvirtfinalį. Į kitą varžybų etapą pateko ir Lina Šaltytė.
M.Griškonis: „Vis dar tiksliai nežinau, kodėl išvirtau. Kartėlis graužia, nes tikrai būčiau laimėjęs medalį“
M.Griškonis: „Vis dar tiksliai nežinau, kodėl išvirtau. Kartėlis graužia, nes tikrai būčiau laimėjęs medalį“ 2014.07.17 17:21 Geriausias Lietuvos vienvietininkas triskart Europos čempionas Mindaugas Griškonis sekmadienį puikiai startavo Liucernoje vykusiame trečiojo pasaulio taurės etapo finale, tačiau įpusėjus distancijai netikėtai išvirto iš valties. Puikiai irklavęs lietuvis nustebino ne tik savo gerbėjus ir irklavimo specialistus, bet ir ...
Lietuvos irkluotojų poros pasaulio taurėje liko antros (komentarai)
Lietuvos irkluotojų poros pasaulio taurėje liko antros (komentarai) 2014.07.13 12:44 Sekmadienį Liucernoje (Šveicarija) baigsis paskutinis, trečiasis, pasaulio irklavimo taurės etapas. Dėl etapo medalių kovos ir trys Lietuvos valtys.
Trys lietuvių valtys plauks pasaulio irklavimo taurės etapo A finale (papildyta)
Trys lietuvių valtys plauks pasaulio irklavimo taurės etapo A finale (papildyta) 2014.07.12 18:48 Liucernoje (Šveicarija) vykstančiame pasaulio irklavimo taurės trečiajame etape visos trys pusfinalius pasiekusios įgulos žengė tolyn ir sekmadienį kovos dėl etapo medalių bei prizinių vietų bendrojoje įskaitoje.
Lietuviai sėkmingai pradėjo pasaulio irklavimo taurės etapą Šveicarijoje (papildyta)
Lietuviai sėkmingai pradėjo pasaulio irklavimo taurės etapą Šveicarijoje (papildyta) 2014.07.11 19:15 Penktadienį Šveicarijoje prasidėjusiame finaliniame pasaulio irklavimo taurės etape sėkmingai startavo Lietuvos sportininkai.
Į pasaulio irklavimo taurės trečią etapą – su tikslu kovoti dėl podiumo bendroje įskaitoje
Į pasaulio irklavimo taurės trečią etapą – su tikslu kovoti dėl podiumo bendroje įskaitoje 2014.07.08 09:53 Keturios Lietuvos įgulos liepos 8-ą dieną išvyksta į Šveicarijos miestą Liucerną, kur varžysis trečiajame Pasaulio taurės etape. Po puikaus pasirodymo kovo mėnesį vykusiame pirmajame etape Australijoje, trys įgulos dar turi šansų pakovoti dėl prizinių vietų bendrojoje įskaitoje.
Trakuose baigėsi didžiausia Baltijos šalių regata – „Gintariniai irklai“
Trakuose baigėsi didžiausia Baltijos šalių regata – „Gintariniai irklai“ (1) 2014.06.30 11:08 Trakų irklavimo bazėje birželio 27-29 dienomis vyko didžiausia Baltijos šalyse „Gintarinių irklų“ regata. Sekmadienį varžybos baigėsi kova dėl Trakų rajono savivaldybės įsteigtų medalių bei Lietuvos irklavimo klubų fondo (LIKF) meistrų aštuonviečių valčių sprinto varžybomis.
Trakuose prasidėjo 52-oji „Gintarinių irklų“ regata, sutraukusi virš 400 irkluotojų
Trakuose prasidėjo 52-oji „Gintarinių irklų“ regata, sutraukusi virš 400 irkluotojų 2014.06.29 10:29 Birželio 27-29 dienomis Trakuose vyksta jau 52-oji tradicinė „Gintarinių irklų“ regata, į Lietuvą sutraukusi net 462 irkluotojus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos bei Lenkijos. Šios irklavimo varžybos įtrauktos į tarptautinės irklavimo ...
Savaitgalį Trakuose – 52-oji „Gintarinių irklų“ regata
Savaitgalį Trakuose – 52-oji „Gintarinių irklų“ regata 2014.06.23 10:26 Trakų irklavimo bazėje ateinantį savaitgalį (birželio 27-29) dienomis vyks tradicinė tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata. Tai jau 52-oji stipriausius sportininkus ir olimpiečius sutraukianti regata, kuri įtraukta ir į tarptautinės irklavimo federacijos (FISA) kalendorių.
Lietuviai skynė pergales Lenkijos irklavimo čempionate (papildyta)
Lietuviai skynė pergales Lenkijos irklavimo čempionate (papildyta) 2014.06.10 19:58 Savaitgalį Lenkijoje vyko šios šalies irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir pajėgiausi Lietuvos sportininkai. Bydgoščiaus „Lotto“ komandai atstovaujantys lietuviai savo klubui skynė apdovanojimus.
Lietuvoje minint Olimpinę dieną čempionai D.Lobačevskė ir M.Griškonis tapo tėvais
Lietuvoje minint Olimpinę dieną čempionai D.Lobačevskė ir M.Griškonis tapo tėvais 2014.06.08 09:33 Olimpietė, viena pajėgiausių šalies maratono bėgikių Diana Lobačevskė ir daugkartinis Europos čempionas, taip pat olimpietis irkluotojas Mindaugas Griškonis susilaukė dukrelės.
Lietuvos irklavimo čempionatas – proga išvysti keturvietę irkluojančią M.Valčiukaitę ir jaunus talentus
Lietuvos irklavimo čempionatas – proga išvysti keturvietę irkluojančią M.Valčiukaitę ir jaunus talentus 2014.06.06 17:21 Birželio 7-8 dienomis Trakuose vyks atvirasis Lietuvos irklavimo čempionatas. Į kasmetines varžybas susirinkusių irkluotojų gretose nebus keturių prieš savaitę Europos čempionate medalius laimėjusių sportininkų, tačiau susirinks visas būrys perspektyvaus jaunimo, o elitui atstovaus Milda Valčiukaitė. Varžybas filmuos ...
Europos čempionato medalius parvežusiems Lietuvos irkluotojams – netikėta Vilniaus savivaldybės dovana
Europos čempionato medalius parvežusiems Lietuvos irkluotojams – netikėta Vilniaus savivaldybės dovana 2014.06.03 17:59 Visų spalvų medalius praėjusį sekmadienį Europos irklavimo čempionate iškovojusiems Lietuvos sportininkams Vilniaus miesto Savivaldybė pateikė malonias staigmenas. Antradienį po pietų vykusiame priėmime pas merą Artūrą Zuoką pavaduojantį Joną Pinskų irkluotojai sulaukė ne tik padėkų ir pagyrimo raštų, bet ir piniginių ...
Visų spalvų medalius į Lietuvą parvežusių irkluotojų nuotaikos - skirtingos
Visų spalvų medalius į Lietuvą parvežusių irkluotojų nuotaikos - skirtingos 2014.06.02 21:15 Pirmadienį į Lietuvą grįžo Europos irklavimo čempionate sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos delegacija. Lietuviai iškovojo visų spalvų medalius, o komandinėje įskaitoje užėmė aukštą ketvirtą vietą.
Čempionatų rekordą pagerinę R.Maščinskas ir S.Ritter – Europos irklavimo čempionai! (komentarai)
Čempionatų rekordą pagerinę R.Maščinskas ir S.Ritter – Europos irklavimo čempionai! (komentarai) 2014.06.01 15:19 Lietuviai dar kartą įrodė, kad priklauso irklavimo sporto elitui. Belgrade (Serbija) pasibaigusiame Europos čempionate mūsiškiai iškovojo net tris medalius – po vieną aukso, sidabro ir bronzos.
Dar dvi lietuvių valtys pateko į Europos irklavimo čempionato A finalus
Dar dvi lietuvių valtys pateko į Europos irklavimo čempionato A finalus 2014.05.31 14:14 Belgrade (Serbija) tęsiasi Europos irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį vietas A finaluose iškovojo dar dvi lietuvių valtys.
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė – Europos irklavimo čempionato finale
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė – Europos irklavimo čempionato finale 2014.05.30 15:11 Belgrade (Serbija) vykstantį Europos irklavimo čempionatą puikiai pradėjo lietuviai. Jau pirmąją varžybų dieną Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė iškovojo tiesioginį kelialapį į finalą, o dar trys Lietuvos valtys pateko tiesiai į pusfinalį.
Irkluotojas M.Griškonis: „Gali būti, kad Europos čempionato metu sulauksiu dovanos – tapsiu tėvu“
Irkluotojas M.Griškonis: „Gali būti, kad Europos čempionato metu sulauksiu dovanos – tapsiu tėvu“ 2014.05.16 16:44 Europos irklavimo čempionatui besirengiantis 28 metų triskart Senojo žemyno čempionas Mindaugas Griškonis su nekantrumu laukia ne tik aštuntojo starto šiose varžybose, bet ir šeimos pagausėjimo. Irkluotojas sakė, kad tėvu gali tapti Europos čempionato metu.
Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams
Paaiškėjo Lietuvos irklavimo rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams 2014.05.05 12:08 Savaitgalį (gegužės 3-4 d.) Trakuose Lietuvos irkluotojai varžėsi kontrolinėje komplektuojamojoje regatoje, kur paaiškėjo šalies rinktinės sudėti Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams. Į Europos suaugusiųjų čempionatą gegužės gegužės 27-birželio 2 dieną Serbijoje tikrai vyks 8 irkluotojai, o į jaunių pirmenybes ...
Savaitgalį Trakuose paaiškės Lietuvos rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams
Savaitgalį Trakuose paaiškės Lietuvos rinktinės sudėtis Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatams 2014.05.02 15:53 Gegužės 3 ir 4 dieną Trakuose esančioje irklavimo bazėje susirinks visas Lietuvos irkluotojų elitas – nuo jaunių iki suaugusiųjų. Čia vyks kontrolinė komplektuojamoji regata, kurios tikslas – atrinkti sportininkus, atstovausiančius Lietuvai Europos jaunių (U-18) ir suaugusių čempionatuose.
Šešiolika Lietuvos irkluotojų tarptautinėje regatoje Italijoje nuskynė 14 medalių
Šešiolika Lietuvos irkluotojų tarptautinėje regatoje Italijoje nuskynė 14 medalių 2014.04.13 18:28 Balandžio 11-13 dienomis Italijos Pjediluko (Piediluco) mieste Lietuvos irklavimo rinktinė dalyvavo tarptautinėje regatoje. Čia iš viso startavo 16 mūsų šalies irkluotojų, kurie iškovojo aštuonis aukso, du sidabro ir keturis bronzos medalius. Komandinėje rikiuotėje su 14 medalių lietuviai nusileido tik šeimininkei ...