Mindaugas Čepulis

Ekstremali orų kaita privertė atšaukti žiemos ralį
Ekstremali orų kaita privertė atšaukti žiemos ralį 2016.01.28 18:58 Kardinaliai pasikeitę orai privertė „Halls Winter Rally“ organizatorius sušaukti skubų organizacinio komiteto posėdį. Gavus naujausią informaciją apie greičio ruožų būklę, kuri keičiasi ne dienomis o valandomis, išklausius Utenos savivaldybės atstovus bei pasitarus su ralio bendruomene, nuspręsta renginį atšaukti.
R.Šeinauskas: „Žiemos ralyje reikės ieškoti sukibimo“
R.Šeinauskas: „Žiemos ralyje reikės ieškoti sukibimo“ 2016.01.28 15:32 Jau šiandien Utenos ir Molėtų apylinkėse, kur penktadienį ir šeštadienį vyks pirmasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas, gaudža lenktyninių automobilių varikliai. Sportininkai pradeda trasų susirašymus.
Utenoje renkasi „Halls Winter Rally“ dalyviai
Utenoje renkasi „Halls Winter Rally“ dalyviai 2016.01.28 12:35 Ketvirtadienį į Uteną suvažiavo bene visi geriausi Lietuvos ralio lenktynininkai. Čia prasidėjo „Halls Winter Rally“ administracinė komisija. Į pirmąjį Lietuvos automobilių ralio čempionato etapą užsiregistravo 40 ekipažų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.
Žiemos ralio festivalio žiūrovų sauga ir saugiu eismu rūpinsis itin gausios pareigūnų pareigos
Žiemos ralio festivalio žiūrovų sauga ir saugiu eismu rūpinsis itin gausios pareigūnų pareigos 2016.01.27 17:30 Jubiliejiniame žiemos ralio festivalyje „Halls Winter Rally“ eismą ir dalyvių saugumą prižiūrės gausesnės nei įprasta viešosios tvarkos ir kelių policijos pajėgos, jiems talkins „dronas“, policijos rėmėjai, kolegos iš Latvijos ir net kinologai.
Halls Winter Rally“ organizatoriai garantuoja: festivalis įvyks
Halls Winter Rally“ organizatoriai garantuoja: festivalis įvyks 2016.01.27 11:08 Užbėgdami už akių gandams, nepagrįstoms kalboms ir spėlionėms, „Halls Winter Rally“ organizatoriai informuoja, jog pirmasis metų festivalis įvyks. Nepaisant atšilusio oro, tęsiami greičio ruožų įrengimo darbai, o sausio 29-30 dienomis spygliuotomis padangomis ginkluoti lenktynininkai stos prie starto linijos.
V.Švedas ralio sezoną pasitinka naujoje komandoje
V.Švedas ralio sezoną pasitinka naujoje komandoje 2016.01.27 10:55 Pernykštis Lietuvos čempionas nekantriai laukia „Halls Winter Rally“ lenktynių starto. Artėjantis žiemos ralis Vytautui Švedui yra bemaž vienintelės iki šiol nelaimėtos lietuviškos varžybos. Maža to, šiemet jis varžysis naujai suburtos komandos sudėtyje.
V.Švedas: „Tai buvo vienos sunkiausių lenktynių mano karjeroje“
V.Švedas: „Tai buvo vienos sunkiausių lenktynių mano karjeroje“ 2014.07.01 15:24 Pirmą kartą lietuviško automobilių sporto istorijoje Pasaulio ralio čempionato lenktynės apsilankė Lietuvoje. Lenkijoje ir Lietuvoje vykęs etapas sulaukė daugiau kaip 100 000 žiūrovų.
V.Švedas po dar kartą sulūžusios važiuoklės visgi tęsia lenktynes
V.Švedas po dar kartą sulūžusios važiuoklės visgi tęsia lenktynes 2014.06.29 11:09 Vytautas Švedas priešpaskutiniame šeštadienio Lenkijos ir Lietuvos Pasaulio ralio čempionato etape, patyrė tokį patį gedimą kaip ir dieną prieš. Jam sulūžo galinė pakaba ir lietuvis negalėjo tęsti lenktynių. Tame pačiame greičio ruože lenktynių nebaigė daug ekipažų, tarp kurių ir publikos numylėtinis Robertas Kubica.
V.Švedas: „Kuo blogiau, tuo geriau“
V.Švedas: „Kuo blogiau, tuo geriau“ 2014.06.28 10:43 Penktadienis buvo itin nesėkminga diena ne tik visiems ralio gerbėjams Lietuvoje, tačiau ir vienam greičiausių Lietuvoje ralio lenktynininkų Vytautui Švedui.
Lietuvos ralio pilotą R.Kvaraciejų persiviliojo latviai
Lietuvos ralio pilotą R.Kvaraciejų persiviliojo latviai 2013.01.25 01:14 Ralio pilotas Rokas Kvaraciejus ir jo šturmanas Mindaugas Čepulis nuo šiol atstovaus Latvijos ASRT komandai. „Halls Winter Rally“ besiruošiantis lenktynininkas dar praėjusių metų pabaigoje sulaukė oficialaus latvių kvietimo atstovauti komandą Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio čempionatuose bei kitose tarptautinėse ...