Milan klubas

Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 27 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 27 d.) 2014.08.27 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau startavo, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius. Iki jo pabaigos kasdien bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
M.Balotelli: „Grįžti į Italiją buvo klaida“
M.Balotelli: „Grįžti į Italiją buvo klaida“ 2014.08.26 08:00 Pirmadienio vakarą Mančesterio „Etihad“ stadione „Liverpool“ pralaimėjimą stebėjęs komandos naujokas Mario Balotelli neslėpė, kad jis tiesiog troško grįžti į Angliją. Futbolininko teigimu, sumanymas grįžti rungtyniauti į Italiją nebuvo pati geriausia mintis.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 26 d.) 2014.08.26 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau startavo, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius. Iki jo pabaigos kasdien bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
A.Taarabtas: „M.Balotelli su „Ferrari“ važiavo taip greitai, kad net jo šuo susirgo“
A.Taarabtas: „M.Balotelli su „Ferrari“ važiavo taip greitai, kad net jo šuo susirgo“ 2014.08.25 17:00 Buvęs Mario Balotelli komandos draugas „Milan“ klube Adelis Taarabtas žurnalistams papasakojo istoriją, kurioje vėl apie save priminė italas.
Oficialu: M.Balotelli palieka „Milan“
Oficialu: M.Balotelli palieka „Milan“ 2014.08.21 16:50 Italijos „Milan“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad komandos puolėjas Mario Balotelli palieka klubą. „Milan“ klubas kiek anksčiau pranešė, kad veda derybas su „Liverpool“ klubu. Atrodo, kad susitarimas buvo pasiektas ir M.Balotelli grįš žaisti į Angliją.
„Liverpool“ pateikė pasiūlymą „Milan“ už M.Balotelli?
„Liverpool“ pateikė pasiūlymą „Milan“ už M.Balotelli? 2014.08.20 17:30 „Liverpool“ pateikė 22 milijonų eurų vertės pasiūlymą „Milan“ klubui už Mario Balotelli , skelbia užsienio žiniasklaida. „Raudonųjų“ treneris jau anksčiau šią vasarą gyrė skandalingąjį puolėją.
F.Inzaghi: „Iki sezono pradžios įgausime gerą sportinę formą“
F.Inzaghi: „Iki sezono pradžios įgausime gerą sportinę formą“ 2014.08.18 16:00 „Milan“ klubo treneris Filippo Inzaghi yra tikras, kad jo treniruojama komanda iki „Serie A“ sezono pradžios įgaus gerą sportinę formą. Kol kas tarpsezonio metu „Rossoneri“ rodo prastą sportinę formą ir pralaimėjo visus keturis draugiškus mačus, įskaitant vakarykštes rungtynes su „Valencia“, kurias „Milan“ pralaimėjo 1...
D.Lopezas apie „Milan“: „Tai vienas geriausių klubų pasaulyje“
D.Lopezas apie „Milan“: „Tai vienas geriausių klubų pasaulyje“ 2014.08.14 11:00 Interviu oro uoste naujasis „Milan“ klubo vartininkas neslepia savo džiaugsmo, galėdamas prisijungti prie daugkartinių Italijos čempionų ir tikisi, jog visi perėjimo formalumai greitai bus sutvarkyti.
D.Lopezas palieka „Real“ ir keliasi į „Milan“
D.Lopezas palieka „Real“ ir keliasi į „Milan“ 2014.08.09 14:20 Madrido „Real“ komandos vartininkas Diego Lopezas palieka Ispaniją ir ateinantį sezoną žais Italijoje. „Milan“ komandos televizijos socialinio tinklo „Twitter“ profilyje pasirodė nuotrauka su 32 metų vartų sargu iš Ispanijos.
Robinho grįžta rungtyniauti į Braziliją
Robinho grįžta rungtyniauti į Braziliją 2014.08.07 19:20 Brazilijos „Santos“ klubas oficialiai patvirtino, kad iš Italijos „Milan“ ekipos iki kitų metų vasaros pasiskolino puolėją Robinho.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 7 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 7 d.) 2014.08.07 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 6 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 6 d.) 2014.08.06 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 4 d.) 2014.08.04 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
S.El Shaarawy apie M.Balotelli: „Jis gyvybiškai svarbus“
S.El Shaarawy apie M.Balotelli: „Jis gyvybiškai svarbus“ 2014.08.01 14:35 „Milan“ puolėjas Stephanas El Shaarawy neabejoja – Mario Balotelli yra gyvybiškai svarbus komandai. 23-ejų metų futbolininkas šią vasarą ne kartą buvo siejamas su galimu persikėlimu į kitą ekipą.
F.Inzaghi: „Turime patobulinti visus žaidimo aspektus“
F.Inzaghi: „Turime patobulinti visus žaidimo aspektus“ 2014.07.28 17:00 „Milan“ treneris Filippo Inzaghi po triuškinančio pralaimėjimo „Manchester City“ vienuolikei nevyniojo žodžių į vatą. Pasak italo, jei madų sostinės ekipa nori būti konkurencinga ateinančiame sezone, reikia patobulinti visus žaidimo komponentus.
„Manchester City“ subombardavo „Milan“ komandos vartus
„Manchester City“ subombardavo „Milan“ komandos vartus 2014.07.28 01:45 Italijos „Milan“ ekipa patyrė dar vieną skaudų smūgį JAV vykstančiame draugiškame „Tarptautinės Čempionų taurės“ turnyre, kuriame buvo pažeminta Anglijos čempiono „Manchester City“. Pastarasis įveikė italų pusę rezultatu 5-1.
 C.Abbiati: „M.Balotelli gali tapti naujuoju Z.Ibrahimovičiumi“
C.Abbiati: „M.Balotelli gali tapti naujuoju Z.Ibrahimovičiumi“ 2014.07.27 18:30 „Milan“ vartininkas Christianas Abbiati mano, kad komandos puolėjas Mario Balotelli gali būti naujasis „Rossoneri“ Zlatanas Ibrahimovičius. M.Balotelli, anksčiau vilkėjęs „Manchester City“ marškinėlius, sužaidė tris mačus Italijos rinktinės sudėtyje planetos pirmenybėse Brazilijoje bei pelnė įvartį debiutinėse rungty
A.Galliani: „99,9 proc., kad M.Balotelli liks Milane“
A.Galliani: „99,9 proc., kad M.Balotelli liks Milane“ 2014.07.26 12:00 Italijos „Milan“ klubo generalinis direktorius Adriano Galliani pareiškė, kad šią vasarą Mario Balotelli niekur neišvyks ir liks rungtyniauti „madų sostinėje“.
Vasaros perėjimų langas (liepos 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 26 d.) 2014.07.26 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
„Olympiacos“ klubas neturėjo vargo su „Milan“ ekipa
„Olympiacos“ klubas neturėjo vargo su „Milan“ ekipa 2014.07.25 08:30 Šią naktį Toronte (Kanada) buvo pradėtas tarptautinis draugiškas turnyras, kuriame varžysis tokie klubai kaip „Manchester United“, „Roma“, „Liverpool“, Madrido „Real“, Pirėjo „Olypmiacos“, „Milan“, „Manchester City“ ir Milano „Inter“. Pirmosios rungtynės vyko tarp „Olympiacos“ ir „Milan“ klubų.
Vasaros perėjimų langas (liepos 25 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 25 d.) 2014.07.25 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
A.Galliani: „Negavome jokio pasiūlymo už M.Balotelli“
A.Galliani: „Negavome jokio pasiūlymo už M.Balotelli“ 2014.07.20 23:05 „Milan“ klubo puolėjas Mario Balotelli šią vasarą yra siejamas su grįžimu į Anglijos „Premier“ lygą. Labiausiai šiuo italu domisi Londono „Arsenal“ klubas, tačiau generalinis „Milan“ direktorius Adriano Galliani teigia, kad jokių pasiūlymų už M.Balotelli gauta nebuvo.
Agentas: „Robinho gali palikti „Milan“
Agentas: „Robinho gali palikti „Milan“ 2014.07.19 11:00 Brazilas Robinho gali pasekti savo tėvynainio Kaka pėdomis ir persikelti į MLS lygą Šiaurės Amerikoje, tvirtina žaidėjo agentas.
Oficialu: „Juventus“ treneriu tapo M.Allegri
Oficialu: „Juventus“ treneriu tapo M.Allegri 2014.07.16 16:45 Turino „Juventus“ ilgai be trenerio neliko. Trečiadienį oficialiai paskelbta, jog „Bianconeri“ sukirto rankomis su Massimiliano Allegri, anksčiau treniravusiu „Milan“ klubą.
Oficialu: „Milan“ pilnai įsigijo A.Rami (+ 6 perėjimai)
Oficialu: „Milan“ pilnai įsigijo A.Rami (+ 6 perėjimai) 2014.07.12 15:30 „Milan“ klubas pranešė, kad iš „Valencia“ ekipos pilnai įsigijo vidurio gynėją Adilą Rami ir su juo pasirašė trejų metų sutartį. 28-erių metų futbolininkas „Milan“ klube nuomos pagrindais žaidė nuo šių metų sausio mėnesį. Per pusę metų jis sužaidė 18 „Serie A“ lygos rungtynių ir pelnė net 3 įvarčius.
S.Berlusconi: „Ketinau M.Balotelli parduoti, bet kas dabar jį pirks?“
S.Berlusconi: „Ketinau M.Balotelli parduoti, bet kas dabar jį pirks?“ 2014.07.04 14:30 Italijos „Milan“ komandos prezidentas Silvio Berlusconi atskleidė, kad dar prieš pasaulio čempionatą Brazilijoje jis ruošėsi parduoti puolėją Mario Balotelli, kurį savo gretose norėjo matyti elitiniai Anglijos klubai. Bet viskas apsivertė aukštyn kojomis po ne itin sėkmingo futbolininko pasirodymo su Italijos rinktine.
Oficialu: Kaka palieka „Milan“
Oficialu: Kaka palieka „Milan“ 2014.06.30 16:15 Italijos „Milan“ klubas oficialiai pranešė, kad abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su saugu iš Brazilijos Kaka. Futbolininkas jau rytoj taps laisvuoju agentu ir galės tapti naujos ekipos nariu.
A.Wengeras apie galimą M.Balotelli įsigijimą: „Tai visiškas prasimanymas“
A.Wengeras apie galimą M.Balotelli įsigijimą: „Tai visiškas prasimanymas“ 2014.06.25 17:00 Su Londono „Arsenal“ klubu sietas Italijos rinktines ir „Milan“ komandos puolėjas Mario Balotelli veikiausiai „kanonierių“ gretose nežais, nes bent jau tokią užuominą pateikė strategas Arsene‘as Wengeras.
Kaka šią vasarą veikiausiai grįš į „Sao Paulo“
Kaka šią vasarą veikiausiai grįš į „Sao Paulo“ 2014.06.20 11:00 Šiuo metu Brazilijoje vykstančiame pasaulio čempionate savo šalies nacionalinės komandos pasirodymus stebintis saugas Kaka artimiausiu metu turėtų pasiekti susitarimą su vaikystės klubu „Sao Paulo“.
„Milan“ pratęsė sutartį su S.Muntari
„Milan“ pratęsė sutartį su S.Muntari 2014.06.18 16:30 „Milan“ klubas savo oficialiame puslapyje patvirtino, kad pratęsė sutartį su komandos saugu Sulley Muntari dar vienam sezonui. Ankstesnis 29-erių metų saugo kontraktas galiojo iki 2015 metų vasaros, bet dabar Ganos rinktinės saugas Milane žais iki 2016 metų vasaros.