Milan klubas

„Malaga“ klubo taikinyje – Robinho
„Malaga“ klubo taikinyje – Robinho 2012.06.16 15:49 Italijos „Milan“ komandos puolėjas Robinho sudomino Kataro šeichams priklausantį Ispanijos „Malaga“ klubą.
„Manchester United“ klubas domisi T.Alcantara
„Manchester United“ klubas domisi T.Alcantara 2012.06.16 08:46 Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad šalies vicečempionų „Manchester United“ klubas domisi Ispanijos „Barcelona“ ekipoje rungtyniaujančiu saugu Thiago Alcantara, vertinamu 21 milijonu svarų sterlingų.
Į kovą dėl Andersono stoja „Milan“ ir „Inter“ klubai
Į kovą dėl Andersono stoja „Milan“ ir „Inter“ klubai 2012.06.15 01:49 Italijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad Milano „Inter“ ir to paties miesto „Milan“ ekipos stoja į kovą dėl „Manchester United“ klubo saugo Andersono.
G.Gattuso karjerą pratęs Šveicarijoje
G.Gattuso karjerą pratęs Šveicarijoje 2012.06.15 01:26 Šveicarijos „Sion“ klubo direktorius Marco Degennaro patvirtino, kad artimiausiu metu komandą papildys italas Gennaro Gattuso.
A.Pato apie kitas komandas negalvoja
A.Pato apie kitas komandas negalvoja 2012.06.12 10:03 Italijos „Milan“ klube rungtyniaujantis puolėjas Alexandre‘as Pato atskleidė net negalvojantis apie persikėlimą į kitus klubus ir tvirtina, kad nepaliks milaniečių iki pat paskutinės savo kontrakto dienos, o tai reiškia – dar dvejus metus.
M.Allegri: „M.Balotelli „Milan“ klube nerungtyniaus“
M.Allegri: „M.Balotelli „Milan“ klube nerungtyniaus“ 2012.06.05 20:47 Italijos „Milan“ klubo vyriausiasis treneris Massimiliano Allegri paneigė spaudoje pasirodžiusius pranešimus, kad Anglijos „Manchester City“ ekipos puolėjas Mario Balotelli šią vasarą gali papildyti jo treniruojamą komandą.
A.Pato: „Darysiu viską, kad gaučiau kvietimą į Londono olimpines žaidynes“
A.Pato: „Darysiu viską, kad gaučiau kvietimą į Londono olimpines žaidynes“ 2012.06.03 11:03 Italijos „Milan“ klube rungtyniaujantis puolėjas Alexandre‘as Pato teigia išsigydęs traumą ir tikisi, kad gaus Brazilijos nacionalinės rinktinės kvietimą į rugpjūčio mėnesį Anglijos sostinėje Londone vyksiančias olimpines žaidynes.
A.Aquilani: „Kol „Liverpool“ neturi trenerio, mano ateitis yra neaiški“
A.Aquilani: „Kol „Liverpool“ neturi trenerio, mano ateitis yra neaiški“ 2012.06.01 08:59 Liverpool“ klubui priklausantis, tačiau nuomos sąlygomis „Milan“ ekipoje rungtyniaujantis saugas Alberto Aquilani pareiškė, kad jo ateitis kol kas yra neaiški, nes liverpuliečių komanda neturi vyriausiojo trenerio, kuris turi viską nuspręsti.
A.Sacchi: „J.Guardiolos „Barcelona“ visi prisimins ir po 20 metų“
A.Sacchi: „J.Guardiolos „Barcelona“ visi prisimins ir po 20 metų“ 2012.05.30 00:53 Buvęs Italijos „Milan“ klubo vyriausiasis treneris Arrigo Sacchi pasidalino mintimis apie Ispanijos „Barcelona“ ekipą paliekantį strategą Josepą Guardiola ir pareiškė, kad jo komanda bus atsimenama ir po dvidešimties metų.
A.Aquilani ir M.Lopezas iš „Milan“ sugrįžta į savo klubus
A.Aquilani ir M.Lopezas iš „Milan“ sugrįžta į savo klubus 2012.05.24 01:17 „Milan“ klubo vice-prezidentas Adriano Galliani atskleidė, kad ekipoje nuomos pagrindais žaidę Alberto Aquilani ir Maxi Lopezas, sugrįš į savo klubus.
R.Mancini neigia gandus, siejančius C.Tevezą ir M.Balotelli su „Milan“
R.Mancini neigia gandus, siejančius C.Tevezą ir M.Balotelli su „Milan“ 2012.05.23 11:48 Anglijos čempionų „Manchester City“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Mancini paneigė šią savaitę spaudoje pasirodžiusius gandus, kad jo vadovaujamos komandos puolėjas Carlosas Tevezas arba Mario Balotelli bus iškeistas į „Milan“ ekipos gynėją Thiago Silva.
R.Mancini: „Z.Ibrahimovičiaus pirkti nesiruošiame“
R.Mancini: „Z.Ibrahimovičiaus pirkti nesiruošiame“ 2012.05.22 10:17 Po to, kai pirmadienio popietę Anglijos čempionų „Manchester City“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Mancini apsilankė Italijos „Milan“ ekipos treniruočių bazėje, spaudoje pasirodė daugybė pranešimų apie galimus „miestiečių“ pirkinius.
„Milan“ oficialiai patvirtino, jog R.Montolivo ir B.Traore persikėlė į jų gretas
„Milan“ oficialiai patvirtino, jog R.Montolivo ir B.Traore persikėlė į jų gretas 2012.05.17 19:38 „Milan“ klubas oficialiai patvirtino, kad jų gretas nemokamai papildė saugai Riccardo Montolivo ir Bakaye Traore.
M.Ambrosini dar metams pratęsė sutartį su „Milan“
M.Ambrosini dar metams pratęsė sutartį su „Milan“ 2012.05.16 23:19 Massimo Ambrosini „Milan“ gretose praleis 17 sezoną, kadangi jis su klubu pratęsė sutartį iki 2013 metų vasaros.
C.Seedorfas taip pat paliks „Milan“ gretas, tačiau neketina baigti karjeros
C.Seedorfas taip pat paliks „Milan“ gretas, tačiau neketina baigti karjeros 2012.05.13 15:51 „Milan“ klubo saugas Clarence‘as Seedorfas patvirtino, kad šiandienos rungtynės su „Novara“ bus jo paskutinės vilkint „Milan“ marškinėlius. Saugas taip pat patvirtino, kad neketina baigti karjeros.
K.Kaladze pasibaigus šiam sezonui pasitrauks iš didžiojo sporto
K.Kaladze pasibaigus šiam sezonui pasitrauks iš didžiojo sporto 2012.05.12 17:43 „Genoa“ klubo gynėjas Kakha Kaladze šiandien pranešė, kad sezoznui pasibaigus jis baigs savo kaip futbolininko, 19 metų trukusią, karjerą.
M.Yepesas dar vienam sezonui pratęsė sutartį su „Milan“
M.Yepesas dar vienam sezonui pratęsė sutartį su „Milan“ 2012.05.12 12:46 „Milan“ klubas pranešė, kad dar vienam sezonui pratęsė sutartį su komandos gynėju Mario Yepesu, taigi dabar 36 metų futbolininkas Milane žais iki 2013 metų vasaros.
C.Abbiati praleis paskutines sezono rungtynes
C.Abbiati praleis paskutines sezono rungtynes 2012.05.10 14:47 Masssimiliano Allegri treniruojamas „Milan“ klubas paskutinėse sezono rungtynėse su „Novara“ ekipa turės verstis be vartininko Christiano Abbiati.
J.Cesaras erzino Z.Ibrahimovičių prieš vienuolikos metrų baudinį
J.Cesaras erzino Z.Ibrahimovičių prieš vienuolikos metrų baudinį 2012.05.09 12:32 Savaitgalį žaistame Milano derbyje tarp „Inter“ ir „Milan“, kuris baigėsi 4-2 „Inter“ pergale, buvo užfiksuotas linksmas momentas.
„Milan“ prezidentas: „Mes patys kalti, jog nelaimėjome „Serie A“
„Milan“ prezidentas: „Mes patys kalti, jog nelaimėjome „Serie A“ 2012.05.08 08:07 „Milan“ klubo prezidentas ir savininkas Silvio Berlusconi pareiškė manantis, jog milaniečiai gali kaltinti tik patys save dėl to, jog nesugebėjo iškovoti Italijos pirmenybių čempionų titulo.
P.Nedvedas: „Juventus“ visiškai nusipelnė Italijos čempionų titulo“
P.Nedvedas: „Juventus“ visiškai nusipelnė Italijos čempionų titulo“ 2012.05.08 07:45 Prieš tris metus karjerą baigęs Pavelas Nedvedas, kuris šiuo metu dirba vienu iš Turino „Juventus“ klubo direktorių, pareiškė manantis, kad komandos žaidėjų ir personalo darbas visus metus buvo labai aukštos klasės, todėl ekipa visiškai nusipelnė „Serie A“ titulo.
„Inter“ laimėjo Milano derbį, „Juventus“ tapo Italijos čempionu  (2 VIDEO)
„Inter“ laimėjo Milano derbį, „Juventus“ tapo Italijos čempionu (2 VIDEO) 2012.05.06 23:49 Sekmadienio vakarą Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti dar dvi 37 turo rungtynės. Vienose iš jų, Milano miesto derbyje, susigrūme „Inter“ ir „Milan“ klubai. Atkakli komandų dvikova baigėsi „Inter“ ekipos pergale 4-2.
Balandžio mėnesio futbolo pasaulio apžvalga
Balandžio mėnesio futbolo pasaulio apžvalga 2012.05.02 00:53 Kiekvieną dieną futbolo pasaulyje sužaidžiama daugybė rungtynių, įmušama daug įvarčių ir, be abejo, įvyksta daugybė kitų įvykių tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Sportas.lt tęsia rubriką „Futbolo apžvalga“, kurioje kiekvienam mėnesiui pasibaigus apžvelgiame įvykius, futbolo pasaulyje susilaukusius daugiausiai dėmesio.
S.Berlusconi vasarą ketina atlikti rimtas permainas „Milan“ klube
S.Berlusconi vasarą ketina atlikti rimtas permainas „Milan“ klube 2012.04.27 18:36 Pasak dienraščio „Tuttosport“, „Milan“ klubo savininkas Silvio Berlusconi šią vasarą klube ketina rengti rimtas permainas, tarp kurių yra trenerio Massimiliano Allegri atleidimas ir pusės komandos pašalinimas.
„Juventus“ ir „Milan“ šventė pergales  (2 VIDEO)
„Juventus“ ir „Milan“ šventė pergales (2 VIDEO) 2012.04.25 21:06 Trečiadienio vakarą buvo užbaigtas 34 „Serie A“ turas. Viename iš paskutinių mačų žaidė Turino „Juventus“ klubas, kuris svečiuose 1-0 įveikė „Cesena“ ekipą.
„Milan“ stoja į kovą dėl saugo S.Kagawa
„Milan“ stoja į kovą dėl saugo S.Kagawa 2012.04.18 16:21 Italijos spauda skelbia, kad „Milan“ klubas domisi Dortmundo „Borussia“ komandos saugu Shinji Kagawa. Pranešama, kad artimiausiu metu futbolininkas bei jo agentas turėtų susitikti su „Milan“ ekipos vadovais.
M.Lippi: „M.Allegri nenusipelnė kritikos“
M.Lippi: „M.Allegri nenusipelnė kritikos“ 2012.04.13 09:52 Buvęs Italijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Marcello Lippi užtarė „Milan“ strategą Massimiliano Allegri, kuris, nepaisant sėkmingo sezono su komanda, susilaukia daug kritikos dėl to, jog milaniečiai prarado lyderio poziciją Italijos pirmenybėse.
„Chievo“ paaiškino dėl ko kamuolius padavinėjęs berniukas nepriėmė S.Muntari marškinėlių
„Chievo“ paaiškino dėl ko kamuolius padavinėjęs berniukas nepriėmė S.Muntari marškinėlių 2012.04.11 17:02 Po vakarykščių rungtynių tarp Veronos „Chievo“ ir „Milan“, pastarosios komandos saugas Sulley Muntari savo marškinėlius norėjo padovanoti kamuolius padavinėjusiam berniukui, tačiau šis bandė jų atsisakyti. Šį epizodą užfiksavo televizijos kameros, tačiau „Chievo“ ekipa greitai tai paaiškino ir teigia, kad šis nedidelis ...
„Milan“ išvykoje įveikė „Chievo“ futbolininkus
„Milan“ išvykoje įveikė „Chievo“ futbolininkus 2012.04.10 23:34 Antradienio vakarą Italijos pirmenybėse startavo 32 turas ir buvo sužaistos vienerios rungtynės. Jose, Veronos mieste, susigrūmė vietos „Chievo“ ir dėl šalies čempionų vardo kovojantys „Milan“ futbolininkai“. Milaniečiai iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1-0.
A.Pirlo: „A.Nesta vasarą gali papildyti „Juventus“ ekipą“
A.Pirlo: „A.Nesta vasarą gali papildyti „Juventus“ ekipą“ 2012.04.09 20:35 Turino „Juventus“ klubo saugas Andrea Pirlo, kuris praėjusią vasarą atvyko iš „Milan“ ekipos, atskleidė, kad jo buvusio komandos draugo, milaniečių gynėjo Alessandro Nestos, persikėlimas į turiniečių gretas ateinančią vasarą yra visai įmanomas.