„Olympiacos“
69 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Manchester City“

Milan klubas

Rolando: „Laukiu „Milan“ klubo skambučio“
Rolando: „Laukiu „Milan“ klubo skambučio“ 2012.07.17 14:28 Kiek netikėtai Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai gynėją Thiago Silvą pardavęs „Milan“ klubas jau artimiausiu metu gali rasti jam pamainą. Apie galimybę rungtyniauti italų ekipoje užsiminė Portugalijos „Porto“ vidurio gynėjas Rolando.
Agentas: „Z.Ibrahimovičiaus išvykimas reikš, kad „Serie A“ liks be žvaigždžių“
Agentas: „Z.Ibrahimovičiaus išvykimas reikš, kad „Serie A“ liks be žvaigždžių“ 2012.07.16 09:35 „Milan“ klube rungtyniaujančio puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus agentas Mino Raiola pareiškė manantis, kad po to, kai futbolininkas persikels į Prancūzijos PSG ekipą, Italijos „Serie A“ čempionate neliks pasaulinio lygio futbolo žvaigždžių.
M.Hamšikas: „Napoli“ kitą sezoną gali laimėti „Serie A“
M.Hamšikas: „Napoli“ kitą sezoną gali laimėti „Serie A“ 2012.07.16 09:14 „Napoli“ klubo lyderis Marekas Hamšikas pasidalino mintimis apie ateinantį sezoną, kuriame neapoliečiai nežais UEFA Čempionų lygoje ir pareiškė manantis, kad bus galima visą dėmesį sutelkti ties Italijos pirmnybėmis.
R.Strasseriui lūžo kulkšnis ir jis nežais apie tris mėnesius
R.Strasseriui lūžo kulkšnis ir jis nežais apie tris mėnesius 2012.07.15 16:06 „Milan“ klubo jaunasis atraminis saugas Rodney Strasseris nežais nuo dvejų iki trejų mėnesių, kadangi pasiruošimo naujam sezonui metu susilaužė kulkšnį.
Oficialu: PSG klubas įsigijo T.Silvą
Oficialu: PSG klubas įsigijo T.Silvą 2012.07.14 23:25 Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas oficialiai patvirtino, kad iš Italijos „Milan“ ekipos įsigijo gynėją Thiago Silvą. Už pastarąjį prancūzai paklojo 42 milijonus eurų.
D.Astori pratęsė sutartį su „Cagliari“
D.Astori pratęsė sutartį su „Cagliari“ 2012.07.14 16:13 Italijos „Serie A“ čempionate besivaržantis „Cagliari“ klubas paskelbė pratęsęs kontraktą su Davide‘u Astori ir taip paneigė bet kokius pastaruoju metu šalies spaudoje sklandžiusius gandus, siejančius futbolininką su galimu išvykimu.
A.Nesta: „Z.Ibrahimovičiaus ir T.Silvos išvykimas – didelė netektis „Milan“ klubui“
A.Nesta: „Z.Ibrahimovičiaus ir T.Silvos išvykimas – didelė netektis „Milan“ klubui“ 2012.07.14 11:54 Buvęs „Milan“ klubo gynėjas Alessandro Nesta teigia esąs įsitikinęs, kad parduoti puolėją Zlataną Ibrahimovičių ir gynėją Thiago Silvą, Prancūzijos PSG ekipai siekiant subalansuoti komandos biudžetą, yra labai didelė milaniečių klaida.
Agentas: „Z.Ibrahimovičiaus derybos su PSG vyksta labai lėtai“
Agentas: „Z.Ibrahimovičiaus derybos su PSG vyksta labai lėtai“ 2012.07.13 14:47 Spauda mirga pranešimais, kad „Milan“ klubo puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius yra labai arti susitarimo su Prancūzijos PSG ekipa, tačiau futbolininko agentas Mino Raiola neigia tokius gandus ir tikina, kad derybos vyksta labai lėtai.
„Milan“ sutinka parduoti Z.Ibrahimovičių ir T.Silvą
„Milan“ sutinka parduoti Z.Ibrahimovičių ir T.Silvą 2012.07.12 13:55 „Goal“ skelbia, kad Italijos „Milan“ klubas sutinka parduoti savo komandos puolėją Zlataną Ibrahimovičių ir gynėją Thiago Silvą Prancūzijos sostinės Paryžiaus ‚Saint Germain“ ekipai už 60 milijonų eurų išpirką.
„Milan“ vėl siejamas su C.Tevezu
„Milan“ vėl siejamas su C.Tevezu 2012.07.11 13:17 Italijos spaudoje pasirodė pranešimų, teigiančių, kad „Milan“ klubas dar kartą mėgins į savo gretas prisivilioti „Manchester City“ komandoje rungtyniaujantį puolėją Carlosą Tevezą, kuriuo domėjosi praėjusią žiemą.
„West Ham“ taip pat siekia išsinuomoti A.Carrollą
„West Ham“ taip pat siekia išsinuomoti A.Carrollą 2012.07.11 12:58 Anglijos spaudoje skelbiama, kad Londono „West Ham“ klubas susidomėjo galimybe išsinuomoti „Liverpool“ komandos puolėją Andy Carrollą, kurį į savo gretas prisivilioti taip pat siekia Italijos „Milan“ ekipa.
A.Galliani: „Prasideda nauja „Milan“ klubo era“
A.Galliani: „Prasideda nauja „Milan“ klubo era“ 2012.07.10 12:49 Italijos „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani pasidalino mintimis apie dabartinę ekipos situaciją ir pareiškė, kad ateinantį sezoną milaniečiai bus kovingesni negu kada nors anksčiau.
A.Merkelis: „Nekantriai laukiu sugrįžimo į „Genoa“
A.Merkelis: „Nekantriai laukiu sugrįžimo į „Genoa“ 2012.07.09 12:18 „Genoa“ klubui priklausantis, tačiau nuomos pagrindais „Milan“ ekipoje nuo sausio mėnesio žaidęs saugas Alexanderis Merkelis prisiminė, kaip milaniečiai prieš porą mėnesių pralaimėjo lenktynes dėl „Serie A“ titulo Turino „Juventus“ komandai ir pareiškė nekantriai laukiantis sugrįžimo į „Genoa“.
„Milan“ mėgins išsinuomoti A.Carrollą
„Milan“ mėgins išsinuomoti A.Carrollą 2012.07.09 09:14 Anot Italijos spaudoje pasirodžiusių pranešimų, šios šalies čempionų „Milan“ klubas ruošiasi pateiks pasiūlymą „Liverpool“ ekipai už puolėją Andy Carrollą, kurį tikisi išsinuomoti visam ateinančiam sezonui.
A.Nesta keliasi rungtyniauti į Monrealio „Impact“ klubą
A.Nesta keliasi rungtyniauti į Monrealio „Impact“ klubą 2012.07.06 10:27 Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados „MLS“ pirmenybėse rungtyniaujantis Monrealio „Impact“ klubas sulaukė dar vieno italo. Šį kartą komanda sudarė sutartį sutartį su buvusiu ilgamečiu Romos „Lazio“ ir „Milan“ ekipų gynėju Alessandro Nesta.
Apelsinu ir stalo teniso kamuoliuku žongliruojantis paauglys
Apelsinu ir stalo teniso kamuoliuku žongliruojantis paauglys 2012.07.05 01:58 Per vieną Italijos televiziją parodytas reportažas apie „Milan“ klubo akademijos žaidėją, 14 metų marokietį Hachimą Mastourą, nustebino daugelį, mat paauglys pademonstravo, kaip paprastai moka žongliruoti apelsinu ar stalo teniso kamuoliuku.
S.Berlusconi: „Milan“ klube norėčiau matyti A.Carrollą“
S.Berlusconi: „Milan“ klube norėčiau matyti A.Carrollą“ 2012.07.04 10:41 Italijos „Milan“ klubo savininkas Silvio Berlusconi, paklaustas ką norėtų prisivilioti į savo komandą, atskleidė, kad jį domina „Liverpool“ ekipoje rungtyniaujantis vidurio puolėjas Andy Carrollas.
T.Silva pratęsė kontraktą su „Milan“ iki 2017 metų
T.Silva pratęsė kontraktą su „Milan“ iki 2017 metų 2012.07.02 21:46 Italijos vicečempionas „Milan“ klubas oficialiai pranešė, kad pratęsė kontraktą su gynėju Thiago Silva. Šią vasarą futbolininką įsigyti siekė ne viena ekipa, tačiau italų komandos vadovai įtikino brazilą likti.
Veteranas F.Inzaghi karjerą ketina pratęsti Australijoje
Veteranas F.Inzaghi karjerą ketina pratęsti Australijoje 2012.07.01 13:44 Buvęs Italijos rinktines ir ilgametis „Milan“ komandos puolėjas Filippo Inzaghi karjerą gali pratęsti Australijoje. 38 metų futbolininką įsigyti panoro Sidnėjaus „Western Wanderers“ klubas.
C.Seedorfas pasirašė dvejų metų kontraktą su „Botafogo“
C.Seedorfas pasirašė dvejų metų kontraktą su „Botafogo“ 2012.07.01 02:30 Brazilijos „Botafogo“ klubas šeštadienio vakarą oficialiai patvirtino, kad sudarė dvejų metų trukmės kontraktą su buvusiu ilgamečiu Italijos „Milan“ komandos saugu Clarence‘u Seedorfu.
„Milan“ arti susitarimo su L.Diarra, komandą gali papildyti ir D.Forlanas
„Milan“ arti susitarimo su L.Diarra, komandą gali papildyti ir D.Forlanas 2012.06.30 18:21 Italijos vicečempionas „Milan“ klubas šią vasarą ketina stiprinti ne tik saugų, bet ir puolimo liniją. Pranešama, kad treneris Massimiliano Allegri nusitaikė į kitos Milano komandos „Inter“ puolėją Diego Forlaną.
S.El Shaarawy: „Tai buvo puikus sezonas“
S.El Shaarawy: „Tai buvo puikus sezonas“ 2012.06.30 01:02 Praėjusį sezoną pirmą kartą „Milan“ klube rungtyniavęs puolėjas Stephanas El Shaarawy liko patenkintas įgyta nauja patirtimi. 19 metų futbolininkas neslėpė, kad sulauktas trenerio Massimiliano Allegri pasitikėjimas, jam buvo tikrai netikėtas.
M.Flamini pasirašė naują sutartį su „Milan“
M.Flamini pasirašė naują sutartį su „Milan“ 2012.06.26 16:01 Prieš savaitę Italijos „Milan“ klubas pareiškė, kad komandą palieka prancūzas Mathieu Flamini, tačiau antradienio rytą 28 metų futbolininkas sutiko su italų ekipos pateiktu pasiūlymu ir lieka joje iki 2013 metų vasaros.
„Milan“ klubas sieks įsigyti A.Tymoščiuką
„Milan“ klubas sieks įsigyti A.Tymoščiuką 2012.06.25 17:30 Su Ukrainos rinktine pasirodymą Europos futbolo čempionate baigęs Anatolijus Tymoščiukas šią vasarą gali persikelti rungtyniauti į Italiją. Miuncheno „Bayern“ klubo atraminį saugą savo gretose nori turėti italų vicečempionas „Milan“.
Z.Ibrahimovičius Švedijoje nusipirko salą
Z.Ibrahimovičius Švedijoje nusipirko salą 2012.06.22 16:31 Italijos „Milan“ klubo puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius jau dabar rūpinasi savo ateitimi. 30 metų švedas nusprendė nusipirkti šalia Švedijos Malareno ežero esančią Davenso salą, kuri yra į vakarus nuo Stokholmo.
„Milan“ klubą paliko M.Flamini
„Milan“ klubą paliko M.Flamini 2012.06.21 01:35 Italijos vicečempionas „Milan“ klubas patvirtino, kad Mathieu Flamini tapo laisvuoju agentu. 28 metų futbolininkas nepanoro pratęsti sutarties su italų ekipa, todėl jai neliko nieko kito, kaip tik leisti prancūzui išvykti.
„Milan“ įsigijo F.Acerbi bei pasiskolino K.Constantą
„Milan“ įsigijo F.Acerbi bei pasiskolino K.Constantą 2012.06.20 20:45 „Milan“ klubas pranešė, kad iš „Genoa“ komandos įsigijo gynėją Francesco Acerbi bei vienam sezonui pasiskolino saugą Keviną Constantą.
S.Muntari dėl plyšusių kelio raiščių nežais pusę metų
S.Muntari dėl plyšusių kelio raiščių nežais pusę metų 2012.06.20 20:28 „Milan“ klubo saugas Sulley Muntari nežais apie pusę metų, nes rungtyniaudamas už Ganą susižeidė savo kelio raiščius.
„Milan“ bandys prisivilioti P.Reiną
„Milan“ bandys prisivilioti P.Reiną 2012.06.20 16:48 „Serie A“ titulo neapgynęs „Milan“ klubas ruošiasi atnaujinti sudėtį ir bandys prisivilioti „Liverpool“ vartininką Pepe Reiną.
„Milan“ nusipirko visas teises į S.El Shaarawy
„Milan“ nusipirko visas teises į S.El Shaarawy 2012.06.19 04:21 „Milan“ savo oficialioje svetainėje pranešė, kad įsigijo visas teises į puolėją Stephaną El Shaarawy. Kaip sandėrio dalis, Alexanderis Merkelis išvyko į „Genoa“ klubą.