Marcosas Maidana

Sugrįžimui besiruošiantis M.Maidana parodė dantį, kurį neva išmušė F.Mayweatheriui
Sugrįžimui besiruošiantis M.Maidana parodė dantį, kurį neva išmušė F.Mayweatheriui 2020.04.11 19:18  36-erių metų argentinietis Marcosas Maidana 2014 m. po dviejų kovų su Floydu Mayweatheriu nusprendė baigti karjerą. Šiemet jis pasiryžo netikėtam sugrįžimui, bet dėl koronaviruso jo kovą teko nukelti. Dabar nemažai laisvo laiko turintis argentinietis „instagram“ tinkle patalpino naują nuotrauką, kurioje neva ...
Pamatykite: paskutinė pragariška treniruotė privertė M.Maidaną atsisakyti milijonų ir negrįžti į boksą
Pamatykite: paskutinė pragariška treniruotė privertė M.Maidaną atsisakyti milijonų ir negrįžti į boksą 2019.04.26 12:33  35-erių metų argentinietis Marcosas Maidana po dviejų pralaimėjimų prieš Floydą Mayweatherį paskelbė apie karjeros pabaigą. Visgi, praėjus kiek daugiau nei dvejiems metams argentinietis nusprendė sugrįžti. M.Maidana planavo kovoti jau liepos 20-ą dieną, o jo varžovu turėjo būti Francisco Santana. Argentinietis buvo ...
Solidaus mokesčio nesumokėjęs F.Mayweatheris prarado prieš M.Pacquiao iškovotą pasaulio čempiono diržą
Solidaus mokesčio nesumokėjęs F.Mayweatheris prarado prieš M.Pacquiao iškovotą pasaulio čempiono diržą 2015.07.07 15:46 Geriausiu pastarojo dešimtmečio pasaulio boksininku dažnai vadinamas amerikietis Floydas Mayweatheris šių metų gegužės 2-ą dieną amžiaus pusvidutinio svorio kategorijos dvikovoje nugalėjo filipinietį Manny Pacquiao ir apgynė WBA (Super), WBC ir „The Ring“ pasaulio čempiono diržus bei iškovojo WBO pasaulio čempiono diržą.
F.Mayweatheris antrą kartą nugalėjo besikandžiojusį M.Maidaną ir apgynė pasaulio čempiono titulus (komentarai)
F.Mayweatheris antrą kartą nugalėjo besikandžiojusį M.Maidaną ir apgynė pasaulio čempiono titulus (komentarai) 2014.09.14 10:33 Šeštadienio naktį Las Vegase (JAV) įvyko ilgai laukta atsakomoji amerikiečio Floydo Mayweatherio ir argentiniečio Marcoso Maidanos dvikova dėl WBA (Super), WBC ir „The Ring“ pusvidutinio svorio kategorijos bei WBC pirmojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržų.
Garsiajam F.Mayweatheriui iššūkį vėl mes argentinietis
Garsiajam F.Mayweatheriui iššūkį vėl mes argentinietis 2014.09.12 12:20 „Viasat Sport Baltic” kanalas naktį iš šeštadienio į sekmadienį tiesiogiai iš Las Vegaso (JAV) transliuos intriguojančią bokso dvikovą, kurioje santykius aiškinsis garsusis amerikietis Floydas Mayweatheris ir argentinietis Marcosas Maidana.
 M.Maidana apie F.Mayweatherį: „Jis ne toks geras boksininkas, kaip visi mano“
M.Maidana apie F.Mayweatherį: „Jis ne toks geras boksininkas, kaip visi mano“ 2014.08.24 11:53 Marcosas Maidana mano, jog Floydas Mayweatheris nėra toks, kokį visi įsivaizduoja jį esantį. Jis taip pat atskleidė, jog ruošdamasis atsakomajai dvikovai padarė keletą nedidelių pakeitimų.
 F.Mayweatheris ir M.Maidana susigrums revanšinėje kovoje
F.Mayweatheris ir M.Maidana susigrums revanšinėje kovoje 2014.07.02 10:29 Nors tai dar ir neoficialu, tačiau per BET apdovanojimus Floydas Mayweatheris pareiškė, jog suteiks Marcosui Maidanai galimybę atsirevanšuoti rugsėjo 13 d.
F.Mayweatheris: „Už vieną kovą susižersiu 70 mln. JAV dolerių“
F.Mayweatheris: „Už vieną kovą susižersiu 70 mln. JAV dolerių“ 2014.05.06 19:05 Geriausiu pasaulio boksininku vadinamas amerikietis Floydas Mayweatheris jaunesnysis šeštadienį mega dvikovoje teisėjų sprendimu nugalėjo argentinietį Marcosą Maidaną ir apgynė WBC ir „The Ring“ bei iškovojo WBA (Super) organizacijų pussunkio svorio kategorijos čempiono diržus.
Mega dvikova nenuvylė: M.Maidana metė rimtą iššūkį J.Bieberio palydėtam nenugalimajam F.Mayweatheriui (komentarai)
Mega dvikova nenuvylė: M.Maidana metė rimtą iššūkį J.Bieberio palydėtam nenugalimajam F.Mayweatheriui (komentarai) 2014.05.04 10:49 Geriausiu pasaulio boksininku vadinamas amerikietis Floydas Mayweatheris jaunesnysis išliko nenugalėtas, bet dėl pergalės prieš argentinietį Marcosą Maidaną jam teko gerokai pavargti.
M.Maidana nukarūnavo arogantiškąjį A.Bronerį
M.Maidana nukarūnavo arogantiškąjį A.Bronerį 2013.12.15 12:43 Marcosas Maidana (35-3, 31 nokautas) vakar sėkmingai išsprendė „Problema“ pseudonimu besivadinančio priešininko galvosūkį. Argentinietis nuo pat pirmo ringo gongo agresyviai puolė Adrieną Bronerį, pasiuntė jį į nokdauną du kartus ir šokiravo visą bokso pasaulį priversdamas varžovą pralaimėti pirmą kartą.
A.Khanas: „Dėka savo greičio galėčiau pranokti F.Mayweatherį“
A.Khanas: „Dėka savo greičio galėčiau pranokti F.Mayweatherį“ 2013.09.18 20:53 Amiras Khanas pareiškė, jog 2014 metais nori ringe išbandyti jėgas su Floydu Mayweatheriu ir mano, kad jo greitis bus pagrindinis faktorius, kuris suteiktų boksininkui pranašumą. Tiesa, prieš tai jo laukia dvikova su Devonu Alexanderiu.