Los Andželo Galaxy

D.Beckhamas pelnė įvartį nuo kampinio gairelės
D.Beckhamas pelnė įvartį nuo kampinio gairelės 2012.08.24 19:34 Los Andželo „Galaxy“ klube žaidžiantis Davidas Beckhamas ir vėl rodo savo aukštą klasę. Šią naktį vykusiame mače futbolininkas sugebėjo įvartį pelnyti nuo kampinio gairelės.
 „Tottenham“ ir „Galaxy“ sužaidė lygiosiomis (kiti rezultatai)
„Tottenham“ ir „Galaxy“ sužaidė lygiosiomis (kiti rezultatai) 2012.07.25 12:29 Šiąnakt už Atlanto įvyko dar šešerios draugiškos MLS lygos komandų ir Europos klubų rungtynės, kuriose užfiksuota ir keletas netikėtumų.
F.Lampardas apie galimą persikėlimą į „MLS“: „Viskas priklauso nuo „Chelsea“
F.Lampardas apie galimą persikėlimą į „MLS“: „Viskas priklauso nuo „Chelsea“ 2012.07.23 07:43 Londono „Chelsea“ klubo lyderis Frankas Lampardas – toliau siejamas su galimu persikėlimu į Jungtinių Amerijos Valstijų „Major League Soccer“ čempionatą. Anglo kontraktas su klubu baigsis kitą vasarą, o pats žaidėjas teigia, kad viskas priklauso nuo „mėlynųjų“ vadovybės.
D.Beckhamas ir T.Henry – startinėje „MLS“ žvaigždžių komandos sudėtyje
D.Beckhamas ir T.Henry – startinėje „MLS“ žvaigždžių komandos sudėtyje 2012.07.09 15:19 Jungtinių Amerikos Valstijų „MLS“ lygos gerbėjai išrinko startinę žvaigždžių sudėtį, kuri liepos 25 dieną susigrums su stipriausia Eurpos komanda Londono „Chelsea“.
D.Beckhamas varžovą už vaidybą nubaudė tolimu smūgiu
D.Beckhamas varžovą už vaidybą nubaudė tolimu smūgiu 2012.07.06 16:07 Jungtinių Amerikos Valstijų „MLS“ pirmenybių žvaigždė Davidas Beckhamas negali pakęsti vaidybos. Rungtynėse, kuriose jo atstovaujama Los Andželo „Galaxy“ ekipa susitiko su San Chosė „Earthquakes“ ekipa, anglas už vaidybos elementus spyrė kamuolį į gulintį varžovą.
D.Beckhamas apie karjeros pabaigą dar negalvoja
D.Beckhamas apie karjeros pabaigą dar negalvoja 2012.07.02 11:36 Los Andželo „Galaxy klube rungtyniaujantis Davidas Beckhamas, kuriam prieš porą mėnesių suėjo 37 metai, atskleidė besijaučiantis puikiai ir teigia apie karjeros pabaigą dar tikrai negalvojantis bei norintis žaisti futbolą dar keletą metų.
Jungtinėse Amerikos Valstijose – puikus D.Beckhamo baudos smūgis
Jungtinėse Amerikos Valstijose – puikus D.Beckhamo baudos smūgis 2012.07.02 05:33 Standartinių padėčių specialistas Davidas Beckhamas įspūdingais baudos smūgiais ir toliau džiugina Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojus.
D.Beckhamas neįtrauktas į Olimpinę Didžiosios Britanijos futbolo sudėtį
D.Beckhamas neįtrauktas į Olimpinę Didžiosios Britanijos futbolo sudėtį 2012.06.28 21:59 Los Andželo „Galaxy“ žvaigždė ir buvęs Anglijos rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas atskleidė, kad jis buvo išmestas iš kandidatų sąrašo dalyvauti Londono olimpinėse varžybose, atstovaujant Didžiosios Britanijos komandai.
C.Seedorfas veikiausiai taps „Galaxy“ žaidėju
C.Seedorfas veikiausiai taps „Galaxy“ žaidėju 2012.06.28 13:51 Buvęs „Milan“ saugas Clarence‘as Seedorfas pavardė yra stipriai linksniuojama su persikėlimu į Los Andželo „Galaxy“ ekipą, ir jo agentas patvirtino, kad sprendimas dėl jo ateities bus priimtas pirmadienį.
R.Keane‘as ragina A.Del Piero keltis į „LA Galaxy“ klubą
R.Keane‘as ragina A.Del Piero keltis į „LA Galaxy“ klubą 2012.06.15 20:03 Los Andželo „Galaxy“ klube rungtyniaujantis puolėjas Robbie Keane‘as skambino po šio sezono Turino „Juventus“ ekipą palikusiam puolėjui Alessandro Del Piero ir kvietė persikelti į „Galaxy“, skelbia Italijos spauda.
D.Beckhamas: „Trenerio darbas nėra tai, ką norėčiau dirbti“
D.Beckhamas: „Trenerio darbas nėra tai, ką norėčiau dirbti“ 2012.06.02 10:37 Buvęs Anglijos nacionalinės rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas, rungtyniaujantis Los Andželo „Galaxy“ klube, atskleidė supratęs, kad trenerio darbas yra ne jam, todėl baigęs profesionalo karjerą nesiruošia tapti strategu.
D.Beckhamas „Samsung“ reklamoje kojomis grojo Bethoveno „Odę džiaugsmui“
D.Beckhamas „Samsung“ reklamoje kojomis grojo Bethoveno „Odę džiaugsmui“ 2012.05.23 01:13 Naujoje „Samsung Galaxy“ išmaniojo telefono reklamoje Los Andželo „Galaxy“ klubo žvaigždė Davidas Beckhamas originaliu būdu sugrojo ištrauką iš kompozitoriaus Bethoveno kūrinio „Odė džiaugsmui“. Aišku, viskas yra sumontuota, tačiau reklama nuo to netampa neįdomia.
L.Donovanas norėtų grįžti į „Everton“ komandą
L.Donovanas norėtų grįžti į „Everton“ komandą 2012.05.22 18:01 Los Andželo „Galaxy“ klubo puolėjas Landonas Donovanas išreiškė ketinimus trečią kartą sugrįžti į Liverpulio „Everton“ komandą, nuomos sąlygomis.
R.Giggsas norėtų, kad jį ir D.Beckhamą pakviestų į Olimpines žaidynes
R.Giggsas norėtų, kad jį ir D.Beckhamą pakviestų į Olimpines žaidynes 2012.05.22 11:59 „Manchester United“ klubo veteranas Ryanas Giggsas pareiškė besitikintis, jog Los Andželo „Galaxy“ ekipoje žaidžiantis Davidas Beckhamas bus pakviestas ginti Didžiosios Britanijos futbolo rinktinės garbės rugpjūtį Londone vyksiančiose vasaros olimpinėse žaidynėse.
Įspūdingas F.Montero įvartis į „Galaxy“ vartus
Įspūdingas F.Montero įvartis į „Galaxy“ vartus 2012.05.03 22:33 Jungtinių Amerikos Valstijų „Major League Soccer“ lygoje buvo įmuštas įspūdingas ir tolimas įvartis, kurio autoriumi tapo Sietlo „Sounders“ klubo puolėjas Fredy Montero.
D.Beckhamo žaidimą už Atlanto stebės Didžiosios Britanijos rinktinės treneris S.Pearce‘as
D.Beckhamo žaidimą už Atlanto stebės Didžiosios Britanijos rinktinės treneris S.Pearce‘as 2012.04.24 19:54 Didžiosios Britanijos olimpinės futbolo rinktinės treneris Stuartas Pearce‘as skris į Jungtines Amerikos Valstijas stebėti Los Andželo „Galaxy“ komandos saugo Davido Beckhamo žaidimo.
Įspūdingas D.Beckhamo smūgis per pridėtinį laiką atnešė „Galaxy“ ekipai pergalę
Įspūdingas D.Beckhamo smūgis per pridėtinį laiką atnešė „Galaxy“ ekipai pergalę 2012.04.15 09:06 Šeštadienį Jungtinių Amerikos Valstijų „Major League Soccer“ čempionate vykusiose rungtynėse tarp Los Andželo „Galaxy“ ir Portlando „Timbers“ klubų, šeimininkų pergalę 3-1 vainikavo įspūdingas Davido Beckhamo tolimas smūgis.
Davidas Beckhamas "Burger King" reklamoje
Davidas Beckhamas "Burger King" reklamoje 2012.04.03 17:00 Los Andželo "Galaxy" klubo žvaigždė anglas Davidas Beckhamas nusifilmavo šmaikščioje JAV užkandinių tinklo "Burger King" reklamoje.
„Tottenham“ klubas vasarą rengs turą po JAV
„Tottenham“ klubas vasarą rengs turą po JAV 2012.03.22 23:08 Londono „Tottenham“ klubas paskelbė, kad ateinančią vasarą, tarpsezonyje, surengs turą po Jungtines Amerikos Valstijas, kurio metu susikaus su „Major Soccer League“ grandų Los Andželo „Galaxy“ ir Niujorko „Red Bulls“ ekipomis.
Paskelbti daugiausiai uždirbantys futbolininkai ir treneriai
Paskelbti daugiausiai uždirbantys futbolininkai ir treneriai 2012.03.20 17:10 Vienas labiausiai vertinamų Europojo futbolo laikraštis „France Football“ paskelbė dvidešimt geriausiai apmokamų pasaulio futbolininkų ir dešimt didžiausias algas per praėjusius metus gavusių trenerių.
D.Beckhamas trokšta sudalyvauti vasaros Olimpinėse žaidynėse
D.Beckhamas trokšta sudalyvauti vasaros Olimpinėse žaidynėse 2012.03.18 08:50 Los Andželo „Galaxy“ klube rungtyniaujantis saugas Davidas Beckhamas pareiškė, kad didžiausias jo dabartinis troškimas – sudalyvauti šią vasarą vyksiančiose Londono Olimpinėse žaidynėse su Anglijos nacionaline futbolo rinktine.