„Rytas“
IV kėlinys, 10 min.
81
:
77
Atsinaujins po sek
SIG

Londono Chelsea

J.Mourinho gyrė C.Ronaldo bei pareiškė, jog finale norėtų žaisti su „Chelsea“
J.Mourinho gyrė C.Ronaldo bei pareiškė, jog finale norėtų žaisti su „Chelsea“ 2012.03.15 10:34 Po vakar laimėtų Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių prieš Maskvos CSKA rezultatu 4-1 (bendras rezultatas 5-2), Madrido „Real“ komandos treneris Jose Mourinho negailėjo pagyrų komandos lyderiui Cristiano Ronaldo.
R.Di Matteo: „Chelsea sukūrė istoriją"
R.Di Matteo: „Chelsea sukūrė istoriją" 2012.03.15 08:35 Londono „Chelsea" treneris Roberto Di Matteo teigia, kad vyresnių komandos žaidėjų patirtis padėjo prasimušti į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį. Anot stratego, jo komandai pavyko sukurti istoriją.
Po 120 minučių futbolo „Chelsea“ sugebėjo prasibrauti į kitą Čempionų lygos etapą
Po 120 minučių futbolo „Chelsea“ sugebėjo prasibrauti į kitą Čempionų lygos etapą 2012.03.15 00:35 Trečiadienio vakarą baigėsi šio sezono UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas. Vėliausiai baigėsi Anglijos sostinėje Londone vykusi dvikova tarp vietos „Chelsea“ ir Italijos „Napoli“ ekipų, kurią po pratęsimo 4-1 laimėjo „mėlynieji“ ir šiaip ne taip iškovojo kelialapį į kitą turnyro etapą.
P.Čechas: „Svarbiausia užduotis mače prieš „Napoli“ – išlaikyti vartus „sausus“
P.Čechas: „Svarbiausia užduotis mače prieš „Napoli“ – išlaikyti vartus „sausus“ 2012.03.14 19:55 Londono „Chelsea“ komandos pagrindinis vartininkas Petras Čechas, prieš šio vakaro UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo atsakomąsias rungtynes su Italijos „Napoli“ ekipa, pareiškė, kad jokiu būdu negalima praleisti dar bent vieno įvarčio.
F.Torresas arti sugrįžimo į „Atletico“ komandą <span>(1)</span>
F.Torresas arti sugrįžimo į „Atletico“ komandą <span>(1)</span> 1970.01.01 03:00 Ispanijos spauda skelbia, jog Londono „Chelsea“ klubui priklausantis, tačiau „Milan“ ekipai išnuomotas puolėjas Fernando Torresas jau artimiausiu metu gali persikelti į Madrido „Atletico“ komandą.
F.Torresas: „Visada ateina laikas, kai turi sugrįžti namo“
F.Torresas: „Visada ateina laikas, kai turi sugrįžti namo“ 1970.01.01 03:00 Šiandien oficialiai buvo pranešta, kad puolėjas Fernando Torresas nuomos pagrindais sugrįžta į savo pirmąjį klubą – Madrido „Atletico“. Ispanijos čempionams puolėjas yra paskolintas pusantrų metų. F.Torresas į „Atletico“ persikėlė iš „Milan“ ekipos, kuri ispaną pilnai įsigijo iš Londono „Chelsea“ komandos.