Londono Chelsea

J.Jesusas: „Chelsea“ išvykoje pasisekė, nes mes dominavome rungtynėse“
J.Jesusas: „Chelsea“ išvykoje pasisekė, nes mes dominavome rungtynėse“ 2012.04.04 19:14 Lisabonos „Benfica“ vyriausiasis treneris Jorge‘as Jesusas, prieš šio vakaro UEFA Čempionų lygos rungtynes su Londono „Chelsea“, teigė, kad „mėlyniesiems“ labai pasisekė, jog iš Portugalijos parsivežė pergalę.
„Chelsea“ ketina pateikti pasiūlymą už A.Di Maria
„Chelsea“ ketina pateikti pasiūlymą už A.Di Maria 2012.04.04 15:52 Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, jog šalies sostinės Londono „Chelsea“ klubas ateinančią vasarą ruošiasi mėginti įsigyti Madrido „Real“ ekipoje rungtyniaujantį saugą Angelį Di Maria.
S.Kalou: „Tikiuosi pratęsti sutartį su „Chelsea“
S.Kalou: „Tikiuosi pratęsti sutartį su „Chelsea“ 2012.04.04 14:00 Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas Salomonas Kalou po šio sezono tikisi sulaukti naujo pasiūlymo iš Londono „Chelsea“ klubo.
UEFA Čempionų lygos apžvalga: „Chelsea“ – „Benfica“
UEFA Čempionų lygos apžvalga: „Chelsea“ – „Benfica“ 2012.04.04 09:39 Šiandien Londone įvyks atsakomosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio varžybos tarp vietos „Chelsea“ ir Lisabonos „Benfica“ ekipų.
O.Cardozo: „Nebijome „Chelsea“ ekipos“
O.Cardozo: „Nebijome „Chelsea“ ekipos“ 2012.04.03 12:31 „Benfica“ ekipos puolėjas Oscaras Cardozo prieš atsakomąsias UEFA Čempionų lygos rungtynes su Londono „Chelsea“ yra nusiteikęs optimistiškai ir tiki, kad jo komanda gali eliminuoti varžovus jų pačių stadione.
Agentas: „F.Torresas palikti „Chelsea“ nežada“
Agentas: „F.Torresas palikti „Chelsea“ nežada“ 2012.04.03 00:56 Londono „Chelsea“ klubo puolėjo Fernando Torreso agentas paneigė bet kokius gandus, siejančius jo klientą su galimu persikėlimu į kitas komandas, ir pareiškė, kad ispanas „mėlynųjų“ ekipos artimiausiu metu palikti tikrai nesiruošia.
Keturi Anglijos futbolo gigantai domisi A.Robbenu
Keturi Anglijos futbolo gigantai domisi A.Robbenu 2012.04.02 17:08 Spaudoje pasirodė pranešimų, jog Anglijos futbolo gigantų ketvertas – „Manchester United“, Londono „Chelsea“, „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ – ateinančią vasarą mėgins įsigyti Miuncheno „Bayern“ ekipos krašto puolėją Arjeną Robbeną.
R.Di Matteo: „Tikrai negalvoju apie savo ateitį“
R.Di Matteo: „Tikrai negalvoju apie savo ateitį“ 2012.04.02 14:48 Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Di Matteo, kuris šias pareigas eina laikinai, pareiškia, kad tikrai negalvoja apie savo ateitį. Strategui nesvarbu ar jis treniruos komandą iki sezono pabaigos, ar ne.
R.Van Persie: „Tikiu, kad galime likti treti“
R.Van Persie: „Tikiu, kad galime likti treti“ 2012.04.02 11:31 Rezultatyviausias Londono „Arsenal“ klubo žaidėjas Robinas van Persie tiki, kad jo komandai pavyks Anglijos „Premier“ lygos sezoną užbaigti esant trečioje pozicijoje.
H.Redknappas: „Mums reikia iškovoti dar penkias pergales“
H.Redknappas: „Mums reikia iškovoti dar penkias pergales“ 2012.04.02 09:49 Londono „Tottenham“ klubo vyriausiasis treneris Harry Redknappas pareiškė, kad jo komandai, norint finišuoti mažiausiai ketvirtoje vietoje turnyrinėje lentelėje ir kitą sezoną patekti į UEFA Čempionų lygą, reikia iškovoti bent penkias pergales.
„Chelsea“ domisi „Benfica“ puolėju O.Cardozo
„Chelsea“ domisi „Benfica“ puolėju O.Cardozo 2012.04.01 23:21 Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, jog Londono „Chelsea“ klubo skautai susidomėjo Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) ekipoje rungtyniaujančiu puolėju Oscaru Cardozo ir galimybe jį įsigyti ateinančią vasarą.
J.Mikelis: „Mes gerbiame klubo savininką“
J.Mikelis: „Mes gerbiame klubo savininką“ 2012.04.01 13:46 Londono „Chelsea“ komandos saugas Johnas Obi Mikelis atskleidė, kad visi komandos žaidėjai gerbia klubo savininką Romaną Abramovičių, bet dabar visi jie atsidūrė grėsmingoje situacijoje – po sezono savininkas gali keisti sudėtį.
R.Di Matteo: „Visa komanda džiaugiasi dėl F.Torreso progreso“
R.Di Matteo: „Visa komanda džiaugiasi dėl F.Torreso progreso“ 2012.03.31 15:17 Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Di Matteo pareiškė, kad visa komanda džiaugiasi dėl puolėjo Fernando Torreso daromo progreso, tačiau strategas pripažįsta, jog viso dėmesio sutelkti į puolėją negali, nes jo reikia visiems žaidėjams.
H.Redknappas: „Nemanau, kad R.Abramovičius iš viso žino kas aš toks“
H.Redknappas: „Nemanau, kad R.Abramovičius iš viso žino kas aš toks“ 2012.03.29 18:43 Londono „Tottenham“ klubo vyriausiasis treneris Harry Redknappas paneigė gandus, siejančius jį su Londono „Chelsea“ ekipa, pareikšdamas, jog „mėlynųjų“ savininkas Romanas Abramovičius turbūt nė nežino tokio H.Redknappo.
Strategas L.Blancas sutiktų keltis į „Chelsea“, bet jį varžo iki birželio galiosiantis kontraktas su Prancūzijos rinktine
Strategas L.Blancas sutiktų keltis į „Chelsea“, bet jį varžo iki birželio galiosiantis kontraktas su Prancūzijos rinktine 2012.03.29 16:13 Anot mercato365.fr, Londono „Chelsea“ ekipos atstovai susisiekė su Prancūzijos nacionalinės rinktinės treneriu Laurentu Blancu ir pasiūlė jam darbą, tačiau stratego kontraktas su rinktine baigsis tik ateinančią vasarą.
Anglijos FA taurės rungtynių data dėl „Chelsea“ prašymo keičiama nebus
Anglijos FA taurės rungtynių data dėl „Chelsea“ prašymo keičiama nebus 2012.03.28 10:11 Anglijos Futbolo Asociacija (FA) paskelbė, kad Londono „Chelsea“ klubo vadovybės prašymas pakeisti FA taurės pusfinalio rungtynių prieš Londono „Tottenham“ datą yra atmestas.
J.Jesusas: „Nenusipelnėme pralaimėjimo prieš „Chelsea“
J.Jesusas: „Nenusipelnėme pralaimėjimo prieš „Chelsea“ 2012.03.28 09:51 Lisabonos „Benfica“ klubo vyriausiasis treneris Jorge‘as Jesusas, po vakarykščių UEFA Čempionų lygos rungtynių su Londono „Chelsea“, teigė, kad jo auklėtiniai tikrai nenusipelnė pralaimėjimo, nes dominavo visas rungtynes.
UEFA Čempionų lygos apžvalga: „Benfica“ – „Chelsea“
UEFA Čempionų lygos apžvalga: „Benfica“ – „Chelsea“ 2012.03.27 09:08 Šiandien, 21:45 val. Lietuvos laiku, startuos UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas. Šįvakar bus sužaistos dvejos rungtynės. Vienos iš jų vyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje, kur vietos „Benfica“ klubas priims svečius iš Anglijos – Londono „Chelsea“ futbolininkus.
H.Redknappas: „Dar tikrai galime pavyti „Arsenal“
H.Redknappas: „Dar tikrai galime pavyti „Arsenal“ 2012.03.26 14:21 Londono „Tottenham“ klubo vyriausiasis treneris Harry Redknappas pasidalino mintimis apie ekipų kovą dėl „Premier“ lygos „didžiojo ketverto“ vietų ir pareiškė, kad „Spurs“ dar tikrai turi šansų finišuoti ir trečioje pozicijoje.
„Newcastle“ klubas iškovojo pergalę ir pavijo „Chelsea“
„Newcastle“ klubas iškovojo pergalę ir pavijo „Chelsea“ 2012.03.25 19:55 Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienerios 30 turo rungtynės. „Newcastle“ ekipa išvykoje rezultatu 3-1 nugalėjo „West Brom“ ir pavijo penktoje pozicijoje esantį Londono „Chelsea“ klubą.
Anot R.Abramovičiaus draugo, J.Mourinho į „Chelsea“ viliojamas nebus
Anot R.Abramovičiaus draugo, J.Mourinho į „Chelsea“ viliojamas nebus 2012.03.25 13:40 Londono „Chelsea“ klubo savininko Romano Abramovičiaus draugas atskleidė, kad verslininkas net nesvarsto galimybės mėginti į ekipos vyriausiojo trenerio kėdę prisivilioti portugalą Jose Mourinho, kuris anksčiau yra dirbęs klube.
R.Di Matteo: „Esu nustebęs, kad esame vienintelis anglų klubas, nukeliavęs iki Čempionų lygos ketvirtfinalio“
R.Di Matteo: „Esu nustebęs, kad esame vienintelis anglų klubas, nukeliavęs iki Čempionų lygos ketvirtfinalio“ 2012.03.25 13:17 Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Di Matteo pareiškė esąs nustebęs, jog, neskaitant „mėlynųjų“, daugiau joks klubas iš Anglijos nesugebėjo nužygiuoti iki UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio.
L.Modričius kontraktą pratęsinės tik sužinojęs, kas vadovaus ekipai kitą sezoną
L.Modričius kontraktą pratęsinės tik sužinojęs, kas vadovaus ekipai kitą sezoną 2012.03.25 12:12 „The Sunday Mirror“ skelbia, jog Londono „Tottenham“ klube rungtyniaujantis saugas Luka Modričius šiuo metu atsisako derėtis dėl kontrakto pratęsimo ir naujos sutarties reikalais užsiims tik sužinojęs, kas vadovaus komandai ateinantį sezoną.
R.Di Matteo: „Nulinės lygiosios su „Tottenham“ – teisingas rezultatas“
R.Di Matteo: „Nulinės lygiosios su „Tottenham“ – teisingas rezultatas“ 2012.03.24 20:23 Po šeštadienio popietę vykusių „Premier“ lygos rungtynių tarp Londono „Chelsea“ ir Londono „Tottenham“ klubų, kurios baigėsi be įvarčių, „mėlynųjų“ vyiausiasis treneris Roberto Di Matteo teigė, jog rezultatas – teisingas.
Londono derbis tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“ baigėsi be įvarčių
Londono derbis tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“ baigėsi be įvarčių 2012.03.24 16:40 Anglijos „Premier“ lygoje startavo 30 turas. Jis pradėtas Londono derbiu, kuriame susitiko „Chelsea“ ir „Tottenham“ klubai. Šiame susitikime komandoms nepavyko išnaudoti susikurtų progų, todėl rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0.
R.Di Matteo: „Sugebėjau nukreipti komandą reikiama kryptimi“
R.Di Matteo: „Sugebėjau nukreipti komandą reikiama kryptimi“ 2012.03.24 11:15 Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Di Matteo pareiškė, kad daug bendrauja su savo auklėtiniais, tačiau teigia, jog toks bendravimas negali nueiti per toli – treneris negali per daug kišti nosies į asmeninį žaidėjų gyvenimą.
H.Redknappas: „Galime sužlugdyti „Chelsea“ viltis siekiant ketvirtos vietos“
H.Redknappas: „Galime sužlugdyti „Chelsea“ viltis siekiant ketvirtos vietos“ 2012.03.24 10:43 Londono „Tottenham“ klubo vyriausiasis treneris Harry Redknappas pareiškė, kad šiandien vyksiančiose „Premier“ lygos rungtynėse prieš Londono „Chelsea“ gali sužlugdyti „mėlynųjų“ viltis kovoje dėl ketvirtosios vietos.
A.Wengeras: „Liverpool“ turi mažai šansų kovoje dėl ketvirtos lygos vietos“
A.Wengeras: „Liverpool“ turi mažai šansų kovoje dėl ketvirtos lygos vietos“ 2012.03.23 22:58 Londono „Arsenal“ klubo vyriausiasis treneris Arsene‘as Wengeras pasidalino mintimis apie komandų kovą dėl Anglijos „Premier“ lygos ketvirtosios pozicijoje ir patekimo į kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyrą.
„Chelsea“ savininkas R.Abramovičius klubui jau išleido du milijardus svarų
„Chelsea“ savininkas R.Abramovičius klubui jau išleido du milijardus svarų 2012.03.23 13:41 Šio mėnesio ketvirtą dieną iš Londono „Chelsea“ klubo vyriausiojo trenerio pareigų atleidus portugalą Andre Villas-Boasą ir išmokėjus jam kompensaciją, ekipos savininko Romano Abramovičiaus finansinis indėlis į komandą perkopė dviejų milijardų svarų ribą.
„Barcelona“ vasarą mėgins įsigyti D.Luizą
„Barcelona“ vasarą mėgins įsigyti D.Luizą 2012.03.23 11:16 „Daily Mail“ skelbia, jog Ispanijos čempionų titulą ginanti „Barcelona“ ekipa ateinančią vasarą ketins prisivilioti Londono „Chelsea“ komandos vidurio gynėją Davidą Luizą, už jį pasiūlydama apie 35 milijonus svarų sterlingų.