Lietuvos plaukimo rinktinė

Paaiškėjo Lietuvos plaukikų uždarbis pasaulio čempionate, medalių įskaitoje lietuviai aplenkė didžiąsias Europos šalis
Paaiškėjo Lietuvos plaukikų uždarbis pasaulio čempionate, medalių įskaitoje lietuviai aplenkė didžiąsias Europos šalis (3) 2018.12.16 15:55  Sekmadienį Kinijoje baigėsi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine, kuriame tris medalius iškovojo Lietuvos sportininkai. Danas Rapšys pasidabino auksu po 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi, o perpus trumpesniame nuotolyje pelnė sidabrą. Rūta Meilutytė sidabro medalį pelnė 50 m plaukime ...
Pasaulio čempionatas baigėsi Lietuvos vyrų rinktinės rekordu
Pasaulio čempionatas baigėsi Lietuvos vyrų rinktinės rekordu (3) 2018.12.16 13:55  Sekmadienį Kinijoje baigėsi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine, kuriame 7-ą vietą finale užėmė Lietuvos vyrų rinktinė. Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis 4x100 m kombinuotos estafetės finale distanciją įveikė per 3 min. 24.51 sek. ir antrą kartą ...
D.Rapšys, T.Duškinas ir A.Šidlauskas Lenkijoje iškovojo aukso medalius
D.Rapšys, T.Duškinas ir A.Šidlauskas Lenkijoje iškovojo aukso medalius (1) 2018.10.20 21:23  Šeštadienį Vroclave (Lenkija) baigėsi tarptautinės Marko Petrusewicziaus atminimui skirtos plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo ir keletas Lietuvos rinktinės narių. Varžybos vyko trumpame (25 m ilgio) baseine. Danas Rapšys dominavo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje (3:43.91 min.
D.Rapšys ir D.Margevičius Lenkijoje skynė aukso medalius
D.Rapšys ir D.Margevičius Lenkijoje skynė aukso medalius 2018.10.19 20:49  Penktadienį Vroclave (Lenkija) prasidėjo tarptautinės Marko Petrusewicziaus atminimui skirtos plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir keletas Lietuvos rinktinės narių. Varžybos rengiamos trumpame (25 m ilgio) baseine. Danas Rapšys auksą laimėjo 100 m plaukime nugara, finišuodamas per 52.46 sek.
Šešias laiko juostas perskridusiai R.Meilutytei kovoti teko ir su miegu
Šešias laiko juostas perskridusiai R.Meilutytei kovoti teko ir su miegu 2014.08.26 09:28 „Rekordo tikriausiai nebūčiau pasiekusi, bet galbūt galėjau nuplaukti šiek tiek geriau“, – debiutą Europos plaukimo čempionate įvertino Rūta Meilutytė. Naujoji Senojo žemyno 50 m plaukimo krūtine čempionė antradienio naktį grįžo į Lietuvą džiaugdamasi tuo, jog pagaliau galės išsimiegoti, - rašo DELFI.