Lakers

Ch.Kamanas papildė „Lakers“ klubą
Ch.Kamanas papildė „Lakers“ klubą 2013.07.08 23:23 31 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas Chrisas Kamanas grįžta į Los Andželą, tačiau apsivilks ne „Clippers“ , o „Lakers“ klubo marškinėlius.
Kita Ch.Kamano karjeros stotelė – „Lakers“?
Kita Ch.Kamano karjeros stotelė – „Lakers“? 2013.07.08 08:45 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ekipos ir toliau medžioja laisvuosius agentus. Šį kartą keli klubai nusitaikė į vidurio puolėją Chrisą Kamaną.
L.Odomas pasirengęs sugrįžimui į „Lakers“ ekipą
L.Odomas pasirengęs sugrįžimui į „Lakers“ ekipą 2013.07.07 11:44 Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netrūksta žaidėjų sugrįžimų į buvusias komandas. Šįkart laisvasis agentas Lamaras Odomas yra pasiruošęs po dvejų metų pertraukos ir vėl apsivilkti Los Andželo „Lakers“ marškinėlius.
„Lakers“ gali atsisakyti M.World Peace paslaugų
„Lakers“ gali atsisakyti M.World Peace paslaugų 2013.07.07 08:05 Geidžiamiausiam šios vasaros Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvajam agentui Dwightui Howardui nusprendus palikti Los Andželo „Lakers“ klubą, komanda atrado lėšų išsaugoti savo gretose kitus žaidėjus. Vis tik jų gali neužtekti, o ekipa bus priversta pasinaudoti pasinaudoti amnestija.
„Lakers“ 2014 metų vasarą stengsis įsigyti L.Jamesą
„Lakers“ 2014 metų vasarą stengsis įsigyti L.Jamesą 2013.07.06 13:22 Nepavykus išsaugoti Dwighto Howardo Los Andželo „Lakers“ klubo vadovai kitą vasarą į savo gretas sieks prisivilioti LeBroną Jamesą.
K.Bryanto reakcija į D.Howardo išvykimą – nuotrauka su P.Gasoliu
K.Bryanto reakcija į D.Howardo išvykimą – nuotrauka su P.Gasoliu 2013.07.06 11:31 Geidžiamiausias šios vasaros Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvasis agentas Dwightas Howardas nusprendė palikti Los Andželo „Lakers“ klubą.
D.Howardas pasirinko „Rockets“ ir sudarė 88 mln. JAV dolerių vertės kontraktą
D.Howardas pasirinko „Rockets“ ir sudarė 88 mln. JAV dolerių vertės kontraktą 2013.07.06 08:50 Ko gero geidžiamiausias šios vasaros Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvasis agentas Dwightas Howardas priėmė sprendimą.
Po traumos atsigaunančiu A.Bynumu domisi šešios NBA komandos
Po traumos atsigaunančiu A.Bynumu domisi šešios NBA komandos 2013.07.01 16:15 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Andrew Bynumas baigia reabilitaciją ir svarsto, kurioje komandoje tęsti karjerą.
Būrys NBA komandų siekia įsigyti M.Ellisą
Būrys NBA komandų siekia įsigyti M.Ellisą 2013.07.01 15:27 Milvokio „Bucks“ komandos pasiūlymą atmetęs Monta Ellisas netrukus tapo laisvuoju agentu, tačiau ilgai be darbo neužsibus.
„Lakers“ susidomėjo į NBA norinčiu sugrįžti J.Farmaru
„Lakers“ susidomėjo į NBA norinčiu sugrįžti J.Farmaru 2013.07.01 13:46 Sezoną Stambulo „Anadolu Efes“ ekipoje praleidęs Jordanas Farmaras norėtų sugrįžti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). JAV žiniasklaida skelbia, kad gynėju susidomėjo Los Andželo „Lakers“ klubas, kurio akiratyje taip pat yra Francisco Garcia bei Nickas Youngas.
D.Howardas sprendimą priims iki savaitės pabaigos
D.Howardas sprendimą priims iki savaitės pabaigos 2013.06.30 19:59 Ko gero geidžiamiausiam šios vasaros Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvajam agentui Dwightui Howardui artėjanti savaitė bus itin užimta.
A.Vatutinas: „Lakers“ ir CSKA pavyzdys rodo, kad čempionatus nebūtinai laimi pinigai ir žvaigždės
A.Vatutinas: „Lakers“ ir CSKA pavyzdys rodo, kad čempionatus nebūtinai laimi pinigai ir žvaigždės 2013.06.27 11:58 Maskvos CSKA klubas praėjusį sezoną atvirai deklaravo tikslus laimėti Eurolygą, tačiau jau pusfinalyje nepasipriešino čempionais tapusiems Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams.
K.Bryantas: žaisti krepšinį galėčiau dar trejus–ketverius metus
K.Bryantas: žaisti krepšinį galėčiau dar trejus–ketverius metus 2013.06.24 12:13 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Los Andželo „Lakers“ ekipos žvaigždė Kobe Bryantas šiuo metu vieši Brazilijoje. Čia Achilo sausgyslės traumą besigydantis krepšininkas stebi FIFA Konfederacijų taurės rungtynes.
D.Howardas: pats pasirinksiu komandą, kurioje noriu žaisti
D.Howardas: pats pasirinksiu komandą, kurioje noriu žaisti 2013.06.21 13:39 Vienas geriausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų Dwightas Howardas nusprendė nebepratęsti sutarties su Los Andželo „Lakers“ ekipa ir tapti laisvuoju agentu. Vidurio puolėjas džiaugiasi šiuo savo sprendimu ir teigia, jog sudarys kontraktą su ta komanda, kurios lūkesčiai sutaps su jo paties.
K.Bryantas savo sugrįžimą atidėjo iki gruodžio
K.Bryantas savo sugrįžimą atidėjo iki gruodžio 2013.06.21 04:05 Prieš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas sunkią traumą patyręs Los Andželo „Lakers“ lyderis Kobe Bryantas atideda savo sugrįžimą ant parketo.
M.World Peace: „Niekur Howardas neišeis, nes mes jį laikome už kiaušinių“
M.World Peace: „Niekur Howardas neišeis, nes mes jį laikome už kiaušinių“ 2013.06.18 12:15 Los Andželo „Lakers“ puolėjas Metta World Peace pareiškė tvirtą nuomonę, kodėl vidurio puolėjas Dwightas Howardas turėtų ir toliau vilkėti Los Andželo ekipos marškinėlius.
„Lakers“ susidomėjo laisvuoju agentu tapsiančiu M.Ellisu
„Lakers“ susidomėjo laisvuoju agentu tapsiančiu M.Ellisu 2013.06.18 11:48 Milvokio „Bucks“ komandos pasiūlymą atmetęs Monta Ellisas netrukus taps laisvuoju agentu. Krepšininku susidomėjo Los Andželo „Lakers“ ekipa.
Latvių talentas darbuosis „Grizzlies“ ir „Lakers“ treniruotėse
Latvių talentas darbuosis „Grizzlies“ ir „Lakers“ treniruotėse 2013.06.17 14:43 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubų dėmesio sulaukęs 21 metų 207 cm ūgio Marekas Mejeris lieja prakaitą treniruotėse už Atlanto.
„Lakers“ gali pratęsti sutartį su D.Howardu ir jį iš karto iškeisti
„Lakers“ gali pratęsti sutartį su D.Howardu ir jį iš karto iškeisti 2013.06.17 03:55 Los Andželo „Lakers“ ekipos vadovai vis dar suka galvą, ką daryti su sutartį pratęsti delsiančiu Dwightu Howardu.
„Klausimėlis“ Los Andžele: ar džiaugiatės, kad „Lakers“ pateko į NBA finalą?
„Klausimėlis“ Los Andžele: ar džiaugiatės, kad „Lakers“ pateko į NBA finalą? 2013.06.10 15:06 JAV laidų vedėjas Jimmy Kimmelis iškrėtė pokštą Los Andželo miesto gyventojams. Viena iš jo vedamų laidų „Lie Witness“ amerikiečiams užduoda klausimą apie neegzistuojančią naujieną ir žiūri ka šie atsakys.
K.Bryantas tikisi pratęsti sutartį su „Lakers“
K.Bryantas tikisi pratęsti sutartį su „Lakers“ 2013.06.08 21:30 Šiuo metu sunkią traumą besigydanti Los Andželo „Lakers“ ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Kobe Bryantas galvoja pratęsti karjerą ilgiau, nei buvo planavęs.
K.Bryantas tikisi, jog neteks praleisti kito sezono pradžios
K.Bryantas tikisi, jog neteks praleisti kito sezono pradžios 2013.06.04 12:32 Pasklidus kalboms, jog Los Andželo „Lakers“ komandos lyderis Kobe Bryantas gali baigti krepšininko karjerą, 34 metų gynėjas suskubo nuraminti gerbėjus, jog pasitraukti nesirengia.
„Bobcats“ treneriu tapo buvęs „Lakers“ asistentas
„Bobcats“ treneriu tapo buvęs „Lakers“ asistentas 2013.05.28 09:22 Šarlotės „Bobcats“ komanda rado naują trenerį. Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) autsaideriams vadovaus Steve‘as Cliffordas. Su specialistu sudarytas trejų metų 6 milijonų JAV dolerių vertės kontraktas
M.D‘Antoni: Bryantas sugrįš ir bus labai stiprus
M.D‘Antoni: Bryantas sugrįš ir bus labai stiprus 2013.05.26 11:01 Los Andželo „Lakers“ vyriausiasis treneris Mike‘as D‘Antoni laukia ir tiki, kad po sudėtingos traumos komandos lyderis Kobe Bryantas grįš ant parketo.
Ph.Jacksono reakcija į „Lakers“ sprendimą samdyti M.D‘Antoni: „Juokas ir nuostaba, kad jis vadovams atrodė geresnis“
Ph.Jacksono reakcija į „Lakers“ sprendimą samdyti M.D‘Antoni: „Juokas ir nuostaba, kad jis vadovams atrodė geresnis“ 2013.05.23 09:37 Legendinis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) treneris Philas Jacksonas atskleidė, kaip sezono pradžioje sureagavo į žinią, kad Los Andželo „Lakers“ vyriausiu treneriu pasirinko ne jį, o daugelio iki šiol kritikuojamą Mike‘ą D‘Antoni.
D.Howardas skundėsi „Lakers“ vadovams dėl M.D‘Antoni
D.Howardas skundėsi „Lakers“ vadovams dėl M.D‘Antoni 2013.05.21 11:30 Sezoną jau pirmajame NBA atkrintamųjų etape baigusio Los Andželo „Lakers“ vadovai su krepšininkais surengė privačius susitikimus, kuriuose vienas lyderių Dwightas Howardas skundėsi dėl vyriausiojo trenerio Mike‘o D‘Antoni.
Norėdamas išbandyti visas galimybes D.Howardas vasarą taps laisvuoju agentu
Norėdamas išbandyti visas galimybes D.Howardas vasarą taps laisvuoju agentu 2013.05.20 11:15 Los Andželo „Lakers“ ekipos vidurio puolėjas Dwightas Howardas nusprendė nepratęsti sutarties su dabartiniu klubu prieš tai nepabandęs laisvojo agento statuso.
„Lakers“ rekomenduoja P.Gasoliui procedūras, dėl kurių veikiausiai tektų praleisti Europos čempionatą
„Lakers“ rekomenduoja P.Gasoliui procedūras, dėl kurių veikiausiai tektų praleisti Europos čempionatą 2013.05.08 13:43 Ispanų noras Europos krepšinio čempionate turėti visus pagrindinius krepšininkus gali neišsipildyti. Los Andželo „Lakers“ ekipa rekomendavo Pau Gasoliui pasidaryti kelių procedūras, kurios veikiausiai sutrukdytų aukštaūgiui pasirodyti Europos čempionate.
K.Bryantas: būdami geriausios formos ir sveiki, galime laimėti NBA čempionatą
K.Bryantas: būdami geriausios formos ir sveiki, galime laimėti NBA čempionatą 2013.05.01 09:38 Los Andželo „Lakers“ ekipos lyderis Kobe Bryantas bendraudamas su žiniasklaidos atstovais pažymėjo, jog jo atstovaujamas klubas yra pajėgus laimėti NBA čempionatą.
A.Jamisonas į „Lakers“ gretas neturėtų grįžti
A.Jamisonas į „Lakers“ gretas neturėtų grįžti 2013.04.30 16:27 Sezoną su Los Andželo „Lakers“ klubu jau baigęs Antawnas Jamisonas rudenį neturėtų grįžti į Los Andželo ekipą.