LFF

Lietuvos futbolo specialistai mokėsi iš buvusio Vokietijos rinktinės trenerio
Lietuvos futbolo specialistai mokėsi iš buvusio Vokietijos rinktinės trenerio 2015.06.02 19:37 Lietuvos futbolo treneriai praėjusią savaitę turėjo puikią galimybę dar labiau padidinti turimų savo žinių bagažą.
Su naujais aikštynais – tikslas Lietuvai užauginti naują Ronaldo
Su naujais aikštynais – tikslas Lietuvai užauginti naują Ronaldo 2015.06.01 17:53 Naujoji Lietuvos futbolo viltis – būsimasis Ronaldo – galės užaugti tada, kai kiekvienam norinčiam žaisti futbolą bus sudarytos geros sąlygos.
K. Sarsanija: „Norint tapti lyderiais „Atlantui“ reikia trofėjų“
K. Sarsanija: „Norint tapti lyderiais „Atlantui“ reikia trofėjų“ 2015.05.23 10:17 Šeštadienį dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės trofėjaus Šiauliuose susikausias dvi giliausias tradicijas turinčios komandos – Vilniaus „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Atlantas“.
„Žalgiris“ žais LFF taurės finale
„Žalgiris“ žais LFF taurės finale 2015.05.05 23:19 Vilniaus „Žalgiris“ antradienio vakarą užtikrintai žengė į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalą. Trenerio Valdo Dambrausko auklėtiniai Kaune vykusiose atsakomosiose turnyro pusfinalio rungtynėse rezultatu 2-0 įveikė „Spyrį“.
Britų ambasadorius Kaune ir Alytuje stebės Lietuvos futbolininkų dvikovas su Anglija ir Velsu
Britų ambasadorius Kaune ir Alytuje stebės Lietuvos futbolininkų dvikovas su Anglija ir Velsu 2014.08.27 11:50 Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinės dvikovas su Didžiosios Britanijos komandomis – Anglija ir Velsu – Kaune ir Alytuje planuoja stebėti ir Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Davidas Huntas.
D.Kančelskis: „Amber Cup“ turnyre laukia įdomūs ir pajėgūs varžovai”
D.Kančelskis: „Amber Cup“ turnyre laukia įdomūs ir pajėgūs varžovai” 2014.08.14 12:00 Nenumaldomai artėjant Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamam U-17 rinktinių tarptautiniam turnyrui “Amber Cup”, kuris startuos jau rugpjūčio 19 dieną, jam aktyviai ruošiasi Deivio Kančelskio treniruojama Lietuvos septyniolikmečių rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni).
Lietuvišką vaikų globos namų auklėtinių futbolo čempionatą laimėjo Kroatijai atstovavę alytiškiai
Lietuvišką vaikų globos namų auklėtinių futbolo čempionatą laimėjo Kroatijai atstovavę alytiškiai 2014.06.16 15:12 Savaitgalį Kaune finišavo socialinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projektas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“. Jo metu surengtą alternatyvų pasaulio futbolo čempionatą laimėjo Kroatijos spalvas atstovavę Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai.
Pasaulio futbolo čempionatas startavo ir Kaune
Pasaulio futbolo čempionatas startavo ir Kaune 2014.06.13 12:54 Ketvirtadienį Pasaulio futbolo čempionatas startavo ne tik Brazilijoje, bet ir Kaune. Devintus metus vyksta vaikų globos namų auklėtiniams skirtas futbolo ir aktyvaus laisvalaikio renginys „Pažink pasaulį futbolo aikštėje.“
Šešiskart moksleivių futbolo žaidynes „Golas“ laimėjusio Simno gimnazijos treneris: „Brazilai pagal titulus turės mus vytis“
Šešiskart moksleivių futbolo žaidynes „Golas“ laimėjusio Simno gimnazijos treneris: „Brazilai pagal titulus turės mus vytis“ 2014.06.12 11:32 724 gimnazijas ir mokyklas sutraukusios dešimtą kartą vykstančios moksleivių futbolo žaidynės „Golas“ trečiadienį finišavo Kaune. Po mėnesį trukusių varžybų nugalėtojais tapo Klaipėdos ir Simno moksleiviai.
Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis Baltijos taurės turnyrui
Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis Baltijos taurės turnyrui 2014.05.22 14:23 Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė repeticijoms prieš Europos čempionato atrankos startą išbandys jėgas su kaimynais – Baltijos taurės turnyre Latvijoje ir kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje. Į komandą artėjančioms rungtynėms pakviesti 24 žaidėjai, iš kurių 10 rungtyniauja “SMSCredit.lt A lygos” klubuose.
„Banga“ ir „Ekranas“ gavo UEFA licencijas
„Banga“ ir „Ekranas“ gavo UEFA licencijas 2014.05.05 22:30 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Apeliacinis licencijavimo komitetas patenkino Gargždų „Bangos" ir Panevėžio „Ekrano" apeliacijas dėl UEFA licencijų suteikimo 2014/15 metų sezonui.
11-ojo turo apžvalga: čempionas ir vicečempionas didina tempą
11-ojo turo apžvalga: čempionas ir vicečempionas didina tempą 2014.05.05 14:30 „SMScredit.lt A lygoje“ aukštesnes vietas užimančios komandos įrodinėjo savo pranašumą prieš mažiau taškų surinkusius klubus.
F.B.K. „Kaunas” viešai pristatė komandos sudėtį ir atnaujintą aprangą
F.B.K. „Kaunas” viešai pristatė komandos sudėtį ir atnaujintą aprangą 2014.04.28 09:51 Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ turėjo turiningą savaitgalį, kurio metu ne tik tvarkė Kauno regbio stadioną, kartu su kauniečių minia bėgo pusę maratono, bet ir atviroje fotosesijoje prie Kauno pilies pristatės šio sezono futbolininkus bei naujas dizaino ir išskirtines savo žaidybines aprangas.
„Žalgiriui“ pareikšti kaltinimai – atmesti
„Žalgiriui“ pareikšti kaltinimai – atmesti 2014.04.04 21:05 LFF informuoja, kad dėl minimų Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ rungtynių jokios medžiagos iš UEFA ir partnerio „Sportradar“, kad šios rungtynės būtų sutartos, nėra gauta. Buvo gautas patvirtinimas, kad rungtynės vyko sąžiningai, UEFA jokių pretenzijų neturi, todėl ikiteisminio tyrimo nėra ir negali būti.
Lietuvos rinktinė FIFA reitinge krenta žemyn
Lietuvos rinktinė FIFA reitinge krenta žemyn 2014.03.13 16:00 Lietuvos vyrų futbolo rinktinė ketvirtadienį paskelbtame naujausiame FIFA reitinge prarado tris pozicijas. Praėjusį mėnesį su 326 įskaitiniais taškais 102-oje vietoje buvusi mūsų šalies komanda dabar turi 314 balų ir rikiuojasi 105-a. Tačiau taip pat kaip ir Lietuvos nacionalinė ekipa taškus bei vietas reitinge prarado...
Klaipėdoje Europos lygos rungtynėmis nekvepia
Klaipėdoje Europos lygos rungtynėmis nekvepia 2014.03.13 15:30 Klaipėdos miesto stadione galėtų vykti UEFA Europos lygos pirmųjų atrankos etapų rungtynės, tačiau tam reikia per kelis mėnesius atlikti nemažai darbų. Tai pažymėjo uostamiestyje apsilankęs Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) infrastruktūros specialistas.
„Futboliukas“ Vilniuje įtraukė specialiųjų mokyklų vaikus
„Futboliukas“ Vilniuje įtraukė specialiųjų mokyklų vaikus 2014.03.07 13:54 Projektas „Futboliukas“ vaikams – daugiau nei sporto renginys. „Tik per žaidimą mes lavinamės, išmokstame, naujų dalykų, socialinių įgūdžių. „Futboliukas“ – tikrai pritaikytas vaikams ir pritaikytas džiaugtis“, - sakė „Atgajos“ mokyklos pedagogė Jurgita Januškaitė.
Į naują sezoną – su daugiau komandų ir naujomis ambicijomis
Į naują sezoną – su daugiau komandų ir naujomis ambicijomis 2014.03.06 16:00 „Jei pernai prieš sezoną buvo daug klausimų apie tai, ar visi klubai pajėgs baigti čempionatą, šįkart bendra atmosfera yra visai kitokia“, – pastebėjo lygos partnerės bendrovės „Pradas Media“ direktorius Justinas Garliauskas. „Bent septynios lygos komandos kalba apie planus iškovoti medalius.
„Trakus“ į pergales ves treneris E.Jankauskas
„Trakus“ į pergales ves treneris E.Jankauskas 2014.03.04 20:10 „Sveiki, aš atėjau tam, kad padėčiau jums tobulėti ir kartu siekti pergalių. Turite suprasti, kad nei aš, nei kas nors iš jūsų, vienas to nepadarys, todėl noriu, kad būtumėm komanda. Noriu, kad mus suptų gera atmosfera. Nebijokite bendrauti. Jei kyla klausimų, ateikite ir drąsiai klauskite“, - taip naujiesiems auklėtin...
Gamtos šėlsmas Turkijoje sutrukdė rinktinės planams
Gamtos šėlsmas Turkijoje sutrukdė rinktinės planams 2014.03.04 08:00 Į pirmą šių metų treniruočių stovyklą pirmadienio vakare atvykusiai Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei gamta Turkijoje paruošė nemalonių siurprizų. Populiariajame Antalijos kurorte lietuvius pasitiko ne saulė ir šiluma, o nesibaigianti liūtis ir audra, dėl kurios teko koreguoti komandos planus prieš artėjančias ko...
„Klaipėdos granitas" nugalėjo Latvijos ekipą
„Klaipėdos granitas" nugalėjo Latvijos ekipą 2014.03.03 18:54 Lietuvos futbolo A lygos čempionate debiutuosiantis „Klaipėdos granitas" sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. Roberto Poškaus auklėtiniai Liepojoje rezultatu 4:2 (4:0) nugalėjo FC „Liepaja-2" ekipą.
I.Pankratjevas: „Nė vienam žaidėjui durys į rinktinę neuždarytos“
I.Pankratjevas: „Nė vienam žaidėjui durys į rinktinę neuždarytos“ 2014.02.27 16:30 Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė kitą savaitę pradės pasiruošimą 2016 metų Europos čempionato atrankos turnyrui ir sužais pirmąsias kontrolines rungtynes. Mūsiškių varžovais Turkijoje kovo 5 dieną bus Kazachstano futbolininkai. Į rinktinę šioms rungtynėms dvikovai pakviestas 21-as žaidėjas.
Atšauktas Kaune turėjęs vykti „Futbolo diena 2014“ renginys
Atšauktas Kaune turėjęs vykti „Futbolo diena 2014“ renginys 2014.02.26 16:30 Kovo 1-ąją Kaune, „Žalgirio" arenoje numatytas renginys „Futbolo diena 2014" neįvyks. Renginio organizatoriai „Matthew Stannford" išplatino tokį pranešimą: Atsiprašome, bet deja turime pranešti nemalonią žinią - „Futbolo diena 2014" renginys, kovo 1-ąją turėjęs sudrebinti Kauno „Žalgirio" areną, yra atšaukiamas.
I.Pankratjevas: „Neilgos kelionės leis geriau pasiruošti išvykos rungtynėms“ (R.Hodgsono komentaras)
I.Pankratjevas: „Neilgos kelionės leis geriau pasiruošti išvykos rungtynėms“ (R.Hodgsono komentaras) 2014.02.23 18:30 Lietuvos nacionalinė rinktinė atrankoje dėl patekimo į 2016 metų Europos futbolo čempionatą kovo vienoje grupėje su Anglijos, Šveicarijos, Slovėnijos, Estijos ir San Marino komandomis. Tai paaiškėjo šeštadienį Nicoje ištraukus atrankos varžybų burtus. Atrankos varžybos vyks nuo 2014 m. rugsėjo iki 2015 m. spalio.
A lygos licencijas gavo 12 klubų
A lygos licencijas gavo 12 klubų 2014.02.06 20:00 Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A ir I lygos klubų licencijavimo sezonas. Po apeliacijų A lygos licencijos gavėjų skaičius padidėjo iki 12-os, o I lygos reikalavimus laiku įgyvendino 9-i klubai. Abiejų lygų dalyvių skaičius paaiškės pirmadienį po LFF Vykdomojo komiteto posėdžio.
„Futboliuko“ universitete – septintoji pedagogų laida
„Futboliuko“ universitete – septintoji pedagogų laida 2014.02.06 15:16 „Futboliukas - gera pramoga ir priežastis suburti tėvus ir vaikučius į vieną būrį”, - sako Trakų lopšelio-darželio „Ežerėlis“ pedagogė Ilona Zagurskienė.
A lygos licencijas pirmajame sprendimų etape gavo 5 klubai
A lygos licencijas pirmajame sprendimų etape gavo 5 klubai 2014.01.30 19:37 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) klubų licencijavimo procesas artėja prie finišo. Ketvirtadienį vykusiame Licencijavimo komiteto posėdyje A lygos licencijas gavo 5-i, I lygos licencijas - 6-i klubai. Likusieji klubai turės galimybę pateikti apeliacijas ir per savaitę ištaisyti trūkumus.
Lietuvos futbolo rinktinės trenerio poste darbą tęs I.Pankratjevas
Lietuvos futbolo rinktinės trenerio poste darbą tęs I.Pankratjevas 2013.12.20 22:33 Lietuvos futbolo rinktinė naujus metus pradės turėdama pastovų vairininką. Penktadienį posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas (VK) nutarė, jog nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio pareigose darbą galės pratęsti Igoris Pankratjevas.
Kitąmet stipriausioje Lietuvos lygoje galime išvysti dviženklį skaičių komandų
Kitąmet stipriausioje Lietuvos lygoje galime išvysti dviženklį skaičių komandų 2013.12.10 20:00 Prabėgus mėnesiui nuo praėjusio sezono pabaigos, Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su A lygos klubais jau pradėjo ruoštis kitų metų sezonui. Antradienį susirinkime Kaune aptartas 2013 metų čempionatas ir būsimo sezono gairės. Kitų metų A lygos čempionatą norima praplėsti nuo 9 iki 10 dalyvių.
Išrinkti Lietuvos futbolo geriausieji
Išrinkti Lietuvos futbolo geriausieji 2013.11.14 21:37 Tradiciniuose metų geriausių Lietuvos futbolo federacijos (LFF) futbolo žaidėjų ir trenerių rinkimuose - nauji laimėtojai. Aistruoliai ir specialistai daugiausiai balsų skyrė šį sezoną futbolo žemėlapyje naujai išdygusiomis ar atsiskleidusioms asmenybėms.