Justinas Šnioka

Lietuvos baidarių slalomo meistrai nepateko į Europos čempionato pusfinalį
Lietuvos baidarių slalomo meistrai nepateko į Europos čempionato pusfinalį 2017.06.01 19:20  Ketvirtadienį Slovėnijoje prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną vyrų vienviečių baidarių slalomo atrankoje startavo ir trys Lietuvos sportininkai. Pirmajame etape, kuriame buvo kovojama dėl 20 kelialapių į pusfinalį, Justinas Šnioka (133.09 sek.) buvo 39-as, Kipras Talačka ...
J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų
J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų 2016.04.17 20:47 Justinas Šnioka šiemet jau trečiose varžybose pasiekė geriausią rezultatą tarp lietuvių konkurencingiausioje baidarių K 1 vyrų klasėje. Kauno „Regesos“ atletas laimėjo trečiąją vietą Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Latvijos Valmieros VSA kubo atstovai Kasparas Pakeris ir Tomas Karlivanis užėmė pirmasias ...
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių  ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje 2016.04.12 14:45 Justinas Šnioka du kartus pakilo ant laimėtojų pakylos Latvijos Valmieros mieste vykusiose baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybose. Kauno klubo „Regesa“ atstovas laimėjo antrąją vietą I taurės etape ir trečiąją vietą II taurės etape vyrų K1 baidarių klasėje Latvijoje. Čempionu šioje baidarių klasėje du kartus tapo ...
Pasaulio baidarių slalomo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė liko paskutinė
Pasaulio baidarių slalomo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė liko paskutinė 2015.09.21 11:10 Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Paskutinį medalių komplektą išsidalino vyrai, dalyvavę komandinėje baidarių slalomo rungtyje.
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio čempionate į pusfinalį nepateko
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio čempionate į pusfinalį nepateko 2015.09.18 18:42 Didžiojoje Britanijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate penktadienį surengta vyrų vienviečių baidarių slalomo rungties atranka, kurioje dalyvavo ir trys Lietuvos sportininkai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate E.Baranauskaitė į pusfinalį nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate E.Baranauskaitė į pusfinalį nepateko 2015.09.16 20:08 Didžiojoje Britanijoje prasidėjusiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate trečiadienį startavo vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Erika Baranauskaitė.
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius 2015.05.30 15:37 Vokietijoje penktadienį prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną startavo visi keturi Lietuvos atstovai, nesugebėję įveikti kvalifikacijos barjero.
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius 2015.05.30 12:37 Vokietijoje penktadienį prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną startavo visi keturi Lietuvos atstovai, nesugebėję įveikti kvalifikacijos barjero.
Atvirose Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybose – šeimininkų pergalės
Atvirose Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybose – šeimininkų pergalės 2014.09.30 18:15 Sekmadienį Grigiškėse olimpinėse baidarių slalomo rungtyse aukščiausius laimėjimus pelnė Lietuvos baidarininkai.
Lietuviai startavo Europos baidarių slalomo čempionate
Lietuviai startavo Europos baidarių slalomo čempionate 2014.05.30 20:32 Vienoje (Austrija) prasidėjusiame Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate penktadienį startavo keturi Lietuvos baidarininkai.
Grigiškėse paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionai (papildyta)
Grigiškėse paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionai (papildyta) 2014.04.30 20:12 Sekmadienį Grigriškėse įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias 2014.04.14 11:51 Šeštadienį Valmieroje (Latvija) pagaliau buvo surengtas pirmasis Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame tarp prizininkų pateko ir lietuvis Justinas Šnioka.
Europos baidarių slalomo čempionate lietuviai tarp lyderių nepateko
Europos baidarių slalomo čempionate lietuviai tarp lyderių nepateko 2013.06.08 16:36 Šeštadienį Lenkijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate Lietuvos atstovams nepavyko patekti tarp lyderių.