Julija Jefimova

J.Jefimovos maldos neišklausytos: plaukikei neleista startuoti Rusijos olimpinėje atrankoje
J.Jefimovos maldos neišklausytos: plaukikei neleista startuoti Rusijos olimpinėje atrankoje 2016.04.15 22:56 Dėl meldoniumo skandalo kenčiančiai Rusijos plaukikei 24-erių metų Julijai Jefimovai nepavyko sulaukti malonės iš tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA).
V.Putinas: „Meldoniumas – tai ne dopingas“
V.Putinas: „Meldoniumas – tai ne dopingas“ (1) 2016.04.14 16:00 Skandalas dėl Rusijos sportininkų meldoniumo vartojimo pakrypo kita linkme – tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) trečiadienį paskelbė, jog tie sportininkai, kurių mėginyje meldoniumo kiekis neviršija 1 mikrogramo, galės pretenduoti į amnestiją ir artimiausiu metu sugrįžti į varžybas.
J.Jefimovai sužibo viltis dalyvauti olimpiadoje: plaukikei gali būti pritaikyta amnestija
J.Jefimovai sužibo viltis dalyvauti olimpiadoje: plaukikei gali būti pritaikyta amnestija (2) 2016.04.13 11:34 Pagrindinė Rūtos Meilutytės varžovė 24-erių metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova kovo 16-ą dieną antrą kartą per karjerą buvo pagauta vartojanti dopingą – jos mėginyje rasta meldoniumo pėdsakų.
Prieš Rio – alinantis Lietuvos plaukikų darbas ir normatyvų medžioklė
Prieš Rio – alinantis Lietuvos plaukikų darbas ir normatyvų medžioklė 2016.04.04 14:18 Tarptautinės plaukimo varžybos Švedijos sostinėje „Stockholm Swim Open” vėl sutraukė prie ekranų Lietuvos plaukimo aistruolius. Po ilgos pertraukos jei galėjo pamatyti, kaip plaukia bene didžiausia Lietuvos olimpinė plaukimo viltis – Rūta Meilutytė. Ji ir vėl buvo pirma 50 bei 100 m plaukimo krūtine rungtyse, pasiekusi ...
R.Meilutytė Švedijoje iškovojo antrąjį aukso medalį, G.Titenis pasidabino sidabru!
R.Meilutytė Švedijoje iškovojo antrąjį aukso medalį, G.Titenis pasidabino sidabru! 2016.04.02 20:00 Šeštadienį Stokholme baigėsi tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos. Paskutinę jų dieną medalius iškovojo du Lietuvos sportininkai.
R.Meilutytė su geriausiu rezultatu Švedijoje pateko į antrąjį finalą
R.Meilutytė su geriausiu rezultatu Švedijoje pateko į antrąjį finalą 2016.04.02 11:21 Stokholme (Švedija) vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose šeštadienį į „A“ finalus pateko visi trys Lietuvos sportininkai.
M.Sadauskas plaukimo varžybose Švedijoje finišavo penktas
M.Sadauskas plaukimo varžybose Švedijoje finišavo penktas 2016.04.01 19:19 Stokholme (Švedija) vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose penktas liko lietuvis Mindaugas Sadauskas.
M.Sadauskas plaukimo varžybose Švedijoje užtikrintai pateko į finalą
M.Sadauskas plaukimo varžybose Švedijoje užtikrintai pateko į finalą 2016.04.01 10:58 Švedijoje penktadienį tęsiasi tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai startavo į vietą Rio de Žaneiro olimpiadoje nusitaikęs lietuvis Mindaugas Sadauskas.
R.Meilutytė Švedijoje pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje ir iškovojo aukso medalį
R.Meilutytė Švedijoje pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje ir iškovojo aukso medalį (1) 2016.03.31 20:18 Švedijoje tęsiasi tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kuriose ketvirtadienį dėl medalių kovoja dvi ryškiausios Lietuvos plaukimo žvaigždės – Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis.
R.Meilutytė jau atrankoje pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą pasaulyje
R.Meilutytė jau atrankoje pasiekė antrą geriausią sezono rezultatą pasaulyje 2016.03.31 12:41 Švedijoje tęsiasi tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kurias galingai pradėjo 19-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.
G.Titenis Švedijoje iškovojo pirmąjį bronzos medalį
G.Titenis Švedijoje iškovojo pirmąjį bronzos medalį 2016.03.30 19:11 Švedijoje trečiadienį prasidėjo tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kuriose pirmąjį medalį iškovojo lietuvis Giedrius Titenis.
G.Titenis Švedijoje pateko į pirmąjį finalą
G.Titenis Švedijoje pateko į pirmąjį finalą 2016.03.30 12:10 Švedijoje trečiadienį prasidėjo „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos. Pirmasis iš lietuvių jose sėkmingai startavo Giedrius Titenis, patekęs į vakare vyksiantį 200 m plaukimo krūtine finalą.
R.Meilutytė pripažino, kad jos šeimoje meldoniumas taip pat vartojamas ir įgėlė J.Jefimovai
R.Meilutytė pripažino, kad jos šeimoje meldoniumas taip pat vartojamas ir įgėlė J.Jefimovai 2016.03.30 12:04 Į Švediją atvykusi ir startams „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose besiruošianti 19-metė lietuvė Rūta Meilutytė antradienį dalyvavo spaudos konferencijoje.
R.Meilutytė į varžybas Švedijoje išvyko kaip pagrindinė favoritė
R.Meilutytė į varžybas Švedijoje išvyko kaip pagrindinė favoritė 2016.03.29 16:21 Jau trečiadienį Švedijos sostinėje Stokholme prasidės tarptautinės „Stockholm Open“ plaukimo varžybos, kuriose startuos ir trys pajėgūs Lietuvos sportininkai.
J.Jefimova balandžio viduryje grįš į Rusiją laukti galutinio WADA sprendimo
J.Jefimova balandžio viduryje grįš į Rusiją laukti galutinio WADA sprendimo 2016.03.23 13:03 Į dopingo skandalą įklimpusi 23-ejų metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova iki balandžio 13-os dienos treniruosis Jungtinėse Amerikos Valstijose, o tada grįš į Rusiją bei lauks galutinio spredimo. „Šiuo metu J.Jefimova treniruojasi ten kur ir treniravosi bei tai darys iki balandžio 13-os dienos. Tada plaukikė grįš į Rusiją ...
Atliktas dar vienas teigiamas J.Jefimovos dopingo testas
Atliktas dar vienas teigiamas J.Jefimovos dopingo testas 2016.03.22 12:08 Keturis kartus pasaulio plaukimo čempione tapusi rusė Julija Jefimova toliau neišbrenda iš skandalų - rusijos televizijos kanalui „Rossiya 24“ plaukikės agentas Andrejus Mitkovas teigė, kad per dešimt dienų buvo atlikti net du teigiami J.Jefimovos dopingo testai. „Pirmasis mėginys buvo paimtas vasario 15-ą dieną ...
J.Jefimova neigia savo kaltę: „Kaip meldoniumo pėdsakai liko mano organizme - aiškinasi ekspertai“
J.Jefimova neigia savo kaltę: „Kaip meldoniumo pėdsakai liko mano organizme - aiškinasi ekspertai“ 2016.03.21 17:36 Praėjus penkioms dienoms po visą pasaulį apskriejusios žinios dėl 23-ejų metų rusės Julijos Jefimovos diskvalifikacijos dėl draudžiamos medžiagos meldoniumo vartojimo, plaukikė išplatino vaizdo įrašą, kuriame liūdnu veidu ir su ašaromis akyse skaito savo pranešimą bei teisinasi nežinojusi, kad nuo sausio 1-os dienos šis ...
Dopingo skandalų sukrėstas V.Putinas užsipuolė Rusijos sporto ministerijos atstovus
Dopingo skandalų sukrėstas V.Putinas užsipuolė Rusijos sporto ministerijos atstovus (2) 2016.03.17 11:21 Rusijos sportą vėl drebina dopingo skandalai. Po to, kai 2016 m. pradžioje tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) įtraukė meldoniumą į draudžiamų medžiagų sąrašą, buvo pagauti jau 99 sportininkai, tarp kurių – dvi ryškios Rusijos sporto žvaigždės tenisininkė Marija Šarapova ir plaukikė Julija Jefimova.
Viso gyvenimo diskvalifikacija? J.Jefimova antrą kartą įkliuvo su dopingu
Viso gyvenimo diskvalifikacija? J.Jefimova antrą kartą įkliuvo su dopingu (4) 2016.03.16 23:00 Viena didžiausių Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės konkurenčių 23-ejų metų rusė Julija Jefimova dar kartą pateko į dopingo skandalą. Nutekintoje informacijoje iš Rusijos plaukimo federacijos teigiama, kad keturis kartus pasaulio čempionės J.Jefimovos dopingo mėginys buvo teigiamas - plaukikė įkliuvo dėl draudžiamos ...
Pirmaisiais startais šį sezoną patenkinta ir R.Meilutytė, ir treneris
Pirmaisiais startais šį sezoną patenkinta ir R.Meilutytė, ir treneris 2016.03.15 17:02 Nespėjusi atsipūsti po pirmųjų startų išsigydžius trauma, olimpinė čempionė Rūta Meilutytė vėl kibo treniruotis ir rengtis svarbiausioms varžyboms – 2016 m. Olimpinėms žaidynėms. Praėjusį savaitgalį Škotijos sostinėje Edinburge vykusios tarptautinės plaukimo varžybos buvo vienas pasirengimo etapų, tačiau jo rezultatais ...
Visus penkis finalo plaukimus laimėjusi R.Meilutytė iškovojo antrąjį aukso medalį Edinburge
Visus penkis finalo plaukimus laimėjusi R.Meilutytė iškovojo antrąjį aukso medalį Edinburge 2016.03.13 19:27 Sekmadienį Edinburge (Škotija) baigėsi tarptautinės „Edinburgh International 2016“ plaukimo varžybos, kuriose antrąjį aukso medalį iškovojo 18-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.
R.Meilutytė Edinburge vykstančiose varžybose su geriausiu rezultatu pasiekė antrą finalą
R.Meilutytė Edinburge vykstančiose varžybose su geriausiu rezultatu pasiekė antrą finalą 2016.03.13 11:46 Edinburge (Škotija) sekmadienį tęsiasi tarptautinės „Edinburgh International 2016“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja po 7 mėnesių pertraukos į oficialias varžybas sugrįžusi 18-metė Rūta Meilutytė. Jau vieną aukso medalį (100 m plaukimo krūtine rungtyje) savo sąskaitoje turinti R.Meilutytė rytinėje sekmadienio sesijoje ...
Neįprasto formato plaukimo varžybose Edinburge M.Sadauskas užėmė 5-ą vietą
Neįprasto formato plaukimo varžybose Edinburge M.Sadauskas užėmė 5-ą vietą (2) 2016.03.12 20:47 Edinburge (Škotija) tęsiasi tarptautinės „Edinburgh International 2016“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir du Lietuvos sportininkai.
M.Sadauskas plaukimo varžybose Edinburge pateko į dar vieną finalą
M.Sadauskas plaukimo varžybose Edinburge pateko į dar vieną finalą 2016.03.12 12:22 Edinburge (Škotija) vykstančiose tarptautinėse „Edinburgh International 2016“ plaukimo varžybose į antrą finalą iškopė lietuvis Mindaugas Sadauskas.
Įspūdinga: R.Meilutytė jau pirmose varžybose vos nepagerino J.Jefimovos sezono rekordo
Įspūdinga: R.Meilutytė jau pirmose varžybose vos nepagerino J.Jefimovos sezono rekordo 2016.03.11 21:02 Edinburge (Škotija) penktadienį prasidėjo tarptautinės „Edinburgh International 2016“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – po 7 mėnesių pertraukos į oficialias varžybas sugrįžusi 18-metė Rūta Meilutytė ir taip pat Plimute (Anglija) besitreniruojantis Mindaugas Sadauskas.
Po ilgos pertraukos į plaukimo varžybas sugrįžusi R.Meilutytė Škotijoje užtikrintai pateko į finalą
Po ilgos pertraukos į plaukimo varžybas sugrįžusi R.Meilutytė Škotijoje užtikrintai pateko į finalą 2016.03.11 12:55 Penktadienį po 7 mėnesių pertraukos į oficialias plaukimo varžybas sugrįžo 18-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė.
J.Jefimova paskutinėje rungtyje Orlande pirmavo, bet liko be medalio
J.Jefimova paskutinėje rungtyje Orlande pirmavo, bet liko be medalio (1) 2016.03.06 10:35 Šeštadienį Orlande (JAV) baigėsi „Arena Pro Series“ plaukimo varžybos, kurių vainikuoti medaliu nesugebėjo 23-ejų metų rusė Julija Jefimova.
J.Jefimova Orlande iškovojo dar vieną aukso medalį, R.Dvariškytė laimėjo „B“ finalą
J.Jefimova Orlande iškovojo dar vieną aukso medalį, R.Dvariškytė laimėjo „B“ finalą (1) 2016.03.05 12:21 Orlande (JAV) vykstančiose „Arena Pro Series“ plaukimo varžybose ir toliau dominuoja 23-ejų metų rusė Julija Jefimova.
J.Jefimova Orlande pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje
J.Jefimova Orlande pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje (1) 2016.03.04 13:03 Pagrindinė lietuvės Rūtos Meilutytės varžovė Rio de Žaneiro olimpiadoje rusė Julija Jefimova demonstruoja vis geresnius rezultatus.
Pasaulio plaukimo čempionato medalių įskaitoje triumfavo amerikiečiai, rusai nepateko į pirmąjį dešimtuką
Pasaulio plaukimo čempionato medalių įskaitoje triumfavo amerikiečiai, rusai nepateko į pirmąjį dešimtuką 2015.08.09 19:58 Sekmadienį Kazanėje (Rusija) baigėsi pasaulio plaukimo čempionatas. Paskutinę pirmenybių dieną išdalinti likę 8 medalių komplektai.