Jasonas Jungas

Nugalėtojo taurę į viršų kėlęs R.Berankis prajuokino žiūrovus savo komentaru apie raketes
Nugalėtojo taurę į viršų kėlęs R.Berankis prajuokino žiūrovus savo komentaru apie raketes (1) 2019.08.19 12:13  Vankuveryje (Kanada) sekmadienį baigėsi ATP „Challenger“ serijos „Odlum Brown VanOpen“ vyrų teniso turnyras. Vienetų varžybų finale susitinka favoritas 29-erių metų lietuvis Ričardas Berankis (ATP-70) po permainingos 2 valandų 3 minučių kovos 6:3, 5:7, 6:4 įveikė 10-ą pagal skirstymą 30-metį taivanietį Jasoną Jungą ...
Pirmas didelis žingsnis link Tokijo olimpiados: R.Berankis laimėjo finalą Vankuveryje!
Pirmas didelis žingsnis link Tokijo olimpiados: R.Berankis laimėjo finalą Vankuveryje! (1) 2019.08.19 02:36 Vankuveryje (Kanada) sekmadienį baigėsi ATP „Challenger“ serijos „Odlum Brown VanOpen“ vyrų teniso turnyras. Vienetų varžybų finale susitinka favoritas 29-erių metų lietuvis Ričardas Berankis (ATP-76) po permainingos 2 valandų 3 minučių kovos 6:3, 5:7, 6:4 įveikė 10-ą pagal skirstymą 30-metį taivanietį Jasoną Jungą ...
R.Berankis po permainingos kovos pateko į „Challenger“ turnyro ketvirtfinalį
R.Berankis po permainingos kovos pateko į „Challenger“ turnyro ketvirtfinalį 2014.03.06 08:57 Japonijoje vykstančiame ATP „Challenger Tour“ serijos „Shimadzu All Japan Indoor Championships“ vyrų turnyre antrą pergalę iškovoojo pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis.