Irina Shayk

VIP pažinčių agentūros vadovas apie C.Ronaldo ir I.Shayk santykius: „Tai buvo priedanga, jis mylėjo berniukus“
VIP pažinčių agentūros vadovas apie C.Ronaldo ir I.Shayk santykius: „Tai buvo priedanga, jis mylėjo berniukus“ (9) 2020.10.01 07:39 Garsus VIP pažinčių agentūros vadovas Peteris Listermanas papasakojo, kad būtent jis anksčiau suvedė futbolininką Cristiano Ronaldo su modeliu iš Rusijos Irina Shayk. „Ronaldo ir Shayk pažintis? Taip, tai mano darbas. Jam tiesiog reikėjo priedangos, jis mylėjo berniukus. Tai turėjo būti vedybos dėl grožio. Jai reikėjo ...
 „Playboy“ modelis, garsiai skelbęs apie naktį su C.Ronaldo, įsigijo futbolo klubą
„Playboy“ modelis, garsiai skelbęs apie naktį su C.Ronaldo, įsigijo futbolo klubą (3) 2020.07.24 08:33 Čilės „Playboy“ modelis Daniella Chavez įsigijo mėgėjų futbolo klubą „Rancagua Sur“. 34-ų modelis tikisi padėti klubui patakti į Čilės aukščiausią futbolą lygą. Kiek anksčiau ji paleikė kitą Rancagua klubą, kuris varžėsi Elito divizione. „Dabar aš reprezentuoju „Rancagua Sur“ klubą. Netrukus jis taps profesionaliu klubu. ...
Buvusi C.Ronaldo mergina ir dar dvi modelės pusnuogės išreiškė palaikymą Rusijai
Buvusi C.Ronaldo mergina ir dar dvi modelės pusnuogės išreiškė palaikymą Rusijai 2018.07.08 10:04 Garsios Rusijos modelės, tarp kurių yra buvusi Cristiano Ronaldo mergina, šeštadienį savaip išreiškė palaikymą šalies rinktinei pasaulio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse. Irina Shayk, Natasha Poly ir Natalia Vodianova palaikymą Rusijos komandai parodė per seksualumo prizmę. Modelės kartu nusifotografavo pusnuogės, ...
C.Ancelotti: „C.Ronaldo rinkdavosi ledo vonias, nors jo namuose laukdavo Irina Shayk“
C.Ancelotti: „C.Ronaldo rinkdavosi ledo vonias, nors jo namuose laukdavo Irina Shayk“ (4) 2016.05.21 06:00 Madrido „Real“ ir Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo moterų dėmesiu tikriausiai nesiskundžia. Vienu metu portugalas draugavo su stulbinančio grožio Rusijos modeliu Irina Shayk, tačiau galiausiai jų keliai nukrypo į skirtingas puses. Spėjama, kad Irina paliko C.Ronaldo, nes jis jai rodė per mažai dėmesio.
Buvusi C.Ronaldo mergina neigia turėjusi romaną su S.Blatteriu
Buvusi C.Ronaldo mergina neigia turėjusi romaną su S.Blatteriu 2015.06.07 13:33 Rusijos supermodelis ir buvusi Madrido „Real“ klubo puolėjo Cristiano Ronaldo mergina Irina Shayk karštai paneigė gandus, kurie skelbė, jog ji susitikinėjo su FIFA prezidentu Seppu Blatteriu.
C.Ronaldo su mylimąja I.Shayk apsinuogino fotosesijoje
C.Ronaldo su mylimąja I.Shayk apsinuogino fotosesijoje 2014.05.19 19:55 Madrido „Real“ komandos lyderis Cristiano Ronaldo trumpam atitrūko nuo futbolo ir kartu su savo širdies drauge Irina Shayk prieš objektyvą pademonstravo savo kūno formas.
Interviu su Cristiano Ronaldo
Interviu su Cristiano Ronaldo 2013.01.07 11:14 Jau šį pirmadienį, sausio 7 dieną, paaiškės kas tapo geriausiu 2012 metų futbolininku ir laimėjo „Ballon d‘Or“ apdovanojimą. Vienas iš kandidatų yra Madrido „Real“ atakų lyderis Cristiano Ronaldo, tad siūlome jį pažinti iš arčiau šiuo interviu.
C.Ronaldo ruošiasi kariauti su UEFA
C.Ronaldo ruošiasi kariauti su UEFA 2012.09.14 16:38 Po susitikimo su Madrido „Real“ klubo prezidentu Florentino Perezu Portugalijos rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo pradėjo svarstyti galimybę atsisakyti dalyvauti visuose UEFA renginiuose, į kuriuos ateityje jis bus kviečiamas.