Glazgo Celtic

C.Du-Ri sustiprino „Fortuna“ klubo gretas
C.Du-Ri sustiprino „Fortuna“ klubo gretas 2012.06.09 13:15 Pietų Korėjos rinktinės gynėjas Cha Du-Ri prisijungė prie „Bundes“ lygos naujoko Diuseldorfo „Fortuna“ klubo ir su juo pasirašė dvejų metų sutartį.
„Sunderland“ klubą paliko vartininkas C.Gordonas
„Sunderland“ klubą paliko vartininkas C.Gordonas 2012.05.19 11:40 Buvęs Edinburgo „Hearts“ komandos vartų sargas Craigas Gordonas tapo laisvuoju agentu. Anglijos „Sunderland“ klubas nusprendė nebepratęsti sutarties su 29 metų vartininku.
G.Hooperis pelnė penkis įvarčius ir sutriuškino „Hearts“
G.Hooperis pelnė penkis įvarčius ir sutriuškino „Hearts“ 2012.05.13 16:32 Šiandien Škotijoje žaidė lietuviškasis Edinburgo „Hearts“ klubas, kuris svečiuose susitiko su Škotijos čempionu Glazgo „Celtic“ klubu. „Celtic“ savų žiūrovų akivaizdoje tiesiog pasišaipė iš „Hearts“ ir juos sutriuškino net 5-0.
C.Mulgrew gavo PFA metų Škotijos futbolininko apdovanojimą
C.Mulgrew gavo PFA metų Škotijos futbolininko apdovanojimą 2012.05.07 00:36 Sekmadienio vakarą, Škotijos profesionalių futbolininkų asociacija (PFA) paskelbė, kad geriausiu metų žaidėju yra išrinktas Glazgo „Celtic“ komandos gynėjas Charlie Mulgrew, o geriausiu metų jauniu tapo tos pačios ekipos narys Jamesas Forrestas.
„Celtic“ treneris šešis savo komandos mačus stebės iš tribūnų
„Celtic“ treneris šešis savo komandos mačus stebės iš tribūnų 2012.05.03 19:20 Škotijos Futbolo Asociacija (SFA) nubaudė Glazgo „Celtic“ klubo vyriausiąjį trenerį Neilą Lennoną – strategas šešias savo auklėtinių rungtynes bus priverstas stebėti iš tribūnų už tai, jog nesitvardė po pralaimėjimo šalies taurės pusfinalyje.
Į „Celtic“ komandos trenerio N.Lennono gyvybę pasikėsinę vyrai už grotų praleis penkerius metus
Į „Celtic“ komandos trenerio N.Lennono gyvybę pasikėsinę vyrai už grotų praleis penkerius metus 2012.04.27 15:51 Praėjusiais metais į Glazgo „Celtic“ komandos stratego Neilo Lennono gyvybę pasikėsinę vyrai sulaukė griežto teismo nuosprendžio. Už siuntinį, adresuotą treneriui, kuriame buvo sprogstamasis užtaisas, Trevoras Muirheadas ir Neilas McKenzie nuteisti kalėti penkeriems metams.
„Hearts“ įveikė „Celtic“ ir pateko į Škotijos taurės finalą
„Hearts“ įveikė „Celtic“ ir pateko į Škotijos taurės finalą 2012.04.15 17:21 Škotijos taurėje sekmadienio popietę buvo žaidžiamos pusfinalio rungtynės tarp Glazgo „Celtic“ ir Edinburgo „Hearts“, kurį atstovauja ne vienas lietuvis. Varžybas laimėjo ir į turnyro finalą pateko „Hearts“ futbolininkai.
„Celtic“ klubas domisi vartininku C.Gordonu
„Celtic“ klubas domisi vartininku C.Gordonu 2012.04.10 14:11 Anglijos spauda skelbia, kad „Sunderland“ ekipos vartininkas Craigas Gordonas yra patekęs į Glazgo „Celtic“ ekipos radarą. Yra labai realu, jog šis patyręs vartų sargas vasaros perėjimų metu gali persikelti rungtyniauti į Škotiją.
„Celtic“ užsitikrino Škotijos čempionų vardą
„Celtic“ užsitikrino Škotijos čempionų vardą 2012.04.07 19:23 Šeštadienio popietę Škotijoje buvo žaidžiamas 33 „Premier“ lygos turas, kuriame Glazgo „Celtic“ futbolininkai šventė pergalę, užsitikrindami šalies čempionų vardą.
Jaunasis Glazgo "Celtic" sirgalių vedlys
Jaunasis Glazgo "Celtic" sirgalių vedlys 2012.03.27 16:31 Škotijos Premier lygoje užtikrintai lyderiaujanti Glazgo "Celtic" komanda gali didžiuotis savo jaunaisiais sirgaliais.
Įspūdingame Glazgo derbyje pergalę šventė „Rangers“
Įspūdingame Glazgo derbyje pergalę šventė „Rangers“ 2012.03.25 17:17 Sekmadienio popietę įvyko principinis Škotijos „Premier“ lygos lyderių ir amžinų priešų – Glazgo „Rangers“ ir to paties miesto „Celtic“ dvikova, kurioje po įspūdingos kovos triumfavo namuose žaidę „reindžeriai“, nugalėję varžovus rezultatu 3-2.