Drop that smile

Lietuvos lėkščiasvydžio čempionai – Vilniaus klubas „Drop That Smile“
Lietuvos lėkščiasvydžio čempionai – Vilniaus klubas „Drop That Smile“ 2019.09.17 10:56 Praėjusį savaitgalį (rugsėjo 14-15 d.) Vilnius buvo tapęs Lietuvos lėkščiasvydžio čempionato miestu-šeimininku. Tai mišriosios grupės čempionatas, kuriame susirungė stipriausi 5 Lietuvos klubai ir vienas klubas iš kaimyninės Latvijos. Namų klubai pasirodė solidžiausiai, ko ir buvo tikimasi.
„Drop That Smile“ merginos iš prestižinio Europos turnyro parsivežė bronzos medalius
„Drop That Smile“ merginos iš prestižinio Europos turnyro parsivežė bronzos medalius 2019.03.05 16:36  Praėjusį savaitgalį (kovo 1 – 3 dienomis) Švedijos sostinėje vyko didžiausias Europos uždarų patalpų turnyras Hello Stockholm. Turnyre iš viso varžėsi 32 vyrų komandos ir 20 moterų komandų iš visos Europos. Turnyre dalyvavo ir dvi Lietuvos komandos: „Drop That Smile“ merginos ir „Kossmix“ vyrų komanda.
Lietuvos lėkčiasvydininkės – Baltijos regiono čempionės
Lietuvos lėkčiasvydininkės – Baltijos regiono čempionės 2019.01.22 20:16  Praėjusį savaitgalį (sausio 19 – 20 dienomis) Latvijos sostinėje jau penktąjį kartą įvyko Baltijos lėkščiasvydžio čempionų taurės varžybos (BUCCi), kur dalyvavo stipriausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos ir Rusijos lėkščiasvydžio komandos, bei svečiai iš Ukrainos. Stipriausias šalies vyrų klubas „Vorai“ ...
Lietuviai šturmavo Estijos lėkščiasvydžio turnyrą
Lietuviai šturmavo Estijos lėkščiasvydžio turnyrą 2018.04.16 21:25  Praėjusį savaitgalį (balandžio 14-15 d.) net keturios Lietuvos ekipos išvyko į Estijos sostinę, Taliną, varžytis didžiausiame Baltijos šalių lėkščiasvydžio turnyre – „Kick in de Kok 2018“. Lietuvaičiams tai žinomas turnyras, rengiamas dar nuo 2001 metų į kurį komandos vyksta kiekvienais metais.
Vilniaus „Vorai“ tarptautiniame turnyre „Rigas Rudens“ vėl iškovojo medalius
Vilniaus „Vorai“ tarptautiniame turnyre „Rigas Rudens“ vėl iškovojo medalius 2017.11.22 20:43  Praėjusį savaitgalį, lapkričio 18-19 dienomis, greta Rygos, vyko tradicinis, tarptautinis uždarų patalpų lėkščiasvydžio turnyras. Šiemet tai buvo rekordinis turnyras, kuriame dalyvavo viso net 42 komandos. Didžioji dalis komandų buvo iš Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos, tačiau būta komandų iš toliau – ...
Lietuviams Baltijos lėkščiasvydžio klubų taurės sidabras
Lietuviams Baltijos lėkščiasvydžio klubų taurės sidabras 2017.04.03 10:06  Balandžio 1-2 dienomis Salaspilyje (Latvija) vyko Baltijos lėkščiasvydžio klubų čempionatas, kuriame dalyvavo stipriausios Baltijos šalių komandos. Lietuvą šiais metais atstovavo stipriausia šalies vyrų komanda – „Vorai“ iš Vilniaus, ir moterų „Drop That Smile“ iš Vilniaus. Čempionatas vyko rato sistema.
Latvijos lėkščiasvydžio turnyro bronza iškeliavo į Lietuvą
Latvijos lėkščiasvydžio turnyro bronza iškeliavo į Lietuvą 2015.11.11 11:42 Lapkričio 7-8 dienomis Latvijoje, greta Rygos esančiose Ogrės ir Lielvardės gyvenvietėse vyko vienas didžiausių ir žinomiausių Baltijos šalių lėkščiasvydžio turnyrų – „Rigas Rudens“. Kaip ir kasmet, į turnyrą susirinko kiek daugiau nei 30 komandų iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos. Turnyre šiemet ...
Lietuvių ekipa dalyvavo Europos ultimeito klubų čempionato finale
Lietuvių ekipa dalyvavo Europos ultimeito klubų čempionato finale 2015.10.06 17:31 Vroclave, Lenkijoje jau 10-ą kartą vyko Europos klubų ultimeito čempionatas (EUCF), kuriame varžėsi stipriausi klubai iš visų Europos regionų.
Lietuvių komanda „Drop That Smile“ iškovojo kelialapį į Europos lėkščiasvydžio klubų čempionato finalus
Lietuvių komanda „Drop That Smile“ iškovojo kelialapį į Europos lėkščiasvydžio klubų čempionato finalus 2015.08.17 16:01 Savaitgalį sostinės lėkščiasvydžio klubas „Drop That Smile“ dalyvavo šiaurės regiono atrankos į Europos lėkščiasvydžio klubų čempionatą (EUCR-N) varžybose. Europos lėkščiasvydžio klubų čempionato finalinės varžybos (EUCF) vyks spalio 2 - 4 dienomis Vroclavo mieste, Lenkijoje.
Lietuvos ultimeito komanda debiutavo pasaulinio lygio turnyre „Windmill windup“
Lietuvos ultimeito komanda debiutavo pasaulinio lygio turnyre „Windmill windup“ 2015.06.19 10:36 Birželio 12-14 dienomis Amsterdame, Nyderlanduose, vyko „Windmill windup“ ultimeito turnyras. Tai didžiausias Europoje tokio pobūdžio turnyras, kuris priėmė 80 komandų iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos. Turnyro dalyviai varžėsi trejuose divizionuose: atviriąjame (40), mišriąjame (24) ir moterų (16). Turnyro mąstas ...