Dortmundo Borussia

M.Gotze pratęsė sutartį su „Borussia“
M.Gotze pratęsė sutartį su „Borussia“ 2012.03.27 17:34 Vokietijos čempionai Dortmundo „Borussia“ šiandien oficialiai paskelbė, kad perspektyvusis klubo saugas Mario Gotze pratęsė sutartį iki 2016 metų vasaros.
„Borussia“ svečiuose tiesiog pasityčiojo iš „Koln“  (VISI REZULTATAI)
„Borussia“ svečiuose tiesiog pasityčiojo iš „Koln“ (VISI REZULTATAI) 2012.03.25 20:38 Vokietijos „Bundes“ lygoje šiandien buvo užbaigtas 27 turas. Jame triuškinančią pergalę svečiuose iškovojo dabartiniai šalies čempionai ir lyderiai Dortmundo „Borussia“. Jie rezultatu 6-1 įveikė „Koln“ klubą.
L.Barriosas vasarą gali persikelti į Kiniją
L.Barriosas vasarą gali persikelti į Kiniją 2012.03.23 00:29 Turtingoji Kinijos lyga gali pasipildyti dar vienu žaidėju žaidžiančiu Europoje. Pasak dienraščio „Bild“ Guangdžou „Evergrande“ klubas vasarą gali susistiprinti Dortmundo „Borussia“ ekipos puolėju Lucasu Barriosu.
„Borussia“ tik po pratęsimo įveikė „Greuther Furth“ ir pateko į Vokietijos taurės finalą
„Borussia“ tik po pratęsimo įveikė „Greuther Furth“ ir pateko į Vokietijos taurės finalą 2012.03.21 11:08 Antradienį vakare Dortmundo „Borussia“ tik po pratęsimo, pačioje rungtynių pabaigoje, rezultatu 1-0 įveikė „Greuther Furth“ klubą ir pateko į Vokietijos taurės finalą.
„Borussia“ klubas namuose įveikė „Werder“
„Borussia“ klubas namuose įveikė „Werder“ 2012.03.17 18:28 Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse startavo 26 turo rungtynės. Čempionato lyderis Dortmundo „Borussia“ klubas, namuose, minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Brėmeno „Werder“ komandos pasipriešinimą. Vienintelį įvartį šiame susitikime įmušė japonas Shinji Kagawa.
„Real“ klubas vasarą sieks išnuomoti N.Sahiną
„Real“ klubas vasarą sieks išnuomoti N.Sahiną 2012.03.17 15:47 Ispanijos pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas artėjančią vasarą ketina išklausyti visas komandas, norinčias išsinuomoti turką Nuri Sahiną, rašo ispanų spauda. Trenerio Jose Mourinho manymu, 23 metų saugas yra dar nepasiruošęs aukščiausio lygio futbolui, todėl jį bus siekiama išnuomoti.
J.Kloppas džiaugiasi, jog M.Gotze sparčiai sveiksta
J.Kloppas džiaugiasi, jog M.Gotze sparčiai sveiksta 2012.03.17 15:16 Europos grandų viliojamas Dortmundo „Borussia“ klubo saugas Mario Gotze jau artimiausiu metu turėtų grįžti į rikiuotę. Komandos vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas džiaugiasi, kad jo auklėtinis sparčiai sveiksta po patirtos traumos.
F.Ribery: „Miuncheno „Bayern“ nebijo nieko“
F.Ribery: „Miuncheno „Bayern“ nebijo nieko“ 2012.03.17 12:49 Miuncheno „Bayern“ klubo narys Franckas Ribery, po penktadienio UEFA Čempionų lygos burtų, teigė, kad gautas „Marseille“ varžovas nėra silpnas, nes ketvirtfinalyje silpnų priešininkų nebūna.
O.Rehhagelis: „Rungtynėse su „Bayern“ turime parodyti drąsą“
O.Rehhagelis: „Rungtynėse su „Bayern“ turime parodyti drąsą“ 2012.03.15 19:23 Berlyno „Hertha“ treneris Otto Rehhagelis nenori, kad jo komanda taptų trečiąja auka šią savaitę, praleidusia septynis įvarčius nuo Miuncheno „Bayern“ ekipos. Strategas tikisi, kad jo auklėtiniai nepabūgs varžovų ir kausis drąsiai.
I.Perišičius: „Mane žudo suolo trynimas, kol komanda skina pergales“
I.Perišičius: „Mane žudo suolo trynimas, kol komanda skina pergales“ 2012.03.15 17:51 Vokietijos čempionų titulą ginančioje Dortmundo „Borussia“ komandoje rungtyniaujantis atakuojantis saugas Ivanas Perišičius skundžiasi, jog nuolat negauna šanso išbėgti į aikštę ir teigia, kad tai jį „žudo“.
T.Kroosas: „Pergale prieš „Basel“ ekipą pasiuntėme pavojaus signalą savo varžovams“
T.Kroosas: „Pergale prieš „Basel“ ekipą pasiuntėme pavojaus signalą savo varžovams“ 2012.03.15 16:13 Miuncheno „Bayern“ klube rungtyniaujantis Toni Kroosas labai džiaugiasi antradienį UEFA Čempionų lygoje, aštuntfinalio etape, pasiekta triuškinančia pergale 7-0 prieš Šveicarijos „Basel“ ekipą ir teigia, jog tai savotiškas pavojaus signalas jų būsimiems varžovams.
A.Robbenas: „Pasiilgsiu J.Kloppo“
A.Robbenas: „Pasiilgsiu J.Kloppo“ 1970.01.01 03:00 Vakar Jurgenas Kloppas pranešė, kad pasibaigus sezonui jis paliks Dortmundo „Borussia“ ekipos gretas. Tai buvo gan netikėta žinia, kuri sulaukė daug atgarsio. Manoma, kad charizmatiškasis treneris gali atvykti į Angliją, o Vokietijoje jo pasiilgs net ir aršiausi varžovai.
Vokietijos taurė: „Bayern“ klubo žygį sustabdė katastrofa baudinių serijoje
Vokietijos taurė: „Bayern“ klubo žygį sustabdė katastrofa baudinių serijoje 1970.01.01 03:00 Miuncheno „Bayern“ futbolininkai antradienio vakarą paslydo Vokietijos taurės (DFB-Pokal) pusfinalyje. Trenerio Josepo Guardiolos auklėtiniai namuose po pratęsimo (1-1) ir vienuolikos metrų baudinių serijos (0-2) nusileido Dortmundo „Borussia“ ekipai.