Diego Maradona

Pele: „D.Maradona mane myli“
Pele: „D.Maradona mane myli“ 2012.06.03 00:49 Legendiniai futbolininkai Pele ir Diego Maradona toliau linksmina žiniasklaidos atstovus. Ne paslaptis, kad pastaruoju metu, tarp šių asmenų, yra įsismarkavęs žodžių karas.
D.Maradona – kandidatas į JAE futbolo rinktinės trenerio postą
D.Maradona – kandidatas į JAE futbolo rinktinės trenerio postą 2012.05.17 10:38 Jungtinių Arabų Emiratų futbolo asociacijos (JAE FA) prezidentas Yousefas Al Serkalas atskleidė, kad vieno iš šios šalies klubų, Dubajaus „Al Wasl“, strategas Diego Maradona yra galimų JAE futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio kandidatų sąraše.
D.Maradona: „Nenustebčiau, jeigu J.Guardiola imtų treniruoti „Chelsea“
D.Maradona: „Nenustebčiau, jeigu J.Guardiola imtų treniruoti „Chelsea“ 2012.05.12 11:48 Legendinis Argentinos futbolininkas Diego Maradona pareiškė, kad jis nenustebtų, jeigu „Barcelona“ ekipos trenerio postą paliekantis Josepas Guardiola šią vasarą parims Londono „Chelsea“ ekipos vairą.
I.Casillasas: „Jei būčiau treneris, norėčiau būti toks kaip J.Mourinho“
I.Casillasas: „Jei būčiau treneris, norėčiau būti toks kaip J.Mourinho“ 2012.04.20 15:56 Ilgametis Madrido „Real“ klubo vartų sargas Ikeras Casillasas pripažino, kad jei baigęs karjerą nuspręs tapti treneriu, jis seks dabartinio komandos stratego Jose Mourinho pavyzdžiu.
D.Maradona: „Bayern“ čempionų lygos pusfinalyje įveiks „Real“
D.Maradona: „Bayern“ čempionų lygos pusfinalyje įveiks „Real“ 2012.04.14 11:20 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona metė akmenį į Madrido „Real“ klubo daržą teigdamas, kad Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos pusfinalyje įveiks Madrido komandą ir pateks į turnyro finalą.
D.Maradona: „Sakyti, kad Neymaras geresnis už L.Messi yra kvaila“
D.Maradona: „Sakyti, kad Neymaras geresnis už L.Messi yra kvaila“ 2012.04.13 08:44 Legendinis Argentinos nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjas Diego Maradona pareiškė, jog sakyti, kad „Santos“ klubo puolėjas Neymaras yra geresnis žaidėjas už „Barcelona“ ekipos lyderį Lionelį Messi, yra tiesiog kvaila.
Pele: „L.Messi nėra geresnis nei už mane, nei už Neymarą“
Pele: „L.Messi nėra geresnis nei už mane, nei už Neymarą“ 2012.04.12 07:42 Vienas geriausių istorijoje futbolininkų brazilas Pele užtarė savo tautietį, „Santos“ klubo puolėją Neymarą, ir pareiškė, kad jis yra geresnis už geriausiu pasaulio futbolininku tris metus iš eilės pripažintą argentinietį Lionelį Messi.
D.Maradona išreiškė norą treniruoti Bahreino futbolo rinktinę
D.Maradona išreiškė norą treniruoti Bahreino futbolo rinktinę 2012.04.07 02:08 Jungtinių Arabų Emyratų „Al-Wasl“ komandos vyriausiasis treneris Diego Maradona išreiškė norą treniruoti Bahreino nacionalinęfutbolo rinktinę.
A.Brehme: „L.Messi geresnis už D.Maradoną“
A.Brehme: „L.Messi geresnis už D.Maradoną“ 2012.04.05 16:10 Legendinis Vokietijos nacionalinės rinktinės gynėjas Andreasas Brehme pasidalino mintimis apie „Barcelona“ klube rungtyniaujantį puolėją Lionelį Messi ir pareiškė manantis, kad jis yra geresnis už legendinį Diego Maradoną.
Daina apie D.Maradoną Dubajuje
Daina apie D.Maradoną Dubajuje 2012.04.05 15:00 Vienas geriausių visų laikų futbolininkų, legendinis argentinietis Diego Maradona, šiuo metu treniruojantis Dubajaus "Al Wasl" futbolo klubą, susilaukė ir arabų muzikantų dėmesio.
D.Maradona: „S.Aguero turėtų persikelti į „Real“
D.Maradona: „S.Aguero turėtų persikelti į „Real“ 2012.04.03 21:02 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona įsitikinęs, jog „Manchester City“ komandos puolėjas Sergio Aguero privalo persikelti rungtyniauti į Madrido „Real“ klubą.
D.Maradona tribūnose užsipuolė jo žmoną įžeidinėjusius sirgalius
D.Maradona tribūnose užsipuolė jo žmoną įžeidinėjusius sirgalius 2012.03.30 14:17 Jungtinių Arabų Emiratų „Al Wasl“ klubo treneris Diego Maradona rungtynių metu buvo sustabdytas lipantis į tribūnas aiškintis santykių su sirgaliais, kurie nepagarbiai atsiliepė apie jo žmoną Veronicą.
D.Maradonos reakcija į netaiklų smūgį - kūlverstis
D.Maradonos reakcija į netaiklų smūgį - kūlverstis 2012.03.26 17:41 Yra žmonių, manančių, kad futbolo legenda argentinietis Diego Maradona Dubajaus klubą "Al Wasl" ėmėsi treniruoti tik dėl pinigų, tačiau abejingumu komandai šio trenerio kaltinti negalima.
C.Tevezui grįžti į „Manchester City“ patarė D.Maradona
C.Tevezui grįžti į „Manchester City“ patarė D.Maradona 2012.03.23 14:07 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona atskleidė, kad jis savo tautiečiui Carlosui Tevezui patarė nutraukti nesantaiką su vyriausiuoju „Manchester City“ komandos treneriu Roberto Mancini bei grįžti į klubą.
„Napoli“ savininkas A.De Laurentiis: „Negalima žaisti trijų varžybų per savaitę“
„Napoli“ savininkas A.De Laurentiis: „Negalima žaisti trijų varžybų per savaitę“ 2012.03.16 10:51 Italijos klubo „Napoli“ savininkas Aurelio De Laurentiis teigia, kad geriausios Europos futbolo lygos turėtų atsisakyti iškritimo zonos bei mažinti rungtyniaujančių komandų skaičių. Jo teigimu, tai investuotojams suteiktų daugiau užtikrintumo, o žaidėjai jaustų mažesnę įtampą.