Diego Maradona

L.Messi: „Nebūtina laimėti pasaulio čempionatą, norint tapti pačiu geriausiu“
L.Messi: „Nebūtina laimėti pasaulio čempionatą, norint tapti pačiu geriausiu“ 2014.05.10 17:00 „Barcelona“ komandos puolėjas Lionelis Messi mano, kad jam nėra būtina iškovoti pasaulio čempionato aukso medalius, jog būtų atsimenamas kaip vienas geriausių futbolininkų istorijoje. Keturis kartus geriausiu planetos futbolininku pripažintas 26 metų argentinietis jau dabar yra lyginamas su tokiomis legendomis kaip bra...
Ar žinojote, kad..? (Nr. 77)
Ar žinojote, kad..? (Nr. 77) 2014.03.31 07:30 Futbolo naujienų portalas Įvartis.net tęsia įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones.
D.Maradona: „Turėdamas L.Messi „Bayern“ būtų neįveikiamas“
D.Maradona: „Turėdamas L.Messi „Bayern“ būtų neįveikiamas“ 2014.03.26 19:00 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona neabejoja, kad jei „Barcelona“ komandos lyderis Lionelis Messi nuspręstų persikelti į Miuncheno „Bayern“, pastarasis būtų neįveikiamas. Buvęs futbolininkas taip pat užsiminė ir apie vasarą prie bavarų prisijungsiantį Robertą Lewandowskį.
Anglijoje įmuštas įvartis ranka
Anglijoje įmuštas įvartis ranka 2014.03.14 14:30 Legendinis Argentinos ir viso pasaulio futbolininkas Diego Maradona nėra vienintelis, kuriam pavyko įmušti įvartį ranka. Tai šią savaitę sugebėjo padaryti ir „Newcastle“ jaunimo komandos narys Olivieris Kemenis. 17-metis futbolininkas įvartį įmušė į Londono „Chelsea“ ekipos bendraamžių vartus, kuomet rezultatas dar buv...
D.Maradona: „Pele visada bus antras“
D.Maradona: „Pele visada bus antras“ 2014.01.27 14:30 Futbolo legendų žodžių karas – tęsiasi. Šį kartą užsitęsusią tylą nutraukė Diego Maradona, kuris dar kartą sviedė akmenį į Pele daržą. Argentinietis pareiškė, kad brazilas tiek futbolo, tiek sporto istorijoje visada bus antras. D.Maradoną supykdė žmonių pasakymai, esą Pele „Auksinis kamuolys“ buvo įteiktas anksčiau nei...
Legendinis D.Maradona didelį pilvą iškeitė į raumeningą kūną
Legendinis D.Maradona didelį pilvą iškeitė į raumeningą kūną 2013.12.13 12:45 Daugiau nei prieš dešimtmetį karjerą baigęs legendinis Argentinos ir viso pasaulio futbolininkas Diego Maradona pakeitė požiūrį į gyvenimą ir pradėjo dėmesį skirti sveikai mitybai. Kurį laiką su nutukimu kovojęs 53 metų argentinietis dabar apie tai gali pamiršti.
Ar žinojote, kad..? (Nr. 37)
Ar žinojote, kad..? (Nr. 37) 2013.11.11 07:30 Tęsiame įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones.
D.Maradona: „S.Aguero yra tikras ištižėlis“
D.Maradona: „S.Aguero yra tikras ištižėlis“ 2013.10.31 08:00 Futbolo legenda Diego Maradona vakar šventė savo 53-iąjį gimtadienį. Visgi jo metu argentinietis davė ne tokį linksmą interviu. D.Maradona išreiškė nepasitenkinimą savo buvusiu žentu Sergio Aguero ir pavadino jį ištižėliu. Priminsime, kad „Manchester City“ puolėjas ir D.Maradonos dukra Giannina Maradona išsiskyrė sausi...
Ar žinojote, kad..? (Nr. 24)
Ar žinojote, kad..? (Nr. 24) 2013.09.27 07:00 Futbolo naujienų portalas Įvartis.net tęsia įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones. 1. Ar žinojote, kad F.Totti karjerą galėjo pradėti „Milan“ klube? „Roma“ klubo ...
G.Higuainas: „Neapolis man primena Argentiną“
G.Higuainas: „Neapolis man primena Argentiną“ 2013.09.17 10:15 „Napoli“ klubo puolėjas Gonzalo Higuainas pareiškė, kad jis Italijos komandoje jaučiasi lyg namuose, kadangi Neapolis jam primena Argentiną. Priminsime, kad „Napoli“ G.Higuainą įsigijo iš Madrido „Real“ klubo už 37,5 mln. eurų. Argentinietis „Napoli“ ekipoje turi pakeisti į PSG išvykusį Edinsoną Cavanį.
Ar žinojote, kad..? (Nr. 11)
Ar žinojote, kad..? (Nr. 11) 2013.08.12 11:00 Naujo futbolo sezono belaukiant Įvartis.net tęsia įdomių faktų rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje kiekvieną pirmadienį ir penktadienį pateikiame po penkis faktus apie futbolininkus, futbolą bei su juo susijusius dalykus bei žmones. 1. Ar žinojote, kad dėl I.Casillaso kaltės jo tėvas neišlošė milijono? ...
Supykęs D.Maradona spyrė fotografui į tarpukojį
Supykęs D.Maradona spyrė fotografui į tarpukojį 2013.07.30 12:52 Fotografui Enrique Medina ilgai įsimins praėjusio sekmadienio akistata su legendiniu futbolininku Diego Maradona. Pastarąjį išeinantį iš tėvo namų nufotografuoti norėjęs „paparacis“ sulaukė netikėto atsako – labai skaudaus spyrio į tarpukojį. 52 metų fotografo teigimu, Diego nusitaikė taip, tarsi atliktų baudos smūgį.
D.Maradona: „Brazilijos pergalė prieš Ispaniją nieko nereiškia“
D.Maradona: „Brazilijos pergalė prieš Ispaniją nieko nereiškia“ 2013.07.02 13:19 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona dar kartą sviedė akmenį į kitos legendos Pele ir Brazilijos rinktinės daržą. 52 metų argentinietis yra įsitikinęs, kad FIFA Konfederacijų taurės šeimininkai finale nebūtų įveikę ispanų, jei jis būtų vykęs kitoje šalyje.
D.Maradona: L.Messi vis dar geresnis už C.Ronaldo
D.Maradona: L.Messi vis dar geresnis už C.Ronaldo 2013.03.05 07:25 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona toliau lygina Ispanijos „Barcelona“ komandos lyderį Lionelį Messi ir Madrido „Real“ ekipos generolą Cristiano Ronaldo. 52 metų argentinietis įsitikinęs, kad jo tautietis yra vis dar geresnis už portugalą.
Top 10: storiausi visų laikų futbolininkai
Top 10: storiausi visų laikų futbolininkai 2013.01.25 12:43 Sporto portalas sportas.lt pristato storiausių visų laikų futbolininkų dešimtuką. Šį kartą skaitytojai turės galimybę sužinoti apie futbolininkus, kurie nepaisant didelio svorio rungtyniavo arba vis dar rungtyniauja profesionaliai.
D.Maradona: „Trenerio darbas man kelia šleikštulį“
D.Maradona: „Trenerio darbas man kelia šleikštulį“ 2013.01.16 14:01 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona ketina baigti trenerio karjerą. Buvęs Argentinos „Boca Juniors“ ir Italijos „Napoli“ ekipų lyderis patikino, kad po nenusisekusio darbo Dubajaus „Al Wasl“ klube jis prarado aistrą ir norą tęsti šią veiklą.
S.Aguero išsiskyrė su D.Maradonos dukra
S.Aguero išsiskyrė su D.Maradonos dukra 2013.01.05 17:31 „Manchester City“ klubo puolėjas Sergio Aguero išsiskyrė su savo žmona. Nepaisaint to, puolėjas Anglijoje jaučiasi laimingas.
Top 10: geriausi visų laikų puolėjai
Top 10: geriausi visų laikų puolėjai (3) 2012.12.14 12:27 Kaip ir kiekvieną savaitę sporto portalas sportas.lt pristato dar vieną Top 10. Šį kartą apžvelgsime visų laikų geriausius puolėjus futbolo istorijoje, tarp kurių yra ir vis dar rungtyniaujančių futbolininkų pavardžių.
Legendinis D.Maradona gali persikelti į Angliją?
Legendinis D.Maradona gali persikelti į Angliją? 2012.10.30 19:23 Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, tvirtinančių, kad praėjusį sezoną iš Anglijos „Premier“ lygos į žemesnį futbolo divizioną iškritęs „Blackburn“ klubas ketina siūlyti trenerio darbą legendiniam Diego Maradonai, kuris jau tris mėnesius yra bedarbis.
D.Maradona laukia šeimos pagausėjimo
D.Maradona laukia šeimos pagausėjimo 2012.09.21 20:18 Argentinos ir viso pasaulio legenda Diego Maradona dar kartą taps tėčiu. 51 metų argentiniečio naujoji žmona Veronica Ojeda patvirtino spaudoje pasirodžiusius pranešimus, kad jos nėštumo testas – teigiamas.
D.Maradona: „C.Ronaldo niekada nepasieks L.Messi lygio“
D.Maradona: „C.Ronaldo niekada nepasieks L.Messi lygio“ 2012.07.22 21:17 Neseniai trenerio darbo „Al Wasl“ klube netekęs Diego Maradona nusprendė pažerti kritikos Madrido „Real“ komandos žvaigždei Cristiano Ronaldo. Argentiniečio įsitikinimu, portugalas niekada nepasieks geriausio planetos futbolininko Lionelio Messi lygio.
Fizioterapeutas F.Signorini: „Šiemet L.Messi pasieks savo karjeros viršūnę“
Fizioterapeutas F.Signorini: „Šiemet L.Messi pasieks savo karjeros viršūnę“ 2012.07.17 15:15 Argentinos futbolo rinktinės fizioterapeutas Fernando Signorini įsitikinęs, kad geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi šiemet pasieks savo karjeros viršūnę.
Atleistasis D.Maradona „Al Wasl“ klubo vadovams parašė atvirą laišką
Atleistasis D.Maradona „Al Wasl“ klubo vadovams parašė atvirą laišką 2012.07.12 13:24 Šią savaitę iš Jungtinių Arabų Emiratų „Al Wasl“ ekipos vyriausiojo trenerio pareigų atleistas legendinis argentinietis Diego Maradona parašė komandos vadovybei laišką, kuriame išdėstė norėjęs toliau dirbti klube ir nepritariantis sprendimui jį atleisti.
5 ryškiausi D.Maradonos atsiminimai „Al Wasl“ klube
5 ryškiausi D.Maradonos atsiminimai „Al Wasl“ klube 2012.07.11 08:50 Vakar Jungtinių Arabų Emiratų „Al Wasl“ klubas paskelbė, kad iš vyiausiojo komandos treneriopareigų atleidžia legendinį Diego Maradona, nepateisinusį ekipos vadobų lūkesčių. Strategas prie komandos vairo praleido 436 dienas.
„Al Wasl“ klubas atleido trenerį D.Maradona
„Al Wasl“ klubas atleido trenerį D.Maradona 2012.07.10 22:08 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona turės ieškotis naujos darbovietės. Dubajaus „Al Wasl“ komandos vadovai atsižvelgę į rezultatus nusprendė argentinietį atleisti.
D.Maradona: „Ispanai pakėlė futbolą į kitą lygį“
D.Maradona: „Ispanai pakėlė futbolą į kitą lygį“ 2012.07.03 11:08 Legendinis Argentinos rinktinės narys Diego Maradona pasidalino mintimis apie Europos futbolo čempionų titulą sekmadienį apgynusią Ispanijos rinktinę ir pareiškė, kad ispanai pakėlė futbolą į kitą lygį, o jų žaidimo mechanizmo sustabdyti nepavyktų niekam.
D.Maradona: „Jei Čekija nori laimėti, visų pirma turi uždengti C.Ronaldo“
D.Maradona: „Jei Čekija nori laimėti, visų pirma turi uždengti C.Ronaldo“ 2012.06.21 14:56 Gyva Argentinos futbolo legenda Diego Maradona tikina, kad, jeigu Čekijos rinktinė Europos čempionate nori įveikti Portugaliją, tuomet turi dėti visas pastangas, jog kuo mažiau erdvės aikštelėje turėtų Cristiano Ronaldo.
D.Maradonos auklėtinis pakartojo legendinį Z.Zidane‘o smūgį varžovui
D.Maradonos auklėtinis pakartojo legendinį Z.Zidane‘o smūgį varžovui 2012.06.11 14:37 Sekmadienį vykusiose GCC Čempionų lygos finalo rungtynėse legendinio Diego Maradonos vadovaujamo „Al Wasl“ klubo vartininkas Majidas Nasseras prisiminė legenda tapusį Zinedine‘o Zidane‘o smūgį galva varžovui į krūtinę ir jį pakartojo.
D.Maradona Europos čempionate palaikys Vokietiją
D.Maradona Europos čempionate palaikys Vokietiją 2012.06.08 11:28 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona teigė, kad jis Europos futbolo čempionato favorite laiko Vokietijos nacionalinę komandą, kurią jis ir palaikys šiose Europos futbolo pirmenybėse.
D.Maradona: „Al Wasl“ neišgali įsigyti D.Drogbos“
D.Maradona: „Al Wasl“ neišgali įsigyti D.Drogbos“ 2012.06.05 07:52 Dubajaus „Al Wasl“ klubo vyriausiasis treneris Diego Maradona patvirtino, kad jo treniruojamoji ekipa neketina iš Londono „Chelsea“ mėginti įsigyti puolėjo Didiero Drogbos.