Diego Maradona

Argentinos prezidentas prašo L.Messi likti rinktinėje, G.Martino toliau vadovaus rinktinei
Argentinos prezidentas prašo L.Messi likti rinktinėje, G.Martino toliau vadovaus rinktinei (1) 2016.06.28 13:01 Dar vieną skausmingą nesėkmę „Copa America“ finale patyrusioje Argentinos rinktinėje – sumaištis. Federacija nusprendė, kad treneris Gerardo Martino liks komandoje, o karjerą nusprendusio baigti Lionelio Messi maldauja likti komandoje net pats prezidentas. „Albiceleste“ pastaruosius tris metus sėkmė tikrai nelydi.
Argentinos rinktinė sulaukė D.Maradonos perspėjimo
Argentinos rinktinė sulaukė D.Maradonos perspėjimo 2016.06.23 23:10  Legendinis Argentinos ir viso pasaulio futbolininkas Diego Maradona įspėjo savo šalies rinktinę rimtai pasiruošti „Copa America“ turnyro finalui, kuriame susikaus su Čile. Argentina ir Čilė šiame turnyre susitiks jau 27-ą kartą istorijoje. Čiliečiai dar nė karto neįveikė varžovų per pagrindinį rungtynių laiką. „Be ...
L.Messi: „Atsižvelgiant į tai, kad nebendraujame su D.Maradona, mūsų santykiai yra puikūs“
L.Messi: „Atsižvelgiant į tai, kad nebendraujame su D.Maradona, mūsų santykiai yra puikūs“ 2016.03.29 20:30  Dabartinė Argentinos futbolo žvaigždė Lionelis Messi atskleidė, kad jo santykiai su šalies legenda Diego Maradona yra puikūs, nors abu jie jau seniai tarpusavyje bendravo. L.Messi, kuris yra laimėjęs penkis „Ballon d‘Or“ titulus, visą savo karjerą yra lyginamas su D.Maradona ir šiek tiek kritikuojamas ...
Top 20: geriausi visų laikų futbolininkai, niekada nežaidę aukščiausioje Anglijos lygoje
Top 20: geriausi visų laikų futbolininkai, niekada nežaidę aukščiausioje Anglijos lygoje (8) 2016.03.22 17:55 Anglijos „Premier“ lyga tradiciškai vadinama stipriausia pasaulyje klubine futbolo lyga. Visgi, per futbolo istoriją gausybė aukščiausios klasės žaidėjų savo jėgų stipriausioje Anglijos lygoje taip ir neišbandė. Sportas.lt Jums pateikia užsienio ekspertų sudarytą dvidešimtuką geriausių visų laikų futbolininkų, niekada ...
„All Blacks“ superžvaigdė R.McCaw baigė įspūdingą savo karjerą
„All Blacks“ superžvaigdė R.McCaw baigė įspūdingą savo karjerą 2015.11.20 14:15 Vienas geriausių pasaulio regbininkų – 34-erių metų Naujosios Zelandijos rinktinės narys, pasaulio čempionas Richie McCaw – specialioje spaudos konferencijoje Velingtone paskelbė, kad baigia įspūdingą savo karjerą.
„Žalgirio“ arenos direktorė: „Regbio čempionate labiausiai sužavėjo intelektuali publika“
„Žalgirio“ arenos direktorė: „Regbio čempionate labiausiai sužavėjo intelektuali publika“ 2015.11.06 15:35 Anglijoje ir Velse praūžęs rekordinis pasaulio regbio čempionatas nepaliko abejingų ir žinomų Lietuvos žmonių. Didžiausioje 2015 metų sporto fiestoje apsilankė ir didžiausios Lietuvoje – Kauno „Žalgirio“ – arenos vykdomoji direktorė Asta Ivanauskienė.
Iš Australijos atvykęs regbininkas A.Rachimovas: „Su malonumu atstovauju savo šaliai“
Iš Australijos atvykęs regbininkas A.Rachimovas: „Su malonumu atstovauju savo šaliai“ 2015.11.05 17:09 Lietuvos regbio rinktinė paskutinėse šių metų rungtynėse Europos Tautų taurės turnyre su Andora turėjo pastiprinimą iš Australijos. Specialiai dėl rinktinės į Lietuvą atvyko tolimojoje Australijoje gyvenantis Artūras Rachimovas.
Pasaulio regbio čempionatas Anglijoje – sėkmingiausias istorijoje
Pasaulio regbio čempionatas Anglijoje – sėkmingiausias istorijoje 2015.11.04 12:04 Pasaulio regbio federacija („World Rugby“) Anglijoje ir Velse vykusį planetos čempionatą paskelbė sėkmingiausiu per visą istoriją pagal žiūrovų skaičių, pasiekiamumą ir konkurencingumą.
„Žalgirio“ direktorius P.Motiejūnas: „Regbis – puikus jėgos ir džentelmeniškumo pavyzdys sporte“
„Žalgirio“ direktorius P.Motiejūnas: „Regbis – puikus jėgos ir džentelmeniškumo pavyzdys sporte“ 2015.11.03 16:15 Sekmadienį Anglijoje pasibaigęs didžiausias 2015 metų pasaulio sporto renginys – planetos regbio čempionatas – nepaliko abejingų ir žinomų Lietuvos sporto atstovų.
Visų laikų rekordą pagerinę Naujosios Zelandijos regbininkai trečią kartą tapo pasaulio čempionais
Visų laikų rekordą pagerinę Naujosios Zelandijos regbininkai trečią kartą tapo pasaulio čempionais 2015.10.31 19:50 Šeštadienį Anglijoje baigėsi didžiausias 2015 m. sporto renginys – pasaulio regbio čempionatas. Intriguojančiose ir permainingose finalo rungtynėse Naujosios Zelandijos rinktinė 34:17 (16:3) nugalėjo Australiją ir trečią kartą tapo planetos čempione.
I.Liukinevičius: „Pasaulio regbio čempionato finalus dažniausiai laimi valia“
I.Liukinevičius: „Pasaulio regbio čempionato finalus dažniausiai laimi valia“ 2015.10.30 15:47 Jau šeštadienį Londone baigsis didžiausias 2015 metų pasaulio sporto renginys – planetos regbio čempionatas. 18 val. prasidėsiantį regbio spektaklį tarp Naujosios Zelandijos ir Australijos Lietuvoje galima bus stebėti tiesiogiai per „Sport1“ televiziją.
Pasaulio regbio čempionate – gryna aistra ir tikros emocijos
Pasaulio regbio čempionate – gryna aistra ir tikros emocijos 2015.10.28 18:50 Begalinis žaidėjų džiaugsmas, skausmo ir laimės ašaros, kova iki paskutinio kraujo lašo ir pagarba priešininkui - tokia pasaulio regbio čempionato kasdienybė.
Pasaulio regbio čempionato finalas – tiesiogiai ir Lietuvoje
Pasaulio regbio čempionato finalas – tiesiogiai ir Lietuvoje 2015.10.26 20:10 Pasaulio regbio čempionatas artėja prie kulminacijos. Daugiau nei mėnesį Didžiąją Britaniją drebinęs didžiausias 2015-ųjų metų sporto renginys finišuos spalio 31-ąją, kai į lemiamą kovą dėl čempionų taurės stos Naujosios Zelandijos ir Australijos rinktinės. 18 valandą prasidėsiantį finalo susitikimą tiesiogiai transliuos ...
Rekordiškai greitai pirmąjį žeminimą atlikę Australijos regbininkai nugalėjo D.Maradonos palaikomus argentiniečius
Rekordiškai greitai pirmąjį žeminimą atlikę Australijos regbininkai nugalėjo D.Maradonos palaikomus argentiniečius 2015.10.26 10:39 Neįtikėtino populiarumo susilaukusios pasaulio regbio pirmenybės baigsis nauju rekordu. Dėl pasaulio čempionės karūnos kausis Naujosios Zelandijos ir Australijos rinktinės. Šios dvi šalys planetos pirmenybes yra laimėjusios po du kartus, todėl jau mažiau nei po savaitės kažkuri iš jų triumfuos rekordinį - trečiąjį - kartą.
„Milžinų maitintojai“: Buenos Airių „Boca Juniors“ klubas
„Milžinų maitintojai“: Buenos Airių „Boca Juniors“ klubas 2015.08.24 07:00 Kiekvienais metais futbolo klubai rinkoje išleidžia milijonus. Dažniausiai pinigais švaistosi stipriausios pasaulio ekipos. Mažiau pajėgios komandos neretai didelių išpirkų neatsisako ir suteikia savo talentams galimybę „išplaukti į didžiuosius vandenis“.
C.Tevezą Argentinoje pasitiko D.Maradona ir 40 tūkst. aistruolių
C.Tevezą Argentinoje pasitiko D.Maradona ir 40 tūkst. aistruolių 2015.07.14 10:58 Argentinos rinktinės puolėjas Carlosas Tevezas pirmadienį buvo šiltai priimtas Buenos Airių „La Bombonera“ stadione, kuriame iš proto kraustėsi „Boca Juniors“ komandos gerbėjai.
D.Maradona: „S.Blatteris yra diktatorius, kurį reikia nuversti“
D.Maradona: „S.Blatteris yra diktatorius, kurį reikia nuversti“ 2015.05.25 18:00 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona išreiškė, jog FIFA organizacijos galva Seppas Blatteris bus nuverstas nuo savo posto per ateinančius prezidento rinkimus.
D.Maradona: „S.Blatteris yra diktatorius, kurį reikia nuversti“
D.Maradona: „S.Blatteris yra diktatorius, kurį reikia nuversti“ (1) 2015.05.25 15:00 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona išreiškė, jog FIFA organizacijos galva Seppas Blatteris bus nuverstas nuo savo posto per ateinančius prezidento rinkimus.
Top 10: Didžiausios teisėjų klaidos futbolo istorijoje
Top 10: Didžiausios teisėjų klaidos futbolo istorijoje 2015.05.07 16:51 Visi supranta, kad teisėjo darbas kiekvienoje sporto šakoje nėra lengvas, ne išimtis ir futbolas. Per ilgą šios sporto šakos istoriją keisti teisėjų sprendimai įvairiems klubams ar rinktinėms „kainavo“ ne tik pergales atskirose rungtynėse, bet ir sutrukdė jiems iškovoti nugalėtojų titulus ar patekti į finalinius ...
H.Crespo: „Lyginti L.Messi ir D.Maradoną yra juokinga“
H.Crespo: „Lyginti L.Messi ir D.Maradoną yra juokinga“ 2014.09.12 15:45 Buvęs Argentinos nacionalinės rintinės puolėjas Hernanas Crespo mano, kad negalima lyginti Lionelio Messi ir legendinio Diego Maradonos, nes pastarasis buvo neapsakomai ypatingas. Paskutiniais metais netyla kalbos, kad L.Messi su D.Maradona gali būti gretinamas tik laimėjęs pasaulio čempionatą su nacionaline komanda.
Legendinis D.Maradona skėlė antausį žurnalistui
Legendinis D.Maradona skėlė antausį žurnalistui 2014.08.11 08:00 Futbolo legenda Diego Maradona dar kartą priminė apie save. Argentinietis gimtojoje šalyje neatlaikė įtampos ir vožė žurnalistui per veidą.
D.Maradona: „Jei Brazilija suteikė šansą Dungai, kodėl Argentina negalėtų to paties padaryti man?“
D.Maradona: „Jei Brazilija suteikė šansą Dungai, kodėl Argentina negalėtų to paties padaryti man?“ 2014.08.08 19:00 Futbolo legenda Diego Maradona piktas. Anot argentiniečio, jei Brazilija pakvietė Dungą dar kartą treniruoti rinktinę, tai Argentinoje kvietimo turėtų sulaukti jis pats.
D.Maradona: „Man vadovaujant Argentinai L.Messi žaidė 5 kartus geriau“
D.Maradona: „Man vadovaujant Argentinai L.Messi žaidė 5 kartus geriau“ 2014.07.25 14:30 Legendinis futbolininkas ir buvęs Argentinos nacionalinės rinktinės treneris Diego Maradona neabejoja, jog jo vadovaujamoje komandoje keturiskart geriausias planetos žaidėjas Lionelis Messi rungtyniavo penkis kartus geriau, nei žaidimo schemas braižant dabartiniam Pietų Amerikos atstovų strategui Alejandro Sabellai.
D.Maradona: „Nesąžininga, kad „auksinis kamuolys“ atiteko L.Messi“
D.Maradona: „Nesąžininga, kad „auksinis kamuolys“ atiteko L.Messi“ 2014.07.14 13:15 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona mano, kad jo tautiečiui Lioneliui Messi ne visai pelnytai buvo įteiktas „auksinio kamuolio“ apdovanojimas. Buvęs futbolininkas leido suprasti, jog geriausiu turnyro žaidėju turėjo būti pripažintas čempionų žaidėjas.
Pasaulio čempionato finalas: Vokietija – Argentina
Pasaulio čempionato finalas: Vokietija – Argentina 2014.07.13 07:00 Šįvakar Brazilijoje paaiškės rinktinė, kuri taps naująja FIFA pasaulio futbolo čempionato laimėtoja. Kovoje dėl aukso susitiks Vokietijos ir Argentinos nacionalinės ekipos, kurios paskutinį kartą ant nugalėtojų pakylos buvo prieš du dešimtmečius.
D.Maradona: „Pasaulio čempionato likimas priklausys nuo L.Messi“
D.Maradona: „Pasaulio čempionato likimas priklausys nuo L.Messi“ 2014.07.09 18:00 Argentinos futbolo legenda Diego Maradona tikina, jog nacionalinės komandos lyderio ir keturiskart geriausio planetos futbolininko Lionelio Messi indėlis bus kaip niekada svarbus likusiame turnyro etape. Albiceleste tarp keturių stipriausių pasaulio rinktinių pateko pirmą kartą nuo 1990-ųjų.
D.Maradona: „Jeigu nepabusime, su belgais turėsime problemų“
D.Maradona: „Jeigu nepabusime, su belgais turėsime problemų“ 2014.07.02 16:00 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona baiminasi, kad demonstruodama ne patį geriausią žaidimą jo šalies nacionalinė rinktinė gali savo pasirodymą baigti jau FIFA pasaulio čempionato ketvirtfinalyje.
D.Maradona: „Pepe pasielgė kaip kvailys“
D.Maradona: „Pepe pasielgė kaip kvailys“ 2014.06.18 14:00 Futbolo legenda Diego Maradona taip pat išsakė savo mintis apie Vokietijos ir Portugalijos rungtynes, kuriose įdomių dalykų netrūko. Pirmiausia argentinietis negailėjo kritikos Madrido „Real“ gynėjui Pepe, kuris, jo manymu, už kvailą elgesį buvo pelnytai išvytas iš aikštės.
L.Messi sulaukė D.Maradonos prašymo: „Laimėk pasaulio čempionatą“
L.Messi sulaukė D.Maradonos prašymo: „Laimėk pasaulio čempionatą“ 2014.06.12 16:05 Argentinos ir viso pasaulio futbolo legenda Diego Maradona trokšta, kad Brazilijoje prasidėsiančiame pasaulio čempionate triumfuotų Lionelis Messi ir jo šalies rinktinė. Buvęs futbolininkas tiki, kad vienas geriausių planetos žaidėjų gali atvesti argentiniečius į šlovę.
Didinga FIFA pasaulio futbolo čempionato istorija
Didinga FIFA pasaulio futbolo čempionato istorija (1) 2014.06.07 07:00 Iki 20-ojo pasaulio futbolo čempionato pradžios, kuris vyks Brazilijoje, liko vos penkios dienos, todėl portalas Ivartis.net siūlo susipažinti su turnyro įvykiais nuo pat 1930 metų, kai FIFA organizacijos dėka Urugvajuje buvo surengtos pirmosios planetos pirmenybės.