Didieras Drogba

„Manchester United“ atvyko į Šanchajų
„Manchester United“ atvyko į Šanchajų 2012.07.23 00:24 Anglijos vicečempionų „Manchester United“ klubo lėktuvas sekmadienį nusileido Šanchajuje, kur „raudonieji velniai“ tęs savo pasiruošimo ateinančiam sezonui ciklą. Šanchajuje „Man United“ susigrums su „Shenhua“ klubu, kuriame žaidžia Didieras Drogba ir Nicolasas Anelka.
D.Drogba debiutinėse rungtynėse „Shenhua“ klube atliko rezultatyvų perdavimą
D.Drogba debiutinėse rungtynėse „Shenhua“ klube atliko rezultatyvų perdavimą 2012.07.22 22:45 Iš Londono „Chelsea“ klubo į Kinijos „Super“ lygoje besivaržančią Šanchajaus „Shenhua“ ekipą persikėlęs puolėjas Didieras Drogba debiutavo naujoje komandoje ir padėjo jai iškovoti vieną tašką, atlikdamas rezultatyvų perdavimą. Mačas su Guangdžou „R&F“ baigėsi 1-1.
D.Drogba: „Atvykau į Kiniją ne dėl pinigų, o dėl naujų iššūkių“
D.Drogba: „Atvykau į Kiniją ne dėl pinigų, o dėl naujų iššūkių“ 2012.07.14 18:31 Šiandien į Kiniją atskridęs buvęs Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Didieras Drogba buvo oficialiai pristatytas Šanchajaus „Shenhua“ komandos vadovų ir, dalyvaudamas pirmoje spaudos konferencijoje šioje ekipoje, teigė, kad čia atvyko ne dėl pinigų, o ieškodamas naujų iššūkių.
D.Drogbos debiutas „Shenhua“ klube įvyks vėliau, nei planuota
D.Drogbos debiutas „Shenhua“ klube įvyks vėliau, nei planuota 2012.07.09 10:02 Šią vasarą iš Londono „Chelsea“ ekipos į Kinijos „Super“ lygoje besivaržantį Šanchajaus „Shenhua“ klubą persikėlęs puolėjas Didieras Drogba debiutuos naujoje komandoje šiek tiek vėliau, nei planuota.
D.Drogba keliasi į „Shenhua“ komandą
D.Drogba keliasi į „Shenhua“ komandą 2012.06.20 11:40 Buvęs Londono „Chelsea“ puolėjas Didieras Drogba patvirtino, kad žais Šanchajaus „Shenhua“ vienuolikėje.
D.Maradona: „Al Wasl“ neišgali įsigyti D.Drogbos“
D.Maradona: „Al Wasl“ neišgali įsigyti D.Drogbos“ 2012.06.05 07:52 Dubajaus „Al Wasl“ klubo vyriausiasis treneris Diego Maradona patvirtino, kad jo treniruojamoji ekipa neketina iš Londono „Chelsea“ mėginti įsigyti puolėjo Didiero Drogbos.
Gegužės mėnesio futbolo pasaulio apžvalga
Gegužės mėnesio futbolo pasaulio apžvalga 2012.06.01 17:15 Kiekvieną dieną futbolo pasaulyje sužaidžiama daugybė rungtynių, įmušama daug įvarčių ir, be abejo, įvyksta daugybė kitų įvykių tiek aikštėje, tiek už jos ribų. 1. „Sportas.lt“ tęsia rubriką „Futbolo apžvalga“, kurioje kiekvienam mėnesiui pasibaigus apžvelgiame įvykius, futbolo pasaulyje susilaukusius daugiausiai dėmesio.
A.Cole‘as „A.Villas-Boasas prognozavo, jog laimėsime Čempionų lygą“
A.Cole‘as „A.Villas-Boasas prognozavo, jog laimėsime Čempionų lygą“ 2012.05.23 12:47 Praėjusį šeštadienį UEFA Čempionų lygą laimėjusio Londono „Chelsea“ klubo krašto gynėjas Ashley Cole‘as atskleidė, kad kovo mėnesį atleistas Andre Villas-Boasas jau tada prognozavo, jog „mėlynieji“ laimės šį turnyrą ir jo žodžiai tapo realybe.
D.Drogba: „Baigęs karjerą tikiuosi grįžti į „Chelsea“
D.Drogba: „Baigęs karjerą tikiuosi grįžti į „Chelsea“ 2012.05.23 10:43 Londono „Chelsea“ vadovybė ir pats puolėjas Didieras Drogba patvirtino, jog šią vasarą paliks komandą, tačiau Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys tikisi, jog baigęs karjerą vieną dieną grįš į „mėlynųjų“ ekipą.
D.Drogbos įvarčių „Chelsea“ klube Top 10
D.Drogbos įvarčių „Chelsea“ klube Top 10 2012.05.23 01:06 Kol vasarą komandą paliksiantis Londono „Chelsea“ ekipos puolėjas Didieras Drogba sprendžia savo ateitį, pasigrožėkime dešimt šio futbolininko geriausių įvarčių „mėlynųjų“ gretose nuo 2004 metų.
D.Drogbos pareiškimas, kad jis palieka „Chelsea“ – netiesa?
D.Drogbos pareiškimas, kad jis palieka „Chelsea“ – netiesa? 2012.05.22 11:35 „The Daily Mail“ praneša, jog Londono „Chelsea“ klubo puolėjo Didiero Drogbos agentai neigia, kad futbolininkas davė interviu Prancūzijos dienraščiui „France Football“, kuriame pareiškė ketinantis palikti komandą šią vasarą.
„Chelsea“ domisi R.Falcao įsigijimu
„Chelsea“ domisi R.Falcao įsigijimu 2012.05.22 10:08 Anglijos spaudoje pasirodė pranešimų, jog Londono „Chelsea“ klubas vasarą ketina pateikti net 50 milijonų svarų sterlingų pasiūlymą Madrido „Atletico“ ekipai už puolėją Radamelį Falcao, kuris turėtų pakeisti išvykti planuojantį Didierą Drogba.
G.Cahillas tikisi, jog D.Drogba persigalvos ir nepaliks „Chelsea“
G.Cahillas tikisi, jog D.Drogba persigalvos ir nepaliks „Chelsea“ 2012.05.22 09:45 Londono „Chelsea“ klubo gynėjas Gary Cahillas pareikė besitikintis, jog apie išvykimą pareiškęs puolėjas Didieras Drogba persigalvos ir sutiks pratęsti kontraktą su komanda.
R.Di Matteo: „Tai buvo nepakartojama“
R.Di Matteo: „Tai buvo nepakartojama“ 2012.05.20 02:13 Londono „Chelsea“ laikinasis treneris Roberto Di Matteo po laimėto UEFA Čempionų lygos finalo, pareiškė, kad didžiuojasi savo komandos žaidėjais ir džiaugiasi pergale.
D.Drogbos agentas ketina susitikti su „Shenhua“ savininku
D.Drogbos agentas ketina susitikti su „Shenhua“ savininku 2012.05.08 10:36 Kinijos spaudoje pasirodė pranešimų, jog Londono „Chelsea“ klube rungtyniaujančio Didiero Drogbos agentas šiandien susitiks su Šanchajaus „Shenhua“ ekipos savininku Zhu Junu aptarti galimo perėjimo sąlygas.
„Chelsea“ direktorius: „R.Di Matteo ateitis bus nuspręsta gale sezono“
„Chelsea“ direktorius: „R.Di Matteo ateitis bus nuspręsta gale sezono“ 2012.05.06 16:54 Londono „Chelsea“ vykdantysis direktorius Ronas Gourlay‘us pareiškė, kad laikinojo komandos trenerio Roberto Di Matteo ateitis klube nebus nuspręsta iki sezono galo, tačiau patvirtino, kad klubas gali pratęsti sutartį puolėju Didieru Drogba.
„Pepsi“ reklamoje - D.Drogba, F.Lampardas ir F.Torresas
„Pepsi“ reklamoje - D.Drogba, F.Lampardas ir F.Torresas 2012.05.01 17:00 Kiekvieną dieną pasaulyje kuriamos naujos reklamos. Šį kartą „Pepsi“ sukūrė reklama su Londono „Chelsea“ futbolininkų trio – Didieru Drogba, Franku Lampardu ir Fernando Torresu.
M.Van Bastenas: „Tikiuosi, kad Čempionų lygos finale „Chelsea“ nežais gynybinio futbolo“
M.Van Bastenas: „Tikiuosi, kad Čempionų lygos finale „Chelsea“ nežais gynybinio futbolo“ 2012.04.29 12:18 Legendinis Olandijos nacionalinės rinktinės furbolininkas Marco Van Bastenas pažėrė kritikos Londono „Chelsea“ ekipai dėl jų gynybinio žaidimo UEFA Čempionų lygos pusfinalyje prieš „Barcelona“, kurią „mėlynieji“ nugalėjo bendru rezultatu 3-2.
Ar D.Drogba žais prieš „Barcelona“ paaiškės prieš mačą
Ar D.Drogba žais prieš „Barcelona“ paaiškės prieš mačą 2012.04.23 21:48 Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Di Matteo pareiškė, kad savaitgalio rungtynes prieš Londono „Arsenal“ ekipą, pasibaigusias 0-0, praleidusio puolėjo Didiero Drogbos likimas mače prieš „Barcelona“ paaiškės prieš rytojaus rungtynes.
D.Drogba praleis mačą su „Arsenal“
D.Drogba praleis mačą su „Arsenal“ 2012.04.20 16:52 Londono „Chelsea“ klubas prieš sostinės derbį su „Arsenal“ sulaukė blogų žinių, kadangi paaiškėjo, kad ekipos puolėjas Didieras Drogba negalės žaisti rungtynėse dėl patirtos traumos.
D.Drogba susilaukė kritikos iš kitų futbolininkų
D.Drogba susilaukė kritikos iš kitų futbolininkų 2012.04.20 10:13 Po trečiadienio UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių tarp Londono „Chelsea“ ir „Barcelona“ klubų, kurias 1-0 laimėjo „mėlynieji“, jų komandos puolėjas Didieras Drogba susilaukė kritikos iš kitų žinomų žaidėjų už vaidybą rungtynių metu.
D.Drogba: „Myliu futbolą“
D.Drogba: „Myliu futbolą“ 2012.04.20 09:23 Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Didieras Drogba, kuriam praėjusį mėnesį suėjo 34 metai, paklaustas apie savo demonstruojamos geros formos paslaptį, atsakė trumpai ir aiškiai – jis tiesiog myli žaidimą ir džiaugiasi kiekvienomis rungtynėmis.
D.Drogba vasarą veikiausiai išvyks į Kiniją
D.Drogba vasarą veikiausiai išvyks į Kiniją 2012.04.20 08:40 Anglijos spauda skelbia, kad Londono „Chelsea“ klube rungtyniaujantis puolėjas Didieras Drogba vasarą veikiausiai persikels rungtyniauti į Kiniją, mat juo domisi ne vienas minėtosios šalies klubas.
Rungtynėse prieš „Chelsea“ dominavusi „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą
Rungtynėse prieš „Chelsea“ dominavusi „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą 2012.04.18 23:40 Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamas antrasis turnyro pusfinalis. Anglijos sostinėje Londone vykusiose rungtynėse susigrūmė vietos „Chelsea“ ir svečių „Barcelona“ ekipa iš Ispanijos. „Mėlynieji“ šventė pergalę minimaliu reultatu 1-0.
N.Anelka: „Tikiuosi, kad D.Drogba persikels į Šanchajaus „Shenhua“
N.Anelka: „Tikiuosi, kad D.Drogba persikels į Šanchajaus „Shenhua“ 2012.04.16 18:00 Šanchajaus „Shenhua“ ekipos puolėjas bei kartu trenerio asistentas Nicolas Anelka pareiškė, kad jis būtų labai laimingas jei Londono „Chelsea“ komandos puolėjas Didieras Drogba atvyktų žaisti į „Shenhua“ klubą.
Kovo mėnesio futbolo apžvalga
Kovo mėnesio futbolo apžvalga 2012.04.01 11:53 Kiekvieną dieną futbolo pasaulyje sužaidžiama daugybė rungtynių, įmušama daug įvarčių ir, be abejo, įvyksta daugybė kitų įvykių tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Sportas.lt pristato rubriką „Futbolo pasaulio apžvalga“, kurioje kiekvieno mėnesio pabaigoje apžvelgsime įvykius, futbolo pasaulyje susilaukusius daugiausiai ...
D.Drogba: „Pergalė prieš „Napoli“ – viena geriausių „Stamford Bridge“ stadione“
D.Drogba: „Pergalė prieš „Napoli“ – viena geriausių „Stamford Bridge“ stadione“ 2012.03.15 23:38 Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Didieras Drogba pareiškė manantis, jog trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose aštuntfinalio varžybose iškovota pergalė prieš Italijos „Napoli“ yra viena geriausių jų namų „Stamford Bridge“ stadione.