Carlosas Sainzas

C.Sainzas niršta: „Tai nėra Dakaras, man tai nepatinka“
C.Sainzas niršta: „Tai nėra Dakaras, man tai nepatinka“ (4) 2021.01.07 18:46  Ketvirtadienį Saudo Arabijoje tęsėsi 2021 m. Dakaro ralis, kuris po penktojo greičio ruožo gerokai įsiutino vieną iš lenktynių lyderį ispaną Carlosą Sainzą. C.Sainzas po antrojo greičio ruožo dar buvo antroje vietoje ir nuo prancūzo Stephane‘o Peterhanselio atsiliko tik 6 min. 37 sek., tačiau trečiame greičio ...
C.Sainzas paaiškino, kodėl liko už V.Žalos ir B.Vanago, afrikietis sukūrė sensaciją
C.Sainzas paaiškino, kodėl liko už V.Žalos ir B.Vanago, afrikietis sukūrė sensaciją 2021.01.02 15:56  Šeštadienį Džedoje (Saudo Arabija) startavo 2021 m. Dakaro ralis. Jis prasidėjo nuo trumpo prologo, kuriame greičio ruožas sudarė tik 11 km. Automobilių klasėje du lyderiai užfiksavo vienodą laiką. Jei katariečio Nassero Al-Attiyah („Toyota“, 5:48 min.) greitis nieko nestebino, tai Pietų Afrikos Respublikos ...
Dakaro ralio išvakarėse – lyderių „apsistumdymas“: „Jei jis sugebės pasipriešinti, man bus didelė garbė“
Dakaro ralio išvakarėse – lyderių „apsistumdymas“: „Jei jis sugebės pasipriešinti, man bus didelė garbė“ 2020.12.29 11:56  „Jei Carlosas Sainzas sugebės man pasipriešinti, man bus didelė garbė”. Tokiais ambicingais žodžiais komentavo artėjančias 2021 metų Dakaro lenktynes devynis kartus „WRC” čempionas Sebastienas Loebas. „Manau, kad šiandien jis yra vienas stipriausių Dakaro lenktynininkų. Jis išlaikęs tą agresyvų WRC ...
S.Loebas sugrįžta į Dakaro ralį, „Mini“ išsaugojo C.Sainzą ir S.Peterhanselį
S.Loebas sugrįžta į Dakaro ralį, „Mini“ išsaugojo C.Sainzą ir S.Peterhanselį 2020.10.02 12:26  Iki 2021 m. Dakaro ralio starto likus 3 mėnesiams pagrindinės komandos pradeda formuoti savo sudėtis. „Mini“ ekipa oficialiai pranešė, kad savo gretose išlaikė abi autosporto legendas – ispaną Carlosą Sainzą ir prancūzą Stephane‘ą Peterhanselį. 58-erių C.Sainzas pernai trečią kartą tapo Dakaro ralio čempionu ...
S.Peterhanselis Dakaro ralyje vejasi N.Romą, lietuviai neišvengė problemų
S.Peterhanselis Dakaro ralyje vejasi N.Romą, lietuviai neišvengė problemų 2014.01.14 20:49 Stephane'as Peterhanselis nugalėjo devintajame Dakaro ralio greičio ruože ir ženkliai sumažino Nani Romos persvarą bendroje įskaitoje.
Septintame Dakaro ralio greičio ruože nugalėjo C.Sainzas, B.Vanagas finišavo 30-as
Septintame Dakaro ralio greičio ruože nugalėjo C.Sainzas, B.Vanagas finišavo 30-as 2014.01.13 00:38 Carlosas Sainzas įtikinamai nugalėjo septintajame Dakaro ralio greičio ruože, tačiau lyderiu bendroje įskaitoje išliko Nani Roma.
N.Roma susigrąžino Dakaro ralio lyderio poziciją, B.Vanagas patyrė traumą
N.Roma susigrąžino Dakaro ralio lyderio poziciją, B.Vanagas patyrė traumą 2014.01.09 21:19 Penktoji Dakaro ralio diena vėl pateikė netikėtumų: raliui persikėlus į dykumas, orientaciją prarado ne vienas lyderis.
A.Juknevičiaus treniruojamiems „Astana“ sportininkams sekėsi skirtingai
A.Juknevičiaus treniruojamiems „Astana“ sportininkams sekėsi skirtingai 2014.01.07 18:11 Antanas Juknevičius daug prisidėjo prie „Astana“ komandos visureigių vairuotojų Aidyno Rakchimbajevo ir Bouržano Isabajevo pasiruošimo Dakaro raliui. Ypač smarkiai „Astana“ komanda ruošėsi lenktynių daliai smėlio kopose. Deja, B.Isabajevas dykumų smėlio taip ir nepasiekė. Nedaug trūko, kad lenktynės būtų pasibaigusios ir ...
Dakaro ralio lyderiu tapo S.Peterhanselis, B.Vanagas pakilo į 54-ąją poziciją
Dakaro ralio lyderiu tapo S.Peterhanselis, B.Vanagas pakilo į 54-ąją poziciją 2014.01.06 21:12 Antrąją Dakaro ralio dieną dalyvių laukė 433 km ilgio greičio ruožas iš San Lujiso į San Rafaelį. Tokioje ilgoje distancijoje savo pranašumą įrodė favoritais laikomi sportininkai.
B.Vanago šturmanas įrodė savo privalumus
B.Vanago šturmanas įrodė savo privalumus 2014.01.06 14:55 Pirmasis Dakaro greičio ruožas Benediktui Vanagui ir jo naujajam šturmanui baltarusiui Andrejui Rudnickiui buvo debiutinis. Nors „General Financing – Autopaslauga“ ekipažui trasoje pasitaikė techninių nesklandumų, lietuvis trasoje jautėsi komfortiškai ir liko nustebintas šturmano tikslumu.
C.Sainzas yra pasirengęs šturmuoti Dakarą dar kartą
C.Sainzas yra pasirengęs šturmuoti Dakarą dar kartą 2013.01.23 13:43 2010 metų Dakaro ralio nugalėtojas Carlosas Sainzas teigia, kad ankstyvas pasitraukimas iš šių metų ralio nenuslopino jo noro sugrįžti į šias lenktynes kartu su Nassero Al Attyah‘os „Red Bull Buggy“ projektu ir 2014 metais.
Dakaro ralyje bręsta kova tarp S.Peterhanselio ir N.Al Attiyah'os (B.Vanago komentaras) (atnaujinta)
Dakaro ralyje bręsta kova tarp S.Peterhanselio ir N.Al Attiyah'os (B.Vanago komentaras) (atnaujinta) 2013.01.10 22:13 Nasseras Al Attiyah sumažino Dakaro ralio lyderio Stephane‘o Peterhanselio turimą persvarą iki vos vienos minutės po to, kai triumfavo šeštajame ralio greičio ruože.
S.Peterhanselis atitrūko į priekį, B.Vanagas ir G.Igaris - ant šimtuko ribos (atnaujinta)
S.Peterhanselis atitrūko į priekį, B.Vanagas ir G.Igaris - ant šimtuko ribos (atnaujinta) 2013.01.09 21:59 Stephane’as Peterhanselis po penktosios dienos Dakaro ralio greičio ruožo padidino savo persvarą prieš artimiausią persekiotoją Nasserą Al Attiyah iki beveik dešimties minučių.
N.Al Attiyah artėja prie S.Peterhanselio, B.Vanagas ir G.Igaris kyla į viršų (atnaujinta)
N.Al Attiyah artėja prie S.Peterhanselio, B.Vanagas ir G.Igaris kyla į viršų (atnaujinta) 2013.01.08 19:48 Nasser Al Attiyah buvo nepralenkiamas ir ketvirtjame Dakaro greičio ruože bei tokiu būdu sumažino lyderio Stepane‘o Peterhanselio persvarą iki penkių minučių.
Dakaro ralio organizatoriai persigalvojo: C.Sainzas nublokštas į dešimtąją vietą
Dakaro ralio organizatoriai persigalvojo: C.Sainzas nublokštas į dešimtąją vietą 2013.01.08 13:02 Carlosas Sainzas Dakaro ralio organizatorių iš penktosios vietos buvo nublošktas į dešimtąją, nusprendus atšaukti sprendimą sugrąžinti ispanui prarastą laiką sekmadienio greičio ruože.
Po trečiosios dienos Dakare pirmauja S.Peterhanselis, B.Vanagas vėl vertėsi (atnaujinta)
Po trečiosios dienos Dakare pirmauja S.Peterhanselis, B.Vanagas vėl vertėsi (atnaujinta) 2013.01.07 21:41 Stephane’as Peterhanselis pakilo į Dakaro ralio lyderio poziciją po to, kai trečiąją dieną su problemomis susidūrė Carlosas Sainzas.
Dakaro ralio organizatoriai lyderio poziciją sugrąžino C.Sainzui
Dakaro ralio organizatoriai lyderio poziciją sugrąžino C.Sainzui 2013.01.07 13:08 Carlosas Sainzas grįžo į Dakaro ralio lyderio poziciją po to, kai organizatoriai jam atidavė pergalę antrajame ralio greičio ruože.
Dakaro ralyje keičiasi lyderiai, B.Vanagas patyrė avariją (atnaujinta)
Dakaro ralyje keičiasi lyderiai, B.Vanagas patyrė avariją (atnaujinta) 2013.01.06 22:21 Po antrosios dienos greičio ruožų į į Dakaro ralio lyderio poziciją išsiveržė praėjusių metų nugalėtojas Stephane'as Peterhanselis, tuo tarpu Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas susidūrė su problemomis.
Didžiausia kova Dakare vis dar laukia prieš akis (lyderių komentarai)
Didžiausia kova Dakare vis dar laukia prieš akis (lyderių komentarai) 2013.01.06 15:54 Dakaro ralio organizatoriai, norėdami, kad atkakli kova dėl pergalės vyktų nuo pat trumpo pirmojo ralio greičio ruožo, padaugino visų dalyvių greičio ruožų įveikimo laikus iš atitinkamų koeficientų. Tai reiškia, kad Lietuvio Benedikto Vanago, pirmame greičio ruože finišavusio septynioliktoje vietoje, atsilikimas iki ...
Puikus lietuvių startas Dakare: B.Vanagas po pirmojo greičio ruožo žengia septynioliktas!
Puikus lietuvių startas Dakare: B.Vanagas po pirmojo greičio ruožo žengia septynioliktas! 2013.01.06 00:51 Po trumpo pirmojo Dakaro ralio greičio ruožo į lyderio poziciją išsiveržė „Buggy“ pilotuojantis Carlosas Sainzas . Lietuvių Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas po aštuonių mylių greičio ruožo puikuojasi aukštoje septynioliktoje vietoje.
2013 metų Dakaro ralio metu jėgas suvienys N.Al Attiyah ir C.Sainzas
2013 metų Dakaro ralio metu jėgas suvienys N.Al Attiyah ir C.Sainzas 2012.11.21 16:10 2013 metų Dakaro ralyje jėgas suvienys 2011 metų ralio nugalėtojas Nasseras Al Attiyah ir 2010 metais šiame ralyje triumfavęs Carlosas Sainzas.
S.Loebas nenori ilgesnių WRC čempionato etapų
S.Loebas nenori ilgesnių WRC čempionato etapų 2012.03.20 15:29 Sebastienas Loebas atskleidė, kad Pasaulio Ralio Čempionato etapų greičio ruožų prailginimas gali paskatinti jo apsisprendimą pasitraukti iš čempionato.