Arvydas Mišeikis

Po sezono Prancūzijoje tinklininkas A.Mišeikis žvalgosi naujų karjeros galimybių
Po sezono Prancūzijoje tinklininkas A.Mišeikis žvalgosi naujų karjeros galimybių 2020.05.12 18:39  Nutrūkus sezonui aukščiausioje Prancūzijos lygoje, vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis vos spėjo grįžti į gimtinę. Dabar jis jau trečią mėnesį leidžia su šeima Lietuvoje ir gali rūpintis savo namais bei jų aplinka. Tinklininkas prisipažino, kad antra sezono dalis tiek jam, tiek jo atstovaujamai ...
Dėl koronaviruso grėsmės atidėtos CEV taurės rungtynės su A.Mišeikiu
Dėl koronaviruso grėsmės atidėtos CEV taurės rungtynės su A.Mišeikiu 2020.03.05 15:37  Europos klubiniuose tinklinio turnyruose artėja lemiamų kovų metas. Vis dėlto Italijoje plintantis koronavirusas koreguoja ir šių varžybų tvarkaraščius. Su tuo susidurti teko ir geriausiam Lietuvos tinklininkui Arvydui Mišeikiui. Lietuvio atstovaujama „GFC Ajaccio“ (Prancūzija) komanda sėkmingai nužygiavo iki ...
Tinklininkas A.Mišeikis džiaugiasi sugrįžęs į elitinę lygą, bet turi priekaištų agentui
Tinklininkas A.Mišeikis džiaugiasi sugrįžęs į elitinę lygą, bet turi priekaištų agentui 2020.01.15 11:49  Įvairiose Europos tinklinio lygose baigiasi šventinė pertrauka ir komandos grįžta į aikšteles. Po poros metų pertraukos šį sezoną aukščiausioje Prancūzijos lygoje vėl rungtyniauja vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis. Jis atstovauja „Ajaccio“ ekipai. „Agentas surado komandą ir taip čia atsidūriau. ...
Lietuvos tinklinio žvaigždė A.Mišeikis sugrįžo padėti Šiaulių klubui
Lietuvos tinklinio žvaigždė A.Mišeikis sugrįžo padėti Šiaulių klubui 2018.11.12 15:45  Po savaitgalį vykusių kovų Lietuvos vyrų tinklinio čempionate lyderio poziciją išsaugojo Klaipėdos „Amber Queen“ klubas, tačiau didžiausia savaitgalio naujiena – vieno geriausių šalies tinklininko Arvydo Mišeikio sugrįžimas į Šiaulių ekipą. Įvairiose pajėgiose Europos lygose ne vienerius metus praleidęs A. Mišeikis ...
Lietuvos tinklininkai naudingai žaidė Europos taurių varžybose
Lietuvos tinklininkai naudingai žaidė Europos taurių varžybose 2018.01.17 12:03 Net trys Lietuvos tinklininkai antradienį stojo į kovą Europos tinklinio konfederacijos (CEV) turnyruose. Nors lietuviai pasižymėjo naudingu žaidimu, jų atstovaujamoms komandoms pergalių pasiekti nepavyko. Rumunijos Galačio „C. S. Arcada“ komandoje debiutavo vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis. Galačio ...
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė Europos čempionato atranką baigė pralaimėjimu
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė Europos čempionato atranką baigė pralaimėjimu 2016.05.22 17:54 Sekmadienį Liuksemburge baigiasi 2017 m. Europos vyrų tinklinio čempionato pirmojo atrankos etapo antrosios grupės kovos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos rinktinė.
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė neprilygo moldavams
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė neprilygo moldavams 2016.05.21 19:15 Šeštadienį Liuksemburge tęsiasi 2017 m. Europos vyrų tinklinio čempionato pirmojo atrankos etapo antrosios grupės kovos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos rinktinė. Antrojo turo rungtynėse lietuviai 0:3 (13:25, 19:25, 16:25) nusileido Moldovos rinktinei ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė Europos čempionato atranką pradėjo dramatišku pralaimėjimu
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė Europos čempionato atranką pradėjo dramatišku pralaimėjimu 2016.05.20 23:06 Penktadienį Liuksemburge startavo 2017 m. Europos vyrų tinklinio čempionato pirmojo atrankos etapo antrosios grupės kovos, kuriose dalyvauja ir Lietuvos rinktinė.
Paaiškėjo galutinė Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės sudėtis
Paaiškėjo galutinė Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės sudėtis 2016.05.16 18:52 Po savaitgalį Alytuje sužaistų paskutinių draugiškų rungtynių su Baltarusijos komanda, Lietuvos tinklinio rinktinės treneriai Aivaras Strockis ir Modestas Strockis paskelbė galutinę sudėtį, su kuria vyks į Europos čempionato atrankos turnyrą Liuksemburge. Draugiškose rungtynėse su pajėgia Baltarusijos komanda lietuviai ...
Nuostolių neišvengusi Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė nugalėjo du Lenkijos klubus
Nuostolių neišvengusi Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė nugalėjo du Lenkijos klubus 2016.05.10 16:34 Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė tęsia pasiruošimą Liuksemburge vyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui. Po pusantros savaitės trukusios stovyklos Šiauliuose, Lietuvos tinklininkai išvyko į Lenkiją, kur sužaidė trejas draugiškas rungtynes su pajėgiais šios šalies klubais.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.05.09 11:26 Pastarosiomis dienomis įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus baigė Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekėsi lietuviams ir jų klubams.
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės laukia Lenkijos komandų iššūkis
Lietuvos vyrų tinklinio rinktinės laukia Lenkijos komandų iššūkis 2016.05.05 18:26 Lietuvos vyrų tinklinio rinktinė jau antrą savaitę sportuoja Šiauliuose ir ruošiasi 2017 metų Europos čempionato atrankos turnyrui Liuksemburge.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.04.25 12:15 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje (1) 2016.04.18 13:21 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.04.11 21:52 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.04.04 10:42 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.03.28 13:01 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.03.21 14:19 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.03.14 13:21 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.03.07 14:30 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.02.29 12:07 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.02.22 13:23 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.02.15 12:56 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Tinklininkas A.Mišeikis skina pergales Prancūzijoje
Tinklininkas A.Mišeikis skina pergales Prancūzijoje 2016.02.10 14:57 Įspūdingą pasirodymą Prancūzijos vyrų tinklinio taurės turnyre surengė Reno „Volley 35“ komanda su lietuviu Arvydu Mišeikiu. Antroje pagal pajėgumą Prancūzijos lygoje žaidžianti ekipa pateikė ne vieną staigmeną ir pateko į taurės varžybų finalą.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.02.08 13:23 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.02.01 15:55 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.01.18 12:44 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2016.01.11 13:18 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2015.12.21 11:21 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje 2015.12.14 12:55 Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio tinklinio lygose pasirodymus tęsė ir Lietuvos atstovai. Sportas.lt apžvelgia, kaip sekasi lietuviams ir jų klubams.