Anthony Joshua

T.Fury norėtų išvysti V.Kličko ir A.Joshua dvikovą tik su viena sąlyga
T.Fury norėtų išvysti V.Kličko ir A.Joshua dvikovą tik su viena sąlyga 2016.10.10 17:15 Jau šią savaitę tikimasi sulaukti oficialių naujienų, jog lapkričio pabaigoje arba gruodžio mėnesį įvyks 26-erių metų brito Anthony Joshua ir 40-mečio ukrainiečio Vladimiro Kličko kova dėl vieno, dviejų ar net trijų pasaulio sunkiasvorių bokso čempiono diržų.
A.Joshua tiki, kad įvyks jo ir V.Kličko kova
A.Joshua tiki, kad įvyks jo ir V.Kličko kova 2016.10.07 11:22  26-erių metų IBF pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas britas Anthony Joshua galimybę susikauti su 40-mečiu ukrainiečiu Vladimiru Kličko vertina optimistiškai. Pasak A.Joshua, susitarimas bus pasiektas, jeigu tik jo vadybininkas Eddie Hearnas „sustatys viską į savo vietas“. A.Joshua galimybė susikauti su V.Kličko ...
A.Joshua vadybininkas įvertino tikimybę, kad britas dar šiemet susikaus su V.Kličko
A.Joshua vadybininkas įvertino tikimybę, kad britas dar šiemet susikaus su V.Kličko 2016.10.05 19:37 Galimybė jau šiemet išvysti 40-mečio ukrainiečio Vladimiro Kličko ir 26-erių metų brito Anthony Joshua dvikovą toliau didėja, o jų atstovų Eddie Hearno ir Berndo Boente derybos artėja prie pabaigos.
V.Kličko ir A.Joshua kovos laukiantiems bokso gerbėjams – geros naujienos
V.Kličko ir A.Joshua kovos laukiantiems bokso gerbėjams – geros naujienos 2016.10.03 12:09 Galimybė jau šiemet išvysti 40-mečio ukrainiečio Vladimiro Kličko ir 26-erių metų brito Anthony Joshua dvikovą didėja. A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas savaitgalį toliau vedė intensyvias derybas su V.Kličko atstovais ir dar labiau priartėjo prie susitarimo.
Bokso pasaulį gali sudrebinti mega dvikova: V.Kličko veda derybas su pasaulio čempionu
Bokso pasaulį gali sudrebinti mega dvikova: V.Kličko veda derybas su pasaulio čempionu 2016.09.30 17:39 Bokso legenda 40-metis ukrainietis Vladimiras Kličko į ringą nebuvo įžengęs jau beveik metus. Pernai lapkritį jis kovoje prieš britą Tysoną Fury sensacingai prarado visus pasaulio sunkiasvorių bokso čempiono diržus ir nuo to laiko daugiau nesikovė.
Įtakingas bokso vadybininkas: „T.Fury niekada nebežengs į ringą“
Įtakingas bokso vadybininkas: „T.Fury niekada nebežengs į ringą“ 2016.09.26 20:31 Tikimybė išvysti revanšinę ukrainiečio Vladimiro Kličko ir brito Tysono Fury dvikovą dėl pasaulio čempiono diržų sumažėjo iki minimumo.
17 iš 17: A.Joshua septintame raunde nokautavo D.Breazeale'ą ir išlieka nepralaimėjęs
17 iš 17: A.Joshua septintame raunde nokautavo D.Breazeale'ą ir išlieka nepralaimėjęs (8) 2016.06.25 23:15 Šeštadienį Londono „O2“ areną (Didžioji Britanija) sudrebins profesionalaus bokso kovų vakaras, kurio „vinimi“ taps susirėmimas dėl IBF pasaulio sunkiasvorių čempiono diržo.
V.Kličko: „Sumalsiu T.Fury veidą vardan homoseksualų, moterų ir žydų“
V.Kličko: „Sumalsiu T.Fury veidą vardan homoseksualų, moterų ir žydų“ (4) 2016.06.03 16:32 Jau liepos 9-ą dieną bokso pasaulį sudrebins sunkiasvorių kova dėl WBA (Super), WBO, IBO ir „The Ring“ pasaulio čempiono diržų.
Žodžių karas tarp T.Bellewso ir D.Haye: vienas varžovą išvadino kale, kitas - įtraukė priešininką į „juodąjį sąrašą“
Žodžių karas tarp T.Bellewso ir D.Haye: vienas varžovą išvadino kale, kitas - įtraukė priešininką į „juodąjį sąrašą“ (4) 2016.05.31 13:24 Prieš keletą dienų Liverpulyje (Anglija) stebint 20 tūkst. sirgalių britų boksininkas 33-ejų metų Tony Bellewas (27-2-1, 17 nokautų) trečiame raunde sensacingai nokautavo Pietų Afrikos kovotoją 28-erių metų Ilunga Makabu (19-2, 18 nokautų) ir iškovojo WBC pirmojo sunkaus svorio („WBC cruiserweight title“) pasaulio ...
T.Fury apsisprendė: „Kova prieš V.Kličko – paskutinė mano karjeroje“
T.Fury apsisprendė: „Kova prieš V.Kličko – paskutinė mano karjeroje“ (4) 2016.05.02 21:57 Skandalingasis 27-erių metų Didžiosios Britanijos boksininkas Tysonas Fury skambiai pareiškė, jog karjerą baigs jau šių metų liepos 9-ą dieną.
T.Fury šou spaudos konferencijoje: „Esu storas kaip kiaulė, nekenčiu bokso, o V.Kličko nokautuosiu pirmame raunde“
T.Fury šou spaudos konferencijoje: „Esu storas kaip kiaulė, nekenčiu bokso, o V.Kličko nokautuosiu pirmame raunde“ 2016.04.27 16:48 Trečiadienį Mančesteryje (Didžioji Britanija) surengta pirmoji 27-erių metų brito Tysono Fury ir 40-mečio ukrainiečio Vladimirko Kličko spaudos konferencija prieš revanšinę jų kovą, kuri bus surengta liepos 9-ą dieną.
V.Kličko žinutė T.Fury: „Šefas grįžta, todėl žiurkėms derėtų slėptis“
V.Kličko žinutė T.Fury: „Šefas grįžta, todėl žiurkėms derėtų slėptis“ 2016.04.27 15:45 40-metis Vladimiras Kličko pernai patyrė pirmą nesėkę per pastaruosius 11 metų, kai pralaimėjo britui Tysonui Fury ir prarado visus pasaulio čempiono diržus.
A.Joshua pasaulio čempiono diržą gins kovoje prieš dar niekam nepralaimėjusį amerikietį
A.Joshua pasaulio čempiono diržą gins kovoje prieš dar niekam nepralaimėjusį amerikietį 2016.04.25 14:34 Pirmadienį pranešta, jog kylanti profesionalų bokso žvaigždė 26-erių metų britas Anthony Joshua savo IBF pasaulio sunkiasvorių čempiono diržą gins jau birželio 25-ą dieną Londono „O2“ arenoje.
T.Fury norėtų tą patį vakarą kautis su V.Kličko ir A.Joshua
T.Fury norėtų tą patį vakarą kautis su V.Kličko ir A.Joshua 2016.04.14 13:29  Liepos 9-ą dieną britas Tysonas Fury kovoje su ukrainiečiu Vladimiru Kličko gins WBA ir WBO sunkiasvorių bokso čempiono titulus. Tuo tarpu užsienio spaudoje pasirodė pranešimų, kad tą pačią dieną į kovą taip pat stos IBF pasaulio sunkiasvorių čempionas Anthony Joshua. Nors A.Joshua varžovas dar nėra žinomas, tačiau ...
Tarsi M.Tysonas: jau antrajame raunde varžovą nokautavęs A.Joshua tapo naujuoju pasaulio sunkiasvorių bokso čempionu
Tarsi M.Tysonas: jau antrajame raunde varžovą nokautavęs A.Joshua tapo naujuoju pasaulio sunkiasvorių bokso čempionu (2) 2016.04.10 01:21 Šeštadienį Londono „O2“ arenoje surengtas intriguojantis profesionalaus bokso vakaras, kurio „vinimi“ tapo amerikiečio Charleso Martino ir brito Anthony Joshua dvikova dėl IBF pasaulio sunkiasvorių čempiono diržo. Kylanti bokso žvaigždė 26-erių metų A.Joshua pasirodė ypač įspūdingai. Jis jau antrajame raunde nokautavo ...
Ringe – dar nepralaimėjusių žvaigždžių dvikova dėl iš T.Fury atimto pasaulio čempiono diržo
Ringe – dar nepralaimėjusių žvaigždžių dvikova dėl iš T.Fury atimto pasaulio čempiono diržo 2016.04.08 16:01 Bokso gerbėjai neturi kada nuobodžiauti. „Viasat Sport Baltic“ kanalas šį savaitgalį parodys dar vieną kvapą gniaužiančią kovą. Londone, O2 arenoje, dėl IBF (Tarptatrinės bokso federacijos) pasaulio čempiono titulo kausis sunkiasvoriai (per 90,7 kg) – britas Anthony Joshua ir amerikietis Charlesas Martinas.
Boksininkas A.Joshua: nuo kalėjimo iki kovos dėl IBF sunkiasvorių čempiono titulo
Boksininkas A.Joshua: nuo kalėjimo iki kovos dėl IBF sunkiasvorių čempiono titulo 2016.03.25 10:14 2012 metų Londono olimpinių žaidynių sunkaus (Super) svorio kategorijos aukso medalio laimėtojas, o dabar jau profesionalus boksininkas ir dėl IBF organizacijos sunkiasvorių čempiono titulo kovosiantis britas Anthony Joshua atskleidė savo jaudinančią gyvenimo istoriją ir papasakojo, kaip boksas padėjo jam išvengti ...
Nuspręsta, kada įvyks antroji T.Fury ir V.Kličko dvikova
Nuspręsta, kada įvyks antroji T.Fury ir V.Kličko dvikova 2016.03.14 21:48 Pasaulio bokso sirgalių ypač laukiama revanšinė brito Tysono Fury ir ukrainiečio Vladimiro Kličko kova įvyks jau birželio 4-ą dieną, - skelbia užsienio žiniasklaida.
IBF organizacijos sunkiasvorių bokso čempionas Ch.Martinas sutiktų kautis su T.Fury
IBF organizacijos sunkiasvorių bokso čempionas Ch.Martinas sutiktų kautis su T.Fury 2016.02.22 19:24 IBF organizacijos pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas 29-erių metų amerikietis Charlesas Martinas norėtų susikauti su visais geriausiais sunkiasvoriais boksininkais, o artimiausia jo kova galėtų būti su WBO, IBO, WBA (Super) ir „The Ring“ pasaulio sunkiasvorių čempiono diržų savininku britu Tysonu Fury. Ch.
T.Fury žinutė sukėlė ažiotažą: „Turiu jums šokiruojančių naujienų!“
T.Fury žinutė sukėlė ažiotažą: „Turiu jums šokiruojančių naujienų!“ 2016.02.14 15:00 WBO, IBO, WBA (Super) ir „The Ring“ pasaulio sunkiasvorių čempiono diržų savininkas 27-erių metų britas Tysonas Fury pasiruošęs dar kartą šokiruoti pasaulį.
Olimpinis čempionas A.Joshua profesionaliame ringe debiutavo greita pergale
Olimpinis čempionas A.Joshua profesionaliame ringe debiutavo greita pergale 2013.10.07 10:16 2012 metų olimpinis čempionas Anthony Joshua pergalingai debiutavo profesionaliame ringe. Boksininkas pirmame raunde nokautavo Emanuelį Leo (8 pergalės, 1 pralaimėjimas, 3 nokautai).
Tarptautinio A.Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo du lietuviai
Tarptautinio A.Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo du lietuviai 2012.05.13 11:24 Šeštadienį Kaune pasibaigusiame į tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) varžybų kalendorių įtrauktame XVI tarptautiniame Algirdo Šociko vardo bokso turnyre, kuriame atletai iš trylikos valstybių išsiaiškino stipriausius devyniose svorio kategorijose, pergales šventė tik du lietuviai