Antanas Juknevičius

Naujasis Dakaro ralio lyderis - N.Roma, B.Vanagas kyla į viršų
Naujasis Dakaro ralio lyderis - N.Roma, B.Vanagas kyla į viršų 2014.01.07 20:10 Trečioji Dakaro ralio diena parodė, kokios nenuspėjamos yra šios lenktynės: iki šiol lyderiu buvęs Stephane'as Peterhanselis finišavo pusvalandžiu atsilikęs nuo komandos draugo Nani Romos ir smuktelėjo į penktąją vietą.
A.Juknevičiaus treniruojamiems „Astana“ sportininkams sekėsi skirtingai
A.Juknevičiaus treniruojamiems „Astana“ sportininkams sekėsi skirtingai 2014.01.07 18:11 Antanas Juknevičius daug prisidėjo prie „Astana“ komandos visureigių vairuotojų Aidyno Rakchimbajevo ir Bouržano Isabajevo pasiruošimo Dakaro raliui. Ypač smarkiai „Astana“ komanda ruošėsi lenktynių daliai smėlio kopose. Deja, B.Isabajevas dykumų smėlio taip ir nepasiekė. Nedaug trūko, kad lenktynės būtų pasibaigusios ir ...
Dakaro ralio lyderiu tapo S.Peterhanselis, B.Vanagas pakilo į 54-ąją poziciją
Dakaro ralio lyderiu tapo S.Peterhanselis, B.Vanagas pakilo į 54-ąją poziciją 2014.01.06 21:12 Antrąją Dakaro ralio dieną dalyvių laukė 433 km ilgio greičio ruožas iš San Lujiso į San Rafaelį. Tokioje ilgoje distancijoje savo pranašumą įrodė favoritais laikomi sportininkai.
B.Vanago šturmanas įrodė savo privalumus
B.Vanago šturmanas įrodė savo privalumus 2014.01.06 14:55 Pirmasis Dakaro greičio ruožas Benediktui Vanagui ir jo naujajam šturmanui baltarusiui Andrejui Rudnickiui buvo debiutinis. Nors „General Financing – Autopaslauga“ ekipažui trasoje pasitaikė techninių nesklandumų, lietuvis trasoje jautėsi komfortiškai ir liko nustebintas šturmano tikslumu.
Startavusiame Dakaro ralyje lyderiu tapo C.Sousa, lietuviai - pirmame šimtuke
Startavusiame Dakaro ralyje lyderiu tapo C.Sousa, lietuviai - pirmame šimtuke 2014.01.05 21:03 Sausio 5 d. Argentinoje startavo ilgai lauktas dykumų maratonas - 2014 metų Dakaro ralis. Šiame ralyje dalyvauja ir du lietuviai - Benediktas Vanagas ir Antanas Juknevičius.
A.Juknevičius su Dakaro žvaigždėmis sveikinasi apsikabindamas
A.Juknevičius su Dakaro žvaigždėmis sveikinasi apsikabindamas 2014.01.05 15:45 Kol kiti lietuviai pažindinasi su Dakaro ralio žvaigždėmis, A. Juknevičius sveikinasi su jomis apsikabindamas. Toks ryšys Kol kiti lietuviai pažindinasi su Dakaro ralio žvaigždėmis, Antanas Juknevičius sveikinasi su jomis apsikabindamas. Toks ryšys neatsiranda po pirmo susitikimo, tam reikia kartu išsikrapštyti nemažai ...
B.Vanago šturmanas: „Mes esame pasiruošę mūšiui!“
B.Vanago šturmanas: „Mes esame pasiruošę mūšiui!“ 2014.01.05 10:58 Šiemet Dakaro ralyje automobilių įskaitoje lenktyniaus 431 sportininkai, tarp kurių šį vakar startuos ir du Lietuvai atstovausiantys ekipažai. Antrą kartą dykumos lenktynėse dalyvaujantis Benediktas Vanagas nekantravo, kuo greičiau pradėti važiuoti.
Sėkmingą Dakaro pradžią B.Vanagas pažymėjo susitikęs su lietuvių bendruomene Argentinoje
Sėkmingą Dakaro pradžią B.Vanagas pažymėjo susitikęs su lietuvių bendruomene Argentinoje 2014.01.04 15:59 Argentinoje, Rosarijaus mieste, jau rytoj prasidės kultinės planetos lenktynės – „Dakar 2014“. Lietuvos ekipažas Benediktas Vanagas ir jo šturmanas iš Baltarusijos Andrejus Rudnickis po sėkmingai praeitos administracinės ir techninės apžiūros susitiko su lietuvių bendruomene Argentinoje.
Vingiuotas A.Juknevičiaus kelias į 2014-ųjų Dakarą
Vingiuotas A.Juknevičiaus kelias į 2014-ųjų Dakarą 2014.01.04 12:06 Susitvarkę po įvykdytos vagystės Argentinoje, Antano Juknevičiaus ir Vytauto Obelevičiaus ekipažas sėkmingai praėjo techninę komisiją ir laukia starto. „Kiekvieną kartą viską reikia pradėti iš naujo, – sako A.Juknevičius, - kiekvienas turi savo kelią į Dakarą!“
Prieš Dakaro ralio startą apvogtas A.Juknevičiaus automobilis
Prieš Dakaro ralio startą apvogtas A.Juknevičiaus automobilis 2014.01.03 21:40 Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Argentinoje Rosario mieste buvo apvogtas Dakaro startui besiruošiančio Antano Juknevičiaus automobilis. „Net veidrodėlį nusuko“, – apmaudžiai sakė lenktynininkas. Automobilyje buvo ir sportininkų varžyboms skirta apranga bei įranga.
Dakaro lenktynininkas A.Juknevičius Argentinoje sulaukė policijos ir kariuomenės dėmesio
Dakaro lenktynininkas A.Juknevičius Argentinoje sulaukė policijos ir kariuomenės dėmesio 2014.01.01 16:08 Iki Dakaro lenktynių maratono beliko 4 dienos ir Argentinoje renkasi vis daugiau lenktynininkų bei juos aptarnaujančio personalo. „Žalvaris-Dakar” komandos atstovai lenktynininkas Antanas Juknevičius su šturmanu Vytautu Obolevičiumi Naujuosius sutiko Dakaro starto mieste Rosario.
V.Juknevičiaus šturmanas V.Obelevičius: „Tokia galimybė atsiranda kartą gyvenime“
V.Juknevičiaus šturmanas V.Obelevičius: „Tokia galimybė atsiranda kartą gyvenime“ 2013.12.29 19:09 Sausio 5 dieną Pietų Amerikoje prasidėsiančiame prestižiniame Dakaro ralyje šiais metais kaip šturmanas debiutuos mechanikas Vytautas Obelevičius.
Į Dakaro ralį išvykstantis A.Juknevičius: „Sieksime įrodyti, kad ir su mažu biudžetu galime pasiekti gerų rezultatų“
Į Dakaro ralį išvykstantis A.Juknevičius: „Sieksime įrodyti, kad ir su mažu biudžetu galime pasiekti gerų rezultatų“ 2013.12.29 12:34 Sekmadienį Vilniuje į Dakaro ralį buvo išlydėtas lietuvių ekipažas – Antanas Juknevičius ir Vytautas Obelevičius. Ralį lietuviai šturmuos „Toyota FJ Cruiser“ automobiliu.
Kas sėkmingiau pasirodys Dakare: B.Vanagas ar A.Juknevičius?
Kas sėkmingiau pasirodys Dakare: B.Vanagas ar A.Juknevičius? 2013.12.25 15:13 Po dešimties dienų, sausio 4 dieną Pietų Amerikoje startuos sunkiausios pasaulio maratono lenktynės – „Dakar 2014“. Šios varžybos iš sportininkų pareikalaus daug fizinių bei psichologinių jėgų, siekiant įveikti maratono trasą per keturiolika dienų.
B.Vanago starto numeris Dakare geresnis 85 pozicijomis
B.Vanago starto numeris Dakare geresnis 85 pozicijomis 2013.11.25 10:55 Dakaro ralio organizatoriai paskelbė oficialius dalyvių sąrašus bei jų starto numerius. Sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse „General Financing – Autopaslauga“ komandos lenktynininkams Benediktui Vanagui ir Andrejui Rudnickiui suteiktas 85 pozicijomis nei šiais metais geresnis starto numeris – 373.
A.Juknevičius pasidalino mintimis apie pasiruošimą Dakaro raliui
A.Juknevičius pasidalino mintimis apie pasiruošimą Dakaro raliui 2013.11.20 17:05 Už kelių dienų Prancūzijos uoste Le Havre susirinks šimtai Dakarui paruoštų automobilių, motociklų ir kitos technikos, kurią organizatoriai keltu gabens į Pietų Amerikos žemyną. Ne išimtis ir „Žalvaris – Dakar“ komandos automobilis Toyota FJ Cruiser, kurį vairuos patyręs dykumų lenktynininkas Antanas Juknevičius su ...
Kiek kainuoja įsigyti vieną Dakaro dieną?
Kiek kainuoja įsigyti vieną Dakaro dieną? 2013.11.11 11:14 Likus dviem mėnesiams iki Dakaro starto, pasiruošimo darbai įgauna pagreitį. Aktyviai ruošiasi lenktynių dalyviai, organizatoriai bei lenktynių šalys-šeimininkės.
Tituluočiausias Baltijos šalių dykumų ralių lenktynininkas A.Juknevičius grįžta į Dakarą
Tituluočiausias Baltijos šalių dykumų ralių lenktynininkas A.Juknevičius grįžta į Dakarą 2013.11.07 13:26 Dakaro mylėtojai tikrai nudžiugs sužinoję, kad į sunkiausias pasaulyje lenktynes grįžta vienas laubiausiai patyrusių ir tituluočiausių Lietuvos dykumų ralių lenktyninkų Antanas Juknevičius, kuris 2009 metais kartu su Aurelijumi Petraičiu net 25 vietoje užlipo ant Dakaro finišo pakylos. Tai yra aukščiausias rezultatas kurį ...