Alexas Songas

Futbolininkas atskleidė dėl koronaviruso klubo pateiktą ultimatumą: davė pasirašyti nežinia ką, atleido be jokio įspėjimo
Futbolininkas atskleidė dėl koronaviruso klubo pateiktą ultimatumą: davė pasirašyti nežinia ką, atleido be jokio įspėjimo (1) 2020.03.29 13:05 Buvęs Londono „Arsenal“ futbolininkas Alexas Songas tapo vienu iš devynių Šveicarijos klubo „Sion“ žaidėjų, kuris dėl koronaviruso neteko darbo. Dabar gynėjas atskleidė, kokiu būdu juo buvo pasinaudota. Neseniai Šveicarijos spauda paskelbė, kad „Sion“ atsisveikino iškart su devyniais futbolininkais, kurie nesutiko ...
Vasaros perėjimų langas (liepos 22 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 22 d.) 2016.07.22 01:00 Vasaros perėjimų lange įpusėjo antrasis mėnuo, o portalas Ivartis.net toliau savo lankytojams kasdien pateikia visas svarbiausias oficialias naujienas ir gandus. OFICIALIOS NAUJIENOS „Barcelona“ klubui pavyko nukonkuruoti Madrido „Real“ komandą ir įsigyti aukštai vertinamą „Valencia“ saugą Andre Gomesą. Apie šį sandėrį ...
Oficialu: kroatų talentas vilkės „Juventus“ marškinėlius
Oficialu: kroatų talentas vilkės „Juventus“ marškinėlius 2016.07.21 13:30  Zagrebo „Dinamo“ klubas į plačiuosius vandenis išleido dar vieną savo futbolo talentą. Ketvirtadienį krašto saugas Marko Pjaca atvyko į Italiją, kur sieks sėkmingai pereiti medicininį patikrinimą ir padėti parašą ant Turino „Juventus“ komandos pateiktos sutarties. Italų žiniasklaida pranešė, kad šalies čempionai už ...
Istorija grįžta: beveik dešimtmetį trukęs „Arsenal“ klubo titulų badas
Istorija grįžta: beveik dešimtmetį trukęs „Arsenal“ klubo titulų badas (1) 2016.05.13 23:20  Futbolo portalas Ivartis.net pristato dar vieną rubrikos „Istorija grįžta“ numerį. Kiekvieną savaitę lankytojai turi galimybę prisiminti po vieną gerai žinomą istorinį įvykį. Rudenį 20-ies metų jubiliejų Londono „Arsenal“ klube švęsiantis treneris Arsene‘as Wengeras sulaukia vis daugiau „kanonierių“ gerbėjų ...
Oficialu: „Barcelona“ saugas grįžta į „West Ham“
Oficialu: „Barcelona“ saugas grįžta į „West Ham“ 2015.09.01 09:27 Šio sezono pradžioje dėl traumos žaisti negalintis Ispanijos „Barcelona“ komandos saugas Alexas Songas sugebėjo sėkmingai atlikti medicininį patikrinimą ir sugrįžti į Londono „West Ham“.
„West Ham“ savininkas: „A.Songui liko praeiti medicininę patikrą“
„West Ham“ savininkas: „A.Songui liko praeiti medicininę patikrą“ 2015.08.20 13:00 Londono „West Ham“ klubo savininkas Davidas Sullivanas atskleidė, kad komanda yra pasiruošusi įsigyti „Barcelona“ ekipos saugą Alexą Songą, kuriam liko praeiti medicininį patikrinimą.
Vasaros perėjimų langas (liepos 1 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 1 d.) 2015.07.01 04:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.) 2015.06.27 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 26 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 26 d.) 2015.06.26 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 31 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 31 d.) 2014.08.31 01:15 Vasarai artėjant pabaigos link, galingieji Europos klubai vis intensyviau dairosi naujų futbolininkų, kurie galėtų sustiprinti jų gretas, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius.
Oficialu: A.Songas žais Londono klube
Oficialu: A.Songas žais Londono klube 2014.08.31 01:00 Londono „West Ham“ klubas prieš vasaros perėjimų lango pabaigą sudrebino Anglijos futbolą įspūdingu pirkiniu. Nuomos pagrindais „plaktukų“ gretas sustiprino Ispanijos vicečempionės „Barcelona“ komandos atraminis saugas Alexas Songas.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 29 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 29 d.) 2014.08.29 07:00 Vasarai artėjant pabaigos link, galingieji Europos klubai vis intensyviau dairosi naujų futbolininkų, kurie galėtų sustiprinti jų gretas, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti paskutinių šios vasaros perėjimų lango dienų įvykius.
Futbolininkai, perėję iš „Arsenal“ į „Barceloną“: pakilimai ir nuopuoliai
Futbolininkai, perėję iš „Arsenal“ į „Barceloną“: pakilimai ir nuopuoliai 2014.08.15 17:00 Per savo ilgą karjerą treniruojant Londono ,,Arsenal“ treneris Arsene‘as Wengeras patyrė visko. Devyneri metai be trofėjų, kurių badas buvo nutrauktas tik šiemet iškovojus Anglijos FA ir „Community Shield“ taures. Nuolatiniai interviu, žurnalistams pradedant šablonu tapusia fraze: „Ar žadate atsistatydinti?“
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 15 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 15 d.) 2014.08.15 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 9 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 9 d.) 2014.08.09 07:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Kroatija sutriuškino Kamerūną ir išsiuntė jį namo
Kroatija sutriuškino Kamerūną ir išsiuntė jį namo 2014.06.19 00:27 Kamerūnas ir Kroatija FIFA pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje pradėjo nesėkmingai, nes patyrė pralaimėjimus, todėl šiandien bus kaunamasi tik dėl pergalės. Rinktinė, patyrusi antrą nesėkmę, baigtų pasirodymą planetos pirmenybėse.
A.Songas: „Palikęs „Barceloną“ grįžčiau į „Premier“ lygą“
A.Songas: „Palikęs „Barceloną“ grįžčiau į „Premier“ lygą“ 2014.03.11 17:30 Ispanijos „Barcelona“ komandos saugas Alexas Songas atskleidė, jog vieną dieną jis tikrai ketina grįžti rungtyniauti į stipriausią Anglijos lygą „Premier“. Tačiau kokia konkrečiai galėtų būti nauja jo stotelė, futbolininkas spėti nesiryžo. Prisiminęs praeitį Kamerūno rinktinės narys sakė, kad jis turėjo galimybę pratęs...
„Sociedad“ klubas privertė pasiduoti Ispanijos čempionus
„Sociedad“ klubas privertė pasiduoti Ispanijos čempionus 2014.02.22 22:45 San Sebastiano „Sociedad“ klubas įrodė, kad toks varžovas kaip „Barcelona“ jo nuvertinti negali. Šeštadienio vakarą vykusiame Ispanijos „La Liga“ čempionato 25-ojo turo mače, trenerio Jagobos Arrasate auklėtiniai namuose įveikė katalonus rezultatu 3-1 ir taip dar labiau padidino intrigą turnyrinėje lentelėje.
A.Songas gali būti paskolintas „Napoli“ klubui
A.Songas gali būti paskolintas „Napoli“ klubui 2013.12.24 11:30 Italijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad „Napoli“ klubas sausio mėnesį iš „Barcelona“ ekipos pasiskolins saugą Alexą Songą. „Sport Mediaset“ teigia, kad „Napoli“ jau yra labai arti susitarimo su „Barcelona“ dėl šio kamerūniečio, kuris sezoną užbaigtų Italijoje. Tiesa, vasarą A.Songas ir vėl grįžtų į „Barcelona“ ekipą.
A.Songas: „C.Fabregasas man kaip brolis“
A.Songas: „C.Fabregasas man kaip brolis“ 2013.12.09 19:00 „Barcelona“ klubo saugas Alexas Songas pripažįsta, jog jo bendraklubis Cescas Fabregasas jam yra kaip brolis, kuris padėjo jam apsiprasti su nauju gyvenimu Ispanijoje. Kamerūno nacionalinės futbolo rinktinės narys už 18 mln. eurų sumą 2012 metais persikėlė žaisti iš Londono „Arsenal“ ekipos į katalonų gretas.
A.Songas atmeta galimybę sugrįžti į „Arsenal“
A.Songas atmeta galimybę sugrįžti į „Arsenal“ 2013.11.14 08:00 Nuo 2012-ųjų metų „Barcelona“ komandos marškinėlius vilkintis Alexas Songas artimiausiu metu neketina palikti Katalonijos ir tikisi joje likti iki pat kontrakto pabaigos, t.y. 2017-ųjų metų vasaros. Nors 26 metų saugu domisi jo buvęs klubas Londono „Arsenal“, pats kamerūnietis atmeta galimą sugrįžimą į Angliją ateinanč...
L.Messi trauma nesutrukdė „Barcelona“ klubui sutriuškinti „Betis“
L.Messi trauma nesutrukdė „Barcelona“ klubui sutriuškinti „Betis“ 2013.11.10 23:45 „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ čempionate didina atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo Madrido „Atletico“. Sekmadienio vakarą Katalonijos komanda išvykoje rezultatu 4-1 sutriuškino pirmenybių autsaiderį Sevilijos „Real Betis“ klubą, bet mače be nesklandumų neapsiėjo.
G.Martino: „V.Valdesas demonstruoja nuostabų žaidimą“
G.Martino: „V.Valdesas demonstruoja nuostabų žaidimą“ 2013.09.22 13:45 Vartininkas Victoras Valdesas antrose rungtynėse iš eilės sugebėjo atremti vienuolikos metrų baudinį, o jo atstovaujama „Barcelona“ ekipa šventė dar vieną triuškinančią pergalę. Šį kartą ispanui pagyrų negailėjo katalonų komandos strategas Gerardo Martino.
Ar žinojote, kad..? (Nr. 2)
Ar žinojote, kad..? (Nr. 2) 2013.07.12 07:00 Šią savaitę Įvartis.net portale pradėjome naują rubriką „Ar žinojote, kad..?“, kurioje Jums pateikiame įdomių faktų apie futbolininkus, futbolą ir su juo susijusius dalykus bei asmenybes. Nauji rubrikos numeriai – kiekvieną pirmadienį ir penktadienį.
A.Songas: „Norėčiau žaisti už PSG“
A.Songas: „Norėčiau žaisti už PSG“ 2012.12.27 15:29 Buvęs Londono „Arsenal“, o dabar „Barcelona“ klubo saugas Alexas Songas pripažino, kad ateityje jis norėtų žaisti Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos gretose.
Y.Toure – geriausias Afrikos futbolininkas antrus metus iš eilės
Y.Toure – geriausias Afrikos futbolininkas antrus metus iš eilės 2012.12.21 12:16 „Manchester City“ klubo ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės saugas Yaya Toure antrus metus iš eilės buvo išrinktas Afrikos metų futbolininku.
„Barcelona“ Ispanijoje ir toliau tęsia pergalingą žygį
„Barcelona“ Ispanijoje ir toliau tęsia pergalingą žygį 2012.11.17 22:51 Ispanijos čempionate šeštadienį buvo sužaistos keturios rungtynės. Vieneriose iš jų susitiko „Barcelona“ ir „Zaragoza“ komandos. Šiame mače rezultatu 3-1 pergalę šventė namuose žaidę Barselonos miesto futbolininkai.
Top 10: Keisčiausios futbolininkų šukuosenos
Top 10: Keisčiausios futbolininkų šukuosenos 2012.11.15 13:00 Sporto portalas sportas.lt, kaip ir kiekvieną savaitę, pristato rubriką Top 10. Šį kartą apžvelgsime pačias keisčiausias visų laikų futbolininkų šukuosenas. Į šį dešimtuką patenka ir nemažai vis dar teberungtyniaujančių profesionalių futbolininkų.
Kas taps geriausiu šių metų Afrikos futbolininku?
Kas taps geriausiu šių metų Afrikos futbolininku? 2012.11.05 12:34 Afrikos Futbolo Konfederacija (CAF) paskelbė 10 futbolininkų, kurie pretenduoja tapti geriausiu 2012 metų Afrikos futbolininku.
„Arsenal“ klubas žiemą naujiems pirkiniams turės 35 mln. eurų
„Arsenal“ klubas žiemą naujiems pirkiniams turės 35 mln. eurų 2012.10.14 13:36 Londono „Arsenal“ klubo strategas Arsene‘as Wengeras prasitarė, kad jis artėjančiame žiemos perėjimų lange galės patuštinti komandos kišenę išleisdamas 35 milijonus eurų. Būtent už tokią sumą ekipos savininkai leis prancūzui sustiprinti „kanonierių“ sudėtį.