„Crystal Palace“
34 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Man United“

Aidis Kruopis

Paskutiniame „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių etape T.Vaitkus finišavo 9-as
Paskutiniame „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių etape T.Vaitkus finišavo 9-as 2013.09.09 10:15 Sekmadienį Kanadoje vykusiame paskutiniame, penktajame, daugiadienių „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių etape „Orica GreenEdge“ ekipos narys Tomas Vaitkus užėmė devintą vietą, o jo komandos draugas Aidis Kruopis finišavo 16-as.
Ketvirtajame dviračių lenktynių Kanadoje etape lietuviai tarp lyderių nepateko
Ketvirtajame dviračių lenktynių Kanadoje etape lietuviai tarp lyderių nepateko 2013.09.08 11:32 Kanadoje vykstančių daugiadienių „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių ketvirtajame etape „Orica GreenEdge“ komandos narys lietuvis Aidis Kruopis užėmė 48-ą vietą, o jo ekipos draugas Tomas Vaitkus finišavo 85-as.
Trečiajame dviračių lenktynių Kanadoje etape A.Kruopis – 16-as
Trečiajame dviračių lenktynių Kanadoje etape A.Kruopis – 16-as 2013.09.07 10:29 Kanadoje vykstančių daugiadienių „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių antrajame etape 16-ą vietą užėmė „Orica GreenEdge“ komandos narys lietuvis Aidis Kruopis.
Antrajame dviračių lenktynių Kanadoje etape A.Kruopis finišavo 4-as
Antrajame dviračių lenktynių Kanadoje etape A.Kruopis finišavo 4-as 2013.09.06 09:31 Kanadoje vykstančių daugiadienių „1st Tour of Alberta“ dviračių lenktynių antrajame etape ketvirtą vietą užėmė „Orica GreenEdge“ komandos narys lietuvis Aidis Kruopis.
Dviračių lenktynėse Belgijoje E.Juodvalkis pranoko I.Konovalovą
Dviračių lenktynėse Belgijoje E.Juodvalkis pranoko I.Konovalovą 2013.09.01 18:47 Sekmadienį Belgijoje įvyko vienadienės „Schaal Sels“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvavo ir du Lietuvos dviratininkai: Egidijus Juodvalkis bei Ignatas Konovalovas.
G.Bagdonas sėkmingai pasirodė paskutiniame „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etape, A.Kruopis finišo nepasiekė
G.Bagdonas sėkmingai pasirodė paskutiniame „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etape, A.Kruopis finišo nepasiekė 2013.08.18 18:36 Sekmadienį Olandijoje baigėsi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių.
Lietuvos dviratininkų pozicijos „Eneco Tour“ lenktynėse suprastėjo
Lietuvos dviratininkų pozicijos „Eneco Tour“ lenktynėse suprastėjo 2013.08.17 20:02 Olandijoje tęsiasi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose toliau dalyvauja ir du Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, bei Gediminas Bagdonas.
Penktajame dviračių lenktynių Olandijoje etape G.Bagdonas pranoko A.Kruopį
Penktajame dviračių lenktynių Olandijoje etape G.Bagdonas pranoko A.Kruopį 2013.08.16 18:40 Olandijoje tęsiasi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose toliau dalyvauja ir du Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, bei Gediminas Bagdonas.
A.Kruopis ketvirtajame dviračių lenktynių Olandijoje etape finišavo 23-ias
A.Kruopis ketvirtajame dviračių lenktynių Olandijoje etape finišavo 23-ias 2013.08.15 18:43 Olandijoje tęsiasi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose dalyvauja ir trys Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas.
Trečiąjį „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etapą A.Kruopis baigė su pagrindine grupe
Trečiąjį „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etapą A.Kruopis baigė su pagrindine grupe 2013.08.14 19:14 Olandijoje tęsiasi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose dalyvauja ir trys Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas.
Antrajame „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etape lietuviai prie lyderių nepriartėjo
Antrajame „Eneco Tour“ dviračių lenktynių etape lietuviai prie lyderių nepriartėjo 2013.08.13 17:58 Olandijoje tęsiasi daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose dalyvauja ir trys Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas.
Daugiadienėse dviračių lenktynėse Olandijoje startavo A.Kruopis, R.Navardauskas ir G.Bagdonas
Daugiadienėse dviračių lenktynėse Olandijoje startavo A.Kruopis, R.Navardauskas ir G.Bagdonas 2013.08.12 18:40 Pirmadienį Olandijoje prasidėjo daugiadienės „Eneco Tour“ dviračių lenktynės, kuriose yra įtrauktos ir į pasaulio taurės kalendorių. Jose startavo trys Lietuvos dviratininkai – Aidis Kruopis, Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas.
P.Weeningas tapo „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių nugalėtoju, G.Bagdonas – 102-as
P.Weeningas tapo „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių nugalėtoju, G.Bagdonas – 102-as 2013.08.03 20:23 Šeštadienį Lenkijoje baigėsi jau 70-ą kartą rengtos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kurių finišą pasiekė ir Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas.
Šeštajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape G.Bagdonas liko tarp autsaiderių, A.Kruopis nefinišavo
Šeštajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape G.Bagdonas liko tarp autsaiderių, A.Kruopis nefinišavo 2013.08.02 21:14 Lenkijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose savo pasirodymą tęs tik vienas Lietuvos dviratininkas.
Penktajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape lietuviai tarp lyderių nepateko
Penktajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape lietuviai tarp lyderių nepateko 2013.08.01 21:35 Lenkijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis ir Gediminas Bagdonas.
Ketvirtajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis finišavo 4-as
Ketvirtajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis finišavo 4-as 2013.07.31 18:49 Lenkijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis ir Gediminas Bagdonas.
„Tour de Pologne“ trečiajį etapą lietuviai baigė su pagrindine grupe
„Tour de Pologne“ trečiajį etapą lietuviai baigė su pagrindine grupe 2013.07.30 22:51 Po poilsio dienos Italijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis bei Gediminas Bagdonas.
Antrajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape lietuviai vėl liko tarp autsaiderių
Antrajame „Tour de Pologne“ dviračių lenktynių etape lietuviai vėl liko tarp autsaiderių 2013.07.28 19:00 Italijoje tęsiasi jau 70-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis bei Gediminas Bagdonas.
A.Kruopis ir G.Bagdonas startavo daugiadienėse „Tour de Pologne“ dviračių lenktynėse
A.Kruopis ir G.Bagdonas startavo daugiadienėse „Tour de Pologne“ dviračių lenktynėse 2013.07.27 21:40 Šeštadienį Italijoje prasidėjo daugiadienės „Tour de Pologne“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvauja ir du lietuviai – Aidis Kruopis bei Gediminas Bagdonas.
A.Kruopis „Tour de Suisse“ lenktynėse aplenkė tik tris varžovus
A.Kruopis „Tour de Suisse“ lenktynėse aplenkė tik tris varžovus 2013.06.16 19:31 Sekmadienį pasibaigusiose daugiadienėse „Tour de Suisse“ dviračių lenktynėse vienintelis Lietuvos atstovas Aidis Kruopis užėmė vos 140-ą vietą tarp 143-ų finišavusiųjų.
Dviratininkas A.Kruopis aštuntąjį „Tour de Suisse“ etapą baigė priešpaskutinis
Dviratininkas A.Kruopis aštuntąjį „Tour de Suisse“ etapą baigė priešpaskutinis 2013.06.16 10:54 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių, o jose dalyvauja „Orica-GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis.
Dviračių lenktynėse Šveicarijoje ir Slovėnijoje lietuviai liko toli nuo lyderių
Dviračių lenktynėse Šveicarijoje ir Slovėnijoje lietuviai liko toli nuo lyderių 2013.06.15 10:15 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių, o jose dalyvauja „Orica-GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis.
A.Kruopis šeštajame dviračių lenktynių Šveicarijoje etape finišavo 18-as
A.Kruopis šeštajame dviračių lenktynių Šveicarijoje etape finišavo 18-as 2013.06.13 21:00 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių, o jose dalyvauja „Orica-GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis.
Dviratininkas A.Kruopis penktajame „Tour de Suisse“ lenktynių etape vėl liko tarp autsaiderių
Dviratininkas A.Kruopis penktajame „Tour de Suisse“ lenktynių etape vėl liko tarp autsaiderių 2013.06.12 21:05 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių, o jose dalyvauja „Orica-GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis.
Ketvirtąjį dviračių lenktynių Šveicarijoje etapą A.Kruopis baigė kartu su lyderių grupe
Ketvirtąjį dviračių lenktynių Šveicarijoje etapą A.Kruopis baigė kartu su lyderių grupe 2013.06.11 20:08 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių, o jose dalyvauja „Orica-GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis.
A.Kruopis trečiajame dviračių lenktynių Šveicarijoje etape liko tarp autsaiderių
A.Kruopis trečiajame dviračių lenktynių Šveicarijoje etape liko tarp autsaiderių 2013.06.11 10:33 Šveicarijoje tęsiasi daugiadienės „Tour de Suisse“ dviračių lenktynės, kurios yra įtrauktos ir į pasaulio plento dviračių taurės kalendorių.
Antrajame „Tour de Suisse“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis liko tarp autsaiderių
Antrajame „Tour de Suisse“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis liko tarp autsaiderių 2013.06.09 21:17 Šveicarijoje vykstančių „World Tour“ serijos „Tour de Suisse“ dviračių lenktynių antrajame etape vienintelis Lietuvos atstovas Aidis Kruopis užėmė vos 140-ą vietą.
Pirmajame „Tour de Suisse“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis – 72-as
Pirmajame „Tour de Suisse“ dviračių lenktynių etape A.Kruopis – 72-as 2013.06.08 20:02 Šeštadienį Šveicarijoje prasidėjusių „World Tour“ serijos „Tour de Suisse“ vyrų dviračių lenktynių pirmajame etape vienintelis Lietuvos atstovas Aidis Kruopis užėmė 72-ą vietą.
Klasikinėse dviračių lenktynėse Belgijoje A.Kruopis finišavo antras
Klasikinėse dviračių lenktynėse Belgijoje A.Kruopis finišavo antras 2013.06.03 00:08 Sekmadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse „GP Wase Polders Verrebroek“ dviračių lenktynėse antrą vietą užėmė Aidis Kruopis.
Paskutinį dviračių lenktynių Vokietijoje etapą A.Kruopis baigė 13-as
Paskutinį dviračių lenktynių Vokietijoje etapą A.Kruopis baigė 13-as 2013.05.26 21:54 Sekmadienį Vokietijoje baigėsi daugiadienės „Bayern-Rundfahrt“ dviračių lenktynės, kurių paskutiniame – penktajame – etape 13-ą vietą užėmė „Orica-GreenEdge“ komandos narys lietuvis Aidis Kruopis.