Adriano Galliani

Robinho lieka „Milan“ klube
Robinho lieka „Milan“ klube 2013.01.07 10:00 „Milan“ klubo vice-prezidenas Adriano Galliani pranešė, kad Robinho išimamas iš parduodamų žaidėjų sąrašo ir jis liks „Milan“ klube.
A.Pato ir Robinho tapo nereikalingi „Milan“ klubui
A.Pato ir Robinho tapo nereikalingi „Milan“ klubui 2012.12.23 15:27 Vakar „Milan“ klubas svečiuose 2-4 pralaimėjo „Roma“ ekipai. Po šio pralaimėjimo tapo aišku, kad komandos puolėjai Robinho bei Alexandre‘as Pato neturi ateities šiame klube ir jų buvo paprašyta išvykti.
Kiek tęsis „Milan“ klubo vadovų kantrybė?
Kiek tęsis „Milan“ klubo vadovų kantrybė? 2012.10.23 07:09 „Milan“ klubo vadovybė vis dar taikosi su tuo, jog komanda šį sezoną demonstruoja prastus rezultatus ir neatleidžia vyriausiojo komandos trenerio Massimiliano Allegri, nors spauda tiesiog skalpuoja šį futbolo specialistą.
U.Gandini neigia gandus apie galimą „Milan“ klubo pardavimą
U.Gandini neigia gandus apie galimą „Milan“ klubo pardavimą 2012.10.16 06:36 Italijos „Milan“ klubo direktorius Umberto Gandini pareiškė, kad spaudoje pasirodę gandai, jog „Milan“ klubas artimiausiu metu gali būti parduotas, yra iš piršto laužti, mat Milano miesto ekipa ir toliau priklausys politikui Silvio Berlusconi.
Virš „Milan“ trenerio M.Allegri galvos kaupiasi juodi debesys
Virš „Milan“ trenerio M.Allegri galvos kaupiasi juodi debesys 2012.09.17 18:55 Italijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad „Milan“ klubo prezidentas Silvio Berlusconi ruošiasi daug ką nustebinti ir iš komandos trenerio pareigų atleisti vyriausiąjį trenerį Massimiliano Allegri.
J.Mourinho: „Kaka ateitis „Real“ klube – neaiški“
J.Mourinho: „Kaka ateitis „Real“ klube – neaiški“ 2012.07.28 02:44 Madrido „Real“ komandos treneris Jose Mourinho atsargiai kalba apie auklėtinio Kaka ateitį „karališkajame“ klube. Portugalas teigia, kad norėtų futbolininką išsaugoti, tačiau to negarantuoja.
G.Gattuso: „Laikyti žaidėjus klube be ateities – nebūtų geras sprendimas“
G.Gattuso: „Laikyti žaidėjus klube be ateities – nebūtų geras sprendimas“ 2012.07.25 07:31 Buvęs „Milan“ klubo saugas Gennaro Gattuso, šiuo metu rungtyniaujantis Šveicarijos „Sion“ ekipoje, teigia jaučiantis krizę milaniečių komandoje, nes klubo vadovybė vieną po kitos parduoda savo žvaigždes.
„Milan“ sutinka parduoti Z.Ibrahimovičių ir T.Silvą
„Milan“ sutinka parduoti Z.Ibrahimovičių ir T.Silvą 2012.07.12 13:55 „Goal“ skelbia, kad Italijos „Milan“ klubas sutinka parduoti savo komandos puolėją Zlataną Ibrahimovičių ir gynėją Thiago Silvą Prancūzijos sostinės Paryžiaus ‚Saint Germain“ ekipai už 60 milijonų eurų išpirką.
A.Galliani: „Prasideda nauja „Milan“ klubo era“
A.Galliani: „Prasideda nauja „Milan“ klubo era“ 2012.07.10 12:49 Italijos „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani pasidalino mintimis apie dabartinę ekipos situaciją ir pareiškė, kad ateinantį sezoną milaniečiai bus kovingesni negu kada nors anksčiau.
A.Galliani: „Mūsų komanda sukomplektuota naujam sezonui“
A.Galliani: „Mūsų komanda sukomplektuota naujam sezonui“ 2012.07.08 14:26 „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani pareiškė, kad komandos sudėtis naujam sezonui jau yra sukomplektuota ir didelių permainų nebus.
A.Galliani: „Kaka negrįš į „Milan“
A.Galliani: „Kaka negrįš į „Milan“ 2012.06.19 22:31 „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani paneigė visus gandus, jog Madrido „Real“ saugas Kaka neva gali sugrįžti rungtyniauti į Milano miesto komandą.
Nuo kito sezono Z.Ibrahimovičius „Milan“ klube vilkės 10 numeriu pažymėtus marškinėlius
Nuo kito sezono Z.Ibrahimovičius „Milan“ klube vilkės 10 numeriu pažymėtus marškinėlius 2012.06.03 21:12 Italijos „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani dar kartą patvirtino, kad Zlatanas Ibrahimovičius šioje komandoje rungtyniaus ir kitąmet.
A.Aquilani ir M.Lopezas iš „Milan“ sugrįžta į savo klubus
A.Aquilani ir M.Lopezas iš „Milan“ sugrįžta į savo klubus 2012.05.24 01:17 „Milan“ klubo vice-prezidentas Adriano Galliani atskleidė, kad ekipoje nuomos pagrindais žaidę Alberto Aquilani ir Maxi Lopezas, sugrįš į savo klubus.
R.Mancini neigia gandus, siejančius C.Tevezą ir M.Balotelli su „Milan“
R.Mancini neigia gandus, siejančius C.Tevezą ir M.Balotelli su „Milan“ 2012.05.23 11:48 Anglijos čempionų „Manchester City“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Mancini paneigė šią savaitę spaudoje pasirodžiusius gandus, kad jo vadovaujamos komandos puolėjas Carlosas Tevezas arba Mario Balotelli bus iškeistas į „Milan“ ekipos gynėją Thiago Silva.
R.Mancini: „Z.Ibrahimovičiaus pirkti nesiruošiame“
R.Mancini: „Z.Ibrahimovičiaus pirkti nesiruošiame“ 2012.05.22 10:17 Po to, kai pirmadienio popietę Anglijos čempionų „Manchester City“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Mancini apsilankė Italijos „Milan“ ekipos treniruočių bazėje, spaudoje pasirodė daugybė pranešimų apie galimus „miestiečių“ pirkinius.
A.Galliani: „Darysime viską, kad įsigytume C.Tevezą“
A.Galliani: „Darysime viską, kad įsigytume C.Tevezą“ 2012.05.13 13:14 „Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani teigė, kad Italijos klubas darys viską, jog šią vasarą iš „Manchester City“ komandos įsigytų puolėją Carlosą Tevezą.
A.Galliani: „Real" nesidomi Z.Ibrahimovičiumi"
A.Galliani: „Real" nesidomi Z.Ibrahimovičiumi" 2012.05.05 15:48 „Milan" klubo viceprezidentas Adriano Galliani pareiškė, kad Madrido „Real" klubas nesidomi puolėju Zlatanu Ibrahimovičiumi. Jis taip pat patikino, kad švedas vasarą nepaliks „Milan" komandos.
A.Galliani teigia, kad W.Sneijderiui vietos „Milan“ ekipoje nėra
A.Galliani teigia, kad W.Sneijderiui vietos „Milan“ ekipoje nėra 2012.03.16 14:21 Italijos spaudoje šiandien pasirodė pranešimų, kad Wesley Sneijderis svarstytų galimybę iš Milano „Inter“ persikelti į kitą miesto komandą. Manoma, kad „Inter“ vasarą ketina parduoti olandą bei pradėti naują erą.