+

Perspektyvūs ir pavojingi: 10 NKL žaidėjų, kurie turėtų praverti LKL duris
Perspektyvūs ir pavojingi: 10 NKL žaidėjų, kurie turėtų praverti LKL duris 2012.12.05 13:35 Šį sezoną antroje pagal pajėgumą šalies krepšinio lygoje (NKL) verda itin atkaklios kovos. Pirmaujanti komanda keičiasi bene po kiekvieno savaitgalio, o išskirti favoritus – sunku. Prie išaugusio varžybų lygio gerokai prisidėjo ne tik patyrę veteranai, bet ir perspektyvūs krepšininkai. Portalas Krepsinis.
L.Suarezas: „Sirgaliai iš manęs tyčiojasi, nes manęs bijo“
L.Suarezas: „Sirgaliai iš manęs tyčiojasi, nes manęs bijo“ 2012.08.02 09:55 Urugvajaus nacionalinės rinktinės puolėjas Luisas Suarezas pasidalino mintimis apie nederamą sirgalių elgesį trečiadienį vykusiose Londono olimpinių žaidynių rungtynėse prieš Didžiąją Britaniją ir pareiškė manantis, kad sirgaliai jį išjuokia todėl, kad jo bijo.
J.Ervingas įsimintiniausius karjeros simbolius pardavė už 3,5 mln.
J.Ervingas įsimintiniausius karjeros simbolius pardavė už 3,5 mln. 2011.11.21 16:17 Įsimintiniausi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legendos Julius Ervingo  laimėjimai bei juos primenantys simboliai verti 3,5 mln. JAV dolerių. Tai paaiškėjo už tokią sumą juos pardavus aukcione. Brangiausias pirkinys - už kiek daugiau nei 460 tūkst.
Legionierių naujienos (gegužės 3 - 6 d.)
Legionierių naujienos (gegužės 3 - 6 d.) 1970.01.01 03:00 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai. Penktadienį pralaimėjimą patyrė Deivydo Matulevičiaus atstovaujamas Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas, kuris svečiuose 0-2 nusileido Rumunijos čempionais tapusiems Bukarešto „Steau...