Šešių nacijų turnyras

Prestižinio „Šešių nacijų“ turnyro starte – prancūzų pergalė prieš anglus
Prestižinio „Šešių nacijų“ turnyro starte – prancūzų pergalė prieš anglus 2020.02.03 11:03  Savaitgalį startavo labiausiai prestižinis Europos regbio turnyras - „Šešių nacijų“ turnyras. Jau pirmajame ture netrūko atkaklių kovų ir kiek netikėtų rezultatų. Prancūzija - Anglija 24:17 (17:0) Pasaulio regbio vicečempionė Anglijos rinktinė „Šešių nacijų“ starte patyrė skaudų smūgį Paryžiaus lietuje. Smarkiai ...
Velso regbininkai – Europos čempionai!
Velso regbininkai – Europos čempionai! 2013.03.17 12:04 Velsas fantastišku žaidimu namuose sumalė Angliją, pasiekė rekordinę pergalę rezultatu 30:3 ir laimėjo 2013-ųjų metų Šešių nacijų turnyrą. Tam, kad išsaugotų čempionų vardus, valams būtų užtekę ir pergalės aštuoniais taškais, bet antrame kėlinyje įsibėgėjusios rinktinės anglai tiesiog nebepajėgė sustabdyti.
Šešių nacijų regbio turnyre – įtemptos kovos
Šešių nacijų regbio turnyre – įtemptos kovos 2013.02.25 16:38 Prestižiniame Šešių nacijų regbio turnyre praėjusį savaitgalį sužaisti trečiojo turo susitikimai, kuriuose pergales šventė Velso, Anglijos ir Škotijos regbininkai.
Šešių nacijų regbio turnyre triuškinantis Italijos pralaimėjimas Edinburge ir Prancūzijos nesėkmė Paryžiuje
Šešių nacijų regbio turnyre triuškinantis Italijos pralaimėjimas Edinburge ir Prancūzijos nesėkmė Paryžiuje 2013.02.10 12:22 Šešių Nacijų turnyre pergalės su Prancūzija pakylėtus italus šeštadienį Edinburge 34-10 sutriuškino škotai.
Šešių nacijų turnyrą griausmingai atidarė Velsas ir Airija
Šešių nacijų turnyrą griausmingai atidarė Velsas ir Airija 2013.02.03 10:54 Šeštadienį Kardife šių metų Šešių nacijų turnyrą griausmingai atidarė Velsas ir Airija. Svečiai permainingą susitikimą laimėjo rezultatu 22-30. Pirmame kėlinyje susikrovę solidžią dvidešimties taškų persvarą, antroje rungtynių pusėje airiai labai lengvai iniciatyvą atidavė valams. Šeimininkai, raginami gausios gerbėjų ...