Čempionų lygos tvarkaraštis

Ant 05-02 Real Madrid 21 : 45 Atlético Madrid
Tre 05-03 Monaco 21 : 45 Juventus
Ant 05-09 Juventus 21 : 45 Monaco
Tre 05-10 Atlético Madrid 21 : 45 Real Madrid
Šeš 06-03 21 : 45

Lietuvos „A Lygos“ tvarkaraštis

Ant 04-25 Utenis Utena 18 : 00 Žalgiris
Ant 04-25 Sūduva 20 : 00 Stumbras
Tre 04-26 Atlantas 18 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 04-26 Trakai 20 : 00 Lietava
Šeš 04-29 Lietava 13 : 00 Sūduva
Šeš 04-29 Stumbras 15 : 00 Trakai
Sek 04-30 Kauno Žalgiris 17 : 00 Utenis Utena
Sek 04-30 Žalgiris 18 : 30 Atlantas
Tre 05-03 Utenis Utena 18 : 00 Trakai
Tre 05-03 Žalgiris 20 : 00 Stumbras
Ket 05-04 Kauno Žalgiris 18 : 00 Lietava
Ket 05-04 Atlantas 20 : 00 Sūduva
Tre 05-10 Lietava 18 : 00 Žalgiris
Tre 05-10 Trakai 20 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Ant 04-25 Chelsea 21 : 45 Southampton
Tre 04-26 Middlesbrough 21 : 45 Sunderland
Tre 04-26 Arsenal 21 : 45 Leicester City
Tre 04-26 Crystal Palace 22 : 00 Tottenham Hotspur
Ket 04-27 Manchester City 22 : 00 Manchester United
Šeš 04-29 West Bromwich … 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-29 Sunderland 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 04-29 Southampton 17 : 00 Hull City
Šeš 04-29 Stoke City 17 : 00 West Ham United
Šeš 04-29 Crystal Palace 19 : 30 Burnley
Sek 04-30 Manchester United 14 : 00 Swansea City
Sek 04-30 Middlesbrough 16 : 05 Manchester City
Sek 04-30 Everton 16 : 05 Chelsea
Sek 04-30 Tottenham Hotspur 18 : 30 Arsenal
Pir 05-01 Watford 22 : 00 Liverpool
Pen 05-05 West Ham United 22 : 00 Tottenham Hotspur

Ispanijos „La Liga“ tvarkaraštis

Pir 04-24 Eibar 21 : 45 Athletic Club
Ant 04-25 Sporting Gijón 20 : 30 Espanyol
Ant 04-25 Granada 21 : 30 Málaga
Ant 04-25 Atlético Madrid 22 : 30 Villarreal
Tre 04-26 Barcelona 20 : 30 Osasuna
Tre 04-26 Valencia 21 : 30 Real Sociedad
Tre 04-26 Leganés 21 : 30 Las Palmas
Tre 04-26 Deportivo La C… 22 : 30 Real Madrid
Ket 04-27 Deportivo Alavés 20 : 30 Eibar
Ket 04-27 Sevilla 21 : 30 Celta de Vigo
Ket 04-27 Athletic Club 22 : 30 Real Betis
Pen 04-28 Villarreal 21 : 45 Sporting Gijón
Šeš 04-29 Real Sociedad 14 : 00 Granada
Šeš 04-29 Real Madrid 17 : 15 Valencia
Šeš 04-29 Las Palmas 19 : 30 Atlético Madrid
Šeš 04-29 Espanyol 21 : 45 Barcelona

Vokietijos „Bundesliga“ tvarkaraštis

Pen 04-28 Bayer Leverkusen 21 : 30 Schalke 04
Šeš 04-29 Darmstadt 98 16 : 30 Freiburg
Šeš 04-29 RB Leipzig 16 : 30 Ingolstadt
Šeš 04-29 Werder Bremen 16 : 30 Hertha BSC
Šeš 04-29 Mainz 05 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 04-29 Borussia Dortmund 16 : 30 Köln
Šeš 04-29 Wolfsburg 19 : 30 Bayern München
Sek 04-30 Augsburg 16 : 30 Hamburger SV
Sek 04-30 Hoffenheim 18 : 30 Eintracht Fran…
Pen 05-05 Köln 21 : 30 Werder Bremen
Šeš 05-06 Ingolstadt 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 05-06 Eintracht Fran… 16 : 30 Wolfsburg
Šeš 05-06 Borussia M'gla… 16 : 30 Augsburg
Šeš 05-06 Borussia Dortmund 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 05-06 Bayern München 16 : 30 Darmstadt 98
Šeš 05-06 Hertha BSC 19 : 30 RB Leipzig
Sek 05-07 Hamburger SV 16 : 30 Mainz 05
Sek 05-07 Freiburg 18 : 30 Schalke 04

Italijos „Serie A“ lygos tvarkaraštis

Pir 04-24 Pescara 21 : 45 Roma
Pen 04-28 Atalanta 21 : 45 Juventus
Šeš 04-29 Torino 21 : 45 Sampdoria
Sek 04-30 Roma 13 : 30 Lazio
Sek 04-30 Cagliari 16 : 00 Pescara
Sek 04-30 Empoli 16 : 00 Sassuolo
Sek 04-30 Bologna 16 : 00 Udinese
Sek 04-30 Crotone 16 : 00 Milan
Sek 04-30 Genoa 16 : 00 Chievo
Sek 04-30 Palermo 16 : 00 Fiorentina
Sek 04-30 Internazionale 21 : 45 Napoli
Šeš 05-06 Napoli 19 : 00 Cagliari
Šeš 05-06 Juventus 21 : 45 Torino

Prancūzijos „Ligue 1“ tvarkaraštis

Pen 04-28 Angers SCO 21 : 45 Olympique Lyonnais
Šeš 04-29 Monaco 18 : 00 Toulouse
Šeš 04-29 Guingamp 21 : 00 Saint-Étienne
Šeš 04-29 Metz 21 : 00 Nancy
Šeš 04-29 Bastia 21 : 00 Rennes
Šeš 04-29 Nantes 21 : 00 Lorient
Šeš 04-29 Montpellier 21 : 00 Lille
Sek 04-30 Caen 16 : 00 Olympique Mars…
Sek 04-30 Dijon 18 : 00 Bordeaux
Sek 04-30 Nice 22 : 00 PSG
Pen 05-05 Saint-Étienne 21 : 45 Bordeaux
Šeš 05-06 PSG 18 : 00 Bastia
Šeš 05-06 Toulouse 21 : 00 Caen
Šeš 05-06 Guingamp 21 : 00 Dijon
Šeš 05-06 Lorient 21 : 00 Angers SCO
Šeš 05-06 Lille 21 : 00 Metz
Šeš 05-06 Nancy 21 : 00 Monaco

Rusijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Ant 04-25 Rostov 19 : 30 Ufa
Ant 04-25 Spartak Moskva 19 : 30 Ural
Tre 04-26 Orenburg 17 : 00 Zenit
Tre 04-26 Arsenal Tula 19 : 30 Krylya Sovetov
Tre 04-26 CSKA Moskva 19 : 30 Lokomotiv Moskva
Tre 04-26 Rubin Kazan' 19 : 30 Terek Grozny
Ket 04-27 Amkar Perm' 17 : 00 Krasnodar
Ket 04-27 Anzhi 19 : 30 Tom' Tomsk
Šeš 04-29 Lokomotiv Moskva 16 : 30 Rubin Kazan'
Šeš 04-29 Terek Grozny 19 : 00 Ural
Sek 04-30 Ufa 14 : 30 Arsenal Tula
Sek 04-30 CSKA Moskva 17 : 00 Spartak Moskva
Sek 04-30 Rostov 19 : 30 Amkar Perm'
Pir 05-01 Tom' Tomsk 13 : 00 Zenit
Pir 05-01 Krylya Sovetov 15 : 30 Orenburg
Pir 05-01 Krasnodar 18 : 00 Anzhi
Šeš 05-06 Amkar Perm' 14 : 00 CSKA Moskva
Šeš 05-06 Arsenal Tula 16 : 30 Rostov
Šeš 05-06 Spartak Moskva 19 : 00 Tom' Tomsk

Olandijos „Eredivisie“ lygos tvarkaraštis

Sek 05-07 NEC 15 : 30 AZ
Sek 05-07 PEC Zwolle 15 : 30 Heerenveen
Sek 05-07 Ajax 15 : 30 Go Ahead Eagles
Sek 05-07 Heracles 15 : 30 ADO Den Haag
Sek 05-07 Sparta Rotterdam 15 : 30 Twente
Sek 05-07 Utrecht 15 : 30 Vitesse
Sek 05-07 Groningen 15 : 30 PSV
Sek 05-07 Excelsior 15 : 30 Feyenoord
Sek 05-07 Roda JC 15 : 30 Willem II
Sek 05-14 PSV 15 : 30 PEC Zwolle
Sek 05-14 Vitesse 15 : 30 Roda JC
Sek 05-14 Twente 15 : 30 Groningen
Sek 05-14 Willem II 15 : 30 Ajax
Sek 05-14 Feyenoord 15 : 30 Heracles
Sek 05-14 ADO Den Haag 15 : 30 Excelsior
Sek 05-14 AZ 15 : 30 Utrecht
Sek 05-14 Go Ahead Eagles 15 : 30 Sparta Rotterdam
Sek 05-14 Heerenveen 15 : 30 NEC

Portugalijos „Primeira“ lygos tvarkaraštis

Pir 04-24 Moreirense 22 : 00 Chaves
Pen 04-28 Vitória Setúbal 22 : 30 Vitória Guimarães
Šeš 04-29 Nacional 18 : 00 Rio Ave
Šeš 04-29 Boavista 18 : 00 Tondela
Šeš 04-29 Benfica 20 : 15 Estoril
Šeš 04-29 Chaves 22 : 30 Porto
Sek 04-30 Feirense 18 : 00 Marítimo
Sek 04-30 Arouca 18 : 00 Moreirense
Sek 04-30 Sporting Braga 20 : 00 Sporting CP
Sek 04-30 Belenenses 22 : 15 Paços de Ferreira
Pen 05-05 Moreirense 22 : 30 Sporting Braga
Šeš 05-06 Boavista 18 : 00 Nacional
Šeš 05-06 Paços de Ferreira 20 : 15 Feirense
Šeš 05-06 Marítimo 22 : 30 Porto
Sek 05-07 Sporting CP 13 : 45 Belenenses
Sek 05-07 Tondela 18 : 00 Vitória Setúbal
Sek 05-07 Vitória Guimarães 20 : 00 Arouca
Sek 05-07 Rio Ave 22 : 15 Benfica