LKL tvarkaraštis

01-21 Panevėžio Lietkabelis 16:00 Šiaulių Šiauliai
01-21 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Vilniaus Lietuvos rytas
01-21 Alytaus Dzūkija 19:00 Pasvalio Pieno žvaigždės
01-22 Utenos Juventus 16:00 Prienų Birštono Vytautas
01-22 Kauno Žalgiris 17:00 Kėdainių Nevėžis
01-28 Vilniaus Lietuvos rytas 16:00 Kėdainių Nevėžis
01-28 Klaipėdos Neptūnas 17:00 Prienų Birštono Vytautas
01-29 Šiaulių Šiauliai 16:00 Alytaus Dzūkija
01-29 Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Utenos Juventus
01-30 Panevėžio Lietkabelis 18:30 Kauno Žalgiris

Eurolygos tvarkaraštis

01-19 Stambulo Fenerbahce 20:30 Atėnų Panathinaikos
01-19 Tel Avivo Maccabi 21:05 Belgrado Crvena Zvezda
01-19 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Stambulo Anadolu Efes
01-20 Kauno Žalgiris 19:00 Madrido Real
01-20 Maskvos CSKA 19:00 Bambergo Brose Baskets
01-20 Stambulo Darussafaka Dogus 20:00 Kazanės Unics
01-20 Pirėjo Olympiacos 21:00 Vitorijos Laboral Kutxa
01-20 Milano Emporio Armani 21:45 Stambulo Galatasaray
01-24 Kazanės Unics 18:00 Stambulo Fenerbahce
01-24 Stambulo Galatasaray 20:00 Tel Avivo Maccabi
01-24 Atėnų Panathinaikos 20:45 Barselonos Barcelona Lassa
01-24 Vitorijos Laboral Kutxa 22:00 Belgrado Crvena Zvezda
01-25 Kauno Žalgiris 20:00 Maskvos CSKA
01-25 Stambulo Anadolu Efes 20:30 Stambulo Darrusafaka Dogus
01-25 Milano Emporio Armani 21:00 Pirėjo Olympiacos
01-25 Bambergo Brose Baskets 21:00 Madrido Real
01-26 Belgrado Crvena Zvezda 20:00 Atėnų Panathinaikos
01-26 Stambulo Fenerbahce 20:45 Stambulo Galatasaray
01-26 Tel Avivo Maccabi 21:05 Kazanės Unics
01-26 Barselonos Barcelona Lassa 22:00 Vitorijos Laboral Kutxa

Lietuvos ledo ritulio čempionato tvarkaraštis

01-19 Elektrėnų Energija 19:30 Kauno Tigrai
01-21 Rokiškio Rokiškis 13:00 Vilniaus Hockey Punks
01-25 Elektrėnų Energija 19:30 Vilniaus Geležinis vilkas
01-28 Vilniaus Geležinis vilkas 12:00 Juodupės Juodupė,
01-28 Rokiškio Rokiškis 13:00 Kauno Tigrai
01-29 Rokiškio Rokiškis 11:00 Kauno Tigrai

Čempionų lygos tvarkaraštis

Ant 02-14 PSG 21 : 45 Barcelona
Ant 02-14 Benfica 21 : 45 Borussia Dortmund

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Šeš 01-21 Liverpool 14 : 30 Swansea City
Šeš 01-21 West Bromwich … 17 : 00 Sunderland
Šeš 01-21 Stoke City 17 : 00 Manchester United
Šeš 01-21 Crystal Palace 17 : 00 Everton
Šeš 01-21 AFC Bournemouth 17 : 00 Watford
Šeš 01-21 Middlesbrough 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-21 Manchester City 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 01-22 Southampton 14 : 00 Leicester City
Sek 01-22 Arsenal 16 : 15 Burnley
Sek 01-22 Chelsea 18 : 30 Hull City
Ant 01-31 Sunderland 21 : 45 Tottenham Hotspur
Ant 01-31 Swansea City 21 : 45 Southampton
Ant 01-31 Middlesbrough 21 : 45 West Bromwich …
Ant 01-31 Arsenal 21 : 45 Watford
Ant 01-31 AFC Bournemouth 21 : 45 Crystal Palace
Ant 01-31 Burnley 21 : 45 Leicester City
Ant 01-31 Liverpool 22 : 00 Chelsea
Tre 02-01 West Ham United 21 : 45 Manchester City
Tre 02-01 Stoke City 22 : 00 Everton
Tre 02-01 Manchester United 22 : 00 Hull City

Ispanijos „La Liga“ tvarkaraštis

Pen 01-20 Las Palmas 21 : 45 Deportivo La C…
Šeš 01-21 Espanyol 14 : 00 Granada
Šeš 01-21 Real Madrid 17 : 15 Málaga
Šeš 01-21 Deportivo Alavés 19 : 30 Leganés
Šeš 01-21 Villarreal 21 : 45 Valencia
Sek 01-22 Osasuna 13 : 00 Sevilla
Sek 01-22 Athletic Club 17 : 15 Atlético Madrid
Sek 01-22 Real Sociedad 19 : 30 Celta de Vigo
Sek 01-22 Real Betis 19 : 30 Sporting Gijón
Sek 01-22 Eibar 21 : 45 Barcelona
Pir 01-23 Real Sociedad 21 : 45 Celta de Vigo
Pen 01-27 Osasuna 21 : 45 Málaga
Šeš 01-28 Villarreal 14 : 00 Granada
Šeš 01-28 Deportivo Alavés 17 : 15 Atlético Madrid
Šeš 01-28 Eibar 19 : 30 Deportivo La C…
Šeš 01-28 Leganés 21 : 45 Celta de Vigo
Sek 01-29 Real Betis 13 : 00 Barcelona
Sek 01-29 Espanyol 17 : 15 Sevilla
Sek 01-29 Athletic Club 19 : 30 Sporting Gijón
Sek 01-29 Real Madrid 21 : 45 Real Sociedad

Vokietijos „Bundesliga“ tvarkaraštis

Pen 01-20 Freiburg 21 : 30 Bayern München
Šeš 01-21 Werder Bremen 16 : 30 Borussia Dortmund
Šeš 01-21 Augsburg 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 01-21 Darmstadt 98 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 01-21 Wolfsburg 16 : 30 Hamburger SV
Šeš 01-21 Schalke 04 16 : 30 Ingolstadt
Šeš 01-21 RB Leipzig 19 : 30 Eintracht Fran…
Sek 01-22 Bayer Leverkusen 16 : 30 Hertha BSC
Sek 01-22 Mainz 05 18 : 30 Köln
Pen 01-27 Schalke 04 21 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 01-28 RB Leipzig 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 01-28 Darmstadt 98 16 : 30 Köln
Šeš 01-28 Wolfsburg 16 : 30 Augsburg
Šeš 01-28 Werder Bremen 16 : 30 Bayern München
Šeš 01-28 Ingolstadt 16 : 30 Hamburger SV
Šeš 01-28 Bayer Leverkusen 19 : 30 Borussia M'gla…
Sek 01-29 Freiburg 16 : 30 Hertha BSC
Sek 01-29 Mainz 05 18 : 30 Borussia Dortmund
Pen 02-03 Hamburger SV 21 : 30 Bayer Leverkusen

Italijos „Serie A“ lygos tvarkaraštis

Šeš 01-21 Chievo 19 : 00 Fiorentina
Šeš 01-21 Milan 21 : 45 Napoli
Sek 01-22 Juventus 13 : 30 Lazio
Sek 01-22 Empoli 16 : 00 Udinese
Sek 01-22 Bologna 16 : 00 Torino
Sek 01-22 Pescara 16 : 00 Sassuolo
Sek 01-22 Palermo 16 : 00 Internazionale
Sek 01-22 Genoa 16 : 00 Crotone
Sek 01-22 Atalanta 19 : 00 Sampdoria
Sek 01-22 Roma 21 : 45 Cagliari
Šeš 01-28 Fiorentina 16 : 00 Genoa
Šeš 01-28 Cagliari 16 : 00 Bologna
Šeš 01-28 Lazio 19 : 00 Chievo
Šeš 01-28 Internazionale 21 : 45 Pescara
Sek 01-29 Torino 13 : 30 Atalanta
Sek 01-29 Udinese 16 : 00 Milan
Sek 01-29 Sampdoria 16 : 00 Roma
Sek 01-29 Sassuolo 16 : 00 Juventus
Sek 01-29 Crotone 16 : 00 Empoli
Sek 01-29 Napoli 21 : 45 Palermo

Prancūzijos „Ligue 1“ tvarkaraštis

Tre 01-18 Nantes 21 : 00 Caen
Pen 01-20 Bastia 21 : 45 Nice
Šeš 01-21 Nantes 18 : 00 PSG
Šeš 01-21 Guingamp 21 : 00 Rennes
Šeš 01-21 Metz 21 : 00 Montpellier
Šeš 01-21 Dijon 21 : 00 Lille
Šeš 01-21 Caen 21 : 00 Nancy
Šeš 01-21 Bordeaux 21 : 00 Toulouse
Sek 01-22 Monaco 16 : 00 Lorient
Sek 01-22 Saint-Étienne 18 : 00 Angers SCO
Sek 01-22 Olympique Lyonnais 22 : 00 Olympique Mars…
Pen 01-27 Olympique Mars… 21 : 45 Montpellier
Šeš 01-28 Olympique Lyonnais 18 : 00 Lille
Šeš 01-28 Bastia 21 : 00 Caen
Šeš 01-28 Rennes 21 : 00 Nantes
Šeš 01-28 Angers SCO 21 : 00 Metz
Šeš 01-28 Nancy 21 : 00 Bordeaux
Šeš 01-28 Lorient 21 : 00 Dijon

Rusijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Pen 03-03 Tom' Tomsk 02 : 00 Rostov
Šeš 03-04 Orenburg 02 : 00 Arsenal Tula
Šeš 03-04 CSKA Moskva 02 : 00 Zenit
Sek 03-05 Krylya Sovetov 02 : 00 Lokomotiv Moskva
Sek 03-05 Ural 02 : 00 Amkar Perm'
Sek 03-05 Krasnodar 02 : 00 Spartak Moskva
Sek 03-05 Terek Grozny 02 : 00 Ufa
Pir 03-06 Anzhi 02 : 00 Rubin Kazan'
Pen 03-10 Arsenal Tula 02 : 00 Ural
Šeš 03-11 Ufa 02 : 00 Krylya Sovetov
Šeš 03-11 Rubin Kazan' 02 : 00 Orenburg
Šeš 03-11 CSKA Moskva 02 : 00 Tom' Tomsk
Sek 03-12 Lokomotiv Moskva 02 : 00 Krasnodar
Sek 03-12 Rostov 02 : 00 Terek Grozny
Sek 03-12 Spartak Moskva 02 : 00 Anzhi
Sek 03-12 Amkar Perm' 02 : 00 Zenit

Olandijos „Eredivisie“ lygos tvarkaraštis

Pen 01-20 Twente 21 : 00 Heracles
Šeš 01-21 AZ 19 : 30 Sparta Rotterdam
Šeš 01-21 Feyenoord 20 : 45 Willem II
Šeš 01-21 ADO Den Haag 20 : 45 PEC Zwolle
Šeš 01-21 Groningen 21 : 45 Vitesse
Sek 01-22 Utrecht 13 : 30 Ajax
Sek 01-22 NEC 15 : 30 Roda JC
Sek 01-22 Excelsior 15 : 30 Go Ahead Eagles
Sek 01-22 PSV 17 : 45 Heerenveen
Pen 01-27 Willem II 21 : 00 Sparta Rotterdam
Šeš 01-28 Go Ahead Eagles 19 : 30 Utrecht
Šeš 01-28 Roda JC 20 : 45 Excelsior
Šeš 01-28 Heracles 20 : 45 PSV
Sek 01-29 Heerenveen 13 : 30 Groningen
Sek 01-29 PEC Zwolle 15 : 30 Twente
Sek 01-29 Vitesse 15 : 30 AZ
Sek 01-29 Ajax 15 : 30 ADO Den Haag
Sek 01-29 Feyenoord 17 : 45 NEC
Pen 02-03 ADO Den Haag 21 : 00 Vitesse

Portugalijos „Primeira“ lygos tvarkaraštis

Pen 01-20 Paços de Ferreira 22 : 30 Moreirense
Šeš 01-21 Porto 18 : 00 Rio Ave
Šeš 01-21 Marítimo 20 : 15 Sporting CP
Šeš 01-21 Arouca 22 : 30 Boavista
Sek 01-22 Benfica 18 : 00 Tondela
Sek 01-22 Feirense 18 : 00 Estoril
Sek 01-22 Belenenses 20 : 00 Vitória Setúbal
Sek 01-22 Sporting Braga 22 : 15 Vitória Guimarães
Pir 01-23 Chaves 22 : 00 Nacional
Šeš 01-28 Sporting CP 18 : 00 Paços de Ferreira
Šeš 01-28 Estoril 18 : 00 Porto
Šeš 01-28 Moreirense 18 : 00 Feirense
Šeš 01-28 Vitória Guimarães 18 : 00 Marítimo
Šeš 01-28 Boavista 18 : 00 Belenenses
Šeš 01-28 Nacional 18 : 00 Arouca
Šeš 01-28 Tondela 18 : 00 Chaves
Šeš 01-28 Vitória Setúbal 18 : 00 Benfica
Šeš 01-28 Rio Ave 18 : 00 Sporting Braga