Orelikas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt G.Orelikas: šį sezoną reikia žaisti su visomis LKL komandomis
2015 / 01 / 06 14:00
Praėjusią savaitę rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa Vilniaus „Lietuvos rytas“ tris ketvirčius kovėsi taškas į tašką ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus – 66:66. Tačiau tuomet Gediminas Orelikas pataikė iš toli, po kelių akimirkų dar pridėjo dvi... Daugiau
Humphrey Organizatorių nuotr. L.Humphrey neįsitvirtino „Juventus“ klube
Prieš pat Naujuosius metus į Utenos „Juventus“ komandos peržiūrą atvykusiam amerikiečiui Lee Humphrey nepavyko įsitvirtinti ketvirtąją vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse užimančioje ekipoje. 30 metų 189 cm ūgio gynėjas „Juventus“ klube sužaidė du susiti... Daugiau
Camphoras Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt R.Camphoro dėjimas per G.Oreliką tapo gražiausiu LKL savaitės momentu
2015 / 01 / 06 11:00
 Pirmasis šių metų gražiausių BEKO-LKL savaitės epizodų rinkinys vėl džiugina dėjimų gausa. Atakas efektingai pabaigė Nikita Barinovas, Alexanderis Oriakhi, Simas Galdikas ir Tauras Jogėla. Į dešimtuką taip pat pateko Mindaugo Lukauskio reidas į baudos aikšt... Daugiau
Krapikas Fotodiena.lt G.Krapikas: koncentruota ir gera gynyba antroje mačo pusėje sustatė viską į vietas
2015 / 01 / 05 21:00
Kauno „Žalgirio“ ekipa namuose nelengvai iškovojo septynioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kur 80:71 palaužė Šiaulių „Šiaulius. Po susitikimo kauniečių vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas gyrė Siimą-Sanderį Vene ir teigė, kas atitrūkti nuo oponent... Daugiau
Jasaitis Domantas Pipas, Fotodiena.lt S.Jasaitis: sutartis su „Lietuvos rytu“ – kaip Kalėdinė dovana
2015 / 01 / 05 18:00
Prieš šią savaitę startuojantį Europos taurės „Last 32“ etapą „Lietuvos ryto“ komanda sulaukė papildymo. Vilniaus klubas sukirto rankomis su Lietuvos rinktinės puolėju Simu Jasaičiu. Su 32 metų 202 cm ūgio žaidėju pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos, su galimybe ... Daugiau
Andersonas Fotodiena.lt „Žalgiris“ lemiamame kėlinyje palaužė į atlapus kibusius šiauliečius
2015 / 01 / 05 17:00
Dėl septynioliktosios pergalės iš eilės Kauno „Žalgirio“ (18/1) krepšininkams teko gerokai paplušėti tris kėlinius. Gintaro Krapiko auklėtiniai tik lemiamu metu namuose rezultatu 80:71 (22:18, 14:19, 20:17, 24:17) palaužė „Šiaulių“ (9/10) pasipriešinimą. Daugiau
Orelikas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt LKL savaitės žaidėjo titulas vėl atiteko G.Orelikui
2015 / 01 / 05 10:00
Naudingiausiu praėjusios savaitės BEKO-LKL krepšininku pripažintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Gediminas Orelikas. Rungtynėse su „Nevėžio“ ekipa vilniečiai tris kėlinius kovėsi taškas į tašką ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus – 66:66.... Daugiau
Galdikas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt Mažeikių klubas neleido „Neptūnui“ lengvai pasivaikščioti
2015 / 01 / 04 19:00
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderė Mažeikių „Mažeikių“ (0/21) ekipa Klaipėdoje neleido šeimininkams iškovoti lengvos pergalės. Vis dėlto „Neptūnas“ (17/2) nugalėjo Aloyzo Rudžio auklėtinius rezultatu 95:77 (20:18, 25:21, 25:22, 25:16). Didžiąją dalį pirmojo kė... Daugiau
Krapikas Foto: Augustas Didžgalvis G.Krapikas paaiškino, kodėl Stambule 28 minutes rungtyniavęs V.Kariniauskas prieš „Lietkabelį“ žaidė vos 3 minutes
2015 / 01 / 04 18:00
Kauno „Žalgirio“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį įsirašė pergalę, kai svečiuose 82:63 pranoko Panevėžio „Lietkabelį“. „Po visų šventinių nuotaikų buvo tikrai neblogos rungtynės, nes treniruočių ritmas ir intensyvumas buvo šiek tiek sutrikęs. Daugiau
Dabkus Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt „Juventus“ krepšininkai nugalėjo svečius iš Prienų
2015 / 01 / 04 17:00
Ketvirtą pralaimėjimą paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Prienų „Prienai“ (6/13), kurie išvykoje 53:68 (15:16, 9:18, 10:16, 19:18) neatsilaikė prieš Utenos „Juventus“ (14/7) krepšininkus. Įtempta kova vyko tik pirmame ketvirtyje, po kurio „Juventus“ turė... Daugiau
Milaknis Foto: Augustas Didžgalvis „Žalgiris“ nukovė „Lietkabelį“ ir pergalių seriją pratęsė iki šešiolikos
2015 / 01 / 04 15:00
Kauno „Žalgirio“ (17/1) krepšininkai užtikrintai iškovojo šešioliktąją pergalę paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Gintaro Krapiko auklėtiniai išvykoje 82:63 (22:16, 18:9, 22:23, 20:15) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (7/14). Daugiau
Šeškus Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt V.Šeškus įgyvendino bausmę – „Lietuvos ryto“ žaidėjai treniravosi ir sausio 1 dieną
2015 / 01 / 03 20:00
Po pralaimėjimo Klaipėdos „Neptūnui“ Virginijus Šeškus Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjus nubaudė treniruotėmis gruodžio 30, 31, sausio 1 ir 2 dienomis. Vis dėlto šešiese sostinėje žaidę kėdainiečiai leido vilniečiams pagalvoti apie dar vieną lengvą grobį. Daugiau
M.Gecevičius su Vilniaus ekipa sieks 16-osios pergalės (Fotodiena.lt) „Lietuvos rytas“ per ketvirtąjį kėlinį sutriuškino „Nevėžį“
2015 / 01 / 03 16:00
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse banguotą žaidimą pademonstravusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ (16/3) komanda savo aikštėje 98:74 (18:21, 29:18, 19:25, 32:10) trečią kartą šį sezoną nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3/18) ekipą. Daugiau
Tyleris Olanderis Domantas Pipas, Fotodiena.lt „Šiauliai“ gali atsisveikinti su T.Olanderiu
2015 / 01 / 03 12:00
Šeštąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) užimanti „Šiaulių“ komanda gali atsisveikinti su 22 metų 208 cm ūgio Tyleriu Olanderiu. Krepsinis.net žiniomis, šiauliečiai ypatingai geidė Egidijaus Dimšos, bet jį įsigijo Panevėžio „Lietkabelis“. Jeigu Gedimino Petrausk... Daugiau
Žalgirio arena Tomas Lukšys, Fotodiena.lt Pirmadienį „Žalgirio“ arenoje laukiamas „Žaislų lietus“
2015 / 01 / 02 16:00
Sausio 5 d., pirmadienį, į „Žalgirio“ areną sugrįžta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovos. „Žalgirio“ krepšininkų susitikimas su „Šiauliais“ bus ne tik pirmasis naujųjų metų mačas namų arenoje, bet ir galimybė visiems į rungtynes atvyksiantiems gerbėjams prisidėti pr... Daugiau
Dimša Fotodiena.lt „Lietkabelis“ sulaukė rimto pastiprinimo priekinėje linijoje – ekipą papildė E.Dimša
2015 / 01 / 02 10:00
Panevėžio „Lietkabelis“ sulaukė rimto pastiprinimo priekinėje linijoje – klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su Egidijumi Dimša. Daugiau
Rudys Domantas Pipas, Fotodiena.lt 8,5 mėnesio be pergalių esančių „Mažeikių“ strategas: liūdnos Kalėdos, liūdni ir Naujieji metai
2014 / 12 / 31 13:00
8,5 mėnesio – tiek prabėgo nuo to laiko, kai „Mažeikių“ komanda pastarąjį kartą laimėjo oficialias rungtynes. Stebuklą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale balandžio 13 dieną sukūrę ir „Trakus“ po pratęsimo 81:75 įveikę mažeikiškiai žengė į Lietuvos krepšinio ly... Daugiau
Jankūnas Fotodiena.lt Elitinis 50–40–90 LKL klubas: „Lietuvos ryto“ žaidėjų dominavimas, P.Jankūno išskirtinumas ir potencialūs kandidatai
2014 / 12 / 31 12:00
Prieš pusantrų metų geriausius NBA ir Eurolygos metikus analizavęs krepšinio analitikas Erildas Budraitis šį karta sudarė elitinį LKL „50–40–90“ klubą iš žaidėjų, stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje demonstravusių fenomenalų taiklumą. E.Budraitis specialiai lkl. Daugiau
Dambrauskas Paulius Peleckis, Fotodiena.lt P.Dambrauskas vėl skolinamas „Dzūkijai“ (1)
2014 / 12 / 31 11:00
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gynėjas Paulius Dambrauskas palieka sostinę. Krepsinis.net žiniomis, gynėjas skolinamas Alytaus „Dzūkijai“. 23 metų 195 cm ūgio krepšininkas į „Dzūkiją“ grįžta po trumpos pertraukos, kadangi būtent didžiąją praėjusio sezono dalį jis ... Daugiau
Neptūnas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt „Juventus“ namuose nepajėgė palaužti „Neptūno“ krepšininkų
2014 / 12 / 30 20:00
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Utenos „Juventus“ (13/7) krepšininkams namuose rezultatu 79:85 (19:19, 20:19, 18:21, 22:26) nepavyko palaužti Klaipėdos „Neptūno“ (16/2) ekipos. Iki rungtynių pabaigos likus minutei Rashaunas Broadusas sušvelnino šeimininkų deficitą ik... Daugiau
Jonušas Foto: Augustas Didžgalvis „Lietkabelis“ paliko „Mažeikius“ be pergalių
Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (7/13) klubas, kuris išvykoje 71:66 (23:17, 15:16, 20:23, 13:10) palaužė „Mažeikių“ (0/20) krepšininkus. „Mažeikių“ komanda sėkmingiau pradėjo susitikimą ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 13... Daugiau
Brustas Fotodiena.lt „Prienai“ buvo sutriuškinti Pasvalyje
2014 / 12 / 30 19:00
Ketvirtąją pergalę paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/10) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 95:74 (16:16, 27:15, 32:22, 20:21) nesunkiai nugalėjo Prienų „Prienus“ (6/12). Prieniškiai priešintis varžovams b... Daugiau
Gailius Fotodiena.lt D.Gailius: Europos taurėje atiduosime visas jėgas ir bandysime laimėti visas rungtynes namuose
2014 / 12 / 30 17:00
Praėjusi savaitė buvo sėkminga ne tik Klaipėdos „Neptūnui“, bet ir komandos lyderiui Deividui Gailiui. Klaipėdiečiai Vilniuje 94:90 pasiekė revanšą prieš „Lietuvos Rytą“, o D.Gailius sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes bei buvo pripažintas naudingiausiu BEKO–L... Daugiau
ss Gražiausią LKL savaitės epizodą sukūrė R.Javtoko gynybos nepabūgęs R.Danys
2014 / 12 / 30 12:00
Paskutiniajame 2014 metų gražiausių savaitės epizodų dešimtuke ir vėl dėjimų fiesta. Šį kartą lankų tvirtumą tikrino Antanas Kavaliauskas, Darius Griškėnas, Roderickas Camphoras. Po gražaus Rolando Alijevo perdavimo ataką dėjimu pabaigė ir Raynas Olanderis, o puikų r... Daugiau
Halilovičius Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt M.Halilovičiaus paliko „Dzūkiją“
2014 / 12 / 29 18:00
Alytaus „Dzūkijos“ komandą ir toliau krečia permainos. Klubas atsisveikino su 23 metų 205 cm ūgio puolėju iš Bosnijos ir Hercegovinos Miralemu Halilovičiumi. Šią informaciją paskelbė krepšininko agentas Obradas Fimičius. Jo teigimu, M.Halilovičius dabar laukia pasiūl... Daugiau
Sidney Sandersas Organizatorių nuotr. Į „Mažeikių“ klubą atvyko amerikietis įžaidėjas
2014 / 12 / 29 16:00
Vis dar pergalių savo sąskaitoje neturinti „Mažeikių“ komanda surado pastiprinimą – ekipą papildė Sidney Sandersas. Apie tai portalas Krepsinis.net rašė jau prieš dešimt dienų. 21 metų 180 cm gynėjui tai bus pirmasis profesionalus klubas karjeroje, kadangi šiemet jis... Daugiau
Dahlmanas Foto: Augustas Didžgalvis „Lietkabelio“ puolėjo didžiausias autoritetas ir mokytojas – penkiskart NBA čempionu tapęs jo senelis
2014 / 12 / 29 12:00
Įsibėgėjus sezonui į Panevėžio „Lietkabelio“ komandą atvykęs Noah Dahlmanas iš karto tapo naudingiausiu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitės krepšininku. 25 metų 200 cm ūgio amerikietis sėkmingai įsiliejo į „Lietkabelio“ žaidimą ir dabar yra naudingiausias ekipos ... Daugiau
Gailius Fotodiena.lt LKL savaitės žaidėju tapo D.Gailius
2014 / 12 / 29 11:00
Vienas sėkmingiausių sezono rungtynių BEKO-LKL čempionate sužaidęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Deividas Gailius buvo pripažintas geriausiu praėjusios savaitės žaidėju. Puolėjas rungtynėse su „Lietuvos ryto“ ekipa per 31 minutę pelnė 27 taškus (9/9 dvitaškių, 1/4... Daugiau
Orelikas Fotodiena.lt „Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“: „tušti“ vilniečių legionieriai, nereikalingas K.Natiažka, techninės pražangos ir trenerių sprendimai
2014 / 12 / 29 07:00
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ dvikova Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį kėlė didžiulį ažiotažą. Pilnutėlėje sostinės „Lietuvos ryto“ arenoje sirgaliai išvydo atkaklią ir emocingą kovą taškas į tašką bei pratęsimą, kuriame „Neptūnas“ iškovoj... Daugiau
Kšištofas Fotodiena.lt K.Lavrinovičius: kai kuriems komandos nariams trūko tinkamo nusiteikimo rungtynėms
2014 / 12 / 28 19:00
Sekmadienio popietę į „Lietuvos ryto“ areną susirinkę sirgaliai galėjo stebėti įdomią dviejų Europos taurės klubų akistatą. Joje pergalę 94:90 po pratęsimo šventė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, nutraukę šešių Vilniaus ekipos pergalių seriją. Tarp rezultatyviausių ... Daugiau
Maksvytis Fotodiena.lt K.Maksvytis: pavyko puikus revanšas
2014 / 12 / 28 18:00
Klaipėdos „Neptūno“ klubas atsirevanšavo Vilniaus „Lietuvos rytui“ už pralaimėjimą pirmajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rate ir sekmadienį sostinėje varžovus pranoko 94:90. Vyriausiasis „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis gyrė savo auklėtinius už parodytą gerą žai... Daugiau
Barinovas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt „Juventus“ užtikrintai nugalėjo „Lietkabelį“
Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (6/13) klubas, kuris išvykoje 61:78 (18:21, 8:25, 15:13, 20:19) nusileido Utenos „Juventus“ (13/6) ekipai. Šioje dvikovoje „Lietkabelio“ gretose nerungtyniavo traumuotas Jakovas Vladovičius ir Dai... Daugiau
Gailius Fotodiena.lt D.Gailiaus vedamas „Neptūnas“ po pratęsimo parklupdė „Lietuvos rytą“ sostinėje (2)
2014 / 12 / 28 15:00
9 dvitaškius iš 9 pataikęs ir 27 taškus surinkęs Deividas Gailius žaidė nesulaikomai, o Klaipėdos „Neptūno“ (15/2) krepšininkai išvykoje po pratęsimo rezultatu 94:90 (20:26, 19:10, 19:25, 23:20, 13:9) parklupdė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (15/3) komandą. Daugiau
Paliukėnas Domantas Pipas, Fotodiena.lt A.Jomanto dvigubas dublis pažymėtas „Dzūkijos“ pergale prieš „Šiaulius“
2014 / 12 / 27 20:00
Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šventė Alytaus „Dzūkijos“ (9/10) komanda, kuri namuose 84:77 (24:18, 21:14, 20:23, 19:22) pranoko „Šiaulių“ (9/9) krepšininkus. Galingai rungtynes pradėjusio Vilmanto Dilio vedami dzūkai į priekį šovė jau pačioje mačo pradžioje. Daugiau
Orelikas Fotodiena.lt Centrinė LKL savaitės dvikova: ar po iškritimo iš Eurolygos atsigavęs „Neptūnas“ triumfuos Vilniuje?
2014 / 12 / 27 12:00
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vyks įdomiausios šios savaitės rungtynės – Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose priims Klaipėdos „Neptūną“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai į sostinę atvyks gerokai pailsėję – pastarąjį kartą jie žaidė gruodžio 18 dieną, kai Euroly... Daugiau
Lee Humphrey Organizatorių nuotr. „Juventus“ gretose – dukart NCAA čempionu tapęs snaiperis
2014 / 12 / 27 10:00
Ketvirtąją vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate užimantis Utenos „Juventus“ klubas nusprendė sustiprinti gynėjų grandį ir sudarė sutartį iki sezono pabaigos su 30 metų 189 cm ūgio snaiperiu Lee Humphrey. Tiesa, amerikiečio sutartis įsigalios tik tuo atveju... Daugiau