2012 m. rugsėjo 14 d. 20:02

Turnyre Belgijoje – K.Navicko pergalė ir A.Stapušaitytės nesėkmė

Akvilė Stapušaitytė | REUTERS/Scanpix nuotr.

Penktadienio vakarą (08-14) tarptautiniame badmintono turnyre Belgijoje sužaisti aštuntfinalio susitikimai. Lietuvos atstovams jie susiklostė skirtingai.

Vyrų vienetų varžybose dar vieną pergalę iškovojo 106 vietą pasaulio reitinge užimantis Kęstutis Navickas, kuris 2:0 (21:16, 21:12) nugalėjo vokietį Dieterį Domke (pasaulio badmintono reitinge užima 71 poziciją). Mačas truko 29 minutes. Prieš Vokietijos atstovą K.Navickas žaidė jau trečią sykį ir visus susitikimus laimėjo lietuvis.

Ketvirtfinalyje geriausio šalies badmintonininko varžovu bus pirma turnyro raketė Chunas Seang Tanas iš Malaizijos (40-as pasaulio reitinge).

A.Stapušaitytė patyrė nesėkmę

Nesėkmingai aštuntfinalio susitikimas susiklostė Akvilei Stapušaitytei, kuri 0:2 (14:21, 16:21) pralaimėjo škotei Kirsty Gilmour. 90 vietą stipriausių badmintonininkių kvalifikacijoje užimančiai, geriausiai Lietuvos badmintonininkei itin prastai susiklostė setų pradžios, per kurias oponentė įgydavo solidų pranašumą.

Mačas truko 30 minučių. Pirmame rate A.Stapušaitytė įveikė trečią turnyro raketę Kariną Jorgensen iš Danijos.

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (0)

Kaune vyks akrobatinio skraidymo varžybos Baltijos taurei laimėti, skirtos Baltijos kelio 25-mečiui
2014 / 08 / 28 16:57
Prieš savaitę nuvilnijo Baltijos kelio 25-mečio renginiai. Tai progai skirtos ir Kauno aeroklube poryt (2014 m. rugpjūčio 30 d.) prasidedančios akrobatinio skraidymo varžybos Baltijos taurei laimėti. Daugiau
Sutarties pasirašymas | LSU nuotr. LSU bendradarbiaus su savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacija
2014 / 08 / 28 16:27
Lietuvos sporto universitetas (LSU) aktyviai plečia socialinių partnerių gretas ir pasirašė dar vieną bendradarbiavimo sutartį. Šį kartą su Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacija. Partneriai vystys bendrus projektus, susijusius su sportu, kurs ir to... Daugiau
LTOK nuotr. LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė: „Visa gerkle rėkėme ir skandavome „Lietuva!“ ir „Šaunuoliai!“
2014 / 08 / 28 14:13
Štai ir atėjo jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Nandzinge uždarymo diena. Šauniai buvusioje Kinijos sostinėje pasirodę Lietuvos sportininkai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius. Daugiau
Organizatorių nuotr. Garsūs Latvijos olimpiečiai Lietuvoje atidaro gimnastikos klubą
2014 / 08 / 28 11:46
Jevgenijus Sapronenko ir Igoris Vihrovas, Latvijai atstovavę olimpinių žaidynių medalininkai, Lietuvos sostinėje atidaro lavinamosios gimnastikos centrą. Daugiau
Dviračių lenktynės | Reuters/Scanpix nuotr. Dviratininkė K.Sosna Prancūzijoje užėmė 7-ą vietą (+ kiti lietuvių rezultatai)
2014 / 08 / 28 08:07
Trečiadienį Prancūzijoje baigėsi daugiadienės „Trophee d‘Or Feminin“ moterų dviračių lenktynės. Paskutiniame etape vienintelė Lietuvos atstovė Katažina Sosna („Vaiano-Fondriest“ komanda) finišavo kartu su pagrindine grupe ir užėmė 11-ą vietą. Nugalėjo belgė Kelly Dru... Daugiau
Rūta Paškauskienė | AFP/Scanpix nuotr. R.Paškauskienė pergalingai pradėjo „World Tour“ serijos stalo teniso turnyrą Čekijoje
2014 / 08 / 27 19:34
Trečiadienį Čekijoje prasidėjo tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „World Tour“ serijos „Czech Open“ turnyras. Daugiau
Johnas Degenkolbas (priekyje) | AFP/Scanpix nuotr. J.Degenkolbas laimėjo dar vieną „Vuelta a Espana“ lenktynių etapą, bendros įskaitos lyderiai nesikeičia
2014 / 08 / 27 19:17
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose trečiadienį įveiktas penktasis etapas. Daugiau
Lietuvos krepšininkai | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užėmė 19-ą vietą
2014 / 08 / 27 19:23
Trečiadienį Nandzinge (Kinija) vykusiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinti 25 paskutiniai medalių komplektai. Daugiau
Beisbolas | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. Paaiškėjo Lietuvos beisbolo čempionato pusfinalio poros
2014 / 08 / 27 11:53
Lietuvos beisbolo čempionato lyderių grupėje antradienį sužaistas paskutinis susitikimas. Vilniaus miesto derbyje „BK Vilnius“ 5:4 įveikė „Juodąjį vikingą-Sporto vilkus“ ir aplenkė savo varžovus turnyrinėje lentelėje. Daugiau
Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr. E.Šiškevičius pirmąjį dviračių lenktynių Prancūzijoje etapą baigė 7-as (+ kiti lietuvių rezultatai)
2014 / 08 / 27 11:32
Antradienį Prancūzijoje prasidėjo 28-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour du Poitou-Charentes“ dviračių lenktynės. Pirmajame etape abu lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe – Evaldas Šiškevičius („Team La Pomme Marseille 13“ komanda) buvo 7-as, o Gediminas Bag... Daugiau
Organizatorių nuotr. Skandinavijos ir Pabaltijo verslo bei meno lyderius į Lietuvą sukvietė golfas
2014 / 08 / 27 11:50
Rugpjūčio viduryje Lietuvoje įvyko kasmetinis Šiaurės ir Pabaltijo šalių „Rotary“ klubų atstovų, žaidžiančių golfą, turnyras – „Nordic Rotary Golf Tournament“. Į jį susirinko 46 aistros golfui ir narystės „Rotary“ organizacijoje vienijami mokslo, meno, verslo ir kitų... Daugiau
Johnas Degenkolbas | AFP/Scanpix nuotr. Ketvirtajame „Vuelta a Espana“ etape – J.Degenkolbo pergalė
2014 / 08 / 26 19:03
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose antradienį įveiktasis ketvirtasis etapas. Daugiau
Lietuvos krepšininkai (viduryje) | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Po krepšininkų aukso Lietuva Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje – 17-a
2014 / 08 / 26 18:25
Antradienį Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinta dar 17 medalių komplektų. Daugiau
Aurelija Tamašauskaitė | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Penkiakovininkė A.Tamašauskaitė Nandzinge vėl liko per žingsnį nuo medalio
2014 / 08 / 26 14:20
Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse vėl ketvirtą vietą užėmė Lietuvos penkiakovininkė Aurelija Tamašauskaitė. Daugiau
Dviračių lenktynės | Reuters/Scanpix nuotr. K.Sosna dviračių lenktynėse Prancūzijoje lieka pirmajame dešimtuke
2014 / 08 / 26 10:29
Prancūzijoje tęsiasi daugiadienės „Trophee d‘Or Feminin“ dviračių lenktynės, kuriose sėkmingai startuoja Lietuvos sportininkė Katažina Sosna („Vaiano Fondriest“ komanda). Daugiau
Nandzingo jaunimo olimpiados medalis | REUTERS/Scanpix nuotr. Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užima 23-ią vietą
2014 / 08 / 25 20:19
Pirmadienį Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinta dar 20 medalių komplektų. Daugiau
Michaelas Matthewsas | AFP/Scanpix nuotr. M.Matthewsas laimėjo trečiąjį „Vuelta a Espana“ lenktynių etapą ir tapo bendros įskaitos lyderiu
2014 / 08 / 25 19:37
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose pirmadienį įveiktas trečiasis etapas. Daugiau
Sklandytuvas | pociunai.lt nuotr. Lietuvos sklandymo čempionate – V.Motūzos pergalė
2014 / 08 / 25 15:11
Praėjusią savaitę Paluknyje įvyko Lietuvos 15 metrų klasės sklandymo čempionatas. Dėl oro sąlygų iš šešių planuotų varžybų dienų buvo surengtos tik keturios. Daugiau
Vilimantas Petrašiūnas | Lithuanian Climbing Team nuotr. Pasaulio laipiojimo sporto čempionate lietuviai neįveikė atrankos barjero
2014 / 08 / 25 15:55
Praėjusią savaitę Miunchene (Vokietija) surengtas pasaulio laipiojimo sporto čempionatas, kuriame dalyvavo ir keturi Lietuvos sportininkai. Daugiau
Vladas Šigauskas | fieldarcher.org nuotr. V.Šigauskas iškovojo pergalę lankininkų varžybose Estijoje
2014 / 08 / 25 12:32
Sekmadienį Estijoje baigėsi 45-ą kartą surengtos tarptautinės „Jarvakandi Open“ šaudymo iš lanko varžybose. Daugiau
Beisbolas | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. „Lituanica“ vėl tapo Lietuvos beisbolo čempionato lydere
2014 / 08 / 25 12:28
Praėjusią savaitę sužaistos dar trejos Lietuvos beisbolo čempionato lyderių grupės rungtynės, kuriose netrūko intrigos. Daugiau
Stalo tenisas | AFP/Scanpix nuotr. Europos mini jaunučių stalo teniso čempionate geriausiai sekėsi E.Riliškytei
2014 / 08 / 25 12:15
Prancūzijoje sekmadienį baigėsi Europos mini jaunučių (iki 12 metų) stalo teniso čempionatas, kuriame geriausiai tarp lietuvių pasirodė Emilija Riliškytė. Daugiau
Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr. Tinklinio naktyje – „Žalgirio“ futbolininkų ir „Geležinio vilko“ regbininkų kova
2014 / 08 / 25 11:56
Rugpjūčio 28 d. (ketvirtadienį) „Credit24“ arenoje prie Balto tilto vyks įspūdingiausias paplūdimio tinklinio metų renginys – tinklinio naktis. Renginio metu žiūrovai galės stebėti parodomąsias tinklinio varžybas tarp Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo, „Geležinio vil... Daugiau
Rankinio vartai | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. „Erimos“ rankinio taurę iškovojo baltarusiai
2014 / 08 / 25 11:21
Tris dienas Vilniuje vykusio tarptautinio vyrų rankinio turnyro „Erima taurė“ nugalėtojais tapo svečiai iš Baltarusijos - HC „Gomel“ ekipa. Daugiau
Organizatorių nuotr. V.Blekaitis laimėjo tarptautinį galiūnų turnyrą Marijampolėje
2014 / 08 / 25 11:53
Savaitgalį Marijampolės stadione „Sūduva“ vyko 22-asis tarptautinis galiūnų turnyras. Jo nugalėtoju tapo birštonietis Vidas Blekaitis. Tai buvo jau trečioji Vido individuali pergalė turnyre (jis taip pat triumfavo 2002 ir 2009 metais). Daugiau
Dviračių lenktynės | Xinhua/Photoshot nuotr. K.Sosna dviračių lenktynėse Prancūzijoje užima 6-ą vietą (+ kiti lietuvių rezultatai)
2014 / 08 / 25 10:41
Prancūzijoje tęsiasi daugiadienės „Trophee d‘Or Feminin“ dviračių lenktynės, kuriose sėkmingai dalyvauja Lietuvos sportininkė Katažina Sosna („Vaiano Fondriest“ komanda). Daugiau