2012 m. rugsėjo 14 d. 20:02

Turnyre Belgijoje – K.Navicko pergalė ir A.Stapušaitytės nesėkmė

Akvilė Stapušaitytė | REUTERS/Scanpix nuotr.

Penktadienio vakarą (08-14) tarptautiniame badmintono turnyre Belgijoje sužaisti aštuntfinalio susitikimai. Lietuvos atstovams jie susiklostė skirtingai.

Vyrų vienetų varžybose dar vieną pergalę iškovojo 106 vietą pasaulio reitinge užimantis Kęstutis Navickas, kuris 2:0 (21:16, 21:12) nugalėjo vokietį Dieterį Domke (pasaulio badmintono reitinge užima 71 poziciją). Mačas truko 29 minutes. Prieš Vokietijos atstovą K.Navickas žaidė jau trečią sykį ir visus susitikimus laimėjo lietuvis.

Ketvirtfinalyje geriausio šalies badmintonininko varžovu bus pirma turnyro raketė Chunas Seang Tanas iš Malaizijos (40-as pasaulio reitinge).

A.Stapušaitytė patyrė nesėkmę

Nesėkmingai aštuntfinalio susitikimas susiklostė Akvilei Stapušaitytei, kuri 0:2 (14:21, 16:21) pralaimėjo škotei Kirsty Gilmour. 90 vietą stipriausių badmintonininkių kvalifikacijoje užimančiai, geriausiai Lietuvos badmintonininkei itin prastai susiklostė setų pradžios, per kurias oponentė įgydavo solidų pranašumą.

Mačas truko 30 minučių. Pirmame rate A.Stapušaitytė įveikė trečią turnyro raketę Kariną Jorgensen iš Danijos.

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (0)

Andriaus Petrovo asmeninio archyvo nuotr. Pasaulio jaunų žirgų konkūrų čempionate A.Petrovas – 13-as
2014 / 09 / 23 13:06
Sekmadienį Belgijoje baigėsi pasaulio jaunių žirgų konkūrų čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Lietuvos raitelis Andrius Petrovas. Daugiau
losf.lt nuotr. Paaiškėjo geriausi Lietuvos orientacininkai naktinėje trasoje
2014 / 09 / 23 11:40
Šeštadienį Prienuose vykusiame Lietuvos čempionate naktinėje trasoje nugalėjo Alytaus „Dainavos“ klubo atstovai - stipriausių vyrų grupėje čempionu tapo Henrikas Paužas, o moterų grupėje auksą iškovojo Sandra Paužaitė. Daugiau
Organizatorių nuotr. Kaune vykusio pulo turnyro nugalėtojais tapo A.Jarušauskaitė ir D.Mineikis
2014 / 09 / 23 09:51
Kaune biliardo klube „Entry“ (Kęstučio g. 71) vykusiame reitinginiame A kategorijos tradiciniame pulo (aštuoniukė - pool-8) turnyre dėl „Biljuvos taurės 2014“ kovojo 34 vyrai, 12 moterų ir 11 veteranų. Daugiau
Vilniaus sporto festivalyje – gausybė visiems prieinamų rungčių
2014 / 09 / 23 09:02
Gausybę sporto šakų po bendru stogu suvienijantis Vilniaus sporto festivalis suteikia kiekvienam sporto aistruoliui bent kelioms akimirkoms pabūti profesionalaus sportininko kailyje. Daugiau
Augusto Četkausko nuotr. Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionai sezoną pradėjo nesėkmingai
2014 / 09 / 22 20:19
Prasidėjo 2014-2014 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas. Pirmąją turnyro dieną du pralaimėjimus patyrė čempionų titulą ginantys Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ vyrai. Daugiau
Augusto Četkausko nuotr. „Gintros-Strektės-Universiteto“ žolės riedulininkės Lietuvos čempionate triuškina varžoves
2014 / 09 / 22 20:27
2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate sužaistos dar 5 rungtynės. Per jas dar 2 pergales į savo sąskaitą įsirašė čempionių titulą ginančios Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos, įveikę abi varžoves iš Vilniaus. Daugiau
Lietuvos dviratininkės | LTOK/Alfredo Pliadžio nuotr. M.Aužbikavičiūtė pasaulio jaunių plento dviračių čempionate finišavo 16-a
2014 / 09 / 22 16:16
Ispanijoje tęsiasi pasaulio plento dviračių čempionatas, kuriame pirmadienį surengtos jaunių (iki 18 metų) merginų atskiro starto lenktynės. Daugiau
Monika Šalkutė | „Syracuse Volley“ nuotr. Pastarųjų dienų Lietuvos tinklininkų naujienos užsienyje (+ vasaros perėjimai)
2014 / 09 / 22 13:20
Praėjusią savaitę įvairiose pasaulio lygose savo pasirodymus pradėjo ar tęsė Lietuvos tinklininkai. Sportas.lt tęsia tradiciją ir pradeda kassavaitinę lietuvių pasirodymų užsienyje apžvalgą. Daugiau
Nyderlandų beisbolo rinktinė Nyderlandų rinktinė nutraukė italų dominavimą Europos beisbolo čempionate
2014 / 09 / 22 11:16
Sekmadienį baigėsi Čekijoje ir Vokietijoje vykęs Europos beisbolo čempionatas. Brno (Čekija) surengtose didžiojo finalo rungtynėse Nyderlandų rinktinė 6:3 nugalėjo italus ir po septynerių metų pertraukos iškovojo Europos čempionato auksą. Daugiau
„Vairo-Kalvio“ ir „Ąžuolo-Tauro“ rungtynių akimirka | Evaldo Černiausko nuotr. Prieš lemiamą Lietuvos regbio grandų akistatą - nesunkios šiauliečių pergalės
2014 / 09 / 22 10:43
Savaitgalį prasidėjo Lietuvos regbio-15 čempionato antrasis etapas. Lyderių grupėje dėl apdovanojimų kovoja keturios komandos. Daugiau
fivb.org nuotr. Tūkstančių sirgalių palaikomi Lenkijos tinklininkai triumfavo pasaulio čempionate
2014 / 09 / 21 23:35
Tūkstančių sirgalių palaikomi Lenkijos tinlininkai antrą kartą istorijoje triumfavo pasaulio vyrų tinklinio čempionate. Daugiau
Arnaudas Demare'as | AFP/Scanpix nuotr. E.Šiškevičius Prancūzijoje iškovojo tris įskaitinius Europos plento dviračių turo taškus
2014 / 09 / 21 19:30
Sekmadienį Prancūzijoje 68-ą kartą surengtos klasikinės vienadienės „Grand Prix d‘Isbergues – Pas de Calais“ dviračių lenktynės, kuriose startavo du lietuviai. Daugiau
„BMC Racing Team“ komanda | AFP/Scanpix nuotr. Dviratininkas R.Navardauskas su komandos draugais pasaulio čempionate užėmė 10-ą vietą
2014 / 09 / 21 19:14
Sekmadienį Ispanijoje prasidėjo pasaulio plento dviračių čempionatas. Pirmąją varžybų dieną vyrai ir moterys varžėsi komandinėse atskiro starto lenktynėse. Daugiau
Rungtynių akimirka | Audriaus Lukoševičiaus nuotr. Vilniečiai išlygino Lietuvos beisbolo lygos superfinalo serijos rezultatą (papildyta)
2014 / 09 / 21 18:22
Sekmadienį Vilniuje sužaistos antrosios Lietuvos beisbolo lygos superfinalo serijos rungtynės. Jose vietos „Juodasis vikingas-Sporto vilkai“ po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo čempionės titulą ginančią Kauno „Lituanicą“ ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą – 1:1. Daugiau
rankinis.lt nuotr. „VHC Šviesos“ rankininkai buvo sutriuškinti Suomijoje
2014 / 09 / 21 17:32
Triuškinantį pralaimėjimą Baltijos vyrų rankinio lygoje sekmadienį patyrė Vilniaus „VHC Šviesos“ klubas. Daugiau
Aistės Ridikaitės nuotr. Pasaulio rankų lenkimo čempionate lietuviai iškovojo įvairių spalvų medalių
2014 / 09 / 21 13:42
Vilniuje pasibaigęs trisdešimt šeštasis pasaulio rankų lenkimo čempionatas buvo sėkmingas lietuviams. Lietuvos sportininkai visose amžiaus ir svorio grupėse iškovojo septynis aukso, vieną sidabro bei tris bronzos medalius. Daugiau
Brazilijos tinklininkai | AP/Scanpix nuotr. Lenkijos ir Brazilijos rinktinės susitiks pasaulio vyrų tinklinio čempionato finale
2014 / 09 / 21 11:15
Lenkijoje prie pabaigos artėja pasaulio vyrų tinklinio čempionatas, kuriame į didįjį finalą pateko šeimininkų bei brazilų rinktinės. Daugiau
Artūras Balčiūnas (dešinėje) „Lions“ regbininkai Anglijoje sutriuškino varžovus, A.Balčiūnas tapo geriausiu rungtynių žaidėju
2014 / 09 / 20 21:42
Įspūdingą pergalę Anglijos „National League 3 Midlands“ regbio lygoje iškovojo Piterboro „Lions“ klubas, kurio gretose netrūksta Lietuvos sportininkų. Daugiau
Gregas van Avermaetas | AFP/Scanpix nuotr. E.Juodvalkis dviračių lenktynėse Belgijoje nepateko tarp lyderių
2014 / 09 / 20 21:59
Šeštadienį Belgijoje 4-ą kartą surengtos klasikinės vienadienės „Primus Classic Impanis – Van Petegem“ dviračių lenktynėse. Jose startavo ir dviratininkas iš Lietuvos Egidijus Juodvalkis, atstovaujantis „Team 3M“ komandai. Daugiau
Lietuvos rankinio lygos nuotr. Vyrų rankinio supertaurė – varėniškių rankose
2014 / 09 / 20 18:20
Lietuvos vyrų supertaurę iškovojo LRT taurės laimėtojai Varėnos „Ūlos“ rankininkai, kurie Varėnoje rezultatu 28:26 (11:10) palaužė penkiskart iš eilės Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“. Daugiau
Beisbolo lazdos | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. „Lituanica“ pergalingai pradėjo Lietuvos beisbolo čempionato finalo seriją
2014 / 09 / 20 17:15
Šeštadienį rungtynėmis Kaune prasidėjo Lietuvos beisbolo čempionato didžiojo finalo seriją. Pirmosiose rungtynėse namuose žaidusi „Lituanica“ užtikrintai 15:5 nugalėjo Vilniaus „Juodąjį vikingą-Sporto vilkus“. Daugiau
Lietuvos rankinio lygos nuotr. „VHC Šviesos“ rankininkai pirmąsias Baltijos lygos rungtynes baigė lygiosiomis
2014 / 09 / 20 17:03
Baltijos vyrų rankinio lygoje pirmąsias rungtynes šeštadienį sužaidė Vilniaus „VHC Šviesos“ klubas. Po pertraukos į lygą grįžę Vilniaus rankininkai svečiuose lygiosiomis 30:30 (12:13) baigė rungtynes prieš Kehros „HC Kehra/Horizon Pulp&Paper“ (Estija) klubą. Daugiau
ŠK „Margiris“ nuotr. Europos šachmatų klubinės pirmenybės Bilbao artėja prie finišo
2014 / 09 / 20 15:59
Europos šachmatų klubų pirmenybėse, vykstančiose Bilbao, penktadienį buvo sužaisti priešpaskutiniojo VI rato komandiniai susitikimai. Kauno „Margiris“ žaidė su Berlyno „Schachfreunde“ klubu ir šventė pergalę 4,5:1,5. Šiame mače pasižymėjo „Margirio“ jaunimas. Daugiau
Kauno „ACME-Žalgiris" | rankinis.lt nuotr. Lietuvos moterų supertaurę iškovojo Kauno rankininkės
2014 / 09 / 20 14:18
Lietuvos čempionės ir šalies taurės varžybų nugalėtojos Kauno "ACME-Žalgiris" ekipos rankininkės savo trofėjų kolekciją papildė dar viena taure – iškovojo Lietuvos moterų rankinio supertaurę. Daugiau