2012 m. rugsėjo 14 d. 19:37

Šeštajame „Tour of Britain“ dviračių lenktynių etape lietuviai liko rikiuotės viduryje

Dviračių sportas | AFP/Scanpix nuotr.

Didžiojoje Britanijoje tęsiasi daugiadienės „Tour of Britain“ dviračių lenktynės, kurių šeštajame etape triumfavo čekas Leopoldas Koenigas, o lietuviai liko rikiuotės viduryje.

L.Koenigas 189,6 km nuvažiavo per 4 valandas 38 minutes 2 sekundes ir vos 2 sek. aplenkė antroje vietoje likusį britą Jonathaną Tiernaną-Locke‘ą. Trečias finišavo 19 sek. lyderiui pralaimėjęs australas Nathanas Haasas.

Gediminas Bagdonas šį etapą baigė 42-as, o Aidis Kruopis liko 61-as tarp 86 etapą baigusių dviratininkų.

Bendros įskaitos lyderiu tapo J.Tiernanas-Locke‘as, o australas Leigh Howardas nukrito į antrąją vietą. G.Bagdonas iš 33 vietos pakilo į 32-ąją, o A.Kruopis iš 69 pozicijos šoktelėjo į 63-iąją.

Komentarai (0)

Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitė Vilniuje vyksta Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato finalinis etapas
2014 / 08 / 30 11:36
Šiuo metu Vilniuje, „Credit24“ arenoje prie Balto tilto vyksta paskutinis Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato etapas. Daugiau
LRF nuotr. Jaunieji Lietuvos regbininkai Rumunijoje kovos Europos regiono taurės turnyre
2014 / 08 / 30 10:00
Rugsėjo 1-6 dienomis Rumunijoje vyks Europos regiono jaunių (iki 17 metų) regbio turnyras, kuriame varžysis Lietuvos, Rumunijos, Lenkijos ir Čekijos komandos. Rugsėjo 2 dieną bus žaidžiami pusfinaliai, o 5 dieną - finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos. Daugiau
Triatlonas | Scanpix nuotr. T.Kopūstas triatlono varžybose Kanadoje buvo 16-as
2014 / 08 / 30 09:38
Penktadienį Edmontone (Kanada) vyko pasaulio triatlono „Grand Final“ varžybos, kuriose dalyvavo ir geriausias Lietuvos triatlonininkas Tautvydas Kopūstas. Daugiau
Rūta Paškauskienė | Reuters/Scanpix nuotr. R.Paškauskienė stalo teniso turnyre Čekijoje nugalėjo 19-ą pasaulio raketę, bet nepateko į aštuntfinalį
2014 / 08 / 29 20:42
Čekijoje vykstančiame ITTF „World Tour“ serijos „Czech Open“ stalo teniso turnyre įspūdingą pergalę iškovojo pajėgiausia Lietuvos žaidėja Rūta Paškauskienė (ITTF-84). Daugiau
E.Šemioto nuotr. Sekmadienį Vilniuje - lemiamos Lietuvos pašto regbio-7 čempionato kovos
2014 / 08 / 29 09:19
Sekmadienį Vilniuje, Vingio parko regbio stadione, vyks intriguojantis regbio renginys. Čia bus rengiamas paskutinis ir lemiamas Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, po kurio stipriausios šalies komandos išsidalins apdovanojimus. Daugiau
Rūta Paškauskienė | AFP/Scanpix nuotr. R.Paškauskienė sėkmingai įveikė „World Tour“ serijos stalo teniso turnyro Čekijoje kvalifikaciją
2014 / 08 / 28 21:42
Pajėgiausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė pateko į Čekijoje vykstančio ITTF „World Tour“ serijos „Czech Open“ turnyro pagrindinį etapą. Daugiau
Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr. Lietuviai prarado turėtas pozicijas daugiadenėse dviračių lenktynėse Prancūzijoje
2014 / 08 / 28 19:59
Prancūzijoje tęsiasi 28-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour du Poitou-Charentes“ dviračių lenktynės. Ketvirtadienį dviratininkams teko įveikti net du etapus. Daugiau
Kaune vyks akrobatinio skraidymo varžybos Baltijos taurei laimėti, skirtos Baltijos kelio 25-mečiui
2014 / 08 / 28 16:57
Prieš savaitę nuvilnijo Baltijos kelio 25-mečio renginiai. Tai progai skirtos ir Kauno aeroklube poryt (2014 m. rugpjūčio 30 d.) prasidedančios akrobatinio skraidymo varžybos Baltijos taurei laimėti. Daugiau
Sutarties pasirašymas | LSU nuotr. LSU bendradarbiaus su savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacija
2014 / 08 / 28 16:27
Lietuvos sporto universitetas (LSU) aktyviai plečia socialinių partnerių gretas ir pasirašė dar vieną bendradarbiavimo sutartį. Šį kartą su Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacija. Partneriai vystys bendrus projektus, susijusius su sportu, kurs ir to... Daugiau
LTOK nuotr. LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė: „Visa gerkle rėkėme ir skandavome „Lietuva!“ ir „Šaunuoliai!“
2014 / 08 / 28 14:13
Štai ir atėjo jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Nandzinge uždarymo diena. Šauniai buvusioje Kinijos sostinėje pasirodę Lietuvos sportininkai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius. Daugiau
Organizatorių nuotr. Garsūs Latvijos olimpiečiai Lietuvoje atidaro gimnastikos klubą
2014 / 08 / 28 11:46
Jevgenijus Sapronenko ir Igoris Vihrovas, Latvijai atstovavę olimpinių žaidynių medalininkai, Lietuvos sostinėje atidaro lavinamosios gimnastikos centrą. Daugiau
Dviračių lenktynės | Reuters/Scanpix nuotr. Dviratininkė K.Sosna Prancūzijoje užėmė 7-ą vietą (+ kiti lietuvių rezultatai)
2014 / 08 / 28 08:07
Trečiadienį Prancūzijoje baigėsi daugiadienės „Trophee d‘Or Feminin“ moterų dviračių lenktynės. Paskutiniame etape vienintelė Lietuvos atstovė Katažina Sosna („Vaiano-Fondriest“ komanda) finišavo kartu su pagrindine grupe ir užėmė 11-ą vietą. Nugalėjo belgė Kelly Dru... Daugiau
Rūta Paškauskienė | AFP/Scanpix nuotr. R.Paškauskienė pergalingai pradėjo „World Tour“ serijos stalo teniso turnyrą Čekijoje
2014 / 08 / 27 19:34
Trečiadienį Čekijoje prasidėjo tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „World Tour“ serijos „Czech Open“ turnyras. Daugiau
Johnas Degenkolbas (priekyje) | AFP/Scanpix nuotr. J.Degenkolbas laimėjo dar vieną „Vuelta a Espana“ lenktynių etapą, bendros įskaitos lyderiai nesikeičia
2014 / 08 / 27 19:17
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose trečiadienį įveiktas penktasis etapas. Daugiau
Lietuvos krepšininkai | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užėmė 19-ą vietą
2014 / 08 / 27 19:23
Trečiadienį Nandzinge (Kinija) vykusiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinti 25 paskutiniai medalių komplektai. Daugiau
Beisbolas | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. Paaiškėjo Lietuvos beisbolo čempionato pusfinalio poros
2014 / 08 / 27 11:53
Lietuvos beisbolo čempionato lyderių grupėje antradienį sužaistas paskutinis susitikimas. Vilniaus miesto derbyje „BK Vilnius“ 5:4 įveikė „Juodąjį vikingą-Sporto vilkus“ ir aplenkė savo varžovus turnyrinėje lentelėje. Daugiau
Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr. E.Šiškevičius pirmąjį dviračių lenktynių Prancūzijoje etapą baigė 7-as (+ kiti lietuvių rezultatai)
2014 / 08 / 27 11:32
Antradienį Prancūzijoje prasidėjo 28-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour du Poitou-Charentes“ dviračių lenktynės. Pirmajame etape abu lietuviai finišavo kartu su pagrindine grupe – Evaldas Šiškevičius („Team La Pomme Marseille 13“ komanda) buvo 7-as, o Gediminas Bag... Daugiau
Organizatorių nuotr. Skandinavijos ir Pabaltijo verslo bei meno lyderius į Lietuvą sukvietė golfas
2014 / 08 / 27 11:50
Rugpjūčio viduryje Lietuvoje įvyko kasmetinis Šiaurės ir Pabaltijo šalių „Rotary“ klubų atstovų, žaidžiančių golfą, turnyras – „Nordic Rotary Golf Tournament“. Į jį susirinko 46 aistros golfui ir narystės „Rotary“ organizacijoje vienijami mokslo, meno, verslo ir kitų... Daugiau
Johnas Degenkolbas | AFP/Scanpix nuotr. Ketvirtajame „Vuelta a Espana“ etape – J.Degenkolbo pergalė
2014 / 08 / 26 19:03
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose antradienį įveiktasis ketvirtasis etapas. Daugiau
Lietuvos krepšininkai (viduryje) | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Po krepšininkų aukso Lietuva Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje – 17-a
2014 / 08 / 26 18:25
Antradienį Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinta dar 17 medalių komplektų. Daugiau
Aurelija Tamašauskaitė | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Penkiakovininkė A.Tamašauskaitė Nandzinge vėl liko per žingsnį nuo medalio
2014 / 08 / 26 14:20
Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse vėl ketvirtą vietą užėmė Lietuvos penkiakovininkė Aurelija Tamašauskaitė. Daugiau
Dviračių lenktynės | Reuters/Scanpix nuotr. K.Sosna dviračių lenktynėse Prancūzijoje lieka pirmajame dešimtuke
2014 / 08 / 26 10:29
Prancūzijoje tęsiasi daugiadienės „Trophee d‘Or Feminin“ dviračių lenktynės, kuriose sėkmingai startuoja Lietuvos sportininkė Katažina Sosna („Vaiano Fondriest“ komanda). Daugiau
Nandzingo jaunimo olimpiados medalis | REUTERS/Scanpix nuotr. Nandzingo jaunimo olimpiados medalių įskaitoje Lietuva užima 23-ią vietą
2014 / 08 / 25 20:19
Pirmadienį Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse išdalinta dar 20 medalių komplektų. Daugiau
Michaelas Matthewsas | AFP/Scanpix nuotr. M.Matthewsas laimėjo trečiąjį „Vuelta a Espana“ lenktynių etapą ir tapo bendros įskaitos lyderiu
2014 / 08 / 25 19:37
Ispanijoje tęsiasi vienos iš prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“, kuriose pirmadienį įveiktas trečiasis etapas. Daugiau
Sklandytuvas | pociunai.lt nuotr. Lietuvos sklandymo čempionate – V.Motūzos pergalė
2014 / 08 / 25 15:11
Praėjusią savaitę Paluknyje įvyko Lietuvos 15 metrų klasės sklandymo čempionatas. Dėl oro sąlygų iš šešių planuotų varžybų dienų buvo surengtos tik keturios. Daugiau
Vilimantas Petrašiūnas | Lithuanian Climbing Team nuotr. Pasaulio laipiojimo sporto čempionate lietuviai neįveikė atrankos barjero
2014 / 08 / 25 15:55
Praėjusią savaitę Miunchene (Vokietija) surengtas pasaulio laipiojimo sporto čempionatas, kuriame dalyvavo ir keturi Lietuvos sportininkai. Daugiau