2012 m. rugsėjo 14 d. 19:37

Šeštajame „Tour of Britain“ dviračių lenktynių etape lietuviai liko rikiuotės viduryje

Dviračių sportas | AFP/Scanpix nuotr.

Didžiojoje Britanijoje tęsiasi daugiadienės „Tour of Britain“ dviračių lenktynės, kurių šeštajame etape triumfavo čekas Leopoldas Koenigas, o lietuviai liko rikiuotės viduryje.

L.Koenigas 189,6 km nuvažiavo per 4 valandas 38 minutes 2 sekundes ir vos 2 sek. aplenkė antroje vietoje likusį britą Jonathaną Tiernaną-Locke‘ą. Trečias finišavo 19 sek. lyderiui pralaimėjęs australas Nathanas Haasas.

Gediminas Bagdonas šį etapą baigė 42-as, o Aidis Kruopis liko 61-as tarp 86 etapą baigusių dviratininkų.

Bendros įskaitos lyderiu tapo J.Tiernanas-Locke‘as, o australas Leigh Howardas nukrito į antrąją vietą. G.Bagdonas iš 33 vietos pakilo į 32-ąją, o A.Kruopis iš 69 pozicijos šoktelėjo į 63-iąją.

Komentarai (0)

Rankinio kamuolys | mariussluci.deviantart.com nuotr. Lietuvos merginoms pasaulio jaunimo rankinio čempionato atrankoje nepavyko iškovoti pergalių
2014 / 04 / 20 15:19
Sekmadienį Šveicarijoje baigėsi pasaulio jaunimo merginų (iki 20 metų) rankinio čempionato ketvirtos atrankos grupės turnyras. Daugiau
B.Šmuilytės nuotr. Lietuvos U-18 rinktinė Europos čempionato B divizione užėmė 6-ą vietą
2014 / 04 / 20 13:08
Šeštadienį Lenkijoje baigėsi Europos jaunių (iki 18 metų) regbio čempionatas. Tomo Zibolio treniruojama Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė B divizione užėmė 6-ą vietą. Daugiau
„Granito-Gajos-Kario“ rankininkai | Lietuvos rankinio lygos nuotr. „Kauno mero“ taurę iškovojo „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai
2014 / 04 / 20 12:34
Šeštadienį Kauno sporto halėje vyko tradicinis aštuonių komandų vyrų rankinio turnyras „Kauno mero taurė-2014“, Vilimui Čiurinskui atminti. V.Čiurinskas buvo Kauno meru, Lietuvos, Kauno rankinio federacijų ir „Granito“ rankinio klubo prezidentu, Sporto federacijų ir ... Daugiau
Akvilė Stapušaitytė | REUTERS/Scanpix nuotr. A.Stapušaitytė badmintono turnyre Olandijoje nugalėjo favoritę, bet suklupo pusfinalyje (papildyta)
2014 / 04 / 19 22:28
Olandijoje vykstančiame tarptautinės badmintono federacijos (BWF) „International“ serijos „Victor Dutch International 2014“ turnyre savo pasirodymą baigė pajėgiausia Lietuvos žaidėja Akvilė Stapušaitytė (BWF-113). Daugiau
Rankinis | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. Jaunosios Lietuvos rankininkės pasaulio čempionato atrankoje patyrė antrą nesėkmę
2014 / 04 / 19 19:02
Šveicarijoje vykstančiame pasaulio jaunimo merginų (iki 20 metų) rankinio čempionato ketvirtos atrankos grupės turnyre be pergalių lieka Lietuvos rinktinė. Daugiau
Eglė Stuckytė | Fotodiena/Dmitrijaus Radlinsko nuotr. Trauma sutrukdė E.Stuckytei stalo teniso turnyre Liuksemburge kovoti dėl prizinės vietos
2014 / 04 / 19 18:40
Liuksemburge pasibaigusiame tarptautiniame stalo teniso turnyre šeštą vietą bendroje įskaitoje užėmė viena pajėgiausių Lietuvos žaidėjų Eglė Stuckytė (ITTF reitingas 242). Daugiau
Organizatorių nuotr. Kultūristo D.Dubino kūnas virto velykiniu margučiu
2014 / 04 / 19 15:02
Europos kultūrizmo čempiono Deivido Dubino kūnas prieš Šv.Velykas priminė išmargintą kiaušinį. Su žmona Edita įsiamžinęs sportininkas šia fotosesija nori priminti, kad nepamirštume savo tradicijų. Daugiau
LRF nuotr. Lietuvos regbio rinktinė prarado vietą Europos Nacijų taurės 2A divizione
2014 / 04 / 19 13:22
Šeštadienį Kroatijoje buvo sužaistos Europos regbio Nacijų taurės 2A diviziono rungtynės tarp šeimininkų ir Lietuvos rinktinių. Žūtbūrtines rungtynes, deja, Lietuvos komanda pralaimėjo rezultatu 21:25 (8:3). Daugiau
Justinas Kinderis | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Trečiąjį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapą J.Kinderis baigė 7-as
2014 / 04 / 19 13:38
Kinijoje vykstančiame trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas šeštadienį įvyko vyrų finalo varžybos, kuriose dalyvavo ir du lietuviai. Daugiau
Akvilė Stapušaitytė | Reginos Narijauskaitės nuotr. A.Stapušaitytė dviem pergalėmis pradėjo badmintono turnyrą Olandijoje
2014 / 04 / 18 21:06
Olandijoje vykstančiame tarptautinės badmintono federacijos (BWF) „International“ serijos „Victor Dutch International 2014“ turnyre dvi pergales iš eilės iškovojo pajėgiausia Lietuvos žaidėja Akvilė Stapušaitytė (BWF-113). Daugiau
Eglė Stuckytė | Fotodiena/Dmitrijaus Radlinsko nuotr. Pergales stalo teniso turnyre Liuksemburge skinanti E.Stuckytė iškopė į pusfinalį
2014 / 04 / 18 21:10
Liuksemburge vykstančiame tarptautiniame stalo teniso turnyre puikiai rungtyniauja viena pajėgiausių Lietuvos žaidėjų Eglė Stuckytė (ITTF reitingas 370), patekusi į pusfinalį. Daugiau
rankinis.lt nuotr. Pasaulio jaunimo merginų rankinio čempionato atranką lietuvės pradėjo skaudžia nesėkme
2014 / 04 / 18 19:08
Skaudžiu pralaimėjimo pasaulio jaunimo merginų (iki 20 metų) rankinio čempionato atrankos turnyrą Šveicarijoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Daugiau
Ignas Darkintis | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. I.Darkintis: „Galvojame tik apie pergalę“
2014 / 04 / 18 18:51
Lietuvos vyrų regbio rinktinė penktadienį išskrido į Kroatiją, kur žais Europos Nacijų taurės 2A diviziono turnyro rungtynes su vietos komanda. Daugiau
Alisija Zabavska-Granger | Asmeninio arch. nuotr. A.Zabavska-Granger Lietuvą garsina ištvermės jojimo varžybose
2014 / 04 / 18 17:13
Ištvermės jojimas – tai rungtynės prieš laiką, kuriose yra patikrinamas žirgo greitis ir ištvermė, taip pat išbandoma raitelio orientacija bei gebėjimas jausti savo žirgo galimybes. Vis labiau pasaulyje populiarėjančiose varžybose dalyviai su žirgais įveikia net ir 1... Daugiau
Lietuvos regbio rinktinė | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr. L.Naujalis: „Kroatų nuvertinti negalima“
2014 / 04 / 18 15:01
Penktadienį Į Kroatiją žaisti labai svarbių Europos Nacijų taurės 2A diviziono turnyro rungtynių išvyko Lietuvos vyrų regbio rinktinė. Beveik visus pajėgiausius šalies žaidėjus surinkę treneriai tikisi iškovoti pergalę ir tęsti kovą dėl išlikimo 2A divizione. Daugiau
Lietuvos moterų tinklinio rinktinė | Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr. Lietuvos moterų tinklinio rinktinė Lenkijoje iškovojo dvi pergales (komentarai)
2014 / 04 / 18 10:56
Balandžio 14-16 dienomis Lietuvos nacionalinė moterų tinklinio rinktinė, besirendama Europos čempionato atrankos turnyrui, viešėjo Lenkijoje, kur sužaidė trejas draugiškas rungtynes. Daugiau
Dviračių lenktynės | AFP/Scanpix nuotr. Lenktynes Prancūzijoje laimėjo N.Bouhanni, I.Konovalovas finišavo su pagrindine grupe
2014 / 04 / 17 20:46
Ketvirtadienį Prancūzijoje vykusias 55-as „GP de Denain Porte du Hainaut“ klasikines lenktynes laimėjo prancūzas Naceras Bouhanni iš „FDJ.fr“ komandos, jis 197,3 km. trasą įveikė per 4 val. 36 min. ir 38 sek. Daugiau
Justinas Kinderis | RIA Novosti/Scanpix nuotr. J.Kinderis ir L.Kontrimavičius pateko į pasaulio taurės etapo Kinijoje finalą
2014 / 04 / 17 19:45
Abu Lietuvos sportininkai sėkmingai įveikė Kinijoje vykstančio trečiojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapo kvalifikacinį barjerą ir pateko tarp 36 finalo dalyvių. Daugiau
Organizatorių nuotr. Europos orientavimosi sporto čempionatą Lietuvos moterys baigė užimdamos 11-ą vietą
2014 / 04 / 17 12:12
Trečiadienį Portugalijoje baigėsi Europos suaugusių orientavimosi sporto čempionatas.Paskutinę dieną vyko estafečių varžybos. Daugiau
Rungtynių akimirka | SM Klevo nuotr. Lietuvos U-18 regbio rinktinė Europos čempionate įveikė austrus
2014 / 04 / 17 09:47
Lietuvos U-18 regbio rinktinė pyktį po nesėkmės prieš Liuksemburgo rinktinę, išliejo ant austrų. Šios šalies bendraamžiai sutriuškinti 65:0. Daugiau
Rungtynių akimirka | LRL nuotr. Lietuvos rankinio lyga: „Granitas-Gaja-Karys“ - pusfinalyje
2014 / 04 / 16 22:51
Paskutinieji kelialapį į Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato pusfinalį iškovojo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai, lemiamose trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse po permainingos kovos rezultatu 28:21 (12:14) Varėnoje nugalėję vietos „Ūlą“. Daugiau
E.Barzdžiaus, giena.lt nuotr. Lietuvos regbio rinktinė prieš lemiamą mūšį nusiteikusi kovingai
2014 / 04 / 16 14:26
Jau ateinantį šeštadienį Lietuvos vyrų regbio rinktinės laukia didelis išbandymas. Europos Nacijų taurės 2A diviziono rungtynėse Lietuvos komanda svečiuose žais su Kroatijos regbininkais. Jose būtina tik pergalė, kuri užtikrintų mūsų ekipai galimybę kovoti atkrintamo... Daugiau
Organizatorių nuotr. Lietuvos mokyklas pasiekė pirmieji golfo įrangos komplektai
2014 / 04 / 16 13:53
Šalies mokyklose startavo socialinis projektas „BMW GolfSport“, skatinsiantis moksleivius žaisti golfą. Daugiau
Čempionato akimirka | Organizatorių nuotr. D.Stulgys Europos orientavimosi sporto čempionate užėmė 30-ą vietą
2014 / 04 / 15 18:54
Portugalijoje vykstančiame Europos orientavimosi sporto čempionate antradienį dalyviai varžėsi ilgos distancijos finale. Daugiau
Reuters/Scanpix nuotr. R.Kostiuškevičiaus pergalė oreivių varžybose Lenkijoje
2014 / 04 / 15 17:46
Balandžio 10-12 dienomis Lenkijoje vyko XIII „M-W.Zawody Balonowe“ kašto oro balionų varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos oreiviai. Daugiau