2012 m. rugsėjo 17 d. 00:14

Septynių įvarčių drama Madride baigėsi „Atletico“ pergale (4)

Madrido „Atletico“ futbolininkai | AP/Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos dar penkerios ketvirtojo turo rungtynės. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Madrido „Atletico“ klubas namuose rezultatu 4-3 įveikė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau pačioje susitikimo pradžioje, bet galiausiai įvartis į svečių vartus krito 29 minutę. Po tikslaus Diego Costos perdavimo tiksliai kamuolį į „Vallecano“ komandos vartus pasiuntė Mario Suarezas.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Atletico“ dar kartą šturmavo varžovų vartus ir šį kartą Madrido ekipos futbolininkai susikurtas progas realizavo visu šimtu procentų. Antrasis įvartis į svečių vartus buvo įmuštas 49 minutę. Po dar vieno tikslaus D.Costos perdavimo pasižymėjo Koke.

51 minutę šeimininkų ataka baigėsi dar vienu įvarčiu. Savo komandai trečiąjį įvartį pridėjo Arda Turanas, po kurio įvarčio Ispanijos sostinės ekipos turima persvara tapo triuškinanti.

Po penkių minučių rungtynių teisėjas į „Vallecano“ ekipos vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi lyderis Radamelis Falcao, kuris pasinaudojo galimybe dar labiau padidinti savo komandos turimą persvarą.

Artėjant rungtynių pabaigai svečiai privertė šeimininkų gerbėjus gerokai sunerimti. 82 minutę pirmą kartą „Vallecano“ gretose pasižymėjo Andrija Delibašičius, o dar po trijų minučių tas pats futbolininkas į Madrido komandos vartus įmušė ir antrąjį įvartį.

Negana to, 89 minutę įvartį į „Atletico“ klubo vartus įmušė ir Leo Baptistao, todėl likus žaisti vos kelias minutes, susitikime atgimė nauja intriga. Deja, bet intriga dingo jau per pridėtą mačo arbitro laiką. „Vallecano“ išlyginti rezultato nesugebėjo, o Madrido ekipa šventė pergalę.

geras macas :D
Andre-Pierre Gignacas pelnė vienintelį įvartį | AFP/Scanpix nuotr. Marselio „Olympique“ klubas sugrįžo į pergalių kelią
2015 / 01 / 31 19:00
Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate šiandien anksčiausiai žaidė Marselio „Olympique“ klubas, kuriam pavyko sugrįžti į pergalių kelią mače su „Evian“. „Marseille“ klubas iškovojo pergalę rezultatu 1-0. Paskutiniu metu „Marseille“ sportinė forma labai banguoja ir šią trad... Daugiau
„Manchester United“ futbolininkai švenčia įvartį | Reuters/Scanpix nuotr. „Manchester United“ namuose šventė puikią pergalę prieš „Leicester“ klubą
2015 / 01 / 31 18:00
Šeštadienį į Anglijos stadionus sugrįžo „Premier“ lygos varžybos. Sėkmingai 23-iąjį turą sužaidė „Manchester Unted“ klubas, namuose 3-1 susidorojęs su „Leicester City“ ekipa. Daugiau
Londono ir Mančesterio klubai pasidalino po tašką | Reuters/Scanpix nuotr. „Chelsea“ ir „Man City“ komandų dvikovoje užfiksuotos lygiosios
Prieš svarbią Anglijos „Premier“ lygos dvikovą lyderius praradę Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubai antrą kartą šį sezoną pasidalino po tašką. Daugiau
„Schalke“ džiaugiasi vieninteliu mačo įvarčiu | | AFP/Scanpix nuotr. Po žiemos pertraukos „Schalke“ įveikė M.Stankevičiaus ekipą (+ kiti rezultatai)
Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien dar daugiau komandų grįžo po žiemos pertraukos ir parodė savo sportinę formą. Sunkią pergalę namuose iškovojo Gelzenkircheno „Schalke“ ekipa, kuri namuose 1-0 įveikė Mariaus Stankevičiaus atstovaujama „Hannover“ klubą. Daugiau
FC „Concordia“ nuotr. „Atlantas“ įveikė Rumunijos klubą
2015 / 01 / 31 14:00
Kipre besirengiantys Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes šioje šalyje. Daugiau
Davidas Luizas | Reuters/Scanpix nuotr. D.Luizas: „Chelsea“ turi pasiūlyti naują sutartį J.Terry“
Paryžiaus „Saint-Germain“ ir buvęs Londono „Chelsea“ komandos gynėjas Davidas Luizas pasidalijo mintimis apie savo buvusią ekipą ir pareiškė, jog ji turėtų pasiūlyti naują sutartį Johnui Terry. Daugiau
Australijos futbolininkai | AFP/Scanpix nuotr. Australijos futbolininkai – Azijos žemyno čempionai!
2015 / 01 / 31 13:00
Ankstyvą šeštadienio popietę Sidnėjuje pasibaigė Azijos taurės čempionatas. Jame triumfavo turnyro šeimininkė Australijos rinktinė, po pratęsimo rezultatu 2-1 įveikusi Pietų Korėjos rinktinę. Daugiau
Andy Carrollas | AP/Scanpix nuotr. A.Carrollas: „B.Rodgersas yra melagis“
2015 / 01 / 31 12:00
Londono „West Ham“ klubo puolėjas Andy Carrollas išreiškė nepasitenkinimą „Liverpool“ komandos treneriu Brendanu Rodgersu, kurį pavadino melagiu. Daugiau
Vytautas Lukša smūgiuoja į vartus | zalgiris-vilnius/Sauliaus Čirbos nuotr. „Žalgiris“ šventė dramatišką pergalę Brazilijoje
2015 / 01 / 31 11:00
Penktadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sužaidė priešpaskutinės turo Brazilijoje rungtynes. Lietuvos komanda rezultatu 3-2 palaužė „Brasiliense“ vienuolikę. Daugiau
Paskutinės tarpusavio rungtynės pasibaigė lygiosiomis | AFP/Scanpix nuotr. Anglijos „Premier“ lygos lyderių dvikova: „Chelsea“ – „Man City“
Po kelių savaičių pertraukos, kurių metų Anglijoje vyko taurės rungtynės, į aikštę grįžtą Anglijos „Premier“ lygos kovos. Šeštadienį startuos 23-iasis turas, o centrinė šio turo dvikova vyks jau šįvakar. „Stamford Bridge“ stadione dabartinis lygos lyderis Londono „Ch... Daugiau
Marco Reusas į Miuncheną nesikels | AP/Scanpix nuotr. Žiemos perėjimų langas (sausio 31 d.)
2015 / 01 / 31 01:00
Lankomiausias futbolo portalas Lietuvoje Įvartis.net antrus metus iš eilės seka „Žiemos perėjimų lango“ oficialius įvykius bei įvairiausius gandus, su kuriais siejami klubai, futbolininkai ar treneriai. Daugiau
„Deportivo“ futbolininkai švenčia įvartį | AFP/Scanpix nuotr. „Deportivo“ klubas šventė nelengvą pergalę Madride
2015 / 01 / 31 00:00
Ispanijos „La Liga“ čempionate penktadienį startavo 21-asis turas. Jį pradėjo Madrido „Rayo Vallecano“ ir La Korunjos „Deportivo“ komandų dvikovoje, kurioje pastaroji triumfavo rezultatu 2-1. Daugiau
Kevinas De Bruyne pelnė dublį | AFP/Scanpix nuotr. „Wolfsburg“ išspardė užpakalius „Bayern“ futbolininkams
2015 / 01 / 30 23:00
Penktadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate startavo antroji sezono pusė, kurią pateiktu netikėtumu pradėjo „Wolfsburg“ ekipa. Ji 18-o turo mače namuose rezultatu 4-1 sutriuškino čempionų titulą ginantį Miuncheno „Bayern“. Daugiau
PSG futbolininkai švenčia įvartį | AFP/Scanpix nuotr. PSG namuose turėjo vargo su „Rennes“ klubu
Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienį prasidėjo 23-ojo turo varžybos. Sėkmingai rungtynes sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, namuose minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi „Rennes“ klubą. Daugiau
Juanas Cuadrado žais Londono klube | LaPresse/Scanpix nuotr. „Chelsea“ klubas įsigijo J.Cuadrado
2015 / 01 / 30 19:00
Florencijos „Fiorentina“ komandos treneris Vincenzo Montella oficialiai patvirtino, jog saugas Juanas Cuadrado keliasi rungtyniauti į Londono „Chelsea“ klubą. Daugiau
Michaelas Carrickas | AP/Scanpix nuotr. M.Carrickas nežais mėnesį
2015 / 01 / 30 17:00
„Manchester United“ komandos treneris Louisas van Gaalas patvirtino, kad komandos vicekapitonas Michaelas Carrickas nežais apie mėnesį. Šį sezoną patyręs anglas yra kamuojamas traumų ir „Premier“ lygoje pasirodė vos 13 kartų. Dabar 33-ejų metų futbolininkui plyšo rau... Daugiau
Gerardas Pique ir Shakira | zimbio.com nuotr. Shakira „Barcelona“ gynėjui G.Pique pagimdė antrą vaiką
2015 / 01 / 30 16:00
Ispanijos „Barcelona“ komandos gynėjas Gerardas Pique ir dainininkė Shakira sulaukė dar vieno šeimos pagausėjimo. Daugiau
Marco Reusas  | AP/Scanpix nuotr. H.J.Watzke: „Vis dar manau, kad mes turime šansų išlaikyti M.Reusą“
2015 / 01 / 30 15:00
Dortmundo „Borussia“ klubo generalinis direktorius Hansas-Joachimas Watzke vis dar nepraranda vilties klubo gretose išlaikyti puolėją Marco Reusą.. Šį sezoną vokietis yra kamuojamas traumų, tačiau juo domisi didžiausi Europos klubai, nes vasarą futbolininko išpirkos ... Daugiau
Diego Costa (kair.) praleis trejas rungtynes | Reuters/Scanpix nuotr. D.Costa sulaukė diskvalifikacijos
2015 / 01 / 30 14:00
Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Diego Costa sulaukė Anglijos futbolo asociacijos (FA) nemalonės. Daugiau
Jamesas Wardas-Prowse'as ir Ronaldas Koemanas | saintsfc.co.uk nuotr. Oficialu: „Southampton“ jaunoji žvaigždė lieka klube iki 2020 metų
2015 / 01 / 30 13:00
Penktadienio vidurdienį „Southampton“ klubas oficialiai paskelbė, jog pratęsė kontraktą su komandos saugu ir akademijos auklėtiniu Jamesu Wardu-Prowse‘u iki 2020 metų. Daugiau
Brendanas Rodgersas | AFP/Scanpix nuotr. B.Rodgersas: „Sausį klubas pirkinių neplanuoja“
Nors „Liverpool“ klubui šis sezonas kol kas klostosi nesėkmingai, tačiau komandos treneris Brendanas Rodgersas teigia, kad pirkinių šią žiemą „Liverpool“ klubas tikriausiai neatliks. Nors „Raudonųjų“ strategas šią žiemą ir norėtų sustiprinti savo gretas, tačiau jis p... Daugiau
Petro Lozdos/SFL nuotr. Futbolo klubų pavadinimuose – fantazijos polėkis
2015 / 01 / 30 12:34
Įvairūs sporto klubai pasaulyje dažnai plačiai nuskamba ne dėl puikių rezultatų, o dėl įdomių pavadinimų ir logotipų. Lietuvos futbolo pasaulyje išradingumu pasižymi Vilniaus regiono komandos, rungtyniaujančios mūsų šalies III, IV ir V lygų čempionatuose. Daugiau
JAE futbolininkai triumfuoja po pelnyto įvarčio | Reuters/Scanpix nuotr. Penkių įvarčių dramoje JAE rinktinė iškovojo Azijos taurės bronzos medalius (FOTO) (VIDEO)
2015 / 01 / 30 12:00
Penktadienį Azijos taurės turnyre buvo sužaistos rungtynės dėl bronzos medalių. Jose Jungtinių Arabų Emyratų rinktinė rezultatu 3-2 palaužė Irako komandą. Daugiau
Samuelis Eto'o | AP/Scanpix nuotr. S.Eto‘o: „Noriu su „Sampdoria“ žaisti Čempionų lygoje“
Į Genujos „Sampdoria“ atvykęs puolėjas Samuelis Eto‘o prakalbo apie norą padėti klubui patekti į UEFA Čempionų lygą. Buvęs Kamerūno rinktinės kapitonas į Genują atvyko iš Liverpulio „Everton“ klubo ir su „Serie A“ ekipa sudarė pustrečių metų sutartį. Daugiau
Diego Costa | AFP/Scanpix nuotr. G.Cahillas: „Toks jau D.Costos žaidimo būdas – jo pakeisti neįmanoma“
2015 / 01 / 30 11:00
Londono „Chelsea“ klubo gynėjas Gary Cahillas užstojo savo komandos puolėją Diego Costą ir pareiškė, kad tokį fizinį žaidimo stilių yra sunku pakeisti ir D.Costa tiesiog taip žaidžia. Dėmėsys į D.Costą nukrypo savaitgalį, kuomet Anglijos lygos taurės rungtynėse su „L... Daugiau
„Man United“ futbolininkai 2008 metais trečią kartą tapo Europos čempionais | ITAR-TASS/Scanpix nuotr. Istorija grįžta: J.Terry ašaros ir „Manchester United“ triumfas 2008 metų Čempionų lygos finale
2015 / 01 / 30 08:00
Futbolo portalas Įvartis.net pristato dar vieną naujos rubrikos „Istorija grįžta“ numerį. Kiekvieną penktadienį lankytojai tinklalapyje ras po vieną istorinį įvykį, kurie gerai prisimenami iki pat šių dienų. Daugiau