2012 m. rugsėjo 17 d. 00:14

Septynių įvarčių drama Madride baigėsi „Atletico“ pergale (4)

Madrido „Atletico“ futbolininkai | AP/Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos dar penkerios ketvirtojo turo rungtynės. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Madrido „Atletico“ klubas namuose rezultatu 4-3 įveikė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau pačioje susitikimo pradžioje, bet galiausiai įvartis į svečių vartus krito 29 minutę. Po tikslaus Diego Costos perdavimo tiksliai kamuolį į „Vallecano“ komandos vartus pasiuntė Mario Suarezas.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Atletico“ dar kartą šturmavo varžovų vartus ir šį kartą Madrido ekipos futbolininkai susikurtas progas realizavo visu šimtu procentų. Antrasis įvartis į svečių vartus buvo įmuštas 49 minutę. Po dar vieno tikslaus D.Costos perdavimo pasižymėjo Koke.

51 minutę šeimininkų ataka baigėsi dar vienu įvarčiu. Savo komandai trečiąjį įvartį pridėjo Arda Turanas, po kurio įvarčio Ispanijos sostinės ekipos turima persvara tapo triuškinanti.

Po penkių minučių rungtynių teisėjas į „Vallecano“ ekipos vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi lyderis Radamelis Falcao, kuris pasinaudojo galimybe dar labiau padidinti savo komandos turimą persvarą.

Artėjant rungtynių pabaigai svečiai privertė šeimininkų gerbėjus gerokai sunerimti. 82 minutę pirmą kartą „Vallecano“ gretose pasižymėjo Andrija Delibašičius, o dar po trijų minučių tas pats futbolininkas į Madrido komandos vartus įmušė ir antrąjį įvartį.

Negana to, 89 minutę įvartį į „Atletico“ klubo vartus įmušė ir Leo Baptistao, todėl likus žaisti vos kelias minutes, susitikime atgimė nauja intriga. Deja, bet intriga dingo jau per pridėtą mačo arbitro laiką. „Vallecano“ išlyginti rezultato nesugebėjo, o Madrido ekipa šventė pergalę.

geras macas :D
Marius Stankevičius (kair.) džiaugiasi komandos įvarčiu | AFP/Scanpix nuotr. M.Stankevičius padėjo savo komandai įveikti „Borussia“ klubą (FOTO) (VIDEO)
2014 / 10 / 25 18:00
Vokietijos „Bundesliga“ čempionate toliau vyko 9-ojo turo mačai. Nesėkmingai sezonas tęsiasi Dortmundo „Borussia“ komandai, kuri namuose 0-1 nusileido „Hannover“ ekipai. Verta paminėti, kad šiose rungtynėse startinėje sudėtyje žaidė lietuvis Marius Stankevičius, kuri... Daugiau
zalgiris-vilnius.lt nuotr. „Žalgiris“ apgynė Lietuvos čempionų titulą (VIDEO)
2014 / 10 / 25 17:00
Vilniaus „Žalgiris“ antrus metus iš eilės lieka stipriausiu klubu Lietuvoje. Trenerio Mareko Zubo auklėtiniai namuose vykusiame „SMScredit.lt A lygos“ 32-ojo turo mače rezultatu 5-1 sutriuškino Panevėžio „Ekraną“ ir taip anksčiau laiko užsitikrinto čempionų titulą. Daugiau
Samas Allardyce'as sveikina Morganą Amalfitano | AFP/Scanpix nuotr. „Plaktukai“ „sukalė“ Anglijos čempionus (FOTO) (VIDEO)
2014 / 10 / 25 16:00
Anglijos „Premier“ lygoje šiandien startavo 9-asis turas. Jis prasidėjo netikėtai, kadangi Londono „West Ham“ ekipa namuose rezultatu 2-1 įveikė šalies čempioną „Manchester City“. Svečiai iš Mančesterio rungtynes pradėjo tikrai aktyviai. Jau 2 minutę smūgį į vartų ka... Daugiau
Juanas Cuadrado | LaPresse/Scanpix nuotr. J.Cuadrado ilgam pratęsė sutartį su „Fiorentina“
2014 / 10 / 25 14:00
„Fiorentina“ klubo krašto puolėjas Juanas Cuadrado vasarą sulaukė dėmesio iš tokių komandų kaip „Barcelona“ ir „Manchester United“. Visgi Florencijos ekipa savo lyderio nepardavė. „Fiorentina“ dabar užsitikrino Kolumbijos rinktinės nario paslaugas dar ilgam, kadangi ... Daugiau
Jose Mourinho ir Louisas van Gaalas | RIA Novosti/Scanpix nuotr L.Van Gaalas: „J.Mourinho viską pasiekė pats“
2014 / 10 / 25 13:00
Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje ginklus surems du galingi Anglijos klubai – „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“. „Raudonųjų velnių“ strategas Louisas van Gaalas prieš šį mačą pagyrė „Mėlynųjų“ trenerį Jose Mourinho ir pareiškė, kad jis „ypatinguoju“ tapo pats. Daugiau
Manuelis Pellegrini ir Sergio Aguero | AP/Scanpix nuotr. M.Pellegrini: „S.Aguero gali tapti geriausiu futbolininku pasaulyje“
2014 / 10 / 25 12:00
„Manchester City“ treneris Manuelis Pellegrini mano, kad jo komandos puolėjas Segio Aguero gali tapti geriausiu futbolininku pasaulyje. Praėjusį savaitgalį S.Aguero pelnė keturis įvarčius ir padėjo įveikti Londono „Tottenham“ klubą rezultatu 4-1. Šiandien „Man City“ ... Daugiau
Mario Gotze ir Pepas Guardiola | AFP/Scanpix nuotr. P.Guardiola: „Iš M.Gotze noriu daugiau“
2014 / 10 / 25 11:00
Miuncheno „Bayern“ klubo treneris Pepas Guardiola nori iš Mario Gotze pamatyti dar daugiau, nors atakuojantis saugas sezoną pradėjo tiesiog puikiai. 22-ejų metų vokietis savo pirmajame sezone per 38 mačus pelnė 16 įvarčių. Šiame sezone M.Gotze per septynis mačus peln... Daugiau
Paulas Pogba | AP/Scanpix nuotr. P.Pogba pratęsė kontraktą su „Juventus“ iki 2019 metų
2014 / 10 / 25 08:00
Turino „Juventus“ komanda penktadienį oficialiai paskelbė, kad saugas Paulas Pogba pasirašė naują sutartį su klubu ir liks čia iki mažiausiai 2019 metų vasaros. Daugiau
C.Ronaldo ir L.Messi | Reuters/Scanpix nuotr. „El Clasico“: uraganinis puolimas prieš plieninę gynybą
2014 / 10 / 25 01:00
Jau šįvakar Ispanijos „La Liga“ čempionate įvyks pirmoji šio sezono „El Clasico“ dvikova, kurioje susikaus amžini prieš Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Pastaraisiais metais šių komandų akistatose intrigos netrūko, todėl jos tikimasi ir šiandien. Daugiau
„Celta Vigo“ futbolininkų džiaugsmas | AFP/Scanpix nuotr. Ispanijoje – užtikrinta „Celta“ klubo pergalė
2014 / 10 / 24 23:00
Ispanijos „La Liga“ čempionate penktadienį tradiciškai prasidėjo 9-asis turas. Pirmajame jo mače namuose žaidę Vigo „Celta“ futbolininkai rezultatu 3-0 įtikinamai nugalėjo Valensijos „Levante“ vienuolikę. Daugiau
SIPA/Scanpix nuotr. Naujokas pratęsė „Werder“ košmarą
Brėmeno „Werder“ klubas penktadienio vakarą patyrė dar vieną nesėkmę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate, po kurio liko turnyrinės lentelės apačioje. Namuose vykusiame devintojo turo mače trenerio Robino Dutto auklėtiniai minimaliu... Daugiau
„Lens“ futbolininkai džiaugiasi | AFP/Scanpix nuotr. Lygos naujokas šventė pergalę Prancūzijoje
Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienį prasidėjo 11-asis turas. Šį turą pergale pradėjo lygos naujokas „Lens“, kuris svečiuose 2-0 nugalėjo „Toulouse“ komandą. „Lens“ klubas į priekį išsiveržė jau mačo pradžioje, kai 11minutę pasižymėjo saugas Alharbi El Jadeya... Daugiau
Cristiano Ronaldo toliau muša įvarčius | AFP/Scanpix nuotr. Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas!
2014 / 10 / 24 22:00
Futbolo naujienų portalas Įvartis.net siūlo pasimėgauti „TVGolo“ sudarytu spalio mėnesio trečiosios savaitės gražiausių įvarčių dešimtuku bei jį įvertinti! Daugiau
Rio Fedinandas | AFP/Scanpix nuotr. R.Ferdinandas planuoja po sezono baigti karjerą
2014 / 10 / 24 21:00
Londono „Queens Park Rangers“ klubo gynėjas Rio Ferdinandas penktadienį atskleidė, jog po sezono greičiausiai užbaigs savo profesionalaus futbolininko karjerą, bet iš futbolo pasitraukti neketina. Daugiau
Niko Tokičius (deš.) | fcsiauliai.lt nuotr. „Šiauliai“ netikėtai nugalėjo „Trakus“
„Trakai“ pralaimėjo trečiąjį kartą iš eilės ir suteikė progą Pakruojo „Kruojai" dar labiau atitrūkti. Sezono pabaigoje į duobę įkritę Edgaro Jankausko auklėtiniai... Daugiau
sydneyfc.com nuotr. Apmaudi vartininko klaida ir lengvas varžovo įvartis
2014 / 10 / 24 17:00
Penktadienio popietę Australijoje vykusiose rungtynėse, kuriose susitiko Brisbao „Roar“ ir „Sydney“ ekipos, pastarosios puolėjas Marcas Janko sulaukė netikėto „saldainiuko“. Daugiau
UEFA skyrė sankcijas serbams ir albanams | AP/Scanpix nuotr. UEFA išdalino nuobaudas albanams ir serbams
UEFA paskelbė sankcijas Albanijos ir Serbijos rinktinėms, kurios dėl kilusio chaoso spalio 14 d. Belgrade vykusiose Europos čempionato atrankos rungtynėse privalėjo aikštę palikti anksčiau laiko. Didžiausia nuobauda buvo skirta Albanijos nacionalinei ekipai, kurios a... Daugiau
Erikas Lamela | AP/Scanpix nuotr. M.Pochettino apie E.Lamela įvartį: „Tai geriausias įvartis, kokį esu matęs“
2014 / 10 / 24 12:00
Londono „Tottenham“ klubo treneris Mauricio Pochettino pripažino, kad Eriko Lamela „rabona“ įvartis buvo vienas geriausių, kokių jis kada nors matė. E.Lamela vakar pelnė du įvarčius, o „hat-tricką“ pridėjo Harry Kane‘as. Taip „Tottenham“ klubas UEFA Europos... Daugiau
Peras Mertesackeris (centre) | AP/Scanpix nuotr. P.Mertesackeris: „Po pergalės pasaulio čempionate sunku susigrąžinti motyvaciją“
2014 / 10 / 24 11:00
Londono „Arsenal“ klubo gynėjas Peras Mertesackeris pripažino, kad po pergalės pasaulio čempionate su Vokietijos rinktine, jam sunku save motyvuoti. Aukštasis vidurio gynėjas po triumfo Brazilijoje baigė savo karjerą rinktinėje, tačiau dabar vokietis pripažino, kad t... Daugiau
zalgiris-vilnius.lt nuotr. 32-ojo turo anonsas: dar vienas auksinis šansas „Žalgiriui“
2014 / 10 / 24 10:00
„Šiauliai“ - „Trakai“. Spalio 24 dieną 18.30 val. Šiauliai, miesto savivaldybės stadionas. Iki šiol čempionate - 1:2, 0:2, 1:3. Trakiškiai svaidosi žaibais, kurį lemia pyktis ant savęs pačių. „Pažadėjome sau, kad paskutinį kartą žaidėme taip blogai“, - po pralaimėjim... Daugiau
Harry Kane'as švenčia įvartį | AFP/Scanpix nuotr. Europos lygoje – kuriozu pažymėta triuškinanti „Tottenham“ pergalė
2014 / 10 / 24 00:00
Ketvirtadienio vėlų vakarą buvo pabaigti žaisti UEFA Europos lygos trečiojo grupių etapo turo mačai. Likusiose rungtynėse užfiksuotos favoritų pergalės bei nemažas įvarčių skaičius. Daugiau
„El Clasico“ mūšis įvyks jau šį šeštadienį | AFP/Scanpix nuotr. „El Clasico“ belaukiant: atkakli grandų dvikova ir jokio favorito (II dalis)
Iki didžiojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“ komandų mūšio lieka vis mažiau laiko, todėl futbolo portalas Ivartis.net tęsia rubriką „El Clasico belaukiant“. Šį kartą lankytojai turės galimybę sužinoti tai, ką apie artėjantį Ispanijos grandų mūšį galvoja Lietuvos futbol... Daugiau
„Steaua“ ir „Rio Ave“ mačo akimirka | Reuters/Scanpix nuotr. Europos lygoje pergales šventė G.Arlauskio ir L.Spalvio klubai
2014 / 10 / 23 21:00
Ketvirtadienio vakarą prasidėjo ankščiausiai vykusios trečiojo UEFA Europos lygos grupių etapo turo rungtynės. Šiandien pergales iškovojo abu Lietuvos futbolininkų atstovaujami klubai, o staigmeną pateikė Berno „Young Boys“ futbolininkai, įveikę „Napoli“ 1-0. Daugiau
Victoras Valdesas | Reuters/Scanpix nuotr. V.Valdesas treniruosis su „Manchester United“ futbolininkais
Buvęs „Barcelona“ klubo vartininkas Victoras Valdesas buvo oficialiai pakviestas treniruotis su „Manchester United“ komanda, su kuria sausio mėnesį gali pasirašyti ir profesionalią sutartį. Daugiau
Rui Patricio guodžia Jonathaną Silvą | AP/Scanpix nuotr. „Sporting“ klubas reikalauja mačo peržaidimo su „Schalke“
2014 / 10 / 23 18:00
Lisabonos „Sporting“ klubas UEFA pateikė apeliaciją dėl antradienio rungtynių su Gelzenkircheno „Schalke“ rezultato 3-4. Portugalai mano, jog paskutinę minutę skirtas baudinys buvo neteisingas ir tai lėmė jų pralaimėjimą. Daugiau
Lietuvos rinktinės gerina poziciją reitinge | AP/Scanpix nuotr. Lietuvos rinktinė – pirmajame FIFA reitingo šimtuke
2014 / 10 / 23 17:00
Spalio mėnesį tris taškus atrankoje į 2016 metų Europos futbolo čempionatą Prancūzijoje iškovojusi Lietuvos rinktinė (364 tšk.) po ilgesnės pertraukos grįžo į pirmąjį FIFA reitingo šimtuką. Daugiau