2012 m. rugsėjo 17 d. 00:14

Septynių įvarčių drama Madride baigėsi „Atletico“ pergale (4)

Madrido „Atletico“ futbolininkai | AP/Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos dar penkerios ketvirtojo turo rungtynės. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Madrido „Atletico“ klubas namuose rezultatu 4-3 įveikė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau pačioje susitikimo pradžioje, bet galiausiai įvartis į svečių vartus krito 29 minutę. Po tikslaus Diego Costos perdavimo tiksliai kamuolį į „Vallecano“ komandos vartus pasiuntė Mario Suarezas.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Atletico“ dar kartą šturmavo varžovų vartus ir šį kartą Madrido ekipos futbolininkai susikurtas progas realizavo visu šimtu procentų. Antrasis įvartis į svečių vartus buvo įmuštas 49 minutę. Po dar vieno tikslaus D.Costos perdavimo pasižymėjo Koke.

51 minutę šeimininkų ataka baigėsi dar vienu įvarčiu. Savo komandai trečiąjį įvartį pridėjo Arda Turanas, po kurio įvarčio Ispanijos sostinės ekipos turima persvara tapo triuškinanti.

Po penkių minučių rungtynių teisėjas į „Vallecano“ ekipos vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi lyderis Radamelis Falcao, kuris pasinaudojo galimybe dar labiau padidinti savo komandos turimą persvarą.

Artėjant rungtynių pabaigai svečiai privertė šeimininkų gerbėjus gerokai sunerimti. 82 minutę pirmą kartą „Vallecano“ gretose pasižymėjo Andrija Delibašičius, o dar po trijų minučių tas pats futbolininkas į Madrido komandos vartus įmušė ir antrąjį įvartį.

Negana to, 89 minutę įvartį į „Atletico“ klubo vartus įmušė ir Leo Baptistao, todėl likus žaisti vos kelias minutes, susitikime atgimė nauja intriga. Deja, bet intriga dingo jau per pridėtą mačo arbitro laiką. „Vallecano“ išlyginti rezultato nesugebėjo, o Madrido ekipa šventė pergalę.

geras macas :D
Josepas Guardiola | SIPA/Scanpix nuotr. J.Guardiola: „Jeigu susimausiu, „Bayern“ mane atleis“
2014 / 07 / 23 10:00
Miuncheno „Bayern“ strategas Josepas Guardiola leido suprasti, jog artėjančiame sezone jis privalės su savo komanda ne tik apginti Vokietijos čempionų ir šalies taurės titulus, bet ir laimėti UEFA Čempionų lygą, jeigu norės jaustis visiškai saugus dėl darbo bavarų gr... Daugiau
Bojanas Krkičius | AFP/Scanpix nuotr. Oficialu: „Stoke City“ įsigijo Bojaną (+ 2 perėjimai)
2014 / 07 / 23 09:00
„Stoke City“ paskelbė iš „Barcelona“ klubo įsigijusi puolėją Bojaną Krkičių. Su futbolininku sudaryta ketverių metų sutartis. Daugiau
Thomasas Vermaelenas | AFP/Scanpix nuotr. Vasaros perėjimų langas (liepos 23 d.)
2014 / 07 / 23 07:00
Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Daugiau
Fotodiena.lt/Edvardo Blaževičiaus nuotr. „Žalgiris“ dar kartą nusileido Kroatijos čempionams ir baigė žygį Europoje
2014 / 07 / 22 20:00
Aktyviai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ pasipriešinti Zagrebo „Dinamo“ klubui nesugebėjo. Atsakomajame antrojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo mače Lietuvos sostinės ekipa namuose dar kartą nusileido kroatams tokiu pačiu rezultatu 0-2. Daugiau
Pepas Guardiola | AFP/Scanpix nuotr. P.Guardiola: „Kopijuoti kitų komandų žaidimo stilių yra didžiulė klaida“
Miuncheno „Bayern“ strategas Pepas Guardiola teigia įžvelgiąs pavojų bandant kopijuoti sėkmingą Vokietijos rinktinės žaidimą. Pasak ispano, tam reikia daug darbo ir kantrybės su sava futbolo filosofija. Kalbėdamas prieš išvykimą su „Bundesligos“ čempionais į turą po ... Daugiau
Jurgenas Kloppas | AFP/Scanpix nuotr. J.Kloppas: „M.Hummelsas už 20 mln. eurų keliasi į „Man Utd“? Pamirškite tai“
2014 / 07 / 22 19:00
Dortmundo „Borussia“ komandos strategas Jurgenas Kloppas skaniai pasijuokė iš spaudoje pasirodžiusių pranešimų, kuriuose atsidūrė jo auklėtiniai Matsas Hummelsas ir Marco Ruesas. Daugiau
Dunga (deš.) | AFP/Scanpix nuotr. Brazilijos rinktinę treniruos Dunga, serbų žaidimui diriguos D.Advocaatas
2014 / 07 / 22 18:00
Košmarą FIFA pasaulio futbolo čempionate patyrusi Brazilija paskelbė, kas užims atsistatydinusio Luizo Felipe Scolari vietą rinktinės vyriausiojo trenerio poste. Po ketverių metų pertraukos brazilų vairą perima 50-metis Dunga. Daugiau
Radamelis Falcao | AFP/Scanpix nuotr. R.Falcao: „Noriu likti „Monaco“ klube“
2014 / 07 / 22 16:00
Ilgai kelio traumą gydęsis Kolumbijos rinktinės ir „Monaco“ puolėjas Radamelis Falcao pareiškė, kad jis šią vasarą išvykti rungtyniauti kitur neketina. Futbolininkas artėjančiame sezone nori žaisti UEFA Čempionų lygoje kartu su monakiečiais. Daugiau
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. Lietuvos policija intensyviai rengiasi futbolo varžyboms (įvažiuojant į Vilnių - spūstys)
2014 / 07 / 22 15:03
Lietuvos policija intensyviai rengiasi šį vakarą vykstančiam UEFA Čempionų lygos atsakomajam mačui tarp Vilniaus „Žalgirio" ir Zagrebo „Dinamo". Daugiau
Jamesas Rodriguezas sėkmingai perėjo medicininę patikrą | realmadrid.com nuotr. Oficialu: „Real“ klubas įsigijo J.Rodriguezą
2014 / 07 / 22 15:00
Madrido „Real“ klubas oficialiai pranešė, kad jo gretas papildys Kolumbijos futbolo žvaigždė Jamesas Rodriguezas. Futbolininkas antradienį sėkmingai perėjo medicininę patikrą ir tapo naujuoju „karalių“ pirkiniu. Daugiau
Cristiano Ronaldo | AP/Scanpix nuotr. C.Ronaldo: „Norėčiau žaisti dar 6-7 metus“
2014 / 07 / 22 14:00
Geriausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo viliasi, kad jis pajėgs žaisti futbolą aukščiausiu lygiu net ir būdamas 36-erių. Madrido „Real“ lyderis pasitiki savimi ir neabejoja, jog šis tikslas – pasiekiamas. Daugiau
Alvaro Morata | LaPresse/Scanpix nuotr. Naujasis „Juventus“ puolėjas A.Morata patyrė kelio traumą (1)
2014 / 07 / 22 13:00
Šeštadienį Turino „Juventus“ nariu tapęs Alvaro Morata ne itin sėkmingai pradėjo savo karjerą Italijoje. Treniruotės metu puolėjas patyrė kelio traumą. Ispanas, kuris į „Juve“ atvyko už 20 mln. eurų iš Madrido „Real“ klubo, susižalojo kairį kelį „Juventus“ „Chatillon... Daugiau
Tiago | Reuters/Scanpix nuotr. Tiago pratęsė sutartį su „Atletico“, R.Costa palieka „Valencia“ klubą
2014 / 07 / 22 12:00
Saugas iš Portugalijos Tiago Mendesas visgi lieka Ispanijos čempionų gretose. Patyręs futbolininkas sutiko pratęsti sutartį su Madrido „Atletico“ ekipa dar dviems metams. 33-ejų metų futbolininkas birželį tapo laisvuoju agentu, nes jo sutartis su „Atletico“ pasibaigė... Daugiau
Rungtynių akimirka | zalgiris-vilnius.lt nuotr. Čempionų lygos atranka: „Žalgiris“ – „Dinamo“
2014 / 07 / 22 11:00
Kroatijoje gynybinį futbolą demonstravęs Vilniaus „Žalgiris“ prieš Zagrebo „Dinamo“ atsilaikė beveik valandą, o per likusį pusvalandį pralaimėjo varžovams rezultatu 0-2. Daugiau
Luisas Suarezas | twitter.com nuotr. C.Puyolis apie L.Suarezą: „Nėra jokių pateisinimų“
Buvęs „Barcelona“ kapitonas Carlesas Puyolis turi savo nuomonę apie Katalonijos klubo naujoką Luisą Suarezą. Pasak jo, pasaulio futbolo čempionate įvykęs incidentas tarp urugvajiečio ir Italijos rinktinės gynėjo Giorgio Chiellini negali turėti jokių pateisinimų. Ties... Daugiau
Fernando Torresas | AFP/Scanpix nuotr. R.Garcia: „Laukiame F.Torreso“ (1)
2014 / 07 / 22 09:00
Madrido „Atletico“ saugas Raulis Garcia tikina, jog buvęs klubo žaidėjas Fernando Torresas būtų sutiktas išskėstomis rankomis, jei tik nuspręstų grįžti į „Primeros“ čempionų gretas. Puolėjas jau ne kartą buvo siejamas su persikėlimu rungtyniauti į gimtinę, iš kurios ... Daugiau
Marco Reusas | Reuters/Scanpix nuotr. Vasaros perėjimų langas (liepos 22 d.)
2014 / 07 / 22 07:00
Robertas Lewandowskis | AFP/Scanpix nuotr. R.Lewandowskis pelnė debiutinį įvartį „Bayern“ gretose (FOTO) (VIDEO)
2014 / 07 / 21 22:00
Miuncheno „Bayern“ klubas pirmadienį sužaidė draugiškas rungtynes, o jose pasižymėjo naujokas iš Lenkijos Robertas Lewandowskis. Bavarai lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Duisburg“ vienuolike. Daugiau
Toni Krooso pristatymas | AP/Scanpix nuotr. T.Kroosas: „Nenorėjau palikti „Bayern“
2014 / 07 / 21 21:00
Toni Kroosas patvirtino, jog apie galimą persikėlimą į Madrido „Real“ pradėjo galvoti tik nepavykus susitarti su Miuncheno „Bayern“ vadovybe dėl naujo kontrakto sudarymo. Vokietijos nacionalinės futbolo rinktinės narys siekė likti bavarų gretose, bet šie nenorėjo su ... Daugiau
Patrice Evra | Reuters/Scanpix nuotr. Oficialu: P.Evra tapo „Juventus“ nariu
2014 / 07 / 21 19:00
Jaunasis Anglijos rinktinės kairiojo krašto gynėjas Luke‘as Shaw privertė „Manchester United“ veteraną Patrice‘ą Evrą išvykti. Pastarasis pirmadienį oficialiai tapo Italijos čempionės Turino „Juventus“ ekipos nariu, su kuria pasirašė dvejų metų kontraktą. Daugiau
Stevenas Gerrardas | AFP/Scanpix nuotr. S.Gerrardas baigia karjerą rinktinėje
2014 / 07 / 21 18:00
Anglijos rinktinės kapitonas Stevenas Gerrardas paskelbė, kad baigia karjerą Anglijos rinktinėje. „Liverpool“ klubo saugas Anglijos rinktinėje žaidė 14 metų. Per tą laiką jis aikštėje pasirodė 114 kartų ir taip S.Gerrardas yra trečias pagal sužaistų rungtynių skaičių... Daugiau
Juanas Mata | AFP/Scanpix nuotr. J.Mata: „Tai naujos eros pradžia“
2014 / 07 / 21 17:00
„Manchester United“ klubo saugas Juanas Mata tikisi, kad su Louisu van Gaalu Mančesterio klubas vėl kovos dėl trofėjų. J.Mata į „Man Utd“ atvyko sausio mėnesį už 37,5 mln. svarų iš Londono „Chelsea“ klubo. Visgi kardinaliai ekipos žaidimo saugas nepakeitė ir „Manches... Daugiau
Arsene'as Wengeras | AFP/Scanpix nuotr. A.Wengeras: „Daugiau puolimo nestiprinsime“
2014 / 07 / 21 16:00
Arsenas Wengeras patvirtino, kad jo vadovaujama komanda neturi planų įsigyti dar vieno puolėjo šią vasarą. Daugiau
„Šachtar“ ekipoje nėra 6 legionierių | AFP/Scanpix nuotr. Šeši „Šachtar“ legionieriai pabūgo grįžti į Ukrainą
2014 / 07 / 21 15:00
Donecko „Šachtar“ klubas Prancūzijoje žaidė draugiškas rungtynes su Liono „Olympique“ klubu. Visgi po šio mačo ne visi „Šachtar“ žaidėjai sugrįžo į Ukrainą. Dėl įvykių šioje šalyje į ją pabūgo sugrįžti šeši „Šachtar“ žaidėjai, kurie liko Prancūzijoje. Daugiau
Alvaro Negredo | AP/Scanpix nuotr. A.Negredo iškrito iš rikiuotės keliems mėnesiams
2014 / 07 / 21 14:00
„Manchester City“ puolėjas Alvaro Negredo iš rikiuotės iškrito keliems mėnesiams. Per draugiškas rungtynės penktadienį su Edinburgo „Hearts“ ekipa ispanas patyrė sunkią kojos traumą. Daugiau
Vytautas Černiauskas | AFP/Scanpix nuotr. Oficialu: Lenkijoje karjerą tęs ir V.Černiauskas
2014 / 07 / 21 13:00
Lenkijos Kielcų „Korona“ klubas savo oficialiame puslapyje patvirtino, kad jų gretas papildė vartininkas iš Lietuvos Vytautas Černiauskas. 25-erių metų vartininkas su Lenkijos klubu sudarė sutartį iki 2015 metų vasaros. Į „Koroną“ klubą V.Černiauskas atvyko kaip lais... Daugiau