2012 m. rugsėjo 17 d. 00:14

Septynių įvarčių drama Madride baigėsi „Atletico“ pergale (4)

Madrido „Atletico“ futbolininkai | AP/Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos dar penkerios ketvirtojo turo rungtynės. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Madrido „Atletico“ klubas namuose rezultatu 4-3 įveikė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau pačioje susitikimo pradžioje, bet galiausiai įvartis į svečių vartus krito 29 minutę. Po tikslaus Diego Costos perdavimo tiksliai kamuolį į „Vallecano“ komandos vartus pasiuntė Mario Suarezas.

Vos prasidėjus antram kėliniui „Atletico“ dar kartą šturmavo varžovų vartus ir šį kartą Madrido ekipos futbolininkai susikurtas progas realizavo visu šimtu procentų. Antrasis įvartis į svečių vartus buvo įmuštas 49 minutę. Po dar vieno tikslaus D.Costos perdavimo pasižymėjo Koke.

51 minutę šeimininkų ataka baigėsi dar vienu įvarčiu. Savo komandai trečiąjį įvartį pridėjo Arda Turanas, po kurio įvarčio Ispanijos sostinės ekipos turima persvara tapo triuškinanti.

Po penkių minučių rungtynių teisėjas į „Vallecano“ ekipos vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi lyderis Radamelis Falcao, kuris pasinaudojo galimybe dar labiau padidinti savo komandos turimą persvarą.

Artėjant rungtynių pabaigai svečiai privertė šeimininkų gerbėjus gerokai sunerimti. 82 minutę pirmą kartą „Vallecano“ gretose pasižymėjo Andrija Delibašičius, o dar po trijų minučių tas pats futbolininkas į Madrido komandos vartus įmušė ir antrąjį įvartį.

Negana to, 89 minutę įvartį į „Atletico“ klubo vartus įmušė ir Leo Baptistao, todėl likus žaisti vos kelias minutes, susitikime atgimė nauja intriga. Deja, bet intriga dingo jau per pridėtą mačo arbitro laiką. „Vallecano“ išlyginti rezultato nesugebėjo, o Madrido ekipa šventė pergalę.

geras macas :D
„Manchester City“ futbolininkai švenčia įvartį | AFP/Scanpix nuotr. „Manchester City“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „Crystal Palace“ klubu (FOTO) (VIDEO)
2014 / 12 / 20 16:00
Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 17-ojo turo varžybos. Ankščiausiai rungtynes žaidė „Manchester City“ ir Londono „Crystal Palace“ klubai, tarp kurių stipresni pasirodė... Daugiau
Alexis Sanchezas | Reuters/Scanpix nuotr. A.Wengeras: „A.Sanchezas buvo sukurtas Anglijos futbolui“
2014 / 12 / 20 15:00
Londono „Arsenal“ klubo treneris Arsene‘as Wengeras teigia, kad Alexis Sanchezas yra jų Luisas Suarezas. Čilės rinktinės puolėjas į Angliją atvyko vasarą už 41 mln. eurų iš „Barcelona“ klubo. A.Sanchezas greitai pritapo naujoje lygoje ir per 24 mačus pelnė ... Daugiau
Raheemas Sterlingas atsiėmė apdovanojimą | liverpoolfc.com nuotr. R.Sterlingui atiteko „Auksinio berniuko“ apdovanojimas
2014 / 12 / 20 14:00
Šeštadienį „Liverpool“ komandos saugas Raheemas Sterlingas buvo pripažintas geriausiu metų jaunu žaidėju. Jam buvo įteiktas „Auksinio berniuko“ apdovanojimas. Daugiau
Jeremy Menezas | AFP/Scanpix nuotr. J.Menezas: „Jeigu nežaisčiau futbolo, greičiausiai būčiau kalėjime“
2014 / 12 / 20 12:00
„Milan“ klube gerus laikus išgyvenantis puolėjas Jeremy Menezas atskleidė, kad jis yra dėkingas futbolui, be kurio jis veikiausiai būtų kalėjime. Daugiau
„Lens“ klubas įveikė poros favoritą | AFP/Scanpix nuotr. Autsaideris parodė raumenis vidutiniokui
2014 / 12 / 19 23:00
Penktadienį Prancūzijoje startavo „Ligue 1“ pirmenybių 19-asis turas. Jį pergalę pradėjo vienas čempionato autsaiderių „Lens“ klubas. Priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimantys futbolininkai namuose rezultatu... Daugiau
„Bayern“ futbolininkai džiaugiasi įvarčiu | Reuters/Scanpix nuotr „Bayern“ paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę Maince (FOTO) (VIDEO)
Vokietijos „Bundesliga“ čempionate penktadienį prasidėjo 17-asis turnyro turas. Pirmajame mače „Mainz“ ekipa priėmė Miuncheno „Bayern“. Rungtynės pasibaigė vėlyva šalies čempionų pergale rezultatu... Daugiau
Joe Hartas | Reuters/Scanpix nuotr. Oficialu: J.Hartas pasirašė ilgalaikę sutartį su „Manchester City“ klubu
2014 / 12 / 19 21:00
„Manchester City“ klubas oficialiai paskelbė apie tai, kad ekipos vartininkas Joe Hartas pratęsė sutartį su klubu iki 2019 metų. Daugiau
Louisas van Gaalas  | Reuters/Scanpix nuotr. L.Van Gaalas: „Man svarbu ne tik rezultatas, bet ir gražus žaidimas“
2014 / 12 / 19 19:00
„Manchester United“ klubo treneris Louisas Van Gaalas penktadienį vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo, jog Alexas Fergusonas yra neteisus teigdamas, kad futbole viską lemia tik rezultatai. Daugiau
Ericas Abidalis | AFP/Scanpix nuotr. Oficialu: E.Abidalis baigia savo karjerą
2014 / 12 / 19 18:00
Ilgametis Prancūzijos rinktinės gynėjas Ericas Abidalis paskelbė apie savo karjeros pabaigą, nors futbolininkas dar turėjo galiojantį kontraktą su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. Dėl galimos 35-erių metų prancūzo karjeros pabaigos buvo daug gandų ir šiandien pats futbolin... Daugiau
Diego Godinas | Reuters/Scanpix nuotr. D.Godino persikėlimas į „Manchester United“ klubą nedomina
2014 / 12 / 19 16:00
Madrido „Atletico“ klubo gynėjas Diego Godinas pareiškė, kad jo nevilioja pasiūlymai persikelti kitur, nes jis yra laimingas savo ekipoje. Daugiau
Florentino Perezas | AFP/Scanpix nuotr. F.Perezas: „Nežinau, ar M.Reusui atrastume vietos aikštėje“
Madrido „Real“ klubo prezidentas Florentino Perezas atskleidė, kad „Karališkasis“ klubas domisi Dortmundo „Borussia“ lyderiu Marco Reusu, tačiau prezidentas taip pat atskleidė, kad klubas kol kas nežino ar rastų šiam vokiečiui vietos aikštėje. Paskutiniu metu dėl M.R... Daugiau
Javieras Hernandezas | AP/Scanpix nuotr. J.Hernandezas „Real“ klube liks iki sezono pabaigos
2014 / 12 / 19 15:00
„Manchester United“ klubui priklausančio, tačiau Madrido „Real“ ekipai išnuomoto Javiero Hernandezo agentas Eduardo Hernandezas paneigė gandus, kad futbolininko nuomos sutartis gali būti nutraukta dar šią žiemą. Daugiau
Thierry Henry apsivilkti katalonų klubo marškinėlius galėjo kur kas anksčiau| AFP/Scanpix nuotr. J.Mourinho: „T.Henry „Barcelona“ klube galėjo žaisti anksčiau“
2014 / 12 / 19 14:00
Londono „Chelsea“ komandos strategas Jose Mourinho taip pat geru žodžiu paminėjo neseniai karjerą baigusį legendinį Londono „Arsenal“ klubo futbolininką Thierry Henry. Daugiau
Roko Tenio nuotr. Šeštajame „Futsal A lygos“ ture ekipos mėgins metus pabaigti pergalingai
2014 / 12 / 19 13:44
„Futsal A lyga“ šeštojo turo mačai savaitgalį vyks Prienuose, Alytuje, Radviliškyje ir Kaune. Aikščių šeimininkai namuose priims „Vyčio-LG“, „Inkaro“, „Bekento“ ir „Baltijos“ ekipas. Tai paskutinis 2014 metų turas. Po pertraukos komandos septintąjį turą pradės jau ki... Daugiau
Massimiliano Allegri | AFP/Scanpix nuotr. M.Allegri: „Tik „Roma“ klubas gali su mumis kovoti dėl čempionų titulo“
2014 / 12 / 19 13:00
Turino „Juventus“ klubo treneris Massimiliano Allegri pareiškė, kad šiuo metu jiems konkurenciją kovoje dėl titulo gali sudaryti tik „Roma“ komanda. Daugiau
Petras Čechas | AFP/Scanpix nuotr. P.Čechas: „Turime potencialo tapti geriausiu „Chelsea“ klubu istorijoje“
„Chelsea“ klubo vartininkas Petras Čechas tiki, kad dabartinė „Chelsea“ ekipa turi potencialo tapti geriausia per visą klubo istoriją. Jose Mourinho auklėtiniai per 16 „Premier“ lygos mačų surinko 39 taškus ir šiuo metu pirmauja lygoje. Per šį sezoną „Chelsea“ patyrė... Daugiau
Radamelis Falcao | AP/Scanpix nuotr. R.Falcao: „Tikrai noriu čia likti“
2014 / 12 / 19 12:00
„Manchester United“ klube nuomos pagrindais žaidžiantis puolėjas Radamelis Falcao teigia, kad jis nori likti Mančesterio ekipoje ir pripažino, kad bandys užsitarnauti daugiau žaidybinio laiko. Kolumbijos rinktinės puolėjas į „Man Utd“ atvyko vasarą iš „Monaco“ klubo. Daugiau
Mario Balotelli | AFP/Scanpix nuotr. Už Super Mario nuotrauką M.Balotelli suspenduotas vienam mačui
2014 / 12 / 19 11:00
Anglijos Futbolo Asociacija nubaudė „Liverpool“ klubo puolėją Mario Balotelli 32 tūkstančių eurų bauda ir paskyrė jam vieno mačo diskvalifikaciją už „Instagram“ paskyroje paviešintą įžeidžiančią nuotrauką. M.Balotelli pasidalino žaidimų veikėjo Super Mario nuotrauka,... Daugiau
Marco Reusas | Reuters/Scanpix nuotr. Vairuotojo pažymėjimo neturintis M.Reusas sulaukė didelės baudos
2014 / 12 / 19 10:00
Dortmundo „Borussia“ klubo puolėjas Marco Reusas sulaukė net 540 tūkstančių eurų baudos už tai, kad vairavo neturėdamas galiojančio vairuotojo pažymėjimo daugiau nei tris metus. 26-erių metų vokietis šios savaitės pradžioje prie klubo treniruočių bazės buvo sustabdyt... Daugiau
Hatemas Ben Arfa | Reuters/Scanpix nuotr. S.Bruce'as: „H.Ben Arfa už mūsų klubą daugiau tikriausiai nežais“
2014 / 12 / 19 09:00
„Hull City“ klubo strategas Steve‘as Bruce‘as pareiškė, kad saugas Hatemas Ben Arfa už klubą tikriausiai daugiau rungtynių nesužais. Priminsime, kad „Hull City“ vasarą pasiskolino prancūzą iš „Newcastle“ klubo, tačiau S.Bruce‘as liko nus... Daugiau
Zinedine'as Zidane'as užbaigė karjerą smūgiu varžovui į krūtinę | AFP/Scanpix nuotr. Istorija grįžta: 2006 metų pasaulio čempionato finalas
2014 / 12 / 19 08:00
Futbolo portalas Ivartis.net pristato dar vieną naujos rubrikos „Istorija grįžta“ numerį. Kiekvieną penktadienį lankytojai tinklalapyje ras po vieną istorinį įvykį, kurie gerai prisimenami iki pat šių dienų. Daugiau
Mario Mandžukičius pelnė du įvarčius | AFP/Scanpix nuotr. „Karaliaus“ taurės aštuntfinalyje – Madrido derbis
2014 / 12 / 18 22:00
Madrido „Atletico“ klubas ketvirtadienio vakarą atsakomajame Ispanijos „Karaliaus“ taurės („Copa del Rey“) šešioliktfinalio mače nesugebėjo įveikti trečios lygos „L‘Hospitalet“ komandos, bet žengė į kitą etapą. Daugiau
„Juventus“ futbolininkai iškovojo pergalę Sardinijoje | LaPresse/Scanpix nuotr. „Juventus“ svečiuose susitvarkė su „Cagliari“ komanda
2014 / 12 / 18 21:00
Ketvirtadienio vakarą Italijoje prasidėjo 16-asis „Serie A“ čempionato turas. Jį ankščiausiai pradėjo „Cagliari“ ir Turino „Juventus“ klubai. Mače, rezultatu 3-1 triumfavo svečiuose žaidė šalies čempionai. Daugiau
Javieras Mascherano | AFP/Scanpix nuotr. J.Mascherano: „Persikėlimas į „Barcelona“ buvo svarbiausias mano karjeros sprendimas“
2014 / 12 / 18 20:00
„Barcelona“ klubo atraminis saugas Javieras Mascherano pareiškė, kad sprendimą persikelti į šią komandą jis laiko pagrindiniu sprendimu savo futbolininko karjeroje. Daugiau
Edenas Hazardas | Reuters/Scanpix nuotr. „Chelsea“ ir E.Hazardo derybos dėl naujos sutarties pasiekė finišo tiesiąją
2014 / 12 / 18 19:00
Londono „Chelsea“ klubas artimiausiu metu ruošiasi užbaigti derybas su komandos saugu Edenu Hazardu, kuris uždirbs daugiau nei bet kas kitas „mėlynųjų“ gretose. Daugiau
Florentino Perezas | AFP/Scanpix nuotr. F.Perezas: „Norėtume pratęsti sutartį su C.Ancelotti“
2014 / 12 / 18 18:00
Madrido „Real“ klubo prezidentas Florentino Perezas prakalbo apie tai, kad komandos treneriui Carlo Ancelotti gali būti pasiūlyta nauja sutartis, po to, kai jo darbas sužavėjo ekipos vadovybę. Į Ispaniją strategas atvyko 2013 metų birželį, kai pakeitė į Londono „Chel... Daugiau