2012 m. rugsėjo 8 d. 01:09

Lietuvos disko metikas M.Bilius Londono parolimpiadoje liko devintas

Javadas Hardanis | AFP/Scanpix nuotr.

Londono parolimpinėse žaidynėse Lietuvos delegacija liko be medalių. Paskutinis iš lietuvių startavęs disko metikas Mindaugas Bilius užėmė 9-ą vietą.

Lietuvis sėkmingiausiu mėginimu įrankį nusviedė 43,29 m (x – 33,17 – 43,29) ir pelnė 909 taškus. Likęs devintas M.Bilius nebegavo teisės mesti papildomus tris metimus ir pagerinti savo poziciją.

Aukso medalis atiteko Iraniečiui Javadui Hardaniui (52,91), aplenkusiam kiną Dongą Xią (55,81) bei lenką Tomašą Blatkiewiczą (54,02).

Iš viso šioje rungtyje varžėsi 14 sportininkų.

8. Ibrahimas Abdelwarethas (Egiptas) 42,94 950
9. MIndaugas Bilius 43,29 909

Šaltinis: sportas.lt
SUSIJUSIOS NAUJIENOS

Komentarai (0)

Benediktas Mickus | LTOK/Alfredo Pliadžio nuotr. B.Mickus bėgs jaunimo olimpiados B finale
2014 / 08 / 22 16:09
Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse startavo 800 m bėgikas lietuvis Benediktas Mickus. Daugiau
Renaud Lavillenie | REUTERS/Scanpix nuotr. „Deimantinės lygos“ varžybose Švedijoje – R.Lavillenie fiasko (+ kiti rezultatai)
2014 / 08 / 21 23:39
Ketvirtadienį Stokholme (Švedija) surengtas vienuoliktasis šio sezono tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybų etapas. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. A.Palšytė „Deimantinės lygos“ varžybose užėmė 2-ąją vietą
2014 / 08 / 21 22:10
Ketvirtadienį Stokholme (Švedija) rengiamas vienuoliktasis šių metų tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybų etapas. Jame sėkmingai pasirodė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė. Daugiau
Agnė Šerkšnienė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. A.Šerkšnienė laimėjo 200 m bėgimą Švedijoje
2014 / 08 / 21 19:16
Ketvirtadienį Stokholme (Švedija) rengiamas vienuoliktasis šių metų tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybų etapas. Daugiau
Remigijus Kančys | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. Stajeris R.Kančys Estijoje pasiekė geriausią sezono rezultatą
2014 / 08 / 19 20:21
Vėlų šeštadienio vakarą Rakverėje (Estija) vyko naktinis bėgimas „Eesti oojooks“, kuriame sėkmingai pasirodė Lietuvos stajeris Remigijus Kančys. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. Paskutinę čempionato dieną - legendinio Mo Farah triumfas (+ visi rezultatai)
2014 / 08 / 17 18:03
Sekmadienį Europos lengvosios atletikos čempionate Ciuriche (Šveicarija) prasidėjus paskutinei dienai išaiškėjo paskutiniai medalių laimėtojai. Daugiau
Airinė Palšytė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. A.Palšytė Europos čempionate užėmė 13-ąją vietą (atnaujinta, interviu) (1)
2014 / 08 / 17 17:53
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate 13-ąją vietą užėmė 22-ejų metų šuolininkė Airinė Palšytė. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. Vyrų maratono rungtyje - italo triumfas
2014 / 08 / 17 12:47
Sekmadienį Europos lengvosios atletikos čempionate Ciuriche (Šveicarija) rytinėje sesijoje vyko vyrų maratonas. Daugiau
Scanpix nuotr. | Šuolio su kartimi rungties prizininkai Europos čempionato šuolio su kartimi rungtyje – du bronzos medaliai
2014 / 08 / 16 19:44
Šeštadienį Europos lengvosios atletikos čempionate Ciuriche (Šveicarija) popietinėje sesijoje be moterų disko metimo rungties, kurioje dalyvavo Zinaida Sendriūtė, įvyko dar šeši finalai. Aukso medalius iškovojo Vengrijos, Prancūzijos, Baltarusijos, Didžiosios Britani... Daugiau
Zinaida Sendriūtė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Disko metikė Z.Sendriūtė Europos čempionate užėmė 6-ą vietą (komentaras)
2014 / 08 / 16 19:26
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate 6-ą vietą užėmė 29-erių metų disko metikė Zinaida Sendriūtė. Tai kol kas aukščiausia lietuvių užimta pozicija šiame čempionate. Daugiau
M.Morauskaitė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Lietuvos moterų rinktinė liko už Europos čempionato estafetės finalo borto (komentarai)
2014 / 08 / 16 17:54
Šeštadienį Ciuriche (Šveicarija) Europos lengvosios atletikos čempionato estafetės 4 po 400 metrų rungties pusfinalyje dalyvavo Lietuvos moterų rinktinė, tačiau į finalą nepateko. Daugiau
Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Lietuvos bėgikai estafetės rungtyje aplenkė vieną komandą (komentarai)
2014 / 08 / 16 17:42
Šeštadienį Ciuriche (Šveicarija) Europos lengvosios atletikos čempionato estafetės 4 po 100 metrų rungties pusfinalyje dalyvavo Lietuvos vyrų rinktinė. Daugiau
Scanpix nuotr. | Maratono dalyvės 7 vieta – geriausias lietuvių rezultatas Europos čempionato maratono trasoje (komentarai)
2014 / 08 / 16 12:34
Šeštadienį Ciuriche (Šveicarija) Europos lengvosios atletikos čempionato maratono rungtyje dalyvavo trys lietuvės: Živilė Balčiūnaitė, Rasa Drazdauskaitė, ir Remalda Kergytė. Daugiau
Tomas Vitonis | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Lietuvos šuolininkai į tolį T.Vitonis ir P.Mykolaitis nepateko į čempionato finalą (komentarai)
2014 / 08 / 15 22:26
Penktadienį Ciuriche (Šveicarija) Europos lengvosios atletikos šuolio į tolį rungties kvalifikacijos etape dalyvavo du lietuviai. 22-ejų metų Tomas Vitonis užėmė 16-ąją vietą, 31-erių metų Povilas Mykolaitis – 17-ąją. Daugiau
Dafne Schippers (priekyje) | REUTERS/Scanpix nuotr. Sprinterė D.Schippers Europos čempionate iškovojo antrą aukso medalį (+ kiti rezultatai)
2014 / 08 / 15 21:48
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate antrą aukso medalį iškovojo Nyderlandų sprinterė Dafne Schippers. Daugiau
Scanpix nuotr. | Raivydas Stanys R.Stanys neįveikė pradinio aukščio ir iškrito iš finalo, geriausias rezultatas ukrainiečio
2014 / 08 / 15 21:12
Penktadienį 27-erių metų Lietuvos šuolininkui į aukštį Raivydui Staniui Europos lengvosios atletikos čempionato Ciuriche (Šveicarija) finale nepavyko pasižymėti. Daugiau
Tadas Šuškevičius (viduryje) | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Sportinis ėjimas: T.Šuškevičius 17-as, R.Rekst - nefinišavo (komentaras)
2014 / 08 / 15 15:00
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate šiandien vyko 50 km ėjimo rungtis, kurioje startavo ir du lietuviai. Tadas Šuškevičius užėmė 17-ąją vietą, o Ričardas Rekst - nefinišavo. Daugiau
Zinaida Sendriūtė | AP/Scanpix nuotr. Disko metikė Z.Sendriūtė iškopė į Europos čempionato finalą (komentaras)
2014 / 08 / 15 12:00
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate galimybę kovoti dėl medalio išsaugojo lietuvė Zinaida Sendriūtė. Daugiau
Airinė Palšytė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. A.Palšytė į finalą žengė užtikrintai (komentaras)
2014 / 08 / 15 12:30
Sėkmingai Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate startavo šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. Marškinėlius prieš finišą nusiplėšęs prancūzas prarado aukso medalį (1)
2014 / 08 / 15 11:20
Prancūzijos bėgikas Mahiedine Mekhissi-Benabbad likus keliems šimtams metrų iki finišo 3000 m bėgimo su kliūtimis rungtyje buvo užtikrintas, jog laimės aukso medalį ir taip nusiplėšė marškinėlius. Šis sportininko gestas kainavo jam aukso medalį. Daugiau
AFP/Scanpix nuotr. 3000 m bėgime bei trišuolio rungtyse - prancūzų triumfas
2014 / 08 / 14 23:08
Trečiadienį Europos lengvosios atletikos čempionate Ciuriche (Šveicarija) vakarinėje sesijoje geriausiai sekėsi prancūzams. Šios šalies sportininkai iškovojo du aukso bei vieną sidabro medalį. Daugiau
Eglė Staišiūnaitė | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. E.Staišiūnaitė nepateko į 400 metrų barjerinio bėgimo rungties finalą (komentaras)
2014 / 08 / 14 19:57
Ketvirtadienį Eglė Staišiūnaitė varžėsi 400 metrų barjerinio bėgimo rungties pusfinalyje. Nors 25-erių metų Lietuvos bėgikė į finalą nepateko, tačiau pasiekė asmeninį rekordą. Daugiau
Neringa Aidietytė | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. N.Aidietytė Europos čempionato ėjimo trasoje savo tikslo nepasiekė
2014 / 08 / 14 11:55
Geriausia Lietuvos ėjikė 31-erių metų Neringa Aidietytė į Europos lengvosios atletikos čempionatą Ciuriche (Šveicarija) važiavo turėdama tikslą patekti tarp aštuonių geriausių sportininkių. Šio tikslo pasiekti jai nepavyko. 20 kilometrų distanciją ji įveikė per 1 va... Daugiau
Eglė Staišiūnaitė (kairėje) | Scanpix nuotr. Trečioji diena: lietuvių startai Europos lengvosios atletikos čempionate (tvarkaraštis)
2014 / 08 / 14 09:46
Trečiąją Europos čempionato Ciuriche dieną startuos trys Lietuvos atstovės. Daugiau
Irmanto Sidarevičiaus nuotr. A.Gudžius: „Pirmas metimas nepavyko taip, kaip norėjau, antras – išvis nesąmonė, o trečias.... Tragedija, gėda“
2014 / 08 / 14 08:53
Lietuvos disko metikui Andriui Gudžiui Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate nepavyko patekti į geriausiųjų aštuntuką. Su ketvirtu rezultatu į finalą patekęs 23 metų lietuvis jame pirmu bandymu numetė 60,82 metro bei užėmė 10 viet... Daugiau
Andrius Gudžius | Irmanto Sidarevičiaus nuotr. Disko metikas A.Gudžius Europos čempionate – 10-as
2014 / 08 / 13 23:23
Ciuriche (Šveicarija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate vyrų disko metimo finale 9-ą vietą užėmė 23-ejų metų lietuvis Andrius Gudžius. Daugiau