Londono „Arsenal“ klubas savo oficialioje svetainėje paskelbė, kad įsigijo „Montpellier“ komandos puolėją Olivierą Giroudą.
25 metų prancūzas sėkmingai praėjo medicininį patikrinimą prieš pasirašydamas sutartį primadienio vakare. Kaip skelbiama svetainėje, jis pasirašė ilgalaikį kontraktą, bet trukmė nėra paskelbta.
„Džiaugiuosi būdamas čia, „Arsenal“ klube, kaip dalis vienos iš geriausių komandų Anglijos futbole. Man didelis džiaugsmas prisijungti prie šios puikaus klubo. Ir man tai yra išsipildymas svajonės, kurią turėjau dar vaikystėje“, – sakė žaidėjas.
„Mane pritraukė futbolo filosifija ir Arsene‘o Wengero prisilietimas šiame klube. Visada gerbiau „Arsenal“, turintį puikią istoriją ir reputaciją, tad dabar tikiuosi daug čia pasiekti. Didžiuojuosi būdamas „gunneriu“ ir atiduosiu viską šios komandos fanams.
Tuo tarpu pats A.Wengeras pridėjo: „Džiaugiamės, kad įsigijome Olivierą Giroudą. Jis įrodė, kad gali gerai žaisti aukščiausiame lygyje su klubu ir šalimi, mes matėme jo didelę įtaką, kai jis žaidė čempionų „Montpellier“ komandoje. Laukiame, kai jis prisijungs prie mūsų ir pamatysime jį žaidžiantį su „Arsenal“ marškinėliais“.
O.Giroudas buvusiame klube per 36 mačus pastarajį sezoną pelnė 21 įvartį ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aukščiausioje lygoje.
