Baidarių ir kanojų irklavimas

Simantas Mažeikis | Organizatorių nuotr.
Baidarių slalomo sezono pradžia: S.Mažeikis „šovė“ į pirmąją vietą pusfinalyje, tačiau pritrūko jėgų finale 2017.04.11 10:47  Simantas Mažeikis tarptautinėse Europos baidarių asociacijos klasifikuojamose varžybose Makedonijoje laimėjo pusfinalio plaukimą, tačiau finale pritrūko jėgų ir užėmė penktąją vietą.  Lietuviai baidarių slalomo sezoną pradėjo stipriu startu tarptautinėse Ilindenskio baidarių slalomo varžybose Makedonijoje IKAS ...
Andrejus Olijnikas | Organizatorių nuotr.
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Italijoje triumfavo penki lietuviai (papildyta) komentaras 2017.04.10 14:12  Sekmadienį Italijoje baigėsi tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo daugelis pajėgiausių Lietuvos sportininkų. Vyrų dviviečių baidarių 200 m rungtis baigėsi visišku lietuvių dominavimu. Aukso medalius iškovojo olimpiniai prizininkai Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas, finišavę per ...
Henrikas Žustautas | Vytauto Dranginio nuotr.
Galingas H.Žustauto sezono startas: auksas ir už nugaros paliktos kanojų irklavimo žvaigždės (papildyta) VIDEO 2017.02.21 12:10  Geriausi Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai naująjį sezoną pradėjo tarptautinėse „Nelo Winter Challenge 2017“ varžybose Portugalijoje. Puikią pergalę iškovojo Henrikas Žustautas. Jis triumfavo vienviečių kanojų 150 m sprinte. Lietuvis už nugaros paliko 12 kartų pasaulio čempionu tapusį rusą Ivaną Štylių ir Rio ...
 Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius | Organizatorių nuotr.
Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai išbando naujoves 2017.02.02 14:26  Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai toli nuo Lietuvos pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Jau ne pirmus metus lietuviai pirmą sezono treniruočių stovyklą rengia saulėtoje Portugalijoje. Tačiau ši sezono pradžia – išskirtinė, nes kai kuriems Lietuvos rinktinės lyderiams tenka pratintis prie neįprastų ...
Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas | Scanpix nuotr.
„Sportas.lt“ rinkimai: metų momentas – bronzinis A.Lanko ir E.Ramanausko plaukimas VIDEO 2017.01.21 19:20 Didžiausias Lietuvoje sporto portalas „Sportas.lt“, pasibaigus 2016 m., pristatė rinkimus, kuriuose lankytojai galėjoišrinkti geriausią sporto šaką, metų talentą, geriausią sporto renginį Lietuvoje ir įsimintiniausią metų Lietuvos sporto momentą. Paskutinėje – metų momento – nominacijoje nugalėjo Aurimo Lanko ir ...
Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė | Augusto Četkausko nuotr.
„Sportas.lt“ rinkimai: metų renginys – „Satellite“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras Vilniuje (3) 2017.01.13 19:00   Didžiausias Lietuvoje sporto portalas „Sportas.lt“ pristato rinkimus, kuriuose lankytojai galės išrinkti 2016 m. geriausią sporto šaką, metų talentą, geriausią sporto renginį Lietuvoje ir įsimintiniausią metų Lietuvos sporto momentą. Siūlėme išrinkti, kuris sporto renginys Lietuvoje šiais metais buvo labiausiai ...
Ignas Navakauskas | Vytauto Dranginio nuotr.
Baidarininkai I.Navakauskas ir E.Ramanauskas puikiai pasirodė Rusijos Prezidento taurės varžybose 2016.09.05 19:15 Savaitgalį surengtos tradicinės tarptautinės Rusijos Prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose šį kartą dalyvavo du Lietuvos sportininkai.
Simantas Mažeikis | Augusto Četkausko nuotr.
Lietuvos vaikinų baidarių slalomo rinktinė Europos jaunimo čempionate – 13-a 2016.08.28 19:57 Sekmadienį Slovėnijoje baigėsi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, kuriame netrūko ir sportininkų iš Lietuvos.
Vadimas Korobovas (kairėje) | Organizatorių nuotr.
Dramatiškame finale kanojininkas V.Korobovas tapo pasaulio jaunimo vicečempionu V.Korobovo plaukimo VIDEO(2) 2016.07.31 12:20 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį išdalinta dauguma medalių komplektų.
Vadimas Korobovas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Šeši lietuviai kovos dėl pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato medalių 2016.07.30 18:06 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate savo pasirodymus šeštadienį pratęsė ir Lietuvos sportininkai.
Vadimas Korobovas | asmeninio archyvo nuotr.
Pasaulio rekordininkas kanojininkas V.Korobovas pradėjo planetos jaunimo čempionatą 2016.07.29 18:30 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate savo pasirodymus pradėjo Lietuvos sprinteriai.
Andrejus Kraitoris | Scanpix nuotr.
Vienas pagrindinių H.Žustauto konkurentų olimpiadoje – diskvalifikuotas 2016.07.26 13:24 Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija antradienį paskelbė, jog diskvalifikavo penkis Rusijos sportininkus, kurie negalės startuoti Rio de Žaneiro olimpiadoje. Visų šių sportininkų pavardės figūravo Richardo McLareno atliktoje analizėje dėl Rusijos dopingo skandalo.
Baidarininkai | Sauliaus Čirbos nuotr.
„Galvės regatoje“ – olimpiečių pergalės paaiškėjo, kada į Rio de Žaneirą išvyks irkluotojai 2016.07.19 09:07  Trakuose vykusi „Galvės regata“ Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojams tapo paskutine repeticija prieš artėjančias Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. „Galvės regatoje“ startavo trys iš keturių olimpiadai besiruošiančių lietuvių įgulų. Užtikrintą pergalę iškovojo pretendentu į olimpinį medalį laikomas kanojininkas ...
Vadimas Korobovas | Organizatorių nuotr.
Neįtikėtiną pasaulio rekordą pasiekęs kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunimo čempionas! (2) 2016.07.17 17:41 Plovdive (Bulgarija) sekmadienį baigėsi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę jo dieną aukščiausios prabos medalį Lietuvai iškovojo jaunasis Vadimas Korobovas.
Vadimas Korobovas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas V.Korobovas su geriausiu rezultatu atrankoje pateko į Europos jaunimo čempionato A finalą 2016.07.16 18:12 Plovdive (Bulgarija) tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
Lukas Šakalys | asmeninio archyvo nuotr.
L.Šakalys Europos jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pateko į geriausiųjų dešimtuką 2016.07.15 14:23 Plovdive (Bulgarija) tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Per pirmąsias dvi jo dienas startavo tik vienas lietuvis – Lukas Šakalys.
Vilius Rasimavičius | Augusto Četkausko nuotr.
Pasaulio jaunimo baidarių slalomo čempionate – rekordinis dalyvių skaičius ir lietuvių viltys 2016.07.10 16:59 Lietuvos jaunieji atletai ruošiasi startui pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate Krokuvoje. Latvijos vicečempionas Vilius Rasimavičius ir Lietuvos bronzos medalininkas komandinėje 3xK1V rungtyje Paulius Popiera atstovaus Lietuvą U-23 amžiaus grupėje K1 vyrų baidarių klasėje. Jaunių K1V baidarių klasėje ...
Henrikas Žustautas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas H.Žustautas pirmą kartą karjeroje tapo Europos vicečempionu, I.Navakauskas išplėšė bronzą! VIDEO 2016.06.26 15:14 Sekmadienį Maskvoje (Rusija) baigėsi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę jo dieną medalius išsidalino sprinteriai, lenktyniavę 200 m distancijoje.
Ignas Navakauskas | Organizatorių nuotr.
Baidarininkas I.Navakauskas dramatiškai išplėšė kelialapį į Europos čempionato A finalą 2016.06.25 17:37 Maskvoje (Rusija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate kovą dėl medalių pratęs lietuvis Ignas Navakauskas.
Henrikas Žustautas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Europos čempionate H.Žustautas tiesiausiu keliu pateko į A finalą A.Lankas ir E.Ramanauskas taip pat pateko į A finalą 2016.06.25 15:12  Šeštadienį Maskvoje (Rusija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kurio 200 m vienviečių kanojų atrankoje sėkmingai pasirodė Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas. Lietuvis distanciją įveikė per 39.732 sek. ir užėmęs trečią vietą pateko į A finalą. Greičiausiai atrankoje plaukė rusas ...
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Sauliaus Čirbos nuotr.
Galingai startavę Lietuvos baidarininkai Europos čempionate finišavo šešti 2016.06.25 12:42 Maskvoje (Rusija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį galimybę iškovoti medalius turėjo Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Sauliaus Čirbos nuotr.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionate pateko į A finalą 2016.06.24 17:15 Maskvoje (Rusija) penktadienį prasidėjusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties A finalą pateko Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Organizatorių nuotr.
Penki lietuviai plauks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje 2016.06.24 10:59 Penktadienį Maskvoje (Rusija) prasidėjo Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
Henrikas Žustautas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai sieks medalių 2016.06.24 10:38 Penktadienį prasideda Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rusijos sostinėje Maskvoje startuos septynios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Sauliaus Čirbos nuotr.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – unikalus pasiekimas 2016.06.19 15:58 Trakuose vykusiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate, paskutinę čempionato dieną dėl medalių kovos vyko ilgiausiausiose – 1000 ir 5000 metrų distancijose.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas | Sauliaus Čirbos nuotr.
Lietuvos čempionate H.Žustautas iškovojo du aukso medalius fotogalerija 2016.06.18 18:41 Trakuose vykstančiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate šeštadienį medalius išsidalijo sprinteriai.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Organizatorių nuotr.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas visi prizininkai + komentaras 2016.06.17 19:33 Penktadienį Trakuose buvo duotas startas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatui. Jau pirmąją dieną išdalinta 10 medalių komplektų, o visi sportininkai varžėsi 500 m distancijoje.
Simantas Mažeikis | Augusto Četkausko nuotr.
Atvirajame Latvijos baidarių slalomo čempionate lietuviai iškovojo gausybę medalių 2016.06.14 11:28 Latvijos baidarių slalomo čempionate lietuviai susižėrė net 6 medalius iš 9 komandinėje trijų baidarių 3 x K1 vyrų rungtyje, kurioje startavo net 13 komandų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.
Vadimas Korobovas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas V.Korobovas – pasaulio studentų čempionas (1) 2016.06.10 20:04 Penktadienį Portugalijoje baigėsi septintasis pasaulio universitetų studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
Jevgenijus Šuklinas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas J.Šuklinas liko per plauką nuo pasaulio taurės etapo medalio J.Šuklino plaukimo VIDEO 2016.06.05 12:53 Sekmadienį Portugalijoje baigėsi trečiasis pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame dalyvavo ir olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas.
Jevgenijus Šuklinas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Portugalijoje A finalą 2016.06.04 19:28 Portugalijoje vykstančiame trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape šeštadienį savo pasirodymą pradėjo olimpinis vicečempionas lietuvis Jevgenijus Šuklinas.
Jevgenijus Šuklinas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
J.Šuklinui nepavyko iškovoti pasaulio taurės etapo Čekijoje medalio VIDEO 2016.05.29 10:50 Sekmadienį Čekijoje baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Paskutinę varžybų dieną galimybę iškovoti medalį turi vienintelis Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas.
Jevgenijus Šuklinas | Fotodiena/Žygimanto Gedvilos nuotr.
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Čekijoje finalą 2016.05.28 21:01 Čekijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape į medalį nusitaikė vienintelis Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas.
Ignas Navakauskas | Organizatorių nuotr.
Paaiškėjo Lietuvos olimpinė baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė 2016.05.25 10:55 Po pasaulio taurės varžybų Vokietijoje paaiškėjo galutinė Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė, kuri vyks į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Visose olimpinėse žaidynėse po Nepriklausomybės atkūrimo dalyvavę Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai šiais metais turės rekordinę delegaciją – net keturias įgulas.
Artūras Seja, Ignas Navakauskas, Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas | Organizatorių nuotr.
Lietuvos baidarininkai iškovojo auksą ir su trenksmu užbaigė pasaulio taurės etapą Vokietijoje plaukimo VIDEO(3) 2016.05.22 16:03 Duisburge (Vokietija) vykusį pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapą Lietuvos sportininkai užbaigė su trenksmu, paskutiniame savo starte iškovodami aukso medalius.