Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

12-17 Estija 5 - 6 Rumunija
12-17 Kroatija 2 - 3 Nyderlandai
12-17 Japonija 4 - 6 Lietuva
12-16 Nyderlandai 2 - 4 Estija
12-16 Rumunija 1 - 7 Japonija
12-16 Kroatija 0 - 13 Lietuva
12-14 Estija 6 - 3 Kroatija
12-14 Lietuva 11 - 5 Rumunija
12-14 Japonija 7 - 2 Nyderlandai
12-12 Lietuva 7 - 1 Estija
12-12 Nyderlandai 2 - 6 Rumunija
12-12 Japonija 11 - 2 Kroatija
12-11 Lietuva 5 - 0 Nyderlandai
12-11 Estija 2 - 6 Japonija
12-11 Rumunija 3 - 4 Kroatija

LKL rezultatai

01-16 Pasvalio Pieno žvaigždės 56 - 63 Kauno Žalgiris
01-15 Klaipėdos Neptūnas 86 - 61 Panevėžio Lietkabelis
01-15 Utenos Juventus 81 - 67 Šiaulių Šiauliai
01-14 Prienų Birštono Vytautas 68 - 73 Vilniaus Lietuvos rytas
01-14 Kėdainių Nevėžis 70 - 79 Alytaus Dzūkija
01-08 Kauno Žalgiris 76 - 65 Panevėžio Lietkabelis
01-07 Kėdainių Nevėžis 68 - 81 Vilniaus Lietuvos rytas
01-07 Pasvalio Pieno žvaigždės 91 - 95 Utenos Juventus
01-07 Prienų Birštono Vytautas 74 - 67 Klaipėdos Neptūnas
01-02 Kauno Žalgiris 89 - 62 Kėdainių Nevėžis
01-02 Pasvalio Pieno žvaigždės 79 - 72 Alytaus Dzūkija
12-30 Vilniaus Lietuvos rytas 78 - 75 Klaipėdos Neptūnas
12-30 Utenos Juventus 73 - 76 Prienų Birštono Vytautas
12-23 Panevėžio Lietkabelis 93 - 85 Vilniaus Lietuvos rytas
12-18 Prienų Birštono Vytautas 83 - 69 Kėdainių Nevėžis
12-18 Utenos Juventus 77 - 62 Alytaus Dzūkija
12-17 Kauno Žalgiris 98 - 82 Šiaulių Šiauliai
12-17 Pasvalio Pieno žvaigždės 70 - 67 Klaipėdos Neptūnas
12-11 Alytaus Dzūkija 67 - 87 Panevėžio Lietkabelis
12-11 Klaipėdos Neptūnas 67 - 95 Kauno Žalgiris
12-10 Vilniaus Lietuvos rytas 98 - 81 Utenos Juventus
12-10 Kėdainių Nevėžis 81 - 74 Šiaulių Šiauliai
12-10 Prienų Birštono Vytautas 96 - 77 Pasvalio Pieno žvaigždės
12-05 Alytaus Dzūkija 61 - 94 Kauno Žalgiris
12-04 Utenos Juventus 91 - 97 Klaipėdos Neptūnas
12-04 Šiaulių Šiauliai 60 - 104 Vilniaus Lietuvos rytas
12-04 Panevėžio Lietkabelis 71 - 66 Prienų Birštono Vytautas
12-03 Pasvalio Pieno žvaigždės 92 - 72 Kėdainių Nevėžis
11-27 Kauno Žalgiris 84 - 68 Vilniaus Lietuvos rytas
11-27 Utenos Juventus 81 - 72 Kėdainių Nevėžis
11-26 Klaipėdos Neptūnas 64 - 58 Alytaus Dzūkija
11-26 Pasvalio Pieno žvaigždės 70 - 72 Panevėžio Lietkabelis
11-26 Prienų Birštono Vytautas 109 - 57 Šiaulių Šiauliai
11-21 Kauno Žalgiris 98 - 84 Pasvalio Pieno žvaigždės
11-20 Šiaulių Šiauliai 65 - 76 Utenos Juventus
11-19 Alytaus Dzūkija 66 - 63 Kėdainių Nevėžis
11-19 Klaipėdos Neptūnas 67 - 77 Panevėžio Lietkabelis
11-19 Vilniaus Lietuvos rytas 77 - 53 Prienų Birštono Vytautas

Eurolygos rezultatai

01-13 Madrido Real 80 - 75 Tel Avivo Maccabi
01-13 Atėnų Panathinaikos 92 - 81 Stambulo Anadolu Efes
01-13 Stambulo Galatasaray 87 - 79 Kauno Žalgiris
01-13 Maskvos CSKA 101 - 64 Milano Emporio Armani
01-12 Barselonos Barcelona Lassa 67 - 69 Pirėjo Olympiacos
01-12 Belgrado Crvena Zvezda 75 - 73 Stambulo Fenerbahce
01-12 Stambulo Darrusafaka 98 - 89 Vitorijos Baskonia
01-12 Kazanės Unics 63 - 58 Bambergo Brose
01-06 Madrido Real 95 - 85 Maskvos CSKA
01-06 Pirėjo Olympiacos 77 - 69 Atėnų Panathinaikos
01-06 Stambulo Fenerbahce 86 - 79 Milano Emporio Armani
01-06 Kauno Žalgiris 61 - 77 Belgrado Crvena Zvezda
01-05 Vitorijos Baskonia 102 - 70 Kazanės Unics
01-05 Tel Avivo Maccabi 93 - 92 Stambulo Darussafaka Dogus
01-05 Bambergo Brose 85 - 65 Barselonos Barcelona Lassa
01-05 Stambulo Anadolu Efes 84 - 73 Stambulo Galatasaray
12-30 Barselonos Barcelona Lassa 81 - 77 Stambulo Darrusafaka Dogus
12-30 Stambulo Galatasaray 75 - 90 Bambergo Brose
12-30 Kazanės Unics 83 - 81 Atėnų Panathinaikos
12-29 Vitorijos Baskonia 101 - 88 Tel Avivo Maccabi
12-29 Milano Emporio Armani 70 - 78 Kauno Žalgiris
12-29 Pirėjo Olympiacos 71 - 62 Stambulo Fenerbahce
12-29 Belgrado Crvena Zvezda 78 - 67 Maskvos CSKA
12-29 Stambulo Anadolu Efes 78 - 80 Madrido Real
12-23 Barselonos Barcelona Lassa 89 - 75 Milano Emporio Armani
12-23 Atėnų Panathinaikos 69 - 68 Vitorijos Baskonia
12-23 Stambulo Darussafaka Dogus 86 - 84 Tel Avivo Maccabi
12-23 Maskvos CSKA 79 - 95 Stambulo Fenerbahce
12-22 Bambergo Brose 82 - 68 Pirėjo Olympiacos
12-22 Belgrado Crvena Zvezda 82 - 70 Madrido Real
12-22 Kauno Žalgiris 80 - 88 Kazanės Unics
12-22 Stambulo Galatasaray 76 - 86 Stambulo Anadolu Efes
12-21 Vitorijos Baskonia 65 - 62 Barselonos Barcelona Lassa
12-21 Tel Avivo Maccabi 76 - 80 Maskvos CSKA
12-21 Milano Emporio Armani 72 - 86 Atėnų Panathinaikos
12-21 Stambulo Fenerbahce 64 - 71 Stambulo Darussafaka
12-20 Madrido Real 95 - 72 Bambergo Brose
12-20 Pirėjo Olympiacos 73 - 65 Belgrado Crvena Zvezda
12-20 Stambulo Anadolu Efes 71 - 84 Kauno Žalgiris
12-20 Kazanės Unics 73 - 60 Stambulo Galatasaray
12-16 Atėnų Panathinaikos 81 - 70 Stambulo Fenerbahce
12-16 Stambulo Galatasaray 83 - 80 Milano Emporio Armani
12-16 Maskvos CSKA 92 - 76 Barselonos Barcelona Lassa
12-15 Bambergo Brose 91 - 83 Stambulo Anadolu Efes
12-15 Kauno Žalgiris 75 - 88 Pirėjo Olympiacos
12-15 Stambulo Darrusafaka Dogus 81 - 68 Madrido Real
12-15 Belgrado Crvena Zvezda 83 - 58 Tel Avivo Maccabi
12-15 Kazanės Unics 91 - 92 Vitorijos Baskonia
12-09 Vitorijos Baskonia 73 - 52 Stambulo Darussafaka Dogus
12-09 Pirėjo Olympiacos 88 - 59 Kazanės Unics
12-09 Stambulo Anadolu Efes 72 - 68 Barselonos Barcelona Lassa
12-09 Atėnų Panathinaikos 85 - 58 Stambulo Galatasaray
12-08 Madrido Real 96 - 91 Kauno Žalgiris
12-08 Milano Emporio Armani 64 - 79 Maskvos CSKA,
12-08 Stambulo Fenerbahce 87 - 72 Belgrado Crvena Zvezda
12-07 Tel Avivo Maccabi 70 - 85 Bambergo Brose Baskets,
12-02 Vitorijos Baskonia 69 - 62 Stambulo Galatasaray
12-02 Barselonos Barcelona Lassa 72 - 57 Atėnų Panathinaikos
12-02 Stambulo Darussafaka Dogus 71 - 77 Pirėjo Olympiacos
12-02 Belgrado Crvena Zvezda 79 - 88 Kauno Žalgiris
12-01 Tel Avivo Maccabi 77 - 86 Stambulo Anadolu Efes
12-01 Bambergo Brose 88 - 90 Maskvos CSKA
12-01 Stambulo Fenerbahce 78 - 77 Madrido Real
12-01 Kazanės Unics 100 - 79 Milano Emporio Armani
11-25 Atėnų Panathinaikos 86 - 80 Stambulo Darussafaka Dogus
11-25 Stambulo Galatasaray 78 - 64 Barselonos Barcelona Lassa
11-25 Maskvos CSKA 112 - 84 Vitorijos Baskonia
11-24 Madrido Real 89 - 75 Kazanės Unics
11-24 Milano Emporio Armani 70 - 79 Stambulo Fenerbahce
11-24 Kauno Žalgiris 86 - 72 Bambergo Brose
11-24 Pirėjo Olympiacos 73 - 80 Tel Avivo Maccabi
11-24 Stambulo Anadolu Efes 100 - 79 Belgrado Crvena Zvezda
11-18 Barselonos Barcelona Lassa 63 - 102 Madrido Real
11-18 Atėnų Panathinaikos 77 - 79 Pirėjo Olympiacos
11-18 Stambulo Galatasaray 85 - 81 Stambulo Darussafaka Dogus
11-18 Maskvos CSKA 95 - 86 Kauno Žalgiris

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

01-17 Juodupės Juodupė 14 - 3 Vilniaus Hockey Punks
01-14 Rokiškio Rokiškis 4 - 1 Vilniaus Hockey Punks
01-14 Vilniaus Geležinis vilkas 1 - 7 Juodupės Juodupė
01-12 Elektrėnų Energija 11 - 2 Rokiškio Rokiškis
01-10 Vilniaus Geležinis vilkas 3 - 7 Elektrėnų Energija
01-09 Elektrėnų Energija 17 - 3 Kauno Tigrai
01-07 Vilniaus Geležinis vilkas 1 - 7 Kauno Tigrai
12-27 Juodupės Juodupė 3 - 5 Elektrėnų Energija
12-23 Kauno Tigrai 4 - 9 Juodupės Juodupė
12-23 Rokiškio Rokiškis 0 - 3 Elektrėnų Energija
12-14 „Tigrai“ 3 - 16 „Energija“
12-13 „Juodupė“ 11 - 0 „Geležinis vilkas“
12-10 Kauno Tigrai 1 - 7 Rokiškio Rokiškis
12-03 Kauno Tigrai 12 - 1 Vilniaus Geležinis vilkas
12-01 Vilniaus Hockey Punks 9 - 4 Juodupės Juodupė
11-30 Elektrėnų Energija 5 - 2 Rokiškio Rokiškis
11-24 Vilniaus Hockey Punks 5 - 1 Rokiškio Rokiškis
11-22 Juodupės Juodupė 7 - 1 Kauno Tigrai
11-18 Kauno Tigrai 1 - 10 Elektrėnų Energija
11-17 Vilniaus Geležinis vilkas 0 - 4 Vilniaus Hockey Punks
11-15 Juodupės Juodupė 3 - 2 Rokiškio Rokiškis
11-12 Kauno Tigrai 1 - 8 Vilniaus Hockey Punks
11-12 Vilniaus Geležinis vilkas 0 - 4 Rokiškio Rokiškis

Čempionų lygos rezultatai

Tre 12-07 Real Madrid 2 - 2 Borussia Dortmund
Tre 12-07 Porto 5 - 0 Leicester City
Tre 12-07 Club Brugge 0 - 2 København
Tre 12-07 Legia Warszawa 1 - 0 Sporting CP
Tre 12-07 Bayer Leverkusen 3 - 0 Monaco
Tre 12-07 Tottenham Hotspur 3 - 1 CSKA Moskva
Tre 12-07 Olympique Lyonnais 0 - 0 Sevilla
Tre 12-07 Juventus 2 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 12-06 Basel 1 - 4 Arsenal
Ant 12-06 PSV 0 - 0 Rostov
Ant 12-06 Barcelona 4 - 0 Borussia M'gla…
Ant 12-06 PSG 2 - 2 Ludogorets
Ant 12-06 Manchester City 1 - 1 Celtic
Ant 12-06 Benfica 1 - 2 Napoli
Ant 12-06 Bayern München 1 - 0 Atlético Madrid
Ant 12-06 Dynamo Kyiv 6 - 0 Beşiktaş
Tre 11-23 Ludogorets 0 - 0 Basel
Tre 11-23 Atlético Madrid 2 - 0 PSV
Tre 11-23 Arsenal 2 - 2 PSG
Tre 11-23 Borussia M'gla… 1 - 1 Manchester City
Tre 11-23 Napoli 0 - 0 Dynamo Kyiv
Tre 11-23 Celtic 0 - 2 Barcelona
Tre 11-23 Beşiktaş 3 - 3 Benfica
Tre 11-23 Rostov 3 - 2 Bayern München
Ant 11-22 Monaco 2 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 11-22 Sporting CP 1 - 2 Real Madrid
Ant 11-22 Borussia Dortmund 8 - 4 Legia Warszawa
Ant 11-22 Leicester City 2 - 1 Club Brugge
Ant 11-22 Sevilla 1 - 3 Juventus
Ant 11-22 København 0 - 0 Porto
Ant 11-22 Dinamo Zagreb 0 - 1 Olympique Lyonnais
Ant 11-22 CSKA Moskva 1 - 1 Bayer Leverkusen
Tre 11-02 København 0 - 0 Leicester City
Tre 11-02 Tottenham Hotspur 0 - 1 Bayer Leverkusen
Tre 11-02 Porto 1 - 0 Club Brugge
Tre 11-02 Borussia Dortmund 1 - 0 Sporting CP
Tre 11-02 Monaco 3 - 0 CSKA Moskva
Tre 11-02 Legia Warszawa 3 - 3 Real Madrid
Tre 11-02 Juventus 1 - 1 Olympique Lyonnais
Tre 11-02 Sevilla 4 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 11-01 Manchester City 3 - 1 Barcelona
Ant 11-01 Benfica 1 - 0 Dynamo Kyiv
Ant 11-01 Atlético Madrid 2 - 1 Rostov
Ant 11-01 PSV 1 - 2 Bayern München
Ant 11-01 Ludogorets 2 - 3 Arsenal
Ant 11-01 Basel 1 - 2 PSG
Ant 11-01 Borussia M'gla… 1 - 1 Celtic
Ant 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Napoli
Tre 10-19 Celtic 0 - 2 Borussia M'gla…
Tre 10-19 Bayern München 4 - 1 PSV
Tre 10-19 Barcelona 4 - 0 Manchester City
Tre 10-19 Dynamo Kyiv 0 - 2 Benfica
Tre 10-19 Arsenal 6 - 0 Ludogorets
Tre 10-19 Napoli 2 - 3 Beşiktaş
Tre 10-19 PSG 3 - 0 Basel
Tre 10-19 Rostov 0 - 1 Atlético Madrid

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Šeš 11-26 Stumbras 1 - 1 Atlantas
Šeš 11-26 Žalgiris 1 - 3 Trakai
Šeš 11-26 Lietava 3 - 2 Sūduva
Sek 11-20 Trakai 3 - 1 Lietava
Sek 11-20 Sūduva 3 - 1 Atlantas
Pen 11-18 Žalgiris 2 - 2 Stumbras
Sek 11-06 Atlantas 2 - 1 Lietava
Sek 11-06 Trakai 1 - 1 Stumbras
Šeš 11-05 Sūduva 1 - 3 Žalgiris
Sek 10-30 Žalgiris 2 - 0 Atlantas
Šeš 10-29 Trakai 1 - 1 Sūduva
Šeš 10-29 Stumbras 3 - 1 Lietava

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 01-15 Manchester United 1 - 1 Liverpool
Sek 01-15 Everton 4 - 0 Manchester City
Šeš 01-14 Leicester City 0 - 3 Chelsea
Šeš 01-14 Hull City 3 - 1 AFC Bournemouth
Šeš 01-14 Burnley 1 - 0 Southampton
Šeš 01-14 Sunderland 1 - 3 Stoke City
Šeš 01-14 Watford 0 - 0 Middlesbrough
Šeš 01-14 Swansea City 0 - 4 Arsenal
Šeš 01-14 West Ham United 3 - 0 Crystal Palace
Šeš 01-14 Tottenham Hotspur 4 - 0 West Bromwich …
Tre 01-04 Tottenham Hotspur 2 - 0 Chelsea
Ant 01-03 Crystal Palace 1 - 2 Swansea City
Ant 01-03 Stoke City 2 - 0 Watford
Ant 01-03 AFC Bournemouth 3 - 3 Arsenal
Pir 01-02 West Ham United 0 - 2 Manchester United
Pir 01-02 Manchester City 2 - 1 Burnley
Pir 01-02 Sunderland 2 - 2 Liverpool
Pir 01-02 Everton 3 - 0 Southampton
Pir 01-02 West Bromwich … 3 - 1 Hull City
Pir 01-02 Middlesbrough 0 - 0 Leicester City
Sek 01-01 Arsenal 2 - 0 Crystal Palace
Sek 01-01 Watford 1 - 4 Tottenham Hotspur
Šeš 12-31 Liverpool 1 - 0 Manchester City
Šeš 12-31 Leicester City 1 - 0 West Ham United
Šeš 12-31 Burnley 4 - 1 Sunderland
Šeš 12-31 Manchester United 2 - 1 Middlesbrough
Šeš 12-31 Chelsea 4 - 2 Stoke City
Šeš 12-31 Swansea City 0 - 3 AFC Bournemouth
Šeš 12-31 Southampton 1 - 2 West Bromwich …

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Pir 01-16 Málaga 0 - 2 Real Sociedad
Sek 01-15 Sevilla 2 - 1 Real Madrid
Sek 01-15 Sporting Gijón 2 - 3 Eibar
Sek 01-15 Granada 1 - 1 Osasuna
Sek 01-15 Celta de Vigo 1 - 0 Deportivo Alavés
Sek 01-15 Valencia 2 - 1 Espanyol
Šeš 01-14 Deportivo La C… 0 - 0 Villarreal
Šeš 01-14 Atlético Madrid 1 - 0 Real Betis
Šeš 01-14 Barcelona 5 - 0 Las Palmas
Šeš 01-14 Leganés 0 - 0 Athletic Club
Pir 01-09 Osasuna 3 - 3 Valencia
Sek 01-08 Villarreal 1 - 1 Barcelona
Sek 01-08 Celta de Vigo 3 - 1 Málaga
Sek 01-08 Real Betis 2 - 0 Leganés
Sek 01-08 Athletic Club 0 - 0 Deportivo Alavés
Šeš 01-07 Real Sociedad 0 - 4 Sevilla
Šeš 01-07 Las Palmas 1 - 0 Sporting Gijón
Šeš 01-07 Eibar 0 - 2 Atlético Madrid
Šeš 01-07 Real Madrid 5 - 0 Granada
Pen 01-06 Espanyol 1 - 1 Deportivo La C…

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Tre 12-21 Bayern München 3 - 0 RB Leipzig
Tre 12-21 Hertha BSC 2 - 0 Darmstadt 98
Tre 12-21 Köln 1 - 1 Bayer Leverkusen
Tre 12-21 Hoffenheim 1 - 1 Werder Bremen
Tre 12-21 Ingolstadt 1 - 2 Freiburg
Ant 12-20 Borussia Dortmund 1 - 1 Augsburg
Ant 12-20 Borussia M'gla… 1 - 2 Wolfsburg
Ant 12-20 Eintracht Fran… 3 - 0 Mainz 05
Ant 12-20 Hamburger SV 2 - 1 Schalke 04
Sek 12-18 Bayer Leverkusen 1 - 2 Ingolstadt
Sek 12-18 Darmstadt 98 0 - 1 Bayern München
Šeš 12-17 Wolfsburg 1 - 0 Eintracht Fran…
Šeš 12-17 Schalke 04 1 - 1 Freiburg
Šeš 12-17 Mainz 05 3 - 1 Hamburger SV
Šeš 12-17 Augsburg 1 - 0 Borussia M'gla…
Šeš 12-17 RB Leipzig 2 - 0 Hertha BSC
Šeš 12-17 Werder Bremen 1 - 1 Köln
Pen 12-16 Hoffenheim 2 - 2 Borussia Dortmund
Sek 12-11 Schalke 04 0 - 1 Bayer Leverkusen
Sek 12-11 Borussia M'gla… 1 - 0 Mainz 05
Šeš 12-10 Hertha BSC 0 - 1 Werder Bremen
Šeš 12-10 Bayern München 5 - 0 Wolfsburg
Šeš 12-10 Köln 1 - 1 Borussia Dortmund
Šeš 12-10 Hamburger SV 1 - 0 Augsburg
Šeš 12-10 Freiburg 1 - 0 Darmstadt 98
Šeš 12-10 Ingolstadt 1 - 0 RB Leipzig

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Pir 01-16 Torino 2 - 2 Milan
Sek 01-15 Fiorentina 2 - 1 Juventus
Sek 01-15 Sampdoria 0 - 0 Empoli
Sek 01-15 Lazio 2 - 1 Atalanta
Sek 01-15 Sassuolo 4 - 1 Palermo
Sek 01-15 Napoli 3 - 1 Pescara
Sek 01-15 Udinese 0 - 1 Roma
Sek 01-15 Cagliari 4 - 1 Genoa
Šeš 01-14 Internazionale 3 - 1 Chievo
Šeš 01-14 Crotone 0 - 1 Bologna
Sek 01-08 Juventus 3 - 0 Bologna
Sek 01-08 Milan 1 - 0 Cagliari
Sek 01-08 Chievo 1 - 4 Atalanta
Sek 01-08 Lazio 1 - 0 Crotone
Sek 01-08 Genoa 0 - 1 Roma
Sek 01-08 Sassuolo 0 - 0 Torino
Sek 01-08 Udinese 1 - 2 Internazionale
Šeš 01-07 Napoli 2 - 1 Sampdoria
Šeš 01-07 Empoli 1 - 0 Palermo
Ket 12-22 Palermo 1 - 1 Pescara
Ket 12-22 Cagliari 4 - 3 Sassuolo
Ket 12-22 Roma 3 - 1 Chievo
Ket 12-22 Fiorentina 3 - 3 Napoli
Ket 12-22 Sampdoria 0 - 0 Udinese
Ket 12-22 Torino 1 - 0 Genoa
Tre 12-21 Internazionale 3 - 0 Lazio

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Pir 12-05 Arsenal Tula 1 - 0 Anzhi
Pir 12-05 Spartak Moskva 2 - 1 Rubin Kazan'
Pir 12-05 Krasnodar 1 - 1 Krylya Sovetov
Pir 12-05 Amkar Perm' 3 - 0 Orenburg
Pir 12-05 Ufa 1 - 0 Tom' Tomsk
Sek 12-04 Lokomotiv Moskva 2 - 0 Terek Grozny
Šeš 12-03 Rostov 0 - 0 Zenit
Šeš 12-03 CSKA Moskva 4 - 0 Ural
Ket 12-01 Anzhi 3 - 1 Amkar Perm'
Ket 12-01 Tom' Tomsk 1 - 6 Lokomotiv Moskva
Ket 12-01 Krylya Sovetov 4 - 0 Spartak Moskva
Ket 12-01 Terek Grozny 2 - 1 Krasnodar
Tre 11-30 Zenit 2 - 0 Ufa
Tre 11-30 CSKA Moskva 2 - 0 Orenburg
Tre 11-30 Rubin Kazan' 1 - 0 Arsenal Tula
Tre 11-30 Ural 1 - 0 Rostov
Sek 11-27 Krasnodar 2 - 1 Zenit
Sek 11-27 Rostov 2 - 0 Anzhi
Sek 11-27 Krylya Sovetov 3 - 0 Tom' Tomsk
Šeš 11-26 Terek Grozny 0 - 1 Spartak Moskva
Šeš 11-26 Lokomotiv Moskva 1 - 1 Ural
Šeš 11-26 CSKA Moskva 0 - 0 Rubin Kazan'
Šeš 11-26 Amkar Perm' 1 - 0 Arsenal Tula

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Sek 01-15 Olympique Mars… 1 - 4 Monaco
Sek 01-15 Caen 3 - 2 Olympique Lyonnais
Sek 01-15 Nice 0 - 0 Metz
Šeš 01-14 Lorient 3 - 1 Guingamp
Šeš 01-14 Nancy 1 - 0 Bastia
Šeš 01-14 Montpellier 1 - 1 Dijon
Šeš 01-14 Angers SCO 1 - 1 Bordeaux
Šeš 01-14 Toulouse 0 - 1 Nantes
Šeš 01-14 Rennes 0 - 1 PSG
Pen 01-13 Lille 1 - 1 Saint-Étienne
Tre 12-21 Olympique Lyonnais 2 - 0 Angers SCO
Tre 12-21 Lille 1 - 1 Rennes
Tre 12-21 Bordeaux 0 - 0 Nice
Tre 12-21 Saint-Étienne 0 - 0 Nancy
Tre 12-21 PSG 5 - 0 Lorient
Tre 12-21 Bastia 1 - 2 Olympique Mars…
Tre 12-21 Metz 2 - 2 Guingamp
Tre 12-21 Nantes 1 - 0 Montpellier
Tre 12-21 Monaco 2 - 1 Caen
Tre 12-21 Dijon 2 - 0 Toulouse
Sek 12-18 Monaco 1 - 3 Olympique Lyonnais
Sek 12-18 Olympique Mars… 2 - 0 Lille
Sek 12-18 Nice 2 - 1 Dijon
Sek 12-18 Caen 3 - 0 Metz
Šeš 12-17 Lorient 2 - 1 Saint-Étienne
Šeš 12-17 Montpellier 4 - 0 Bordeaux
Šeš 12-17 Rennes 1 - 2 Bastia
Šeš 12-17 Toulouse 1 - 1 Nancy
Šeš 12-17 Guingamp 2 - 1 PSG
Pen 12-16 Angers SCO 0 - 2 Nantes

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Sek 01-15 Willem II 0 - 1 NEC
Sek 01-15 Vitesse 3 - 1 Twente
Sek 01-15 PEC Zwolle 1 - 3 Ajax
Sek 01-15 Roda JC 0 - 2 Feyenoord
Šeš 01-14 Sparta Rotterdam 1 - 2 Utrecht
Šeš 01-14 PSV 2 - 0 Excelsior
Šeš 01-14 Heracles 1 - 4 Groningen
Šeš 01-14 Heerenveen 2 - 0 ADO Den Haag
Pen 01-13 Go Ahead Eagles 1 - 3 AZ
Sek 12-18 Ajax 1 - 1 PSV
Sek 12-18 ADO Den Haag 1 - 0 Sparta Rotterdam
Sek 12-18 Heracles 3 - 0 PEC Zwolle
Sek 12-18 Groningen 1 - 1 Go Ahead Eagles
Sek 12-18 Excelsior 2 - 2 NEC
Šeš 12-17 Twente 1 - 2 AZ
Šeš 12-17 Feyenoord 3 - 1 Vitesse
Šeš 12-17 Roda JC 0 - 0 Utrecht
Pen 12-16 Willem II 2 - 1 Heerenveen
Sek 12-11 Twente 1 - 0 Ajax
Sek 12-11 Utrecht 2 - 0 Heracles
Sek 12-11 AZ 0 - 4 Feyenoord
Sek 12-11 Sparta Rotterdam 0 - 1 Vitesse

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Tre 12-07 Real Madrid 2 - 2 Borussia Dortmund
Tre 12-07 Porto 5 - 0 Leicester City
Tre 12-07 Club Brugge 0 - 2 København
Tre 12-07 Legia Warszawa 1 - 0 Sporting CP
Tre 12-07 Bayer Leverkusen 3 - 0 Monaco
Tre 12-07 Tottenham Hotspur 3 - 1 CSKA Moskva
Tre 12-07 Olympique Lyonnais 0 - 0 Sevilla
Tre 12-07 Juventus 2 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 12-06 Basel 1 - 4 Arsenal
Ant 12-06 PSV 0 - 0 Rostov
Ant 12-06 Barcelona 4 - 0 Borussia M'gla…
Ant 12-06 PSG 2 - 2 Ludogorets
Ant 12-06 Manchester City 1 - 1 Celtic
Ant 12-06 Benfica 1 - 2 Napoli
Ant 12-06 Bayern München 1 - 0 Atlético Madrid
Ant 12-06 Dynamo Kyiv 6 - 0 Beşiktaş
Tre 11-23 Ludogorets 0 - 0 Basel
Tre 11-23 Atlético Madrid 2 - 0 PSV
Tre 11-23 Arsenal 2 - 2 PSG
Tre 11-23 Borussia M'gla… 1 - 1 Manchester City
Tre 11-23 Napoli 0 - 0 Dynamo Kyiv
Tre 11-23 Celtic 0 - 2 Barcelona
Tre 11-23 Beşiktaş 3 - 3 Benfica
Tre 11-23 Rostov 3 - 2 Bayern München
Ant 11-22 Monaco 2 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 11-22 Sporting CP 1 - 2 Real Madrid
Ant 11-22 Borussia Dortmund 8 - 4 Legia Warszawa
Ant 11-22 Leicester City 2 - 1 Club Brugge
Ant 11-22 Sevilla 1 - 3 Juventus
Ant 11-22 København 0 - 0 Porto
Ant 11-22 Dinamo Zagreb 0 - 1 Olympique Lyonnais
Ant 11-22 CSKA Moskva 1 - 1 Bayer Leverkusen
Tre 11-02 København 0 - 0 Leicester City
Tre 11-02 Tottenham Hotspur 0 - 1 Bayer Leverkusen
Tre 11-02 Porto 1 - 0 Club Brugge
Tre 11-02 Borussia Dortmund 1 - 0 Sporting CP
Tre 11-02 Monaco 3 - 0 CSKA Moskva
Tre 11-02 Legia Warszawa 3 - 3 Real Madrid
Tre 11-02 Juventus 1 - 1 Olympique Lyonnais
Tre 11-02 Sevilla 4 - 0 Dinamo Zagreb
Ant 11-01 Manchester City 3 - 1 Barcelona
Ant 11-01 Benfica 1 - 0 Dynamo Kyiv
Ant 11-01 Atlético Madrid 2 - 1 Rostov
Ant 11-01 PSV 1 - 2 Bayern München
Ant 11-01 Ludogorets 2 - 3 Arsenal
Ant 11-01 Basel 1 - 2 PSG
Ant 11-01 Borussia M'gla… 1 - 1 Celtic
Ant 11-01 Beşiktaş 1 - 1 Napoli
Tre 10-19 Celtic 0 - 2 Borussia M'gla…
Tre 10-19 Bayern München 4 - 1 PSV
Tre 10-19 Barcelona 4 - 0 Manchester City
Tre 10-19 Dynamo Kyiv 0 - 2 Benfica
Tre 10-19 Arsenal 6 - 0 Ludogorets
Tre 10-19 Napoli 2 - 3 Beşiktaş
Tre 10-19 PSG 3 - 0 Basel
Tre 10-19 Rostov 0 - 1 Atlético Madrid