LKL rezultatai

10-22 Žalgiris 97 - 54 Vytautas
10-22 Neptūnas 98 - 58 Dzūkija
10-21 Šiauliai 71 - 101 Lietuvos rytas
10-21 Pieno žvaigždės 75 - 85 Lietkabelis
10-21 Juventus 74 - 80 Nevėžis
10-15 Lietkabelis 83 - 69 Nevėžis
10-15 Žalgiris 85 - 67 Šiauliai
10-14 Lietuvos rytas 92 - 79 Neptūnas
10-14 Pieno žvaigždės 80 - 74 Vytautas
10-14 Dzūkija 88 - 86 Juventus
10-08 Lietuvos rytas 67 - 70 Žalgiris
10-08 Lietkabelis 87 - 69 Vytautas
10-08 Pieno žvaigždės 81 - 79 Šiauliai
10-07 Dzūkija 85 - 82 Nevėžis
10-07 Juventus 72 - 73 Neptūnas
10-05 Žalgiris 88 - 66 Juventus
10-05 Vytautas 69 - 75 Lietuvos rytas
10-04 Lietkabelis 88 - 76 Neptūnas
10-04 Pieno žvaigždės 95 - 73 Dzūkija
10-01 Lietkabelis 85 - 73 Šiauliai
10-01 Nevėžis 66 - 77 Žalgiris
10-01 Vytautas 78 - 94 Neptūnas
09-30 Lietuvos rytas 78 - 54 Dzūkija
09-28 Neptūnas 73 - 64 Žalgiris
09-27 Vytautas 80 - 84 Dzūkija
09-27 Lietuvos rytas 81 - 97 Lietkabelis
09-26 Šiauliai 82 - 73 Juventus
09-25 Žalgiris 106 - 64 Pieno žvaigždės
09-24 Neptūnas 92 - 73 Nevėžis
09-24 Vytautas 59 - 61 Šiauliai
09-23 Dzūkija 55 - 69 Lietkabelis
09-23 Juventus 75 - 82 Lietuvos rytas
09-21 Šiauliai 73 - 82 Neptūnas
09-20 Lietuvos rytas 102 - 90 Pieno žvaigždės
09-20 Dzūkija 70 - 89 Žalgiris
09-19 Lietkabelis 92 - 85 Juventus
06-10 Vilniaus Lietuvos rytas 75 - 66 Klaipėdos Neptūnas

Eurolygos rezultatai

10-20 Valencia Basket 71 - 78 Anadolu Efes
10-20 Olympiacos 80 - 75 Unicaja
10-20 Crvena Zvezda 90 - 82 Barcelona
10-20 Khimki 85 - 77 Žalgiris
10-19 Real 82 - 69 CSKA
10-19 AX Armani 86 - 92 Fenerbahce
10-19 Panathinaikos 93 - 83 Brose
10-19 Maccabi 74 - 68 Baskonia
10-13 Barcelona 98 - 71 Panathinaikos
10-13 Žalgiris 78 - 76 Crvena Zvezda
10-13 Khimki 75 - 70 Valencia Basket
10-12 Unicaja 68 - 67 Fenerbahce
10-12 Olympiacos 75 - 64 Baskonia
10-12 Brose 71 - 88 Maccabi
10-12 Anadolu Efes 74 - 88 Real
10-12 CSKA 93 - 84 AX Armani
05-21 Stambulo Fenerbahce 80 - 64 Pirėjo Olympiacos
05-21 Madrido Real 70 - 94 Maskvos CSKA
05-19 Stambulo Fenerbahce 84 - 75 Madrido Real
05-19 Maskvos CSKA 78 - 82 Pirėjo Olympiacos
05-02 Pirėjo Olympiacos 87 - 78 Stambulo Anadolu Efes
04-28 Stambulo Anadolu Efes 62 - 74 Pirėjo Olympiacos
04-28 Stambulo Darussafaka 78 - 89 Madrido Real
04-26 Stambulo Darussafaka 81 - 88 Madrido Real
04-26 Stambulo Anadolu Efes 64 - 60 Pirėjo Olympiacos
04-25 Vitorijos Baskonia 88 - 90 Maskvos CSKA
04-25 Stambulo Fenerbahce 79 - 61 Atėnų Panathinaikos
04-21 Madrido Real 80 - 84 Stambulo Darussafaka
04-21 Pirėjo Olympiacos 71 - 73 Stambulo Anadolu Efes
04-20 Atėnų Panathinaikos 75 - 80 Stambulo Fenerbahce
04-20 Maskvos CSKA 84 - 82 Vitorijos Baskonia
04-19 Madrido Real 83 - 75 Stambulo Darussafaka
04-19 Pirėjo Olympiacos 87 - 72 Stambulo Anadolu Efes
04-18 Atėnų Panathinaikos 58 - 71 Stambulo Fenerbahce
04-18 Maskvos CSKA 98 - 90 Vitorijos Baskonia
04-07 Madrido Real 97 - 80 Stambulo Anadolu Efes
04-07 Milano Emporio Armani 68 - 91 Kazanės Unics
04-07 Stambulo Darussafaka Dogus 78 - 62 Belgrado Crvena Zvezda
04-07 Maskvos CSKA 90 - 86 Pirėjo Olympiacos
04-06 Vitorijos Baskonia 79 - 84 Kauno Žalgiris
04-06 Tel Avivo Maccabi 61 - 81 Atėnų Panathinaikos
04-06 Bambergo Brose 79 - 84 Stambulo Galatasaray
04-06 Stambulo Fenerbahce 68 - 65 Barselonos Barcelona Lassa
03-31 Madrido Real 61 - 56 Stambulo Fenerbahce
03-31 Atėnų Panathinaikos 85 - 80 Maskvos CSKA
03-31 Stambulo Galatasaray 80 - 103 Vitorijos Baskonia
03-31 Belgrado Crvena Zvezda 83 - 65 Kazanės Unics
03-31 Kauno Žalgiris 84 - 88 Milano Emporio Armani
03-30 Barselonos Barcelona Lassa 76 - 71 Tel Avivo Maccabi
03-30 Bambergo Brose 97 - 99 Stambulo Darussafaka Dogus
03-30 Stambulo Anadolu Efes 77 - 69 Pirėjo Olympiacos
03-24 Barselonos Barcelona Lassa 67 - 54 Belgrado Crvena Zvezda
03-24 Pirėjo Olympiacos 73 - 79 Madrido Real
03-24 Stambulo Darussafaka Dogus 73 - 67 Stambulo Galatasaray
03-24 Kazanės Unics 74 - 85 Maskvos CSKA
03-23 Vitorijos Baskonia 63 - 72 Atėnų Panathinaikos
03-23 Tel Avivo Maccabi 77 - 93 Kauno Žalgiris
03-23 Milano Emporio Armani 76 - 84 Bambergo Brose
03-23 Stambulo Anadolu Efes 80 - 77 Stambulo Fenerbahce

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

03-22 Elektrėnų Energija 6 - 3 Juodupės Juodupė
03-19 Juodupės Juodupė 0 - 2 Elektrėnų Energija
03-18 Elektrėnų Energija 5 - 2 Juodupės Juodupė
03-16 Vilniaus „Hockey Punks“ 4 - 11 Juodupės „Juodupė“
03-14 Rokiškio Rokiškis 1 - 5 Elektrėnų Energija
03-13 Juodupės „Juodupė“ 8 - 3 Vilniaus „Hockey Punks“
03-12 Elektrėnų Energija 8 - 1 Rokiškio Rokiškis
03-10 Vilniaus Geležinis vilkas 2 - 6 Vilniaus Hockey Punks
03-09 Vilniaus Hockey Punks 1 - 9 Vilniaus Geležinis vilkas
03-07 Juodupės „Juodupė“ 2 - 9 Elektrėnų „Energija“
03-06 Elektrėnų „Energija“ 7 - 2 Vilniaus „Hockey Punks“
03-03 Elektrėnų „Energija“ 12 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
03-01 Vilniaus „Geležinis vilkas“ 3 - 21 Elektrėnų „Energija“
02-26 Rokiškio Rokiškis 8 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-25 Rokiškio „Rokiškis“ 5 - 3 Vilniaus „Geležinis vilkas“
02-23 Kauno „Tigrai“ 2 - 16 Juodupės „Juodupė“
02-23 Vilniaus Hockey Punks 9 - 2 Vilniaus Geležinis vilkas
02-21 Vilniaus Hockey Punks 3 - 6 Juodupės Juodupė
02-19 Viniaus Hockey Punks 14 - 1 Kauno Tigrai
02-19 Rokiškio Rokiškis 3 - 4 Juodupės Juodupė
02-18 Rokiškio Rokiškis 2 - 4 Juodupės Juduopė
02-11 Kauno Tigrai 6 - 4 Vilniaus Geležinis vilkas
02-11 Rokiškio Rokiškis 4 - 8 Elektrėnų Energija

Čempionų lygos rezultatai

Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 10-17 APOEL 1 - 1 Borussia Dortmund
Ant 10-17 Spartak Moskva 5 - 1 Sevilla
Ant 10-17 Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 10-17 RB Leipzig 3 - 2 Porto
Ant 10-17 Manchester City 2 - 1 Napoli
Ant 10-17 Maribor 0 - 7 Liverpool
Ant 10-17 Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-17 Monaco 1 - 2 Beşiktaş
Tre 09-27 Juventus 2 - 0 Olympiakos Piraeus
Tre 09-27 Basel 5 - 0 Benfica
Tre 09-27 Anderlecht 0 - 3 Celtic
Tre 09-27 Sporting CP 0 - 1 Barcelona
Tre 09-27 PSG 3 - 0 Bayern München
Tre 09-27 Atlético Madrid 1 - 2 Chelsea
Tre 09-27 CSKA Moskva 1 - 4 Manchester United
Tre 09-27 Qarabağ 1 - 2 Roma
Ant 09-26 APOEL 0 - 3 Tottenham Hotspur
Ant 09-26 Sevilla 3 - 0 Maribor
Ant 09-26 Monaco 0 - 3 Porto
Ant 09-26 Beşiktaş 2 - 0 RB Leipzig
Ant 09-26 Spartak Moskva 1 - 1 Liverpool
Ant 09-26 Borussia Dortmund 1 - 3 Real Madrid
Ant 09-26 Manchester City 2 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 09-26 Napoli 3 - 1 Feyenoord
Tre 09-13 Liverpool 2 - 2 Sevilla
Tre 09-13 Maribor 1 - 1 Spartak Moskva
Tre 09-13 Real Madrid 3 - 0 APOEL
Tre 09-13 Feyenoord 0 - 4 Manchester City
Tre 09-13 Porto 1 - 3 Beşiktaş
Tre 09-13 Shakhtar Donetsk 2 - 1 Napoli
Tre 09-13 RB Leipzig 1 - 1 Monaco
Tre 09-13 Tottenham Hotspur 3 - 1 Borussia Dortmund
Ant 09-12 Celtic 0 - 5 PSG
Ant 09-12 Manchester United 3 - 0 Basel
Ant 09-12 Benfica 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 09-12 Chelsea 6 - 0 Qarabağ
Ant 09-12 Bayern München 3 - 0 Anderlecht
Ant 09-12 Roma 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 09-12 Olympiakos Piraeus 2 - 3 Sporting CP
Ant 09-12 Barcelona 3 - 0 Juventus
Tre 08-23 Liverpool 4 - 2 Hoffenheim
Tre 08-23 CSKA Moskva 2 - 0 Young Boys
Tre 08-23 FCSB 1 - 5 Sporting CP
Tre 08-23 Slavia Praha 0 - 0 APOEL
Tre 08-23 København 2 - 1 Qarabağ

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Sek 10-22 Jonava 2 - 1 Atlantas
Sek 10-22 Trakai 5 - 1 Kauno Žalgiris
Sek 10-22 Sūduva 3 - 0 Žalgiris
Sek 10-22 Stumbras 0 - 3 Utenis Utena
Ant 10-17 Jonava 0 - 5 Sūduva
Šeš 10-14 Kauno Žalgiris 1 - 5 Sūduva
Šeš 10-14 Utenis Utena 1 - 2 Jonava
Ket 10-12 Žalgiris 0 - 1 Trakai
Ket 10-12 Atlantas 3 - 2 Stumbras
Tre 10-11 Sūduva 5 - 0 Kauno Žalgiris
Pir 10-02 Atlantas 1 - 2 Sūduva
Ket 09-28 Sūduva 2 - 0 Utenis Utena
Ket 09-28 Jonava 2 - 1 Kauno Žalgiris

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 10-22 Tottenham Hotspur 4 - 1 Liverpool
Sek 10-22 Everton 2 - 5 Arsenal
Šeš 10-21 Southampton 1 - 0 West Bromwich …
Šeš 10-21 Manchester City 3 - 0 Burnley
Šeš 10-21 Huddersfield Town 2 - 1 Manchester United
Šeš 10-21 Newcastle United 1 - 0 Crystal Palace
Šeš 10-21 Swansea City 1 - 2 Leicester City
Šeš 10-21 Stoke City 1 - 2 AFC Bournemouth
Šeš 10-21 Chelsea 4 - 2 Watford
Pen 10-20 West Ham United 0 - 3 Brighton & Hov…
Pir 10-16 Leicester City 1 - 1 West Bromwich …
Sek 10-15 Southampton 2 - 2 Newcastle United
Sek 10-15 Brighton & Hov… 1 - 1 Everton
Šeš 10-14 Watford 2 - 1 Arsenal
Šeš 10-14 Crystal Palace 2 - 1 Chelsea
Šeš 10-14 Burnley 1 - 1 West Ham United
Šeš 10-14 Manchester City 7 - 2 Stoke City
Šeš 10-14 Tottenham Hotspur 1 - 0 AFC Bournemouth
Šeš 10-14 Swansea City 2 - 0 Huddersfield Town
Šeš 10-14 Liverpool 0 - 0 Manchester United
Sek 10-01 Newcastle United 1 - 1 Liverpool
Sek 10-01 Everton 0 - 1 Burnley
Sek 10-01 Arsenal 2 - 0 Brighton & Hov…

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Sek 10-22 Real Madrid 3 - 0 Eibar
Sek 10-22 Leganés 1 - 0 Athletic Club
Sek 10-22 Celta de Vigo 0 - 1 Atlético Madrid
Sek 10-22 Villarreal 4 - 0 Las Palmas
Šeš 10-21 Barcelona 2 - 0 Málaga
Šeš 10-21 Valencia 4 - 0 Sevilla
Šeš 10-21 Real Betis 2 - 0 Deportivo Alavés
Šeš 10-21 Levante 1 - 1 Getafe
Pir 10-16 Las Palmas 2 - 5 Celta de Vigo
Sek 10-15 Real Betis 3 - 6 Valencia
Sek 10-15 Málaga 0 - 2 Leganés
Sek 10-15 Girona 1 - 2 Villarreal
Sek 10-15 Eibar 0 - 0 Deportivo La C…
Šeš 10-14 Atlético Madrid 1 - 1 Barcelona
Šeš 10-14 Deportivo Alavés 0 - 2 Real Sociedad
Šeš 10-14 Getafe 1 - 2 Real Madrid
Šeš 10-14 Athletic Club 1 - 0 Sevilla
Pen 10-13 Espanyol 0 - 0 Levante
Sek 10-01 Real Madrid 2 - 0 Espanyol
Sek 10-01 Valencia 3 - 2 Athletic Club
Sek 10-01 Villarreal 3 - 0 Eibar
Sek 10-01 Barcelona 3 - 0 Las Palmas
Sek 10-01 Real Sociedad 4 - 4 Real Betis

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Sek 10-22 Wolfsburg 1 - 1 Hoffenheim
Sek 10-22 Freiburg 1 - 1 Hertha BSC
Sek 10-22 Köln 0 - 0 Werder Bremen
Šeš 10-21 Hamburger SV 0 - 1 Bayern München
Šeš 10-21 Borussia M'gla… 1 - 5 Bayer Leverkusen
Šeš 10-21 Eintracht Fran… 2 - 2 Borussia Dortmund
Šeš 10-21 RB Leipzig 1 - 0 Stuttgart
Šeš 10-21 Augsburg 1 - 2 Hannover 96
Pen 10-20 Schalke 04 2 - 0 Mainz 05
Sek 10-15 Werder Bremen 0 - 2 Borussia M'gla…
Sek 10-15 Bayer Leverkusen 2 - 2 Wolfsburg
Šeš 10-14 Borussia Dortmund 2 - 3 RB Leipzig
Šeš 10-14 Hoffenheim 2 - 2 Augsburg
Šeš 10-14 Bayern München 5 - 0 Freiburg
Šeš 10-14 Hertha BSC 0 - 2 Schalke 04
Šeš 10-14 Mainz 05 3 - 2 Hamburger SV
Šeš 10-14 Hannover 96 1 - 2 Eintracht Fran…
Pen 10-13 Stuttgart 2 - 1 Köln
Sek 10-01 Köln 1 - 2 RB Leipzig
Sek 10-01 Hertha BSC 2 - 2 Bayern München
Sek 10-01 Freiburg 3 - 2 Hoffenheim

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Sek 10-22 Lazio 3 - 0 Cagliari
Sek 10-22 Udinese 2 - 6 Juventus
Sek 10-22 Benevento 0 - 3 Fiorentina
Sek 10-22 Atalanta 1 - 0 Bologna
Sek 10-22 Milan 0 - 0 Genoa
Sek 10-22 Torino 0 - 1 Roma
Sek 10-22 SPAL 0 - 1 Sassuolo
Sek 10-22 Chievo 3 - 2 Hellas Verona
Šeš 10-21 Napoli 0 - 0 Internazionale
Šeš 10-21 Sampdoria 5 - 0 Crotone
Pir 10-16 Hellas Verona 1 - 0 Benevento
Sek 10-15 Internazionale 3 - 2 Milan
Sek 10-15 Cagliari 2 - 3 Genoa
Sek 10-15 Bologna 2 - 1 SPAL
Sek 10-15 Crotone 2 - 2 Torino
Sek 10-15 Sampdoria 3 - 1 Atalanta
Sek 10-15 Sassuolo 0 - 0 Chievo
Sek 10-15 Fiorentina 2 - 1 Udinese
Šeš 10-14 Roma 0 - 1 Napoli
Šeš 10-14 Juventus 1 - 2 Lazio
Sek 10-01 Atalanta 2 - 2 Juventus
Sek 10-01 Milan 0 - 2 Roma
Sek 10-01 Chievo 2 - 1 Fiorentina
Sek 10-01 Lazio 6 - 1 Sassuolo
Sek 10-01 Benevento 1 - 2 Internazionale
Sek 10-01 SPAL 1 - 1 Crotone
Sek 10-01 Torino 2 - 2 Hellas Verona
Sek 10-01 Napoli 3 - 0 Cagliari
Šeš 09-30 Genoa 0 - 1 Bologna
Šeš 09-30 Udinese 4 - 0 Sampdoria

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 10-22 Anzhi 3 - 2 Arsenal Tula
Sek 10-22 CSKA Moskva 0 - 0 Zenit
Sek 10-22 Ural 2 - 0 Akhmat Grozny
Šeš 10-21 Spartak Moskva 0 - 0 Amkar Perm'
Šeš 10-21 Rubin Kazan' 0 - 0 Dinamo Moskva
Šeš 10-21 Tosno 1 - 1 Rostov
Šeš 10-21 SKA Khabarovsk 2 - 2 Ufa
Pir 10-16 Amkar Perm' 0 - 0 Tosno
Sek 10-15 Zenit 0 - 1 Arsenal Tula
Sek 10-15 Rostov 0 - 1 Rubin Kazan'
Sek 10-15 Ufa 1 - 0 Lokomotiv Moskva
Šeš 10-14 Krasnodar 0 - 1 CSKA Moskva
Šeš 10-14 Ural 2 - 1 Anzhi
Šeš 10-14 Dinamo Moskva 2 - 0 SKA Khabarovsk
Pen 10-13 Akhmat Grozny 1 - 2 Spartak Moskva
Sek 10-01 Anzhi 2 - 2 Zenit
Sek 10-01 Lokomotiv Moskva 3 - 0 Dinamo Moskva
Sek 10-01 CSKA Moskva 0 - 0 Ufa

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Sek 10-22 Olympique Mars… 2 - 2 PSG
Sek 10-22 Troyes 0 - 5 Olympique Lyonnais
Sek 10-22 Nice 1 - 2 Strasbourg
Šeš 10-21 Angers SCO 0 - 1 Toulouse
Šeš 10-21 Amiens SC 1 - 0 Bordeaux
Šeš 10-21 Metz 1 - 2 Dijon
Šeš 10-21 Nantes 2 - 1 Guingamp
Šeš 10-21 Rennes 1 - 0 Lille
Šeš 10-21 Monaco 2 - 0 Caen
Pen 10-20 Saint-Étienne 0 - 1 Montpellier
Sek 10-15 Strasbourg 3 - 3 Olympique Mars…
Sek 10-15 Montpellier 2 - 0 Nice
Sek 10-15 Bordeaux 1 - 1 Nantes
Šeš 10-14 Guingamp 2 - 0 Rennes
Šeš 10-14 Lille 2 - 2 Troyes
Šeš 10-14 Caen 0 - 2 Angers SCO
Šeš 10-14 Saint-Étienne 3 - 1 Metz
Šeš 10-14 Toulouse 1 - 0 Amiens SC
Šeš 10-14 Dijon 1 - 2 PSG
Pen 10-13 Olympique Lyonnais 3 - 2 Monaco
Sek 10-01 Nice 2 - 4 Olympique Mars…
Sek 10-01 Angers SCO 3 - 3 Olympique Lyonnais
Sek 10-01 Troyes 2 - 1 Saint-Étienne

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Sek 10-22 Heerenveen 0 - 4 Vitesse
Sek 10-22 AZ 3 - 0 Utrecht
Sek 10-22 Feyenoord 1 - 4 Ajax
Sek 10-22 PSV 3 - 0 Heracles
Šeš 10-21 Twente 3 - 0 Roda JC
Šeš 10-21 VVV 0 - 2 ADO Den Haag
Šeš 10-21 Excelsior 1 - 1 Sparta Rotterdam
Šeš 10-21 NAC Breda 0 - 2 PEC Zwolle
Pen 10-20 Groningen 0 - 1 Willem II
Sek 10-15 ADO Den Haag 1 - 2 Excelsior
Sek 10-15 Willem II 3 - 1 Twente
Sek 10-15 VVV 2 - 5 PSV
Sek 10-15 Groningen 1 - 1 AZ
Sek 10-15 Heracles 1 - 1 Vitesse
Šeš 10-14 Feyenoord 0 - 0 PEC Zwolle
Šeš 10-14 Utrecht 3 - 1 Heerenveen
Šeš 10-14 Ajax 4 - 0 Sparta Rotterdam
Šeš 10-14 Roda JC 1 - 0 NAC Breda
Sek 10-01 Sparta Rotterdam 1 - 2 Roda JC
Sek 10-01 Vitesse 1 - 1 Utrecht
Sek 10-01 Heerenveen 0 - 4 Ajax
Sek 10-01 AZ 0 - 4 Feyenoord
Šeš 09-30 Excelsior 0 - 2 VVV
Šeš 09-30 PSV 4 - 0 Willem II
Šeš 09-30 PEC Zwolle 3 - 2 Groningen
Šeš 09-30 NAC Breda 0 - 1 ADO Den Haag

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Tre 10-18 Chelsea 3 - 3 Roma
Tre 10-18 Juventus 2 - 1 Sporting CP
Tre 10-18 Bayern München 3 - 0 Celtic
Tre 10-18 Anderlecht 0 - 4 PSG
Tre 10-18 Benfica 0 - 1 Manchester United
Tre 10-18 Barcelona 3 - 1 Olympiakos Piraeus
Tre 10-18 CSKA Moskva 0 - 2 Basel
Tre 10-18 Qarabağ 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 10-17 APOEL 1 - 1 Borussia Dortmund
Ant 10-17 Spartak Moskva 5 - 1 Sevilla
Ant 10-17 Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur
Ant 10-17 RB Leipzig 3 - 2 Porto
Ant 10-17 Manchester City 2 - 1 Napoli
Ant 10-17 Maribor 0 - 7 Liverpool
Ant 10-17 Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-17 Monaco 1 - 2 Beşiktaş
Tre 09-27 Juventus 2 - 0 Olympiakos Piraeus
Tre 09-27 Basel 5 - 0 Benfica
Tre 09-27 Anderlecht 0 - 3 Celtic
Tre 09-27 Sporting CP 0 - 1 Barcelona
Tre 09-27 PSG 3 - 0 Bayern München
Tre 09-27 Atlético Madrid 1 - 2 Chelsea
Tre 09-27 CSKA Moskva 1 - 4 Manchester United
Tre 09-27 Qarabağ 1 - 2 Roma
Ant 09-26 APOEL 0 - 3 Tottenham Hotspur
Ant 09-26 Sevilla 3 - 0 Maribor
Ant 09-26 Monaco 0 - 3 Porto
Ant 09-26 Beşiktaş 2 - 0 RB Leipzig
Ant 09-26 Spartak Moskva 1 - 1 Liverpool
Ant 09-26 Borussia Dortmund 1 - 3 Real Madrid
Ant 09-26 Manchester City 2 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 09-26 Napoli 3 - 1 Feyenoord
Tre 09-13 Liverpool 2 - 2 Sevilla
Tre 09-13 Maribor 1 - 1 Spartak Moskva
Tre 09-13 Real Madrid 3 - 0 APOEL
Tre 09-13 Feyenoord 0 - 4 Manchester City
Tre 09-13 Porto 1 - 3 Beşiktaş
Tre 09-13 Shakhtar Donetsk 2 - 1 Napoli
Tre 09-13 RB Leipzig 1 - 1 Monaco
Tre 09-13 Tottenham Hotspur 3 - 1 Borussia Dortmund
Ant 09-12 Celtic 0 - 5 PSG
Ant 09-12 Manchester United 3 - 0 Basel
Ant 09-12 Benfica 1 - 2 CSKA Moskva
Ant 09-12 Chelsea 6 - 0 Qarabağ
Ant 09-12 Bayern München 3 - 0 Anderlecht
Ant 09-12 Roma 0 - 0 Atlético Madrid
Ant 09-12 Olympiakos Piraeus 2 - 3 Sporting CP
Ant 09-12 Barcelona 3 - 0 Juventus
Tre 08-23 Liverpool 4 - 2 Hoffenheim
Tre 08-23 CSKA Moskva 2 - 0 Young Boys
Tre 08-23 FCSB 1 - 5 Sporting CP
Tre 08-23 Slavia Praha 0 - 0 APOEL
Tre 08-23 København 2 - 1 Qarabağ